پیشاهنگی پسر از امریکا برای ورشکستگی فایل پی جدید جنسی-سوء استفاده از پرونده های حقوقیپیشاهنگی پسر از امریکا برای ورشکستگی زمینه حفاظت به امید کار کردن یک برنامه به طور بالقوه ماموت قربانی طرح پرداخت غرامت در میان صدها جنسی-سوء استفاده از پرونده های حقوقی..

فصل 11 تشکیل پرونده در فدرال دادگاه ورشکستگی در ویلمینگتون روز سه شنبه در مجموعه حرکت چه چیزی می تواند یکی از بزرگترین, پیچیده ترین ورشکستگی تا کنون دیده ام. نمرات از وکلا به دنبال شهرک سازی به نمایندگی از چندین هزار مرد که می گویند آنها تعرض به عنوان پیشاهنگان توسط scoutmasters یا دیگر رهبران دهه پیش هستند اما فقط در حال حاضر واجد شرایط برای شکایت به دلیل تغییرات اخیر در کشورهای خود را’ قانون از محدودیت ها و قوانین.

با رفتن به ورشکستگی دادگاه پیشاهنگی می توانید با قرار دادن آن در دعاوی نگه دارید در حال حاضر. اما در نهایت می تواند آنها را مجبور به فروش برخی از آنها گسترده اموال دارایی از جمله اردو و پیاده روی مسیرهای پیاده روی به جمع آوری پول برای یک صندوق جبران خسارت است که می تواند فراتر از یک میلیارد دلار است.

“سراغ برنامه های خود ادامه خواهد داد و در طول این روند برای سال های بسیاری آمده گفت:” اوان رابرتز سخنگوی پیشاهنگی. “شوراهای محلی هستند تشکیل پرونده برای ورشکستگی چرا که آنها از نظر قانونی جداگانه و مجزا سازمان است.””

پیشاهنگی پسر فقط آخرین عمده آمریکایی موسسه به صورت سنگین قیمت بیش از سوء استفاده جنسی. کاتولیک رومی دایره اسقفی در سراسر کشور و مدارس از جمله دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا و میشیگان دولت باید پرداخت صدها میلیون دلار در سال های اخیر است.

پیشاهنگی پسر منابع مالی شده است تیره و تار در سال های اخیر با کاهش عضویت و رابطه جنسی-سوء استفاده میکنند.

تعدادی از جوانان در سراغ به کمتر از 2 میلیون نفر از بیش از 4 میلیون نفر در اوج سال 1970. این سازمان در تلاش است برای مقابله با کاهش اعتراف اما عضویت در آن رول در زمان یک ضربه بزرگ در 1 ژانویه هنگامی که کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران — در دهه های عمده حامی طلایه دار واحد — قطع روابط و انصراف بیش از 400,000 پیشاهنگی در حمایت از برنامه های خاص خود را دارد.

مالی چشم انداز تا به حال بدتر در سال 2019 پس از نیویورک و آریزونا نیوجرسی و کالیفرنیا تصویب قوانین ساخت آن را آسان تر برای قربانیان از پیش سوء استفاده به فایل ادعا می کند. تیم های وکلا در سراسر آمریکا شده اند ثبت نام مشتریان توسط صدها نفر به شکایت پیشاهنگی پسر.

بسیاری از تازه رویه موارد تاریخ به 1960s, ’70s و 80s; سازمان می گوید: پنج تن بودند شناخته شده قربانیان سوء استفاده در سال 2018 است.

در میان مسائل مربوط به خطاب در دادگاه ورشکستگی: سرنوشت پسر پیشاهنگی دارایی; به حدی که سازمان بیمه کمک خواهد کرد که پوشش غرامت; و این که آیا دارایی های پیشاهنگی’ بیش از 260 شوراهای محلی اضافه خواهد شد به صندوق.

“هستند بسیاری از بسیار عصبانی رنجش مردان وجود دارد که نمی خواهد اجازه می دهد پیشاهنگی پسر به دور بدون گفتن چه تمام دارایی های خود هستند” گفت: وکیل پل Mones که نشان دهنده مشتریان متعدد تحت پیگرد خواهد شد. “آنها می خواهند هیچ سنگ نمیماند که پشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im