ماراتن بوستون بمب افکن حکم اعدام لغو توسط دادگاه تجدید نظر

یک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز جمعه لغو حکم اعدام Dzhokhar Tsarnaev, مرد محکوم در سال 2013 بمب گذاری در ماراتن بوستون.

سه قاضی پنل اول ما مدار دادگاه تجدید نظر در بوستون صادر شده این تصمیم بیش از شش ماه پس از استدلال شنیده می شد.

این حمله در 15 آوریل 2013, کشته شدن سه نفر و زخمی شدن بیش از 260.

Tsarnaev وکلا استدلال می کنند که شدید پوشش رسانه ای ساخته شده آن را غیر ممکن است برای یک محاکمه عادلانه در بوستون. آنها همچنین با اشاره به رسانه های اجتماعی پست از دو منصفه نشان می دهد آنها پناه نظرات قوی قبل از 2015 آزمایشی آغاز شده است.

در یک جلسه در مورد در اوایل دسامبر تجدید نظر قضات اختصاص داده شده تعداد قابل توجهی از سوالات را به داور تعصب استدلال.

آنها پرسید که چرا دو منصفه نشده بود را رد کرد و یا حداقل چرا از قاضی دادگاه خواست پیگیری سوال بعد از پست آمد به نور در آستانه محاکمه هستند.

قضات اشاره کرد که بوستون دادگاه دیرینه قانون الزام چنین پرس و جو.

بوستون اتفاق وکلا می گویند یکی از داورانش که تبدیل به foreperson منتشر شده دو ده توییتهایی در پی بمب گذاری. یکی پس از Tsarnaev را تصرف او را به نام “قطعه ای از زباله”.

بوستون به اعدام محکوم شد در 30 اتهامات از جمله توطئه و استفاده از سلاح های کشتار جمعی. او بوده است در خدمت حکم او در یک امنیت بالا supermax زندان در کلرادو.

برادر خود را Tamerlan Tsarnaev کشته شد در یک درگیری مسلحانه با پلیس روز پس از این دو برادر منفجر دو پلوپز بمب در نزدیکی خط پایان ماراتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>