بوستون دینامیک’ ‘نقطه’ رباتیک سگ مستقر در سنگاپور به یاد مردم به نگه داشتن یک فاصله امن


بوستون دینامیک نقطه رباتیک ‘سگ’ مستقر در سنگاپور پارک به مردم بگویید به نگه داشتن یک فاصله امن – به عنوان دوربین های خود ثبت چگونه بسیاری از مردم در فضاهای عمومی

  • بوستون دینامیک است چهار پا ‘نقطه’ ربات گشت زنی در پارک سنگاپور
  • ربات پخش پیام های ضبط شده و برآورد تعداد افراد
  • آن است که در مرحله آزمایش به مدت دو هفته و همراه با انسان ارتباط
  • سنگاپور GovTech آژانس می گوید که ربات نمی جمع آوری اطلاعات شخصی از پارک را برانگیخت

بوستون دینامیک ” سگ روباتیک, نقطه, است, غربت, سنگاپور, پارک ها در تلاش برای به یاد پیاده به باقی می ماند یک فاصله امن از یک دیگر.

با توجه به بیانیه ای از این کشور در پارک ملی هیئت مدیره نقطه خواهد گذشتن 4-مایل نوار Bishan-Ang Mo Kio پارک در خارج از ساعات اوج در حالی که بازی یک پیام ضبط شده که به یاد پارک را برانگیخت ‘رعایت امن فاصله اقدامات است.’

این ربات همچنین مجهز به دوربین هستند که به ‘فعال با… تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو است که خواهد شد مورد استفاده برای برآورد تعداد زیادی از مردم در پارک.

با توجه به بیانیه ای دوربین را پیگیری نمی کند و یا ثبت افراد خاص و هیچ اطلاعات شخصی جمع آوری خواهد شد.

MailOnline رسیده به سنگاپور, دولت, فناوری سازمان برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد تصویری تجزیه و تحلیل سیستم مجهز به ربات و به روز رسانی خواهد شد با اطلاعات بیشتر.

نقطه خواهد بود ظاهرا کنترل از راه دور است که مقامات دولتی می گویند را کاهش می دهد نیاز بشر گشت و به طور بالقوه به حداقل رساندن خطر ابتلا به تماس فیزیکی برای داوطلب ” امن فاصله سفیران و بازدید کنندگان پارک.

نقطه نیز طراحی شده برای گذشتن از انواع مختلف از زمین که آن را می دهد یک مزیت برای گشت پارک بیش از دیگر چرخ ربات.

برای کمک به جلوگیری از ربات انسان نقطه نیز با استفاده از سنسور و خواهد شد توسط یک انسان در طول آزمون آن دوره است.

Spot is being deployed in Singapore (pictured) to help remind pedestrians to keep a safe distance from one another and also estimate the number of people

نقطه ای است که مستقر در سنگاپور (در تصویر) برای کمک به یادآوری پیاده به نگه داشتن یک فاصله امن از یک دیگر و همچنین برآورد تعداد زیادی از مردم

این اولین بار نیست نقطه اعزام شده است برای کمک به کاهش اثرات coronavirus.

ماه گذشته ربات مستقر شد برای کمک به بهداشت و درمان کارگران در Brigham و بیمارستان زنان از دانشگاه هاروارد در درمان coronavirus بیماران از راه دور در تلاش برای محدود کردن این ویروس را گسترش.

نقطه مجهز شد با سفارشی کوه و پیوست برای یک دفترچه یادداشت است که اجازه می دهد تا پزشکان و دیگر کارکنان بهداشتی درمانی به صورت ویدئو کنفرانس با بیماران در تست چادر در خارج از بیمارستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im