بوش ایجاد coronavirus سواب آزمون و ماشین آلات می دهد که نتایج در کمتر از سه ساعت


بوش ایجاد coronavirus سواب آزمون و ماشین آلات می دهد که نتایج در کمتر از سه ساعت – از بین بردن نیاز به ارسال نمونه به آزمایشگاه

  • نتایج دقیق هستند و 95 درصد از زمان با توجه به شرکت آلمانی
  • سواب اسکن شده در یک ماشین پیچیده, از بین بردن نیاز به یک آزمایشگاه
  • دستگاه به طور خودکار به نظر می رسد نشانه هایی از این ویروس در یک بیمار ژنتیک
  • نتایج دوباره در کمتر از 2.5 ساعت – بسیار سریعتر از 48 ساعت استاندارد
  • دولت را تحت فشار بیشتری به تست بیشتر مردم
  • Coronavirus علائم: آنها چه هستند و شما باید یک پزشک را ببینید?

بوش ایجاد کرده coronavirus آزمون و ماشین آلات می دهد که نتایج در دو و نیم ساعت از بین بردن نیاز به ارسال نمونه به آزمایشگاه.

نتایج 95 درصد دقیق به تولید بهتر شناخته شده برای ماشین لباسشویی و یخچال و فریزر.

سواب از بیماران قرار می گیرد به ویژه کارتریج قرار داده و به دستگاه به طور خودکار آزمون برای coronavirus از بین بردن نیاز به یک تکنسین آزمایشگاه.

اکثر تست های گرد – از جمله آنهایی که مورد استفاده توسط بیمه خدمات درمانی – را به 48 ساعت برای تولید یک نتیجه از آنجا که آنها در حال ارسال به آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل توسط متخصصان.

دولت در مواجهه مستمر انتقاد خود را برای دست زدن به آزمایش در انگلستان – اما در دفاع از استراتژی خود را به آزمون تنها ترین آسیب پذیر در بیمارستان است.

این 11,000 موارد گزارش شده هستند فقط نوک کوه یخ با واقعی تلفات به احتمال زیاد در صدها هزار نفر.

Bosch has created a coronavirus swab test and machine that gives results in less than three hours, removing the need to send samples to a laboratory

بوش ایجاد کرده coronavirus سواب آزمون و ماشین آلات می دهد که نتایج در کمتر از سه ساعت از بین بردن نیاز به ارسال نمونه به آزمایشگاه

A swab sample is taken from the nose or throat of the patients and placed in a cartridge. The cartridge is put into the Vivalytic analyser, a machine which automatically does the work of a specialist in a laboratory

یک سواب نمونه گرفته شده از بینی یا گلو از بیماران قرار می گیرد و در یک کارتریج. کارتریج قرار داده است به Vivalytic تجزیه و تحلیل یک ماشین است که به طور خودکار کار می کند از یک پزشک متخصص در یک آزمایشگاه

چگونه بوش تست کار می کند ؟

مولکولی تست های تشخیصی در نظر گرفته شده استاندارد طلایی برای تشخیص عفونت های, با توجه به مراکز کنترل بیماری و حفاظت (CDC).

آنها به دنبال اسیدهای نوکلئیک ویروس در افراد نمونه است. آنها همچنین می توانید اسکن بیماران ژنتیک را برای یافتن نشانه های بیماری است.

آزمون مورد علاقه خود را با دقت و سرعت اما گران تر از با استفاده از یک نمونه خون.

یک سواب نمونه گرفته شده از بینی یا گلو بیمار قرار می گیرد و در یک کارتریج. کارتریج قرار داده است به Vivalytic تجزیه و تحلیل یک ماشین است که به طور خودکار کار می کند از یک پزشک متخصص در یک آزمایشگاه.

آن را تجزیه و تحلیل نمونه برای عوامل بیماری زا از جمله coronavirus یا نه سایر بیماری های تنفسی از جمله آنفولانزا, از بین بردن نیاز به انجام تست های بیشتر برای پیدا کردن آنچه که باعث علائم بیمار.

بوش آزمون متفاوت است که خریداری شده توسط دولت بریتانیا – یک تست آنتی بادی.

این آزمون تنها قادر به تشخیص آنتی بادی است که نشان می دهد یک فرد به مبارزه با عفونت است اما نشان نمی دهد اگر این ویروس در خون یک فرد. سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه نمی شود این نوع آزمون.

ده ها تن از آزمایشات است که بریده بریده صبر کنید زمان برای نتایج حاصل شده در هفته های اخیر در تلاش برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

بیشتر مردم در حال آزمایش بهتر درک مقامات باید از شیوع و سریعتر آنها می تواند محدود کردن آن است.

بوش می گوید هر یک از آن Vivalytic ماشین آلات می تواند روند 10 آزمون در 24 ساعت. بنابراین 1,000 آزمون انجام می شود هر روز بر 100 دستگاه است.

Dr Volkmar Denner رئیس هیئت مدیره از مدیریت Robert Bosch GmbH گفت: “ما می خواهیم بوش سریع COVID-19 آزمون به بازی بخشی در مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. آن را به سرعت شناسایی و جداسازی بیماران آلوده.’

Bosch – پیشرو در تکنولوژی شرکت شناخته شده برای آن خانواده محصولات – طراحی و توسعه آن Vivalytic آزمون در شش هفته در میان افزایش بیماری همه گیر.

بیش از نیم میلیون نفر آلوده شده اند در سراسر جهان کشتار تقریبا 24,000.

به تازگی توسعه یافته, آزمون, طراحی با ایرلند شمالی شرکت فن آوری پزشکی Randox آزمایشگاه با مسئولیت محدود در دسترس خواهد بود در آلمان شروع در ماه آوریل است. بازارهای دیگر در اروپا و جاهای دیگر به دنبال این شرکت اعلام کرد.

این سیستم دارای دو بخش است. اول یک سواب نمونه گرفته شده از بینی یا گلو بیمار قرار می گیرد و در یک کارتریج.

کارتریج قرار داده است به Vivalytic تجزیه و تحلیل یک ماشین است که به طور خودکار کار می کند از یک پزشک متخصص در یک آزمایشگاه.

آن را تجزیه و تحلیل بیمار ژن برای بيومارکرهای از coronavirus یک روش به نام مولکولی تشخیصی تست.

چرا انگلستان مقیاس آن CORONAVIRUS تست و چرا خانه-غربالگری کیت دستور داده شده است هنوز رتبهدهی نشده است ؟

نمی home-تست کیت در حال حاضر در دسترس است ؟

چند شرکت ساخته شده اند در خانه-تست کیت از جمله دربی مبتنی بر SureScreen.

آن را ادعا می کند که حمل آن £6 انگشت خراش آزمون به آلمان, اسپانیا, سوئیس, هلند, ترکیه, امارات متحده عربی, کویت و عمان است.

Mologic با مسئولیت محدود – است که در Bedfordshire – نیز تولید آنتی بادی آزمون است که فقط 10 دقیقه است.

اما آن را می گوید آن ابزار تشخیصی است که هنوز هم پنج یا شش ماه به دور از اینکه به تولید انبوه.

تعدادی از شرکت های ایالات متحده را نیز توسعه سریع انگشت خراش آزمون هایی هستند که سریع ردیابی برای استفاده توسط سازمان غذا و دارو.

چرا دولت با استفاده از آنها ؟

بهداشت و درمان ستاد نگران آزمون به اندازه کافی دقیق به نورد نشده است.

پروفسور کریس Whitty, انگلستان افسر ارشد پزشکی گفت: “یک چیز بدتر از هیچ تست بد تست.

این SureScreen انگشت خراش دستگاه در حال حاضر در حال trialled در بهداشت عمومی انگلستان آزمایشگاهی در آکسفوردشایر اما آن می تواند هفته قبل از آن را قابل اعتماد تلقی می شود به اندازه کافی توزیع شده است.

چه مقدار از آنها هزینه در بر دارد ؟

SureScreen هزینه £6 برای یکی از آن تست.

Mologic را کیت هزینه کمتر از £1 را و این شرکت گفت: فروش آزمایش به دولت در هزینه معنی بدون هر گونه سود.

می تواند دولت با استفاده از صفحه اصلی-تست کیت یک روز ؟

پروفسور شارون طاووس مدیر بهداشت ملی انگلستان عفونت خدمات گفت: نمایندگان مجلس این دستگاه در دسترس خواهد بود ‘روز’.

استاد طاووس گفت: مجلس عوام علم و سلامت کمیته که انگلیسی ها قادر خواهد بود به آنها را انتخاب کنید تا چکمه یا در آمازون است.

اما انگلستان CMO گفت: این امر می تواند هفته قبل از آنها معتبر و قابل اعتماد تلقی می شود به اندازه کافی برای استفاده انبوه.

چگونه بسیاری از مردم می تواند ما را در آزمون هر روز ؟

انگلستان بارها ناودان شده برای آن بدون زرق و برق به روش آزمون.

در حال حاضر آزمون ها تنها به طور معمول داده شده به مردم به طوری که بیمار آنها را مجبور به رفتن به بیمارستان و یا کسانی که در حال حاضر در بخش – حتی کارکنان بیمه خدمات درمانی دریافت نمی تست شده است.

تنها 5000 آزمایش های انجام شده در هر روز.

دلیل این است که بحران را تشدید کرده و سریع تر از انگلستان می تواند تولید شد.

PHE می گوید آن افزایش یافته است و ظرفیت آن خواهد شد و تست 25000 نفر در عرض چند هفته.

اما نمی بوریس جانسون می گویند آن را تا 250000?

دولت می خواهد به صفحه نمایش یک چهارم از یک میلیون نفر در روز به بالای شیوع.

اما بوریس جانسون اذعان کرده است که کشور نیاز به منبع آزمون از شرکت های خصوصی برای تحقق آن جاه طلبی.

مولکولی تست های تشخیصی به طور فزاینده ای مورد استفاده برای بیماری های عفونی مورد علاقه خود را با دقت و سرعت.

در کمتر از دو ساعت و نیم نتایج الکترونیکی تحویل.

این آزمون همچنین می توانید افتراق بین coronavirus و نه دیگر ویروس های تنفسی از جمله آنفولانزا است که می تواند مشابه علائم بالینی.

این Vivalytic آزمون می تواند توسط یک پزشک در یک عمل جراحی GP یا در یک بخش بیمارستان با حداقل تماس با بیمار نمونه.

در حال حاضر آزمون در انگلستان تنها می تواند انجام شود توسط PHE. می توانید آن را به روز برای یک بیمار مشکوک به swabbed و برای دریافت نتیجه خود را برای COVID-19.

بیشتر چه, آزمایش های تشخیصی در دسترس است تنها به یک بخش عمومی است. هر کسی که فکر می کند آنها را به داستان بگویید نشانه ها – تب یا سرفه مداوم – فقط گفت به خود منزوی.

تقریبا 105,000 افراد آزمایش شده در انگلستان است. تلاش برای مقیاس بالا به معنی آزمایش است که حدود 7000 در حال swabbed هر روز نسبت به 1000 یا بنابراین در ابتدای شیوع.

در آلمان که در آن میزان مرگ و میر پایین است در مقایسه با کشورهای دیگر یک و نیم میلیون نفر از شهروندان در حال آزمایش در هر هفته با توجه به وزیر بهداشت ینس Spahn.

دولت انگلستان خریداری شده میلیون ها نفر از خون بر اساس آزمون است که ارزان تر هستند و راحت تر به تولید است. آن را روشن است که زمانی که آنها در دسترس تبدیل خواهد شد.

این کیت با استفاده از یک نمونه خون و تست برای آنتی بادی نشان می دهد اگر یک فرد در حال حاضر و پاکسازی ویروس از سیستم خود را.

آنتی بادی انجام آزمایش به دنبال نشانه هایی از ویروس واقعی است که توصیه شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO).

برای هفته انگلیسی ها گفته شده است که این کیت که می تواند تشخیص مردم در عرض چند دقیقه در خط لوله و می تواند انجام شود در یک خانه فرد است.

اما پروفسور ایوان دویل مدیر پزشکی در بهداشت عمومی انگلستان روز گذشته نشان داد نمونه نیاز به ارسال به آزمایشگاه و تجزیه و تحلیل توسط متخصصین — یک فرایند است که می تواند به عنوان طولانی به عنوان یک روز.

انگلستان ارشد پزشکی افسران کریس Ersin شات پایین ادعاهای PHE که 3.5 میلیون صفحه اصلی-تست کیت در دسترس خواهد بود در چکمه های بیسوادی.

او گفت که این دستگاه هنوز یک چند هفته’ از آماده بودن بیشتر دامن زدن سردرگمی است.

کارشناسان در توصیف این ردیف در میان ارشد بهداشت و درمان ستاد با عنوان “کابوس” و از دولت خواست به کار با هم در ارسال پیام روشن داشت.

در ضمن تولید کننده در سراسر جهان – از جمله در بریتانیا می گویند که آنها در حال انتظار نزدیک می شود پس از طراحی سریع تست های تشخیصی.

دربی مبتنی بر SureScreen تشخیص و Mologic Ltd مستقر در Bedfordshire, دو تا از frontrunners به تولید انبوه صفحه اصلی-کیت غربالگری برای انگلستان است.

اما نه دریافت کرده است متهور از دولت به مقیاس تولید و در عین حال – جرقه آن می تواند هفته قبل از بریتانیا می شود گرفتن در اندازه واقعی از این بحران است.

SureScreen گفت: آن را فرستاده بود صدها نفر از آن £6 انگشت خراش آزمایش به یک آزمایشگاه در آکسفوردشایر در اوایل این هفته اما هنوز به شنیدن.

شرکت مدیر دیوید کمپبل گفت: او معتقد بود آنها در حال اجرا انتخاب شود برای تولید و تست برای انگلستان است.

Mologic گفت: انتظار آن آزمون را شامل می شود در 3.5 میلیون اوایل این هفته اعلام شد.

این شرکت اهدا شد £1million توسط دولت به آزمون گفت: دستگاه های خود را هنوز هم حداقل پنج تا شش ماه به دور است.

تست آزمون: انواع coronavirus کیت از 10 دقیقه انگشت خراش نتایج به یک ماسک است که می تواند فورا تشخیص است که دولت می تواند با استفاده از میان ردیف بیش از کمبود – به عنوان ساعت مارک قریب الوقوع آنتی بادی بررسی یک تعویض بازی’

بوریس جانسون دیروز اعلام کرد که coronavirus تست بود که ramped تا 25,000 در هر روز پس از دولت ناودان به طور بالقوه اجازه می دهد ده ها هزار نفر از افراد آلوده به پیاده روی خیابان ها تشخیص داده نشده.

تنها 5,000 شد swabbed برای COVID-19 قبلا کسری از تعداد دیده می شود در جای دیگر.

آقای جانسون گفت جدید, ‘بازی در حال تغییر’ coronavirus آزمون تجزیه و تحلیل میکند که آنتی بادی ها در خون می تواند به تشخیص بیماران بدون علامت و کسانی که در حال حاضر شانه ای بالا انداخت اشکال.

نخست وزیر گفت این امر اجازه می دهد تا مردم بدانند که آیا آنها تا به حال به دست آورده ایمنی و بازگشت به کار خود و زندگی اجتماعی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

بهداشت عمومی انگلستان قبلا گفت که تنها بیمارانی که معیارهای خاص قادر خواهید بود به آزمایش می شود برای اشکال و کسانی که در حال نمایش بودند داشتن بینی سواب.

نخست وزیر اذعان کرد که بیمه خدمات درمانی ادامه خواهد داد به استفاده از بینی تست های گرد را که تا 48 ساعت به تجزیه و تحلیل در آزمایشگاه.

کشورهای دیگر در سراسر جهان – از جمله آمریکا چین کره جنوبی ژاپن و ایتالیا شده اند با استفاده از تست کیت که فقط چند دقیقه به تولید نتایج.

و در بیشتر توسعه دانشگاه آکسفورد محققان ادعا کرد که آنها ایجاد کرده اند یک آزمون جدید است که تجزیه و تحلیل RNA ویروسی را شناسایی COVID-19 فقط در 30 دقیقه.

در اینجا MailOnline به نظر می رسد در برش لبه تست کیت در حال حاضر در حال نورد در سایر استان ها و در کلینیک های خصوصی در بریتانیا:

FINGER PRINT آزمون

نام: COVID-19 IgM و IgG سریع تست

تولید کنندگان: BioMedomics

تشخیصی زمان: 15 دقیقه

آزمایش خون است که استفاده نمی شود در انگلستان با وجود سلامت بدن در چین و ایتالیا و ژاپن در تشخیص بیماران مبتلا به آن است.

در مارس 5, BioMedomics ادعا آن سریع و آسان’ آزمون آماده بود و در حال استفاده در کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا و چین و برخی از کشورها در خاورمیانه است.

پس از نمونه خون جمع آوری شده است یک تکنسین تزریق آن به تجزیه و تحلیل دستگاه که به اندازه یک تلویزیون اپل یا Roku remote – همراه با برخی از بافر و منتظر 15 دقیقه.

یک خط به معنی منفی دو خط در یک گسترش از پیکربندی به معنی نمونه حاوی آنتی بادی است که بدن شروع می شود و مدت کوتاهی پس از عفونت است.

A blood sample is collected, inserted into the reader, a buffer is combined, and results come back within 15 minutes, the company claims

یک نمونه خون جمع آوری شده است درج شده به خواننده یک بافر است که در ترکیب و در نتیجه دوباره در ظرف 15 دقیقه این شرکت ادعا می کند

دو خط نزدیک به هم به معنای فرد مثبت است بعد از مرحله بادی و سه خط ميانگين بیمار مثبت است برای هر دو نوع آنتی بادی است.

یک مطالعه کوچک نشان داد آزمون تولید یک پاسخ درست 80 درصد از زمان.

PHE تایید آن بود که با استفاده از پیشرفته آزمایش خون به دلیل آن بود به اندازه کافی دقیق و امید به توسعه خود را. سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) نیز در عین حال به آن را تایید کند.

سابق PHE استراتژیست گفت: او ‘اعتماد به نفس’ آزمون می تواند تولید نتایج صحیح است و بنابراین بعید است که به نورد. اما روش مطلوب بود.

بینی گرد و خاک

نام: TaqPath COVID-19 دسته کوچک موسیقی جاز کیت

تولید کنندگان: ThermoFisher

تشخیصی زمان: چهار ساعت

DIY تست تشخیص خاص DNA کردن با توجه به کروناویروس در بینی بیماران آلوده.

نمونه ها پس از آن تحویل داده شده به آزمایشگاه که در آن آنها قرار گرفت و نتایج تولید شده در عرض چهار ساعت.

آزمون تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا این هفته و 5ميليون کیت ارسال خواهد شد در سراسر آمریکا در روزهای آینده.

امید است بریتانیا را به دنبال کت و شلوار بعد از نمایندگان از ThermoFisher مستقر در والتهام ماساچوست دیده می شد وارد خیابان داونینگ شب گذشته حمل یک جعبه با آزمون.

این قابل درک است وزرای شد, دادن به تظاهرات چگونه تست کار می کند.

انگشت PRICK TEST

نام: COVID-19 سریع تست کاست

تولید کنندگان: SureScreen تشخیص

تشخیصی زمان: ده دقیقه

از شرکت های خصوصی مستقر در دربی ایجاد کرده است یک آزمون است که می تواند ادعا تعیین با 98 درصد یقین اگر یک فرد آلوده است.

این شامل گرفتن یک نمونه خون از طریق انگشت خراش و سپس قرار دادن آن را به یک دستگاه غربالگری.

SureScreen Diagnostics says a prick of blood from the fingertip is sufficient to determine with more than 98 per cent accuracy

SureScreen تشخیص می گوید یک خراش خون از نوک انگشت کافی است برای تعیین با بیش از 98 درصد دقت

The private firm says its test has been validated and is already being used in the UK, Ireland, Germany, Spain, Switzerland, Netherlands, Turkey, UAE, Kuwait and Oman. Currently, official swap-based methods take between 24 and 48 hours for results to come back

از شرکت های خصوصی می گوید آن تست شده است دارای اعتبار است و در حال حاضر در حال استفاده در انگلستان, ایرلند, آلمان, اسپانیا, سوئیس, هلند, ترکیه, امارات متحده عربی, کویت و عمان است. در حال حاضر رسمی مبادله مبتنی بر روش ها را بین 24 و 48 ساعت برای نتایج به آمده به عقب

Public Health England cautions members of the public against using such tests amid fears they are unreliable, saying there is 'little information on the accuracy of the tests'

بهداشت عمومی انگلستان هشدار اعضای عمومی در برابر استفاده از این آزمون در میان ترس آنها غیر قابل اعتماد هستند گفت: وجود ‘اطلاعات کمی دقت آزمون’

نتایج نمایش داده شده در یک مد مشابه به کسانی که از در خانه تست بارداری در عرض چند دقیقه و به طور بالقوه می تواند صرفه جویی تاخیر در تشخیص.

SureScreen می گوید آن آزمون دارای اعتبار بوده است و در حال حاضر در حال استفاده توسط خصوصی خریداران در انگلستان, ایرلند, آلمان, اسپانیا, سوئیس, هلند, ترکیه, امارات متحده عربی, کویت و عمان است.

اعتقاد بر این است در اطراف 175,000 تست های انجام شده با SureScreen کیت تا کنون. این شرکت ادعا می کند آن را تا به حال بیش از دو میلیون سفارش برای ماه آینده.

دیوید کمپبل گفت: “ما در حال کار سخت برای تولید یک coronavirus آزمون (COVID19) است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در بیمار طرف با خون مویرگی به راحتی گرفته از کسی انگشت و تشخیص آنها در عرض 10 دقیقه.

‘یک مشکل بزرگ وجود دارد با تشخیص این بیماری در حال حاضر به دلیل استاندارد روش غربالگری است به ارسال نمونه ها به آزمایشگاه که در آن طول می کشد مقدار زیادی از زمان.

‘در ضمن کسی می تواند گسترش ویروس بدون دانستن یا داشتن این موضوع از خود جدا می کند.’

ماسک صورت آزمون

تولید کنندگان: دانشگاه لستر

تشخیصی زمان: 12 ساعت

چگونه کار می کند: نفس تست قرار داده شده در یک ماسک

دانشمندان آغاز محاکمه پیشگام £2 ابزار آزمایش که در حال حاضر ثابت شده می تواند تشخیص سل کشنده عفونت ریه است.

Scientists have started a trial of the pioneering £2 gadget (pictured), which tests have already proven can detect tuberculosis

دانشمندان آغاز محاکمه پیشگام £2 ابزار (تصویر) که آزمون در حال حاضر اثبات شده می تواند به تشخیص بیماری سل

The researchers at the University of Leicester and the University of Pretoria designed 3D printed strips of polyvinyl alcohol that are inserted into the mask (pictured)

محققان در دانشگاه لستر و دانشگاه پرتوریا طراحی 3D چاپ نوار از پلی وینیل الکل که وارد ماسک (تصویر)

ماسک, که می تواند هزینه سکه اگر تولید در یک بعد وسیع تر هستند با نصب نوار که جذب قطرات از پوشنده لباس نفس که ممکن است حمل اثری از عفونت باکتریایی یا ویروسی.

نوار را می توان آزمایش در آزمایشگاه با نتایج آینده را در عرض چند ساعت. زمان آزمون برای coronavirus می تواند تا 48 ساعت.

دانشگاه لستر محققان معتقدند آن خواهد بود حداقل دو ماه قبل از آنها می توانند آزمون ماسک واقعی COVID-19 بيمار.

اما آنها امیدوار هستند این کار را به دلیل آن است که یک بیماری تنفسی به این معنی که آن را آلوده به ریه ها می است که در هوا در حال حاضر مردم تنفس ،

After 30 minutes, the strips can be tested in a laboratory (pictured)

پس از 30 دقیقه نوار را می توان آزمایش در یک آزمایشگاه (تصویر)

برای اولین بار این تیم را به آزمون با اسباب بازی ها در ده ها تن از بیماران مبتلا به عفونت ریه به اثبات آنها می توانید انتخاب کنید تا اشکالات دیگر از سل که آنها طراحی شده بودند.

بیماران مبتلا به بیماری های عفونی مانند آنفلوآنزا و برونشیت خواهد شد که نتایج حاصل از آنها ماسک آزمون در مقایسه با کسانی که از سواب گلو که شناخته شده هستند و دقیق است.

آزمون در بيماران مبتلا به سل تنها آنهایی که انجام شده تا کنون نشان می دهد که ماسک می تواند به تشخیص بیماری کشنده تقریبا 90 درصد از زمان.

لستر را پروفسور مایک Barer و همکاران امیدوار هستند آنها موفق خواهد بود چرا که coronavirus آلوده به ریه ها در یک روش مشابه به سل است.

نفس تست

تولید کنندگان: Northumbria دانشگاه نیوکاسل

تشخیصی زمان: تقریبا بلافاصله

یک نفس نمونه دستگاه است که می تواند به سرعت شناسایی بیماران مبتلا به کروناویروس شده است طراحی و توسعه توسط دانشمندان انگلیسی.

فن آوری توسعه یافته توسط یک تیم در Northumbria دانشگاه نیوکاسل هنوز در حال توسعه است و نیاز به آزمایش های بیشتر.

اما کارشناسان معتقدند این می تواند تغییر راه این ویروس کشف شده است در سراسر جهان.

A breath test that helps rapidly identify patients with coronavirus has been developed by British scientists (file)

یک تست تنفس است که کمک می کند تا به سرعت شناسایی بیماران مبتلا به کروناویروس شده است طراحی و توسعه توسط دانشمندان انگلیسی (فایل)

Dr Sterghios Moschos, right, said the test could be used to produce results in minutes

Dr Sterghios Moschos راست گفت: این آزمون می تواند مورد استفاده برای تولید نتایج در دقیقه

این Northumbria تیم را به جمع آوری دستگاه نفس نمونه ها پس از آن می تواند آزمایش می شود به طور جداگانه برای اطلاعات بیولوژیکی شناخته شده به عنوان بیومارکرهای.

این نشانگرهای زیستی که شامل DNA, RNA و پروتئین و مولکول های چربی می تواند سیگنال بیماری های ریه و سایر نقاط بدن.

مردم به سادگی نفس کشیدن به دستگاه که جمع آوری یک نمونه از نفس است.

Dr Sterghios Moschos استاد در Northumbria دانشگاه گفت: “جاه طلبی ما این است که برای کاهش نیاز به حجامت برای تشخیص در وسیعترین مفهوم آن.’

این دستگاه در حال حاضر در حال trialled.

خصوصی هارلی خیابان درمانگاه

تولید کنندگان: خصوصی هارلی خیابان درمانگاه

تشخیصی زمان: سه روز

چگونه کار می کند: بینی و سواب گلو

قیمت: £375

بیش از 2,000 مردم دستور داد £375 صفحه اصلی تست کیت از یک هارلی خیابان درمانگاه در لندن پس از تبدیل توسط بیمه خدمات درمانی با توجه به دیلی تلگراف.

در علاوه بر این به افراد برخی از 60 شرکت از جمله نفت و شرکت های مخابراتی را خریداری و آنها را برای کارکنان خود را.

On its website, the item can be easily 'added to cart,' much in the same way as conventional online products

در وب سایت خود این مورد را می توان به راحتی اضافه شده به سبد خرید,’ مقدار در همان راه به عنوان متعارف آنلاین محصولات

Dr Mark Ali, director of the Private Harley Street Clinic on London's world-renowned medical avenue, said his practice was offering a new kit for £375 each

Dr Mark Ali مدیر خصوصی هارلی خیابان درمانگاه در لندن مشهور جهان پزشکی, خیابان گفت: عمل شد و با ارائه یک کیت جدید برای £375 هر

آزمون ارسال شده به مشتری را در خانه و یا ترجیح آدرس که در آن مشتری می سواب از هر دو سوراخ بینی و گلو.

نمونه است و سپس قرار داده شده در جعبه ارائه شده و ارسال شده به عنوان در هر دستورالعمل.

Dr Mark Ali مدیر خصوصی هارلی خیابان درمانگاه در لندن مشهور جهان پزشکی, خیابان گفت: عمل شد و با ارائه یک کیت جدید برای £375 در هر.

در وب سایت خود این مورد را می توان به راحتی اضافه شده به سبد خرید,’ مقدار در همان راه به عنوان معمولی محصولات آنلاین.

این عمل می گوید: تست است ‘انجام شده توسط یک شهرت جهانی UKAS معتبر انگلیسی, آزمایشگاهی و نتایج آزمون 100 درصد دقیق و آیا نیاز به آزمایشات بیشتر برای تایید هر گونه تشخیص.’

وب سایت عجله برای اضافه کردن که اگر آن نظارت بر کل فرآیند بیماران باید تلاش برای انتخاب کنید تا کیت خود را از هارلی خیابان.

‘لطفا توجه داشته باشید تحت هیچ شرایطی می توانید این تست انجام می شود در کلینیک ما یا جمع آوری شده از کلینیک ما.’ وب سایت متحده است.

‘از آن است که فرستاده خود را به آدرس تعیین شده توسط خدمات پیک در عرض 48 ساعت. لطفا به اطلاعات زیر و سفارش از طریق لینک در پایین این صفحه.’

Dr Ali گفت: این تلگراف را دریافت کرده بی شماری درخواست از خریداران.

“مردم نگران هستند که بیمار است. آنها می خواهید برای دریافت برخی از وضوح در زندگی خود او به تلگراف گفت.

‘ما دانشجویان دانشگاه در انگلستان که می خواهید به بازگشت به نپال, اما باید بدانید که در صورتی که این بیماری به طوری که آنها می تواند اجازه بازگشت به کشور خود را دارند.

‘ما باید یک تاجر که صاحب یک شرکت ساخت و ساز به کارگیری 60 نفر است. او نیاز به دانستن وضعیت بازی و یا او خطرات اجازه دادن به مشتریان خود را. بنابراین هر کسی که در شرکت در حال آزمایش است.’

آزمایش آنتی ژن

تولید کنندگان: Mologic

تشخیصی زمان: ده دقیقه

انگلیسی, شرکت Mologic در حال کار بر روی یک آنتی ژن تست پس از دریافت £1million از دولت انگلستان.

Prime Minister Boris Johnson was taken on a tour of the Bedford laboratory of Mologic earlier this month

نخست وزیر بوریس جانسون گرفته شده در یک تور از بدفورد آزمایشگاه Mologic در اوایل این ماه

این شرکت امیدوار است آن را فقط 10 دقیقه برای تولید یک نتیجه خواهم که از آنتی بادی آزمون.

آنتی ژن بخش هایی از یک ویروس است که باعث پاسخ سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با عفونت و می تواند نشان دهد تا در خون قبل از آنتی بادی ساخته شده است.

تست بزاق

تولید کننده: جعبه myLAB

US-based firm myLAB Box is mass producing a home test that requires a saliva swab to be sent away to an overnight lab to be analysed

ما بر اساس شرکت myLAB جعبه انبوه تولید تست خانه است که نیاز به یک بزاق گرد و خاک به دور فرستاده به یک شبه آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل

تشخیصی زمان: یک روز

ما بر اساس شرکت myLAB جعبه این هفته اعلام کرد که آن را باز کرده و پیش فروش آن COVID-19 خانه آزمون بهداشت حرفه ای و پزشکان عمل جراحی و داروخانه ها.

آنها نیاز به بيماران مشکوک به خود جمع آوری بزاق سواب نمونه. این نمونه فرستاده شده به دور یک CLIA-گواهی آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل یک شبه.

myLAB جعبه همچنین گفت که رایگان مشاوره تلفنی در دسترس خواهد بود به کسانی که تست مثبت برای ویروس.

آن است که برنامه ریزی برای روند تا 20,000 آزمون در هر روز یک بار آن را تایید شده توسط FDA. آن است که در حال حاضر تحت بررسی است.

انگشت PRICK TEST

تولید کننده: Scanwell

تشخیصی زمان: 15 دقیقه

آمریکا راه اندازی Scanwell تولید کرده است یک خراش انگشت coronavirus آزمون است که فقط 15 دقیقه برای تکمیل در صفحه اصلی.

آن است که ارسال شده به کاربران از طریق روز بعد از تحویل و استفاده می شود در کنار Scanwell سلامت برنامه.

American startup Scanwell has produced a finger prick coronavirus test that takes just 15 minutes to complete at home. It will work in conjunction with a health app (similar to its UTI test)

آمریکا راه اندازی Scanwell تولید کرده است یک خراش انگشت coronavirus آزمون است که فقط 15 دقیقه برای تکمیل در صفحه اصلی. آن کار خواهد کرد در رابطه با یک برنامه درمانی (شبیه به آن عفونت ادراري آزمون)

این تست می تواند تکمیل و ارسال شده از طریق این برنامه در 15 دقیقه با توجه به شرکت

آزمون است که نوشته تایید شده توسط FDA اما انتظار می رود به آمار بازار ایالات متحده برای شش تا هشت هفته.

Scanwell بهترین و شناخته شده برای گوشی های هوشمند خود مبتنی بر عفونت ادراری غربالگری پلت فرم.

بینی/سواب گلو

تولید کنندگان: دانشگاه برونل لندن, دانشگاه لنکستر و دانشگاه سوری

تشخیصی زمان: نیم ساعت

محققان در دانشگاه برونل لندن, دانشگاه لنکستر و دانشگاه سوری را توسعه داده اند یک دستگاه برای تشخیص COVID-19 در 30 دقیقه با استفاده از یک برنامه تلفن هوشمند.

خمیر عمل و دستی هزینه £100. این کار با در نظر گرفتن بینی یا سواب گلو که قرار داده و به دستگاه.

Researchers at Brunel University London, Lancaster University and University of Surrey have developed a device to detect COVID-19 in 30 minutes using a smartphone application (file)

محققان در دانشگاه برونل لندن, دانشگاه لنکستر و دانشگاه سوری را توسعه داده اند یک دستگاه برای تشخیص COVID-19 در 30 دقیقه با استفاده از گوشی های هوشمند نرم افزار (فایل)

سپس در 30 دقیقه آن را می توانید تعیین اگر کسی CoVID-19 با استفاده از هوش مصنوعی است.

نمونه لازم نیست برای رفتن به یک آزمایشگاه و همان دستگاه می توانید تست شش نفر در یک بار در یک هزینه حدود £4 در هر فرد است.

علم در پشت دستگاه آزمایش شده در فیلیپین برای بررسی جوجه برای عفونت های ویروسی.

این تیم با اقتباس از آن برای تشخیص COVID-19 در انسان است و صحبت کردن با حامیان به آن فوریت تولید انبوه.

دانشمندان در پشت دستگاه می گویند این سیستم در حال حاضر قادر به انجام تشخیص در هر محل با حداقل آموزش است.

محققان بر این باورند که این دستگاه خواهد بود که توسط سرپایی مراقبت حرفه ای پرستاران و پزشکی دانشمندان است.

آن را نیز اجازه دهید مردم خود جدا خود تست و مراقبت های بهداشتی کارگران تست بیماران برای کمک به کاهش سرعت گسترش این بیماری همه گیر و سهولت بار در بیمه خدمات درمانی.

The Xpert Xpress test was developed by the company Cepheid which plans to have it on sale in the US by the end of March

این Xpert Xpress تست شد توسط شرکت توسعه Cepheid که قصد دارد آن را در فروش در ایالات متحده تا پایان مارس

سواب دهانی

تولید کننده: Cepheid

تشخیصی زمان: 45 دقیقه

هفته گذشته سازمان غذا و دارو مجاز اولین ‘نقطه’ مراقبت از coronavirus آزمون است که می تواند مورد استفاده در بیمارستان ها و اتاق های اورژانس ارائه نتایج آزمون در 45 دقیقه.

جدید تست شد توسط شرکت توسعه Cepheid که قصد دارد آن را در فروش در ایالات متحده تا پایان ماه مارس است.

این آزمایش را همه مهمتر ارائه نتایج در محل در 45 دقیقه در بیمارستان یا اتاق اورژانس که در آن آن را گرفته است برش از زمان مصرف مرحله از ارسال تست به آزمایشگاه.

یک سواب درج شده است را به یک دستگاه غربالگری شناخته شده به عنوان GeneXpert سیستم که اسهال برای COVID-19 ژن و طول می کشد کمتر از یک ساعت به تحویل یک نتیجه.

وجود دارد 5,000 از این ماشین آلات واقع در سراسر ایالات متحده و 23,000 سراسر جهان است.

گلو/سواب بینی

تولید کننده: بوش Bosch

تشخیصی زمان: دو و نیم ساعت

صفحه اصلی لوازم خانگی شرکت ایجاد کرده است یک آزمون را فراهم می کند که نتایج در کمتر از دو و نیم ساعت است.

نمونه گرفته شده از بینی یا گلو بیمار با استفاده از یک سواب و قرار داده شده در داخل یک ‘کارتریج’ و وارد یک دستگاه است که با اسهال برای ژن های ویروس.

The home appliances firm has created a test provides that gives results in less than two-and-a-half hours.

The sample is taken from the nose or throat of the patient using a swab and placed inside a 'cartridge' and inserted into a device which scours for genes of the virus

صفحه اصلی لوازم خانگی شرکت ایجاد کرده است یک آزمون را فراهم می کند که نتایج در کمتر از دو و نیم ساعت است. نمونه گرفته شده از بینی یا گلو بیمار با استفاده از یک سواب و قرار داده شده در داخل یک ‘کارتریج’ و وارد یک دستگاه است که با اسهال برای ژن های ویروس

Vivalytic گفته می شود ‘آسان و شهودی به عمل با توجه به بوش.

این سیستم نیازی نیست که هر گونه علاوه بر پرسنل آموزش دیده به طوری که حتی در بیمارستان و یا دکتر عمل کارکنان بدون آزمایشگاه ویژه می تواند تجربه کار با ماشین آلات.

بزاق/سواب گلو

تولید کننده: Everlywell

تشخیص زمان: تا یک روز

کاربران خود را جمع آوری بزاق سواب گلو و یا بینی سواب در خانه و ارسال نمونه ها به آزمایشگاه برای آزمایش ویروس.

ایالات متحده-شرکت مستقر در تگزاس فروخته است حدود 30000 COVID-19 در خانه تست کیت در سراسر ایالات متحده به بهداشت و درمان شرکت های که با استفاده از آنها خود را به آزمون پزشکان در خط مقدم از وقوع.

اما تست نشده توسط FDA تایید شده و توصیه در برابر استفاده از آنها. آژانس می گوید: صحت این خانه تست کیت ‘هنوز به وضوح مشخص می شود.’

Everlywell has sold around 30,000 COVID-19 at-home testing kits across the US to healthcare companies

Everlywell به فروش می رسد در حدود 30,000 COVID-19 در خانه تست کیت در سراسر ایالات متحده به شرکت بهداشت و درمان

سی تی اسکن

که آمد تا با ایده ؟ کوه سینا سیستم بهداشت نیویورک

تشخیصی زمان: 1 ساعت و 30 دقیقه

چگونه کار می کند: تشخیص آسیب ریه

پزشکان از کوه سینا سیستم بهداشت و درمان در نیویورک می گویند سی تی اسکن ممکن است سریع تر از بینی و گلو سواب در تشخیص coronavirus بیماران.

این تیم برای اولین بار در آمریکا به تجزیه و تحلیل ریه اسکن از بیماران در چین با شدت بیماری مسری.

آنها گفته اند که قادر به شناسایی الگوهای خاص در ریه ها به عنوان نشانگر این ویروس همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 آن را به عنوان توسعه یافته در طول دوره حدود دو هفته>

Patients who received scans zero to two days after symptoms first appeared had little to no evidence of lung disease in their results like this 19-year-old male who had a CT scan one day after symptoms first appeared

بیمارانی که دریافت اسکن صفر تا دو روز پس از علائم برای اولین بار ظاهر شد و تا به حال کمی به هیچ شواهدی از بیماری های ریوی در نتایج خود را مانند این جوان 19 ساله سیاه نر که تا به حال سی تی اسکن یک روز پس از علائم برای اولین بار ظاهر شد

The team said the pattern in the lung of coronavirus patients are similar to scans of patients with SARS and very different from diseases such as bacterial pneumonia (pictured)

این تیم گفت: این الگو در ریه از coronavirus بیماران شبیه به اسکن بيماران مبتلا به سارس و بسیار متفاوت از بیماری ها مانند پنومونی باکتریایی (تصویر)

محققان می گویند این سریعتر تشخیص داده و می تواند کمک به نگه داشتن بیماران جدا شده و در مراحل اولیه این بیماری و حتی شاید قبل از علائم ظاهر می شود و هنگامی که آن را ممکن است نشان می دهد در دیگر اسکن مانند اشعه X قفسه سینه.

‘CT اسکن بسیار قدرتمند و ابزار تشخیصی زیرا شما می توانید دیده می شود اندام های درونی در یک سه بعدی راه” منجر نویسنده Dr آدم Bernheim استادیار تشخیصی مولکولی و اینترونشنال رادیولوژی در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای گفت: DailyMail.com.

و شما می توانید جلوه ای از بسیاری از بیماری ها است.’

برای مطالعه منتشر شده در مجله رادیولوژی تیم مورد تجزیه و تحلیل اسکن 94 بيماران در چهار مرکز پزشکی در چهار استان.

بیماران پذیرفته شده بین 18 ژانویه و فوریه 2, و یا به تازگی از سفر به ووهان – کانون شیوع – یا تا به حال در تماس با فرد آلوده.

رادیولوژیست بررسی اسکن و در زمان یادداشت ها بر اساس هنگامی که علائم ظاهر شد و زمانی که سی تی اسکن انجام شد.

سی و شش نفر از دریافت اسکن صفر تا دو روز پس از گزارش علائم و بیش از نیمی نشان داد هیچ شواهدی از بیماری های ریوی.

این تیم می گوید: این مهم است زیرا آن را نشان می دهد که CT اسکن نمی تواند قابل اعتماد تشخیص coronavirus در اولین مرحله است.

بینی و گلو سواب آزمون می تواند شناسایی بیماران حتی قبل از بيمار شدن علامتی اگر چه برخی ممکن است هنوز هم این ویروس اگر آنها برای اولین بار تست منفی است.

نتایج آن, اما, ممکن است روز به عقب بر گردیم از آژانس labs.

اما 33 بيمار که دریافت اسکن سه تا پنج روز پس از علائم توسعه یافته تا به حال الگوهای ‘زمین شیشه ای opacities,’ یا haziness در ریه ها.

‘ریه ناهنجاری های بسیار دور در شکل و تاثیر محیط ریه,’ همکاری نویسنده دکتر مایکل چانگ استادیار تشخیصی مولکولی و اینترونشنال رادیولوژی در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای گفت: DailyMail.com.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im