بوریس جانسون از مراقبت های ویژه منتقل اما باقی می ماند در بیمارستانبوریس جانسون در یک بیمارستان پس از گذراندن سه شب در بخش مراقبت های ویژه است و در “بسیار خوب ارواح”, داونینگ استریت اعلام کرده است.

در بیانیه منتشر شده در پنج شنبه شب یک شماره 10 سخنگوی گفت: “نخست وزیر منتقل شده است در این شب از مراقبت های ویژه به بخش که در آن او خواهد شد دریافت نظارت نزدیک در فاز اولیه خود را بازیابی.”

دومینیک Raab که deputising برای جانسون پیشتر گفته نخست وزیر شد ساخت “گام مثبت رو به جلو”.

صحبت که روزانه در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی Raab بستری او صحبت نکرده بود Johnson, پس از نخست وزیر در بیمارستان بستری شد اما اصرار دولت در ادامه به عملکرد هموار.

جانسون قبلا به عنوان نشسته اما او تا به حال نشده بازی هیچ نقشی در دولت تصمیم گیری در حالی که او موفق به دریافت درمان در سنت توماس ” بیمارستان در لندن است.

از او پرسید آیا تا به حال شده است در تماس با نخست وزیر Raab گفت: “هنوز رتبهدهی نشده است. من فکر می کنم این مهم است به خصوص در حالی که او را در بخش مراقبت های ویژه به او اجازه دهید تمرکز بر روی بهبود است. ما در دولت باید این پوشش داده شده است.

“من به ریاست کبرا جلسه که من فقط آمده است. ما به دنبال تمام رشته های مختلف از استراتژی ما برای شکست coronavirus و من با اعتماد به نفس ما وجود دارد.”

Raab نیز ریاست روزانه Covid-19 کمیته در جلسات کابینه که با حضور وزیر بهداشت, مت, Hancock, صدراعظم, Rishi Sunak و دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove.

هنکاک استقبال این خبر که نخست وزیر چپ مراقبت های ویژه گفت: “من می دانم که ما تازه بیمه خدمات درمانی کارکنان باید با توجه خود را به او مشخصه جهان-کلاس مراقبت است.”

پنجشنبه شب فقط پس از 8ساعت “کف زدن برای سرپرستان” که در آن مردم در سراسر کشور بیرون آمد و به تحسین بهداشت و درمان و کلید کارگران نخست وزیر نامزد کری Symonds نشان داد قدردانی خود را برای بیمه خدمات درمانی توسط تویت یک عکس از رنگین کمان و یک سری از کف زدن emojis.


کری Symonds
(@carriesymonds)

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 pic.twitter.com/83HkS1Vjhx

9 آوریل سال 2020

رنگین کمان تبدیل به یک نماد در طول coronavirus همه گیر برای افرادی که مایل به نشان دادن همبستگی با بیمه خدمات درمانی کارگران است.

جانسون گرفته شده بود به بیمارستان در روز یکشنبه پس از coronavirus علائم از جمله سرفه و درجه حرارت بالا همچنان ادامه داشت.

او نقل مکان کرد و به مراقبت های ویژه در روز دوشنبه. دولت گفته او قرار داده نشده است در ونتیلاتور اما همچنان به دریافت “استاندارد اکسیژن درمان”.

جانسون آزمایش مثبت برای این ویروس در 27 مارس, اما همچنان به کار در حالی که منزوی خود را در خیابان داونینگ از جمله ریاست جلسات با videolink.

خانه منشی, Priti پاتل گفت: بحث های رادیویی در روز پنج شنبه که در مجازی جلسه هیئت دولت در هفته پیش تصاویری از آن منتشر شد به رسانه ها در آن مشهود بود به همکاران او در ادامه به تجربه علائم.

“روشن بود که او ناخوش بود و نیاز به استراحت و بهبودی,” او گفت:.

جانسون آزمایش مثبت در همان روز به عنوان هنکاک و افسر ارشد پزشکی انگلستان پروفسور کریس Ersin همچنین اعلام کرد او در حال تجربه علائم.

جانسون از نزدیکان Dominic کامینگز همچنین گزارش تجربه علائم ویروس.

Raab گفت: قبلا در این هفته: “من اعتماد به نفس [Johnson] را از طریق چرا که اگر یک چیز وجود دارد که من می دانم در مورد این نخست وزیر, او یک جنگنده است و او می خواهد به عقب پیشرو ما از طریق این بحران در کوتاه مدت.”

Symonds که در انتظار یک کودک در تابستان نیز رفت و به انزوا پس از تجربه علائم ویروس – هر چند او گفت که او در حال حاضر بازیافت.

ملکه با ارسال یک پیام به Symonds و جانسون خانواده پیش از آن در هفته مایل نخست وزیر بازیابی سریع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>