بوریس جانسون از بیمارستان مرخص شد: ساعت توقف در خیابان داونینگ با کری, برای پخش صمیمانه تشکر


با تشکر از شما برای صرفه جویی در زندگی من: بوریس جانسون توقف در خیابان داونینگ به ارائه ادای احترام به “قلب تپنده این کشور’ NHS قبل از رفتن با نامزد کری به Chequers با ماشین

 • نخست وزیر مرخص شد از سنت توماس بیمارستان بعد از ظهر امروز پس از یک هفته از بیمه خدمات درمانی, درمان
 • شماره 10 گفت: او را سر به Chequers اما او ساخته شده یک سفر به خیابان داونینگ با کری در کنار او
 • در پیام خود به ملت ظ گفت وجود دارد ‘هیچ سوال’ بیمه خدمات درمانی تا به حال زندگی او را نجات داد از ویروس
 • او بعد از قرار دادن یک پیام ویدئویی در رسانه های اجتماعی ضمن تشکر از مردم برای خود ‘قربانی’ در ماندن در خانه
 • بریتانیا coronavirus تلفات رسید گذشته 10,000 امروز مارک ترسناک یک نقطه عطف در کشور اپیدمی
 • اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای کمک به مردم نهفته COVID

تبلیغات

بوریس جانسون تشکر بیمه خدمات درمانی برای صرفه جویی در زندگی خود و برای خود “قربانی’ امروز او به عنوان پیوست با حامله نامزد کری Symonds پس از ترخیص از بیمارستان.

پس از یک هفته در سنت توماس بیمارستان با کروناویروس – از جمله سه شب در بخش مراقبت های ویژه — او متوقف شد و در راه خود را به نیروی تازه یافتن در Chequers برای ضبط یک پیام به ملت در خیابان داونینگ.

زن و شوهر – و سگ خود را Dilyn – دیده بودند با هم در پشت رسمی خیابان داونینگ و در صحنه است که ممکن است افزایش برخی ابرو نه آنها و نه راننده یا محافظ بودند با پوشیدن ماسک.

این ساعت می تواند دیده می شود لولینگ بوده با سر خود را پایین در عقب خودرو آن را به عنوان کشید تا این بعد از ظهر.

او بعدها فیلمی ظاهرا داخل خیابان داونینگ که در آن او گفت: وجود دارد ‘هیچ سوال’ بیمه خدمات درمانی تا به حال زندگی او را نجات داد بعد از او قراردادی coronavirus.

نخست وزیر گفت: “این سخت است برای پیدا کردن کلمات برای بیان من بدهی اما قبل از من آمده است که من می خواهم برای تشکر از هر کس که در کل بریتانیا برای تلاش و فداکاری شما را ساخته اند و در حال ساخت است.

‘وقتی که خورشید است و بچه ها در خانه هستند; که کل جهان طبیعی به نظر می رسد در آن زیباترین و خارج از منزل است تا دعوت من فقط می توانید تصور کنید که چگونه سخت شده است به پیروی از قوانین اجتماعی و فاصله.

“من با تشکر از شما به دلیل بسیاری از میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم در سراسر این کشور انجام شده است درست – میلیون ها نفر رفتن را از طریق این مشکلات از خود-انزوا – صادقانه با صبر و حوصله و با فکر و مراقبت از دیگران نیز برای خود.

“من می خواهم شما بدانید که این عید پاک یکشنبه من معتقدم که تلاش های خود را به ارزش آن است و روزانه در حال اثبات ارزش خود را.’

این قابل درک است که Ms Symonds که به پایان خود به انزوا پس از پایین آمدن با کروناویروس علائم ملحق خواهد شد این ساعت در Chequers.

بریتانیا coronavirus تلفات رسید گذشته 10,000 امروز مارک ترسناک یک نقطه عطف در این کشور به بیماری همه گیر.

بیشتر 737 نفر جان خود را از دست آوردن تعداد کل مرگ و میر به 10,612 به عنوان عید پاک یکشنبه.

موارد نیز آمار 84,279 پس از اضافی 5,288 بودند مبتلا به عفونت پس 18,000 تست های جدید کمی پایین از دیروز.

تنها ایالات متحده و فرانسه و ایتالیا و اسپانیا رسما شکسته 10,000-مرگ آستانه ساخت انگلستان در میان بدترین ضربه مکان بر روی این سیاره است.

به عنوان PM بهبود ارائه یک سوسو زدن از اخبار خوب در یک اقدام بی سابقه عید پاک را تحت مستند:

 • بوریس جانسون نیمی برادر Max, 35, ناودان, مراقبت از خواهر و برادر بزرگتر خود دریافت در خیابان داونینگ هنگامی که خود منزوی به عنوان یک “قتلگاه’;
 • بازیگر و کمدین تیم بروک تیلور درگذشت, در سن 79 پس از عقد قرارداد coronavirus;
 • سابق بانک مرکزی انگلیس خداوند پادشاه گفت: برخی از مدارس و کسب و کار باید بازگشایی;
 • آقا جرمی Farrar, مدیر ولکام تراست گفت: انگلیس می تواند رکورد مرگ و میر بیشتر نسبت به سایر کشورهای اروپایی;
 • برخی از انگلیسی ها مسخره مستند قوانین و دیده می شد خیساندن تا خورشید در پارک ملت;
 • وزیر بهداشت Hancock گفت که او نمی باید هر گونه به روز رسانی در مورد چگونه بسیاری از کارکنان بیمه خدمات درمانی مرده بود پس از 19 او در روز شنبه تایید کرد;
 • ملکه با تاکید بر اهمیت حفظ coronavirus مستند اما اصرار داشت: ‘عید پاک نیست لغو شود; در واقع ما نیاز به عید پاک به عنوان آنجا که تا کنون’.
The  Prime Minister is spotted in the back of a car in Downing Street this afternoon. He is expected to head to Chequers for rehabilitation

نخست وزیر خال در پشت یک ماشین در خیابان داونینگ این بعد از ظهر. او در انتظار به سر به Chequers برای توانبخشی

Mr Johnson's video message from inside no 10 this afternoon, after he was discharged from hospital

آقای جانسون در پیام های تصویری از داخل هیچ 10 بعد از ظهر امروز پس از او از بیمارستان مرخص شد

The Prime Minister's pregnant fiancee Carrie Symonds spotted in the same vehicle as Mr Johnson was discharged from hospital. It is understood his fiancee will be with him as he recovers

نخست وزیر حامله نامزد کری Symonds خال در همان خودرو به عنوان آقای جانسون بود از بیمارستان مرخص شد. آن است که درک خود را نامزد خواهد با او به عنوان بهبود او

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: PM بازیابی شد ‘خبر’ اما افزود: ‘این واقعیت است که بیش از 10 ، 000 نفر در حال حاضر از دست داده و زندگی خود را به این قاتل نامرئی نشان می دهد چقدر جدی coronavirus است و به همین دلیل تلاش ملی است که هر کس در درگیر است بسیار مهم است.’

نخست وزیر رفته بود در خود به انزوا در مسابقه 27 بعد از تست مثبت برای کوروناویروس. Ms Symonds رفت و به قرنطینه خودش را در زن و شوهر را در جنوب لندن.

در آوریل 4, او هم تایید کرد که او هم تا به حال دچار علائم کروناویروس اما تا به حال بهبود است.

خیابان داونینگ تایید این بعد از ظهر که ساعت را در حال حاضر سر به رسمی کشور محل اقامت Chequers در Buckinghamshire به بقیه.

سخنگوی گفت که “به توصیه تیم پزشکی PM نخواهد بود بلافاصله پس از بازگشت به کار”.

به عنوان آزادی او نازل شد, Ms Symonds توییتی او را ستایش برای کارکنان در سنت توماس و اضافه کرد: وجود بار در هفته گذشته است که بسیار تاریک است.

‘قلب من می رود به همه کسانی که در شرایط مشابه بیمار نگران در مورد عزیزان خود.

‘من می توانم با تشکر از شکوه ما بیمه خدمات درمانی کافی است. کارکنان در سنت توماس ” بیمارستان شده اند باور نکردنی است. من هرگز قادر به بازپرداخت شما و من هرگز متوقف خواهد شد ضمن تشکر از شما.’

چون ساعت خواهد نیاز به زمان برای بازیابی این بدان معنی است که وزیر امور خارجه Dominic Raab است به احتمال زیاد باقی می ماند در روز-به-روز شارژ از در حال اجرا به دولت در زمان حاضر حداقل.

آقای جانسون پدر استنلی با ابراز امید که پسر خود را می کند و نه آن را بیش از حد’ در حالی که دوره نقاهت در Chequers اضافه کرد: ‘من می دانم در حال حاضر – من فکر می کنم کل کشور متوجه می شود – چگونه نزدیک او آمد به وضعیت بحران و فوق العاده است او آمده است که بحران است.’

سایه وزیر بهداشت Jon Ashworth بود در میان کسانی که آرزو Pm بهبود سریع, به tweeting: ‘بهترین آرزوهای خود را به نخست وزیر برای ادامه بهبودی.

‘من می دانم که ما کارکنان بیمه خدمات درمانی در همه جا در حال نشان دادن خود را دوباره به طور استثنایی و شجاع در مراقبت از تمام عزیزان ما در این زمان از بهداشت و درمان اضطراری. ‘

Police officers wearing gloves and masks on patrol outside Chequers in Buckinghamshire today ahead of the Prime Minister's arrival

افسران پلیس با پوشیدن دستکش و ماسک در گشت خارج Chequers در Buckinghamshire امروز پیش از ورود نخست وزیر

His pregnant fiancee Carrie Symonds tweeted her praise for staff at St Thomas's Hospital, adding: 'There were times last week that were very dark indeed

باردار خود را نامزد کری Symonds توییتی او را ستایش برای کارکنان در سنت توماس بیمارستان اضافه کرد: وجود بار در هفته گذشته است که بسیار تاریک در واقع

وزرای سفارش NHS تلفن همراه برنامه ردیاب’ اجازه می دهد تا coronavirus مستند به برداشته شود

وزیران را خواستار NHS tech کارشناسان ایجاد یک برنامه تلفن همراه است که می تواند اجازه می دهد آنها را به بلند کردن قفل دقیق-پایین آورده است که بریتانیا را متوقف کند.

NHSX سلامت خدمات فن آوری بازوی گفته می شود کار بر روی نرم افزار است که با استفاده از تکنولوژی بلوتوث برای هشدار دادن به کسانی که آن را دانلود کنید زمانی که آنها در نزدیکی به کسی که آزمایش مثبت برای Covid-19.

آنها امیدوارند که این پروژه که شامل گوگل و اپل که اجرای دو سیستم عامل گوشی های هوشمند, همراه با افزایش در تست می تواند اجازه می دهد تا قفل برداشته شود تا پایان مارس.

“ما اعتقاد داریم که این می تواند مهم در کمک به این کشور بازگشت به حالت عادی’ یک منبع گفت: یکشنبه بار.

بیشتر 979 coronavirus مرگ و میر اعلام شد, دیروز, آوردن مجموع در انگلستان به 9,937. این بدان معنی است که انگلستان تقریبا قطعی به شکستن از 10 ، 000 مرگ و میر زمانی که شماره های جدید اعلام می شود بعد از امروز.

با اعلام این خبر آمد که رئیس سابق MI5 هشدار داد وزرای وجود دارد تا به حال به قدرتمند ‘نظارت و پاسخگویی” اگر مردم در حال رفتن به قبول چنین تهاجم به حریم خصوصی.

خداوند جاناتان ایوانز که منجر بریتانیا امنیت داخلی سرویس از سال 2007 تا سال 2013 گفت که تکنولوژی های موجود مورد استفاده در مبارزه با تروریسم و جرایم سازمان یافته پروب می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

دوستان از ساعت شب گذشته نشان داد که چگونه نزدیک نخست وزیر شده بود به مرگ.

آنها رله یک پیام از این برتر که گفت که او بدهکار زندگی خود را به بیمه خدمات درمانی پزشکان و افزود: “من نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی است.

در واقع خوشحال از اعضای خانواده اش تشبیه بازیابی به یک کتاب مقدس قیامت و شنیدن او از بيمارستان مرخص شده از بخش مراقبت های ساخته شده موقع عید پاک اشاره کرد و گفت: ‘او افزایش یافته است’.

زمانی که “رئیس” برای اولین بار نقل مکان کرد و به مراقبت های ویژه در شب دوشنبه کابینه همکاران را به امواج رادیو و تلویزیون به اطمینان زده ساعت را جلو و از طریق مورد ستایش قرار داد و او را یک “جنگنده’.

اما در پشت درهای بسته تیم خود را از وزرا و مشاوران رد و بدل تماس های خصوصی که در آن آنها مجبور شدند به واقعیت تلخی است که PM شانس بودند در یک چاقو لبه در ’50-50′.

خرد دستیاران که eulogise آقای جانسون به عنوان چسب صحافی هم محکم گره خیابان داونینگ تیم بودند و حتی نقل مکان کرد و به نماز.

پس از سه ناخن جویدن شب آنها در نهایت به عنوان جشن جسمی خشک اما “سرخوشی’ PM منتشر شد از مراقبت های ویژه و رفت و برگشت به مراقبت های عمومی بخش.

به بستری شدن در بیمارستان از این کشور رئیس دولت ساخته خانه طبیعت بی رویه از این ویروس را تکان داد و وزرا را به هسته.

یک عضو کابینه گفت: ساندی تلگراف: ‘آن زمان ما همه با تعجب. همه ما فکر می کنم ما در حال مرتب کردن بر اساس شکست ناپذیر است.’

بلعیدن خود Tintin کتاب که به ماجراهای یک بلژیکی روزنامه نگار – آقای جانسون ساخته شده نام خود را به عنوان یک خبرنگار در بروکسل – PM توسط خوشبختانه در جاده به بازیابی و در حال افزایش است با اسکن از نوزاد متولد نشده فرستاده شده توسط نامزدش کری Symonds.

شماره 10 مشاوران در حال حاضر بنا به گزارش تبدیل توجه خود را به چگونه به خود بگویید تعیین رئیس او نیاز به زمان برای بازیابی.

‘آن خواهد شد که شده است یک شوک و امیدوارم به اندازه کافی به او را متقاعد کند که او نیاز به آن را آسان’ یک منبع گفت: یکشنبه بار.

CORONAVIRUS: چه خطرات برای زنان باردار?

زنان باردار هستند تصور می شود بیشتر مستعد ابتلا به عواقب ناشی از کوروناویروس از هر فرد دیگری.

اکثر مادران باردار که در گرفتن virus خواهد شد به احتمال زیاد تنها تجربه خفیف یا متوسط سرماخوردگی یا آنفولانزا مانند علائم با توجه به بیمه خدمات درمانی.

سلامت و خدمات اضافه شده است که شدید ترین علائم کروناویروس مانند ذات الریه به نظر می رسد بیشتر در افراد مسن و کسانی که با تضعیف سیستم ایمنی بدن.

با این حال زنان باردار بیشتر در معرض خطر ابتلا به عفونت از کسانی که نمی.

وجود دارد در حال حاضر هیچ شواهد نشان می دهد کسانی که قرارداد این ویروس افزایش خطر سقط جنین است.

برخی از نوزادان متولد شده از زنان در چین که در آن ویروس سرچشمه در ماه دسامبر گذشته بود که علائم کروناویروس متولد شد قبل از موعد مقرر.

آنچه روشن نیست این است که آیا این ویروس ناشی از تولد زودرس یا اگر پزشکان تصمیم برای نوزاد متولد شود در اوایل به دلیل ویروس.

شواهدی وجود دارد که نشان می دهد انتقال عمودی از مادر به نوزاد است که ممکن است اگر چه وجود دارد که تنها تعداد انگشت شماری از موارد گزارش شده است.

همچنین گزارش شده در هفته گذشته است که یک زن باردار فوت کرد در حالی که در کار در لندن پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 هر چند مشخص نیست که آیا او تا به حال هر زمینه ای شرایط بهداشتی.

فرزند او جان سالم به در تولد و رسیدگی به مرگ مادر راه اندازی شده است.

منبع: بیمه خدمات درمانی

زمانی که آقای جانسون اولین شروع خود جدا با این بیماری در مارس 27, او تا به حال محروم-بازگشت اما حجم کار ادامه داد: مصرف خود جعبه قرمز و فرمان دولت در پاسخ به بحران.

یکی از اولین تقدیرنامه که انرژی-کاهش بیماری در نظر گرفتن عوارض آن آمد در مارس 2 روز قبل از هفت روز انزوا دوره به پایان رسید و طی آن روزانه 9.15 هستم صبح coronavirus نشست.

پس از سرفه بیش از videolink از شماره 11, تخت, آقای جانسون گفت: Covid-19 گروه ضربت: “من آن را کردم و من می توانم به شما بگویم آن را ب****r این چیزی که’ با توجه به تلگراف.

زمانی که این کشور نقل مکان کرد و از مراقبت های ویژه در روز پنجشنبه پس از سه روز از اکسیژن درمان یک عضو از خانواده خود را نسبت به بهبودی او به معاد و اظهار داشت: “او افزایش یافته است با توجه به بار.

وضعیت خود را به عنوان ‘خسته اما سرخوشی’ خورشید در روز یکشنبه گزارش.

در حالی که در بیمارستان آقای جانسون شده است همچنان در حال افزایش عشق نامه ای از نامزد خود, کری Symonds که شامل یک اسکن از فرزند متولد نشده خود را.

نخست وزیر قصد دارد به نیروی تازه یافتن در Chequers پس از آزادی از بیمارستان اما متحدان خود اصرار دارند او را کنترل فرایند حیاتی از وقتی که و چگونه – بریتانیا ظهور از مستند.

یک منبع گفت: “زمان محلی: ‘چه کسی در حال رفتن به سخنرانی مطبوع ملت برای تصمیمات بزرگ و بلند کردن اجسام ملی روحیه اگر نه بوریس?’.

صحبت های روزانه کنفرانس مطبوعاتی دیروز دبیر خانه Priti پاتل گفت: “این بسیار حیاتی است که نخست وزیر ما ، ما می خواهیم او را برای دریافت بهتر است و او نیاز به زمان و فضای کافی برای استراحت نیروی تازه یافتن و بازیابی.’

یک شبه PM نیمی برادر حداکثر Johnson, 35, مارک مراقبت برتر دریافت کرد در حالی که خود منزوی در خیابان داونینگ یک قتلگاه’.

در نادر مداخله هنگ کنگ بر اساس تاجر با سی ان ان گفت: “از آنچه که من جمع آوری و من وجود ندارد, هیچ یک از خواسته یک دکتر برای ماسک کردن و جسمی بررسی او تمام وقت – بیش از 10 روز است.’

‘او می خواهم آزمایش مثبت بود پس بدون شک آنچه که او در برخورد با. کلمه “قتلگاه’ به ذهن می آید.’

PM را ثابت بازیابی آمد و به عنوان ترس رشد از افزایش مرگ و میر.

دولت التماس مکان برای اقامت در داخل خانه اما هنوز هم این آخر هفته پلیس مجبور شدند به کلمات با مردم با بهره گیری از آب و هوای خوب در پارک.

پارک ها و سواحل دوباره پر کردن با مردم از موازین مستند قوانین توسط آفتاب – به عنوان شوراهای شده اند مجبور به تعطیل گورستان برای جلوگیری از عید پاک جمع عزاداران به وضع گل.

تکان دهنده تصاویر نشان داده اند sunbathers lounging در چمن اطراف لندن از جمله در Battersea پارک.

شوراهای بسته گورستان پیش از عید پاک برای جلوگیری از عزاداران جمع آوری و گذاشتن گل در طول آخر هفته مقدس.

به دور از لندن, سواحل بسیار ساکت تر از حد نرمال بانک تعطیلات آخر هفته اما یک اقلیت همچنان به سر را برای پیاده روی در امتداد ساحل. می آید پس از coastguard نامیده می شد به یک غواص غواصی بود که گرفتار ماهیگیری در اسکله برایتون در شب شنبه.

Revelers در حال بازگشت به Beachy Head پس از گروه دیده می شد ایستاده در لبه صخره در آفتاب در روز شنبه.

سیاستمداران و پرستاران بارها و بارها التماس کرد با این کشور را به ماندن در خانه و محافظت از بیمه خدمات درمانی, اما بهار موج گرما دیده است یک گروه کوچک از مردم در حال حاضر به آن اشاره شده آنلاین به عنوان #Covidiots نادیده گرفتن مشاوره.

آن را پس از یک دانشمند گفت: انگلیس می تواند فراتر از تعداد مرگ و میر ثبت شده در اروپا است.

آقا جرمی Farrar, مدیر ولکام تراست گفت: افزایش تست خواهد ‘خرید وقت شما’ اجازه می دهد تا سرویس های بهداشتی برای مقابله با بحران, و وجود دارد, ‘درس های آموخته از آن”.

بوریس جانسون آدرس به ملت کامل: نخست وزیر با تشکر از کارکنان بیمه خدمات درمانی و مکان برای اقامت در داخل خانه پس از مرخص شدن از بیمارستان

در آزادی او از سنت توماس ” در بیمارستان بعد از ظهر امروز نخست وزیر خطاب به ملت در یک ویدیو ارسال شده در توییتر. در زیر متن کامل آنچه که او گفت:

خوب بعد از ظهر

من امروز چپ در بیمارستان پس از یک هفته که در آن بیمه خدمات درمانی است زندگی من را نجات داد, هیچ سوال.

آن را سخت برای پیدا کردن کلمات برای بیان من بدهی اما قبل از من آمده است که من می خواهم برای تشکر از هر کس که در کل بریتانیا برای تلاش و فداکاری شما را ساخته اند و در حال ساخت است.

وقتی که خورشید است و بچه ها در خانه هستند; که کل جهان طبیعی به نظر می رسد در آن زیباترین و خارج از منزل است تا دعوت من فقط می توانید تصور کنید که چگونه سخت شده است به پیروی از قوانین اجتماعی فاصله

من از شما سپاسگزارم چرا که بسیاری از میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم در سراسر این کشور انجام شده است درست – میلیون ها نفر رفتن را از طریق این مشکلات از خود-انزوا – صادقانه با صبر و حوصله و با فکر و مراقبت از دیگران نیز برای خود.

من می خواهم شما بدانید که این عید پاک یکشنبه من معتقدم که تلاش های خود را به ارزش آن است و روزانه در حال اثبات ارزش خود را.

زیرا اگر چه ما سوگواری هر روز کسانی که از ما گرفته شده در این اعداد و هر چند در این مبارزه به هیچ وجه بیش از ما در حال حاضر پیشرفت در این باور نکردنی ملی مبارزه با کروناویروس.

مبارزه ما هرگز برداشت در برابر دشمن ما هنوز به طور کامل درک.

ما در حال پیشرفت در این ملی نبرد چون انگلیسی عمومی تشکیل سپر انسانی در اطراف این کشور را بزرگترین دارایی ملی – ما خدمات بهداشت ملی.

ما درک و ما تصمیم گرفتیم که اگر ما با هم می تواند نگه دارید ما NHS امن, اگر ما می تواند ما را متوقف بیمه خدمات درمانی از غرق و پس از آن ما نمی تواند ضرب و شتم قرار گرفت و این کشور افزایش خواهد با هم و غلبه بر این چالش به ما غلبه بر بسیاری از چالش ها در گذشته است.

در آخرین هفت روز من البته دیده می شود فشار است که بیمه خدمات درمانی است.

من را دیده اند شخصی شجاعت نه فقط از پزشکان و پرستاران اما از همه پاک کننده آشپز مراقبت های بهداشتی کارگران از هر شرح – physios, پرتوکاران راديولوژی داروسازان – که نگه داشته به آینده به کار نگه داشته و با قرار دادن خود در معرض خطر نگه داشته و خطر این ویروس مرگبار است.

آن است که به لطف آن شجاعت که از خود گذشتگی است که وظیفه و این عشق است که ما NHS شده است بی نظیر است.

من می خواهم به پرداخت خود من به لطف کاملا درخشان پزشکان و رهبران خود را در زمینه های مردان و زنان اما چند تا از آنها را برای برخی از این دلیل به نام نیک که در زمان برخی از مهم تصمیم گیری چند روز پیش که من سپاسگزار خواهد بود برای بقیه زندگی من است.

من می خواهم برای تشکر از زحمات پرستاران مردان و زنان که مراقبت شده است به طوری شگفت آور است.

من می خواهم برای فراموش کردن برخی از نام پس مرا ببخش اما من می خواهم برای تشکر از پو لینگ و شانون و امیلی و فرشته و کانی و بکی و راشل و نیکی و ان.

و من امیدوارم که آنها نمی خواهد ذهن اگر من اشاره به ویژه دو پرستار که در کنار بالین من برای 48 ساعت در زمانی که همه چیز می تواند رفته اند یا در راه است.

آنها جنی از نیوزیلند – اینورکارگیل در جنوب جزیره به دقیق – و لوئیس از پرتغال – در نزدیکی پورتو.

و به همین دلیل در پایان بدن من شروع به دریافت اکسیژن کافی بود چرا که برای هر ثانیه از شب آنها مشاهده و در آنها تفکر و آنها مراقبت و مداخلات من مورد نیاز است.

به طوری که این است که چگونه من نیز می دانم که در سراسر این کشور در 24 ساعت شبانه روز برای هر ثانیه از هر دقیقه وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از کارکنان بیمه خدمات درمانی که در حال اقدام با همان مراقبت و فکر و دقت به عنوان جنی و لوئیس.

است که چرا ما خواهد شکست این کروناویروس و شکست آن را با هم.

ما پیروز خواهیم شد زیرا ما بیمه خدمات درمانی است که قلب تپنده این کشور است. این بهترین از این کشور است. آن است که شکست ناپذیر. آن است که توسط عشق.

بنابراین با تشکر از شما از من و از همه ما به بیمه خدمات درمانی و اجازه دهید به یاد داشته باشید به پیروی از قوانین اجتماعی و فاصله. ماندن در خانه ما محافظت بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.

با تشکر از شما و عید پاک مبارک.

پزشکان انتظار در سنت توماس بیمارستان برای بوریس جانسون می رسند تنها متوجه او بود که زمانی که آنها را دیدم او را تشویق بیمه خدمات درمانی در تلویزیون نشان می دهد هری کول او به عنوان سهام دراماتیک داستان در داخل از PM coronavirus نبرد

پزشکان انتظار داشتند که بوریس جانسون به عجله به بیمارستان سه روز قبل از او در نهایت اعتراف کرد – و فقط متوجه شدم که او بود که هنگامی که او را دیدم کف زدن برای بیمه خدمات درمانی که شب بر صفحه تلویزیون خود.

پزشکان در سنت توماس ” بیمارستان در لندن بودند با پوشیدن کامل لباس های محافظ در پنجشنبه 2 آوریل پس از مدیران هشدار داد آنها می تواند انتظار می رود آقای جانسون برای رسیدن در کوتاه مدت متوجه.

اما سپس آنها را دیدم نخست وزیر, کف از مراحل No11 خیابان داونینگ در ساعت 8 بعد از ظهر.

Mr Johnson was boosted by a love letter from his fiancee, Carrie Symonds, which included a scan of their unborn child (pictured together)

آقای جانسون تقویت شد یک عشق نامه ای از نامزد خود, کری Symonds که شامل یک اسکن از فرزند متولد نشده خود را (در تصویر با هم)

به عنوان آقای جانسون در ادامه بهبودی خود را شب گذشته دوستان در نهایت اذعان فقط چگونه به شدت بیمار شده بود در زمان او گرفته بود به مراقبت های ویژه در روز دوشنبه.

او ناخوشی که او معتقد است که او مدیون زندگی خود را به مراقبت از او دریافت شده از بیمه خدمات درمانی.

برای روز بعد از آن اعلام شد در تاریخ 27 مارس که نخست وزیر آزمایش مثبت برای coronavirus آقای جانسون علايم توصیف به عنوان ‘ملایم’.

اما پس از مبارزه از طریق 9.15 هستم Covid-19 ‘جنگ’ کابینه جلسه در مارس 2 ساعت اذعان کرد که او نمی تواند خود را تکان سرفه مداوم و متوسط و نمی خواهد خود را به پایان هفت روز انزوا به عنوان برنامه ریزی شده روز بعد.

در فرانک مذاکرات با هر دو دکتر و منشی خصوصی خود مارتین رینولدز خودی می گویند او موافقت کردند به طور قابل توجهی کاهش حجم کار و فرستاده شده به بستر خود.

یک منبع دولتی در توصیف آقای جانسون به عنوان “مقاوم” به این ایده از رفتن به بیمارستان برای ترس از آن به دنبال او بود دریافت درمان ترجیحی اما خیابان داونینگ شب گذشته اصرار داشت که او در عمل به توصیه پزشکان است.

توافق شد در مارس 2 که او باقی خواهد ماند در خود به انزوا بالا No11 با علائم خود را بررسی و در صبح روز شنبه.

اما وزرا و مشاوران و دوستان شما در حال حاضر می گویند خصوصی است که او باید به بیمارستان بسیار زودتر. ‘روشن شد او در یک حالت وحشتناک تمام هفته گفت: یکی.

با توجه به NHS منابع این تیم در St Thomas’ در حال حاضر ‘پاک کردن و در PPE’ [تجهیزات حفاظت شخصی] در راز ورود به بیمارستان در روز پنج شنبه شب هنگامی که به آنها گفته شد که این کشور دیگر نمی آیند.

آماده سازی را دنبال کرده بود به وضوح تعریف شده طرح ایجاد شده توسط NHS ستاد پس از خبری که پس از آن تونی بلر نخست وزیر پذیرفته شده بود به Hammersmith بیمارستان با یک قلب ترساندن در اکتبر 2003 به بیرون درز شد به رسانه ها.

این پروتکل مجموعه ای از چگونه ساعت را با استفاده از یک ورودی مخفی و یک مسیر تعیین شده به همراه مهر و موم شده راهروها و آسانسور به خصوصی ‘اتاق سحر و جادو’ در سطح 12. امنیت سیستم های کامپیوتری استفاده می شود برای اطمینان از پزشکی خود را یادداشت شده را غیر قابل دسترس برای همه اما یک گروه از کارشناسان.

روز شنبه, آوریل 4, چک-تا به سرعت ایجاد شده است که آقای جانسون وضعیت حال بدتر شده است. آقای رینولدز ‘پاک PM خاطرات کاملا” اما بعد از ظهر روز بعد روشن شد هیچ چاره ای جز به او را به بیمارستان است.

یک منبع گفت: آقای جانسون آگاه بود زمانی که او وارد شدند اما “بسیار ناخوش’.

او قرار بود در اکسیژن از طریق یک لوله از طریق بینی خود را در عرض ده دقیقه از ورود.

نگران ممکن است واکنش های عمومی به PM نا توانی, خیابان داونینگ توصیف ورود او به عنوان یک “گام احتیاطی’ به صورت آزمون و اضافه کرد که آقای جانسون دریافت خواهد بود وزرا جعبه قرمز به طوری که او می تواند همچنان به کار خود را از تخت بیمارستان.

در واقع وضعیت او بدتر در طول شب یکشنبه و دوشنبه. یک عوارض اضافه شده بود ضعیف تلفن همراه پذیرش در بیمارستان همراه با یک هشدار به آقای جانسون به استفاده از شبکه wi-fi عمومی به دلایل امنیتی.

هنکاک تکرار ادعاهای PPE بیش از استفاده از

Health Secretary Matt Hancock speaking this morning

وزیر بهداشت مت, Hancock, صحبت های امروز صبح

یک ردیف فوران کرده است بین دولت و پرستاران پس از مت Hancock دوباره هشدار داد coronavirus پزشکان در برابر استفاده بیش از حد تجهیزات حفاظت شخصی.

به وزیر بهداشت اصرار وجود دارد به اندازه کافی لباس های حفاظتی برای دیدار با تقاضا اما خواست کارگران بهداشت و درمان دنده مانند ‘ارزشمند’ منابع.

سخنان خود دو برابر را در نظر ساخته شده در دیروز خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی که در آن او در پاسخ به گزارش از خط مقدم از وخیم کمبود تجهیزات حفاظتی.

کالج سلطنتی پرستاری دانا Kinnair گفت: هیچ مقدار از PPE شد ‘با ارزش تر از یک منبع از کارگران بهداشت و درمان زندگی یک پرستار زندگی یک پزشک زندگی’. او گفت BBC صبحانه: ‘من را به جرم که در واقع ما می گویند که کارکنان بهداشتی درمانی در حال سوء استفاده و یا استفاده بیش از حد PPE.

“من فکر می کنم آنچه ما می دانیم این است که ما لازم نیست که عرضه به اندازه کافی و به اندازه کافی به طور منظم از PPE. این است که اولویت شماره یک پرستاران آوردن به من توجه است که آنها لازم نیست به اندازه کافی تامین تجهیزات.’

منابع می گویند مهندسین فرستاده شد برای تقویت سیگنال در آقای جانسون است اما در هر صورت در روز دوشنبه او بیش از حد ناخوشی حتی در گوشی خود را نگاه و یا پاسخ به متون و پیام های واتساپ.

با وجود خوش بین نظرات از هیچ 10, دارای رنگ خاکستری رو ظاهر Dominic Raab – که از آنها خواسته شده بود به deputise برای آقای جانسون در بعد از ظهر دوشنبه نشست خبری – خیانت نصب نگرانی است.

در مورد 6pm روز دوشنبه در مدت کوتاهی پس از Mr Raab مطمئن باشید این ملت است که این کشور در روحیه خوبی’, کری Symonds دریافت تماس از نامزدش را پزشکان که او تا به حال شده است هراس دارند.

با وجود اکسیژن درمان او گفته شد که آقای جانسون بود و نه بهبود و احتمال او نیاز به قرار دادن در یک ونتیلاتور در بخش مراقبت های ویژه بود که به سرعت در حال رشد است. آن شوم ،

مطالعه برخی از 1400 بیماران در بخش مراقبت های حسابرسی ملی و مرکز تحقیقات دریافتند که بیش از نیمی از Covid-19 بیماران بستری در بخش مراقبت درگذشت.

نگران و در عین حال مانع از بودن با تخت Ms Symonds نوشت شوهرش-به-عشق نامه اتصال یک اسکن از فرزند متولد نشده خود را. در ضمن مشاوران و پزشکان مواجه تدارکاتی مشکل از حرکت ساعت به واحد مراقبت های ویژه بود که در یک طبقه متفاوت از اتاق خود.

یک منبع گفت: انتقال چنین بالا مشخصات بیمار مورد نیاز یک عملیات بزرگ است که نمی توان به سرعت انجام می شود… بنابراین تصمیم گیری ساخته شده بود به او حرکت می کند هر چه زودتر به جای بعد’ افزود: ‘ما نمی خواهیم این مسائل در 2am.’

در خیابان داونینگ کارکنان باقی مانده بودند در حیرت زده سکوت خبری.

این بود وحشتناک چقدر سریع همه چیز اتفاق افتاد. من نمی توانستم آن را باور,’ یک مقام ارشد گفت. در حال حاضر صحبت به PM آقای رینولدز هشدار کاخ باکینگهام و آقای Raab احضار شد No10 که در آن او جریان توسط دفتر هیئت دولت کارفرمایان آقا علامت Sedwill و هلن MacNamara در PM وضعیت و وظایف جدید خود را.

در ضمن PM سخنگوی جیمز شل آماده یک بیانیه و یک دوربین خدمه ارسال فیلم به یک آدرس با یک مشخصه متزلزل آقای Raab.

یک کنفرانس تلفنی بود و مرتب برای کابینه طی آن مایکل گوو گفت: “من فکر می کنم من صحبت می کنند برای همه وقتی که من می گویند افکار و دعاهای ما با نخست وزیر است.’

دیوید Blunkett انفجار ‘موعظه بالای کوه روزانه coronavirus جلسات با وزرا

خانه سابق وزیر دیوید Blunkett اتحاد لعنتی روزانه coronavirus جلسات گفت: آنها تبدیل شده اند مانند یک “موعظه بالای کوه’.

کار زندگی نظیر ساخته شده نظرات در یک مصاحبه امروز برنامه BBC Radio 4, در طول یک بحث در واکنش به coronavirus بیماری همه گیر.

وقتی پرسیده شد که در مورد پلیس و واکنش های سیاسی به بحران Blunkett در پاسخ گفت: مردم بودن “hectored’ از جمله در طول روزانه coronavirus جلسات که در حال اجرا بوده مارس 16.

او گفت: “در واقع ما بحث کثیف, بحث کثیف, بحث و ما هکتور مردم منظورم روزانه جلسات مطبوعاتی در حال حاضر فقط تبدیل به یک موعظه بالای کوه’.

یک مقام رسمی گفت: “این یکی از آن شب ها که در آن تمام وجود او بود نماز است.’ به عنوان آقای جانسون مبارزه برای زندگی خود را در شب دوشنبه عجیب و غریب – و undignified – روابط عمومی نبرد بود که از طریق برق و سنت توماس ” در بیمارستان.

“ما تا به حال شرکت های دارویی تماس با پزشکان در بیمارستان در لندن و آنها در حال صحبت کردن در حال حاضر’ رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس نیوز – به اشتباه آن را به عنوان معلوم شد.

کاخ سفید تماس گرفته بودند اما در واقع شده بود مودبانه به کارگردانی نسبت به وزارت امور خارجه به جای آقای جانسون تیم. این آمریکایی ها بودند نه به تنهایی – چین ارائه شد مواد مخدر را به عنوان به خوبی.

‘کلید رفت و به بحران,’ یک NHS منبع گفت.

برای اولین بار در کاخ سفید حلقه و ارائه می دهد به ارسال مواد مخدر به درمان PM سپس یک سری از شرکت های چینی تماس از طرف خود دولت نیز ارائه برای ارسال مواد مخدر.’

هیچ یک از پیشنهادات پذیرفته شد. “ما با اعتماد به نفس نخست وزیر دریافت بهترین مراقبت ممکن از خدمات بهداشت ملی,’ No10 گفت: curtly صبح روز سه شنبه.

در حالی که ملت reeled آقای جانسون تا به حال یک شب بهتر از حد انتظار و متوسط شروع به سقوط در صبح روز سه شنبه.

پیامهای حمایت از خانواده سلطنتی مشاهیر و هزاران نفر از مردم به خوبی wishers شد گردآوری شده توسط Ms Symonds و ارسال به PM.

آنها شامل یک تصویر از بیمه خدمات درمانی کارگران در Nason بخش در جورج الیوت بیمارستان در نانیتون نما با یک دریافت خوب به زودی بوریس ثبت نام.

خیابان داونینگ کارکنان تحمل ‘وحشتناک صبر کنید’ به صورت دو بار در روز پزشکی به روز رسانی از بیمارستان تغذیه از طریق Ms Symonds.

“هر روز ما در حال انتظار برای شنیدن از بیمارستان امید برای یک بیت از اخبار خوب گفت: یک مقام ارشد.

‘شما نمی توانید ترس سر خود را که او می تواند به نوبه خود برای بدتر است.’

به آرامی اما مطمئنا PM شد ‘رفتن راه راست” در روز سه شنبه و چهارشنبه به عنوان او در پاسخ به اکسیژن به او داده شده در بخش مراقبت های ویژه.

اما او تحمل سه شب قبل از او به خوبی به اندازه کافی به ترک واحد در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

رها کردن پنهان کاری که در آن او تا به حال وارد بیمارستان PM شرح داده شد توسط یک بیمارستان خودی عنوان “سرخوشی” و با تکان دادن در پزشکان و پرستاران در بخش های مراقبت ويژه. فوق العاده او دوباره پیوست در تشویق برای بیمه خدمات درمانی کارگران در 8ساعت در روز پنج شنبه – در این زمان از تخت بیمارستان.

آقای جانسون از گفته دوستان از ‘نمونه’ مراقبت از او دریافت کرده است از پزشکان و پرستاران است.

‘من می توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی. من به آنها مدیون زندگی من, ” او گفت:. او ادامه بهبودی خود را در این آخر هفته, کمک در منزل پخته کیک های شکلاتی شکلات فرستاده شده توسط Ms Symonds.

اما او همچنان ضعیف خواهد شد و چند هفته به بازسازی قدرت خود را. No10 مشاوران ارائه شده آقای جانسون با اپل مملو از فیلم های مورد علاقه خود را اما او صرف بیشتر از زمان خواب و یا ساخت کوتاه FaceTime تماس های تصویری به Ms Symonds.

تحت پزشکان سفارشات به حد وقت خود را در تلفن او خواندن هیجان انگیز حفر شده توسط یک پرستار و داستانهای تنتن و میلو خود را در دوران کودکی مورد علاقه ارسال شده توسط خود نگران خانواده.

او انتظار می رود به نیروی تازه یافتن در Chequers PM را Buckinghamshire عقب نشینی با یک مرحله به مرحله بازگشت به کار است اما درک می خواهید برای نظارت بر این تصمیم در زمانی که و چگونه به پایان مستند.

در ضمن انگشت اشاره بیش از زمان آقای جانسون ورود به بیمارستان آغاز شده است.

یکی از دوستان گفت که شب گذشته: ‘کسانی که در مورد مراقبت از بوریس و شناخته شده او برای زمان بسیار طولانی است و می تواند به او می گویند, ‘همسر شما ناخوشی شما نیاز به مراقبت از خود” بوده است منجمد توسط No10 باند.

‘و آن را به نظر می رسد آنها بیش از حد وحشت زده به ایستادن به ساعت زمانی که او نیاز به مشاوره بیشتر است. ‘است که می تواند هرگز اجازه به دوباره اتفاق می افتد.’

گرفتن بیمار ؟ که برای wimps! با تایتانیک اعتقاد خود بوریس جانسون همواره نادیده گرفته بیماری می گوید: نویسنده TOM BOWER, به عنوان او توضیح می دهد که چرا یک حس خود را شکست ناپذیری نهفته در قلب تمام PM نقاط قوت و معایب

توسط Tom Bower برای ایمیل در روز یکشنبه

مانند هالک باور نکردنی از کتاب های کمیک ابرقهرمان کسی که با او مقایسه خود بوریس جانسون ساخته شده است آن را علامت تجاری خود را به نادیده گرفتن شانس.

غلبه بر حرفه ای با آشغال gaffes و اشتباهات مورد نیاز است که به حیله گری و خیره single-mindedness, در حالی که رو به پایین ثابت تورنت از حسادت و سوء استفاده از او دشمنان بسیاری مورد نیاز است بسیار جذاب خود را کنترل کند.

اما هرگز قبل از بوریس قطعنامه به پیروزی شده است بیشتر به چالش کشیده به عنوان بدن خود را می پردازد این بیماری ترسناک و آنچه هنوز هم می تواند خود را نهایی آزمون.

آن را در مصاحبه با ایمیل در روز یکشنبه در سپتامبر گذشته در ارتفاع Brexit بحران که بوریس قول داد او را سینه بریتانیا از بروکسل manacles مانند هالک باور نکردنی.

Boris Johnson boxes with a trainer during his visit to Fight for Peace Academy in North Woolwich, London, 2014 while he was mayor of London

بوریس جانسون جعبه با یک مربی در طول سفر خود به مبارزه برای صلح آکادمی در شمال Woolwich لندن, 2014 در حالی که او شهردار لندن

به ارمغان آورد تا به چشم پوشی از بیماری و توزیع با نیاز پزشکان بسیاری از شما گمان می برند که بوریس فعلی به وضعیت مدیون خود بی مبالاتی. اعتقاد به بقای اصلح او آموخته بود که مردان واقعی هرگز بیمار است.

می کند با اراده و اعتقاد به عصمت او بدون شک خار کنار توصیه های پزشکی را با همان ebullience که همواره راه خود را – تا زمانی که او مجبور شد به بیمارستان برود آخر هفته گذشته.

شش روز پیش رسانه ای شد و به سرعت در حال مونتاژ اعلامیه ترس بدترین. برای 48 ساعت این کشور برگزار می شود نفس خود.

بسیاری از خواسته چگونه می تواند نخست وزیر باید اجازه خود را برای به دست آوردن خیلی نزدیک به لبه ؟

واقعیت این است که چنین brinkmanship بود به سادگی یکی دیگر از فصل در rollercoaster زندگی الکساندر بوریس د Pfeffel جانسون.

تنها با مطالعه لحظات کلیدی در 55 سال به عنوان من انجام داده اند در طول ماه گذشته در حالی که آماده شدن برای نوشتن بیوگرافی خود می توانید یک درک الگوی رفتاری که توضیح می دهد که وضع فعلی.

مزمن رقابتی از دوران کودکی صرف با سه خواهر و برادر او خود را کامل بولداگ آهن را در زمینه بازی از Eton یک مدرسه مشهور برای, وحشیانه, انتظارات. هر دو در راگبی و Eton منحصر به فرد فیزیکی دیوار بازی (که به درستی به uninitiated به نظر می رسد هیچ قوانین) بوریس led اتهام شکستن استخوان ها و غرور با تنها یک هدف – را به نفع خود.

علاوه بر این او مدیون دستاوردهای سیاسی به توانایی کامل درخشان استتار. اقدام bumbling زبان انگلیسی آقا دلقک او مستقر جذابیت و شوخ طبعی به فرار چسبنده گوشه و نجات خود را از فاجعه است. به همان اندازه, او, طنز, اجرای برنامه لذت می برد و حتی منتقدان خود را – را پنهان شدید عقل و جاه طلبی.

Boris Johnson, as captain of the Eton wall game team in 1982. Johnson threw himself into all sports he played with one ambition: To win

بوریس جانسون به عنوان کاپیتان Eton wall بازی تیم در سال 1982. جانسون انداخت خود را به تمام ورزش ها او با یک جاه طلبی: به برنده

من شاهد تعداد بیشماری از مردم پیش بینی بوریس سقوط چند بار و در عین حال بارها و بارها از خود انعطاف پذیری بوده و نیروی خود را برای قیامت می شود آن را از خود اخراج از کار اخراج او از حزب محافظه مقابل نیمکت یا شکست خود را به برنده شدن در این مسابقه به موفقیت دیوید کامرون به عنوان نخست وزیر.

و البته این افراد شامل بسیاری از کسانی که شده اند خشم خود را آشکار زنا.

در وست مینستر خود را در رابطه با زنان است و نفس استثنایی است. مباهات حداقل شش معشوقه خود را در طول دو ازدواج او تا به حال تعداد نامعلومی از غرفه یک شب با زنان ظاهرا جذب شده توسط خود را “مغناطیس حیوانی”.

قضاوت غیر خودی هستند و مبهوت در خود خیانت مارینا ویلر خود را طولانی رنج می برند دوم همسر و مادر چهار تا از پنج فرزند خود را. به آنها راه او با مجموعه کری Symonds (او در حال حاضر باردار نامزد) قبل از طلاق موافقت شد وحشتناک بود.

در قلب خود تنفر و حسادت است بوریس عمومی شخصیت: او joshy لبخند نشاط و عشق برای ‘دخترانه swot’ زبان redolent فقط ویلیام و نایجل Molesworth the 1950s دانشآموز شناخته شده به عنوان نفرین St کاستارد است.

بوریس دیگر داستانی alter ego است برايت Wooster, P. G. Wodehouse را buffoonish طبقه فوقانی شخصیت است که بارها و بارها نجات از فاجعه توسط Jeeves خود متبحر manservant.

مانند بوریس, Wooster رو دور با همه چیز. Absolution است که همیشه در دست.

بوریس منتقدان نمی توانند درک کنند که چگونه دلقک ” نیز انجام شده استاد کلاسیک.

برای اولین بار با تشویق پدر بزرگ او بوریس reveres هومر ایلیاد که در آن قهرمانان بیشتر با فضیلت تر از خدایان به دلیل مرگ و میر آنها را وادار به توسعه عالی فضیلت شجاعت است.

در Eton بوریس نیز یافت می شود یک قهرمان – Pericles یک آتن که با جاذبه و خودت پوپولیسم خوشحال جمعیت را به نفع خود ثابت مجدد انتخابات است.

ترکیب تأثیرات Wooster, Molesworth فقط ویلیام و Pericles – در مدرسه بحث بوریس توسعه منحصر به فرد oratorical سبک مخلوط با طنز. ‘طنز” او خواهد گفت: ‘یک ظروف که شما می توانید استفاده کنید برای شکر قرص و نقاط مهم در سراسر’.

مارتین هاموند خود را در Eton کلاسیک استاد نومید درباره خود آموز ‘گردیده برتری’ عالی ظاهرا بدون تلاش زیاد است. “من فکر می کنم او صادقانه معتقد است که churlish از ما به توجه او را به عنوان یک استثنا’ نوشته هاموند ” کسی که باید از شبکه ای از تعهد آن متصل می شود و هر کس دیگری.

پخش كردن, خود استعدادهای نازک بوریس تسلط هنر ‘winging آن’ – درگیر شدن در هر فعالیت که به معنای از دست رفته مهلت به خواب رفتن در کلاس و اغلب spouting claptrap.

و در عین حال او برنده بورس تحصیلی به کالج Balliol, آکسفورد.

در ورود او وجود همه شایعات بی اساس بود و در مورد ‘این فرد فقط از Eton’. با کف شوی موهای بور و raffish لباس های او بی نظیر ستاره در اتحادیه آکسفورد بحث جامعه است. نه تنها او در فقط 18 در حال حاضر ذکر شده به عنوان یک آینده نخست وزیر اما او نیز جعلی رابطه با آکسفورد ‘زیبا ترین زن’ Allegra Mostyn-اوون.

The complicated love life of Boris Johnson: Young Boris Johnson with fellow student Allegra Mostyn-Owen at Oxford, who would go on to be his first wife

پیچیده زندگی عشق بوریس جانسون: جوان بوریس جانسون با شاگردی Allegra Mostyn-اوون در آکسفورد که به همسر اول خود را

به ناچار آنجا بود حسادت به خصوص زمانی که او رای دادند اتحادیه رئیس جمهور در دومین تلاش خود را به داشتن یاد گرفتیم که به نفع خود او وانمود او یک لیبرال.

در حقیقت Allegra (بعدها همسر او) می گوید: “او نبود آزادیخواه. او Thatcherite, spouting trickle-down بی معنی است.’

این سیاستمدار عرفی را فریب به تصویر کشیده شده است توسط منتقدان به عنوان شواهد از عدم صداقت است.

با این حال آنتونی کنی رئیس سابق Balliol می گوید: ‘تا آنجا که من می دانم که او گفت: هیچ واقعی نهفته است اما استراتژی خود را به یاد می آورد Talleyrand این دیپلمات فرانسوی که گفت: هرگز دروغ و فریب تمام جهان است.’

وفاداری Allegra اصرار دارد: “او هرگز نهفته است. او فقط خود را نگرش به حقیقت است.’

مشترک اتهام ‘بوریس دروغگو” به وجود آمد از اخراج برای ساخت یک نقل قول به زودی پس از او آغاز شده و اولین شغل خود را به عنوان یک روزنامه نگار در زمان سن 23.

خواسته به بازنویسی کسل کننده گزارش در مورد ادوارد دوم در لندن قصر او چاشنی آن را با نقل خود را پدرخوانده, Colin لوکاس دانشگاهی گفت: پادشاه لذت جنسی شرکت وجود دارد از یک پسر جوان است. در واقع پسر کشته شد و 13 سال قبل از این کاخ ساخته شده بود.

جای تعجب نیست که لوکاس شکایت کرده است. در دفاع از او بوریس خود گفت ویرایشگر است که اکثر نقل قولها در این زمان ساخته شد. شوکه چنین اهانت بوریس اخراج شد.

بوریس پدر استنلی بود که لوکاس بهترین دوست, خشمگین بود با دانشگاهی گفت indignantly. ‘او قرار داده و کل تفسیر جدید بر روی کلمه پدرخوانده است.’

در چه بود برای تبدیل شدن به الگوی بوریس حرفه ای این اخراج موهبت الهی بود.

تا کنون مثبت و کاریزماتیک او را استخدام کرد تا حداکثر Hastings, دیلی تلگراف سردبیر, به گزارش اتحادیه اروپا در بروکسل.

Stanley Johnson (L) and Carrie Symonds (R), father and girlfriend of Britain's Prime Minister Boris Johnson, watch as he delivers his keynote speech at the Conservative Party Conference

استنلی جانسون (L) و کری Symonds (R) پدر و دختر بریتانیا با نخست وزیر بوریس جانسون, سازمان دیده بان به عنوان او ارائه می شود سخنرانی در کنفرانس حزب محافظه کار

پوشیدن پاره قنتد, ژاکت, کثیف, شلوار و پیراهن مچاله بوریس حاضر به مخلوط با دیگر روزنامه نگاران. در زندگی بوریس یک انزواطلب و در بروکسل او شکار شده توسط خود را.

متقاعد شده است که کمیسیون اروپا سخنگویان بودند دروغ گفتن و بروکسل panjandrums’ می خواستم به نوبه خود در اتحادیه اروپا به یک سوپر دولت او sleuthed کردن اسناد محرمانه. تنبل خود را رقیب که صرف زمان زیادی را در میله های زندان او را متهم کرد از ساخت تا داستان های خود را. این شامل بیل های اتحاد جماهیر شوروی در مورد ‘تهدید به صورتی سوسیس’, diktats در مورد شکل موز و اندازه از کاندوم زنان چگونه بوده است ‘دستور به بازگشت, پیر, اسباب بازی های جنسی’ و چگونه یورو یادداشت های ساخته شده از افراد ناتوان.

“ما تا به حال هرگز یک شکایت که بوریس شد دروغ’ به یاد می آورد جرمی Deedes تلگراف سردبیر. ‘بوریس درک بهتر از هر آنچه که قرار بود در بروکسل است.’

در آن زمان حزب محافظه کار اتحادیه اروپا MP لایحه نقدی به طور منظم بازدید از بروکسل که در آن او در بر داشت یک نمایشگاه عکس که توضیح خطرات ناشی از خزنده فدرالیسم.

نقد گزارش به مارگارت تاچر: ‘بوریس تنها روزنامه نگار می داند که جزئیات آنچه که اتفاق می افتد. او با گفتن چیزهایی که از خط مقدم که درست هستند.’ به ناچار هر چند بوریس در بر داشت یکی دیگر از دام.

نوار ضبط شده مکالمات پدید آمده بین او و داریوش گوپی نزدیک مدرسه ، گوپی یک متقلب بود زنگ زد بوریس برای آدرس قرمز-top یکشنبه تلخیص خبرنگار بود که بررسی او. گوپی اعتراف کرد او می خواست به ترتیب برای روزنامه نگار به دنده او شکسته است.

به جای امتناع از بوریس humoured دوستان خود را اما نمی ارائه آدرس.

پس از گوش دادن به نوار و بوریس را توضیح رئیس خود را Hastings راضی بود که جانسون بی گناه بود. در برابر این پس زمینه از اتهام تقلب در سال 1999 بوریس منصوب شد سردبیر مجله تماشاگر.

قابل پیش بینی بوریس-baiters ادعا کرد با دادن این کار به یک تنبل آشفته روزنامه نگار با هیچ علاقه ای به جزئیات’ از بین ببرد معتبر مجله. یکی گفت: مانند سپردن یک گلدان مینگ به دست یک میمون’. در عوض با سردبیر استعداد و flamboyance مجله گردش خون افزایش یافت.

اگر چه بوریس قول داده بود خود را مالک کنراد سیاه است که او نمی خواهد سعی کنید برای تبدیل شدن به یک MP او می دانست که آن را نادرست انجام است. اما او احساس او می تواند این خطر را به عنوان او متوجه او نمی توانست ارائه سردبیری اگر او می گفت سیاه و حقیقت است.

Prime Minister Boris Johnson and partner Carrie Symonds arriving at the Commonwealth Service at Westminster Abbey, London on Commonwealth Day

نخست وزیر بوریس جانسون و شریک کری Symonds ورود به کشورهای مشترک المنافع خدمات در کلیسای وستمینستر لندن در کشورهای مشترک المنافع روز

بوریس فرض بر این است که سیاه و سفید بودن بی رحمانه و بی شرمانه خود را احترام کسانی که رفتار او. کانادا سرمایه دار خیلی مهم خودش گفت: ‘بوریس بسیار حیله گری اپراتور. او یک روباه مبدل به عنوان یک خرس عروسکی. من نمی دانم چگونه او را نگه داشته و آن را برای مدت طولانی است.’

به خود دروغ بوریس گفت: “خوشا به اسفنج از فراموشی اتحاد بین برود تخته سیاه از تاریخ است. من می خواهم به من کیک و خوردن آن.’

نه تنها تماشاگر رشد سردبیر آن انتخاب شد MP برای هنلی امن حزب محافظه صندلی در سال 2001.

آن را گام دیگری نردبان; اما وجود دارد و در عین حال بیشتر brickbats. او را محکوم به یک فقیر MP به ندرت دیده می شود در ویکیانبار اتاق چای و تمسخر برای لکنت زبان به شیوه ای. یک استثنای قابل توجه بود او پرشور در دفاع از خوک کشاورزان در حوزه خود را.

‘بوریس نمی لذت بردن از مجلس’ به این نتیجه رسیدند ایان دانکن اسمیت سپس رهبر حزب محافظه. “او به نظر می رسید تنها در گرفتن علاقه خود را متوجه است.’ سه سال بعد او توجه و به نظر می رسید زندگی حرفه ای او بود.

سرمقاله در تماشاگر callously انتقاد لیورپول را بیش از حد عاطفی واکنش به قتل یک Liverpudlian خیریه کارگر توسط افراط گرایان مسلمان. آن گفت: این شهرستان شد ‘در دام غم و اندوه و چنان غرق در ‘وضعیت قربانی’. این مقاله هم مقصر مستی لیورپول طرفداران فوتبال برای ایجاد مرگ و میر در هیلزوو زمین فوتبال.

مایکل هوارد جدید حزب محافظه رهبر دستور بوریس به عذر خواهی در فرد به Liverpudlians. دیگر MP خواهد نابود شده اند اما بوریس تبدیل شده بود عذر خواهی به یک فرم هنری.

اگر چه امتناع خود را به کامل معذرت خواهی به این معنا بود که همه تلاش خود را در مصاحبه های متعدد و بد نامی به نحوی quelled جنجال.

رها او blundered به ظروف سرباز یا مسافر دیگر سه هفته بعد.

او زناکار امر با Petronella وایات خود را معاون سردبیر بود و در معرض توسط یک روزنامه یکشنبه. هنگامی که تماس بوریس blustered: ‘من امر با Petronella. آن است که کامل balderdash آن است که یک هرم وارونه از piffle. آن است که همه به طور کامل نادرست و مضحک كند.’

Boris Johnson was treated for the coronavirus at St Thomas' hospital in London, pictured. In the background, Westminster Palace can be seen in the distance

بوریس جانسون برای درمان coronavirus در سنت توماس ” بیمارستانی در لندن در تصویر. در پس زمینه وست, کاخ دیده می شود در فاصله

اما در مواجهه با یک شاهد عینی از زنا یک فرستاده از مایکل هوارد از او پرسید: ‘آیا شما دروغ؟’ بوریس پاسخ داد: “این زندگی خصوصی من است و من حق را به دروغ درباره زندگی خصوصی من.’

او اخراج شد برای دومین بار در زندگی خود را. چند ساعت بعد همسرش مارینا دستور داد او را از خانه و خانواده. طولانی نیست پس از آمد و سوم خود را اخراج به عنوان تماشاگر ویرایشگر. ‘من آن را مورد نیاز اجرا به صورت تجاری,’ یاد می آورد اندرو نیل مجله جدید, ناشر, ‘نه از روی هوس و نماز.’

اگر چه انتخاب مجدد به عنوان نماینده بوریس خشمگین بود که حزب محافظه کار دیوید کامرون رهبر نیست او را منصوب به دولت سایه. اگر چه هر دو در Eton و آکسفورد جفت شد دوستان نیست.

به عنوان یک انزواطلب نگران درآمد خود و پنهان کردن معشوقه خود بوریس شد جدا از کامرون و خانواده او که لذت تیراندازی با اشراف و برای تعطیلات با همکار خود Notting Hill مجموعه.

کامرون نمی خواهید غیر قابل اعتماد و غیر قابل کنترل, افراد مشهور, تنها علاقه مند به پیشبرد حرفه خود را. بالاتر از همه کامرون قضاوت بوریس به یک انسان بدون اعتقادات – و یا فقط یکی به تازگی برای بالا بردن سرعت.

این حمله باعث بخشد: “من dimly به یاد داشته باشید کامرون به عنوان یک کوچک اختتامیه جشنواره صنعت چاپ شناخته شده به عنوان کامرون جزئی’ گفت: بوریس, تحقیر که “نرخ دوم’ همکار.

بوریس به نظر می رسد مجسمه نیم تنه یک موقعیت خلاصه کاملا چند سال بعد پس از آن-بی بی سی پخش ادی Mair که در طی یک مصاحبه از او پرسید: ‘آیا تا به نقل از دروغ گفتن به خود را رهبر حزب مایل به بخشی از کسی که از لحاظ فیزیکی حمله? شما یک قطعه از کار شما نیست؟’

بعد بوریس jovially retorted: “اگر یک مجری بی بی سی نمی تواند حمله تند و زننده حزب محافظه سیاستمدار چه جهان آینده ،

مثل همیشه شعبده هدیه شد خود حفظ.

پس از دو سال در بیابان بوریس بود به طور غیر منتظره خواسته می شود حزب محافظه نامزد به عنوان شهردار لندن. با کار پیشرو در نظر سنجی های ملی تا 40 درصد در برابر 33 درصد برای محافظه کاران آن را به نظر می رسید مسموم جام.

پولی توین نگهبان را مادرسالار loather از بحرین را محکوم کرد “این دلقک, دلقک, سریال دروغگو و خود جذب مخالف… که هرگز اجرا هر چیزی به جز تصویر خود را’.

در عین حال, خود, افراد مشهور, باعث ‘بوریس جستن’ با شش درصد سرب بیش از کار را کن لیوینگستون. در برابر همه شانس در یک کار شهرستان بوریس را ‘صداقت و شایستگی’ کمپین غالب شد. با وجود هشت سال به دو دوره شهردار با موفقیت ایجاد پارک المپیک, ساختمان, یک رکورد تعداد خانه ها و گرفتن Crossrail بودجه بوریس تصدی مثل همیشه بدستآمده تیراندازی

برای مثال بسیاری از محافظه کاران مانند کلر Foges کامرون سابق speechwriter توصیف میراث او به عنوان “جالب باریک و ادعا کرد که او می شده است بسیار بی فایده به عنوان یک مدیر’.

Boris Johnson still needs time to rest after his stint in intensive care, Home Secretary Priti Patel said today as No10 say he's making 'very good progress'

بوریس جانسون هنوز هم نیاز به زمان استراحت پس از روی لئامت دادن خود را در مراقبت های ویژه دبیر خانه Priti پاتل گفت: امروز به عنوان No10 می گویند او “بسیار خوب پیشرفت’

پس از تبدیل شدن به یک MP دوباره در سال 2015 بوریس به نظر می رسید روح از دست رفته. اما سال بعد او موافقت خود را برای رهبری مبارزه با تروریسم در اروپا کمپین با وجود باقی بودن ده درصد خواهد گذاشت. دوباره در برابر شانس او در زمان مرخصی به پیروزی.

چه این ثابت شد که با وجود یک کاتالوگ از گناهان و هرج و مرج بوریس جانسون محبوبیت عمومی بسیار غیر قابل تسخیر است. به نظر می رسد که با خود دوست نداشتن از نادرست تظاهر از بسیاری از جریان اصلی سیاستمداران بوریس دیده می شد به عنوان یک مرد را در کنار خود. ‘عمومی’ پیشنهاد پروفسور تونی از طریق یک متخصص در لندن دیدم اشتباهات به عنوان شواهدی از بوریس اصالت.’ و پس از بوریس نام تجاری تبدیل شد و صحت.

در بالا پس از Brexit رای بیش از روزهای ماه ژوئن سال 2016 بوریس سازمان پیشنهاد خود را برای حزب محافظه رهبری حزب. او متوجه شد که بیشتر حزب محافظه نمایندگان مجلس شد تردید در مورد او به عنوان یک پتانسیل نخست وزیر. بوریس دلقک دیده می شود به عنوان بوریس خائن گزارش بار. آن گفت: “او را به طور کامل غیر قابل اعتماد – یا نه شما می توانید اعتماد او را به طور کامل و برای همیشه به شما اجازه پایین.’

به بوریس را حیرت او با چاقو در پشت دوست خود مایکل گوو. پریشان او کناره گیری کرد. “من یک احمق به او اعتماد,’ بستری بوریس.

یک بار دیگر او را ویران کرد.

‘شما به عنوان محبوب به عنوان مردی که فقط به همسرش گفت که او یک دوز از تبخال تناسلی,’ خندید دوستانه MP. خود مکالمه قطع شد احضار به دیدن نخست وزیر جدید ترزا ممکن است در 10. قائم مقام دختر و شهرت را برای بهره گیری از تمسخر مردان است. او ارائه بوریس این کار از وزیر امور خارجه. یکی دیگر از مسموم جام? بدون در نظر گرفتن او پذیرفته شده است.

بیش از دو سال زیر بوریس اعتقاد بر این است که ممکن است بارها و بارها سعی در تحقیر او. یک همکار حزب محافظه کار MP نیز به او گفت: ‘شما باید جلوگیری از ساخت gaffes!’

‘من آن را, شخصیت,’ بوریس پاسخ داد. ‘من شد.’

اما در جولای سال 2018 ممکن است تاکتیک های معکوس. بوریس استعفا داد بیش از آنچه که او را دیدم او را به عنوان “تسلیم” Brexit معامله است. به جای بندگی دوره خود را به عنوان وزیر امور خارجه بود تاسیس شهرت خود را به عنوان قهرمان تمام Brexiteers.

هشت سال قبل از بوریس گفته بود: ‘من شانس بیشتری برای دوباره بودن تجسم به عنوان الویس پریسلی و یا به عنوان یک زیتون از نخست وزیر.’ این بود که پس از آن بوده است نشان داد که او تا به حال adulterously پدر دختر نامشروع.

و در عین حال… ژوئیه گذشته به ترس از آن کر از naysayers بوریس جانسون شد بریتانیا 76th نخست وزیر. همه کسانی که پیش بینی شده است که یک تنبل دروغگو خواهد بود موفق شد به زودی مبهوت خود صنعت و سبعیت.

با استادانه حیله گری و یک بار دیگر با بسیاری از نظر سنجی ها پیش بینی حرفه ای و خطر خواهد بود را شکست داد, او برنده یک لغزش اکثریت در ماه دسامبر انتخابات. تنها بوریس می تواند اغوا بسیاری از کار رای دهندگان به خود را دشمن سنتی.

همه منتقدان بودند مات و مبهوت. حداقل نه بی بی سی. البته لحن خود را تغییر کرده است. حتی بوریس جانسون مخالفان تشخیص ضرورت خود را.

دیگر هیچ سیاستمدار انگلیسی که می تواند متقاعد ملت به آغوش فداکاری و شادی همکاری برای شکست این نامرئی دشمن. تنها بدترین دشمنان خود دعا کرد که موضوع حفظ بوریس زنده خواهد شکست اما بار دیگر او به نظر می رسد به مبارزه طلبیده شانس.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>