بوریس جانسون اجرا می تواند کشور را از تخت بیمارستان می گوید: انگلستان وزیریک وزیر ارشد اصرار بوریس جانسون است که به اندازه کافی برای رهبری این کشور از بیمارستان پس از او بستری مداوم علائم کروناویروس.

رابرت Jenrick این جوامع وزیر گفت جانسون بود که در ادامه به اجرای کشور از یک بیمه خدمات درمانی در بیمارستان با وجود نگرانی های نخست وزیر بوده است, کار به جای استراحت در طول هفته گذشته.

جانسون بستری شد و در روز یکشنبه شب با تب بالا در مشاوره از دکتر خود را با خیابان داونینگ گفت که او تحت آزمایشات روتین است. او نگه داشته در یک شب.

اکثر coronavirus بیماران در بیمارستان برای بیش از یک هفته به طور متوسط. اما Jenrick گفت BBC صبحانه: “همه ما امیدواریم و انتظار داریم که او می تواند بازگشت به شماره 10 بسیار به زودی.”

راهنمای سریع

انگلستان مستند: چه coronavirus محدودیت ؟

چه محدودیت شامل?

مردم در بریتانیا تنها مجاز به ترک خانه های خود را برای مقاصد زیر:

  • برای خرید نیازهای اساسی به ندرت ممکن است
  • یک شکل از ورزش در روز – برای مثال دویدن, پیاده روی یا دوچرخه سواری – به تنهایی و یا با اعضای خانواده خود
  • هر پزشکی نیاز به ارائه مراقبت و یا به کمک یک فرد آسیب پذیر
  • سفر به و از کار, اما تنها جایی که این کاملا ضروری است و نمی توان از خانه انجام می

پلیس باید قدرت به اجرای قوانین از جمله از طریق جریمه و پراکنده کرده است. برای اطمینان از انطباق با آموزش به ماندن در خانه دولت خواهد شد:

  • تمام مغازه های فروش غیر از کالاهای اساسی از جمله پوشاک و فروشگاه های الکترونیکی و محل های دیگر از جمله کتابخانه ها و زمین های بازی و سالن های ورزشی و اماکن عبادت
  • جلوگیری از تجمع بیش از دو نفر در ملاء عام – به استثنای افرادی که شما زندگی می کنند با
  • توقف تمام برنامه های اجتماعی از جمله مراسم تعمید و مراسم اما به استثنای مجالس ترحیم

پارک ها باز باقی خواهد ماند برای ورزش اما تجمعات پراکنده خواهد بود.

اگر وضعیت خود را بدتر دومینیک Raab خارجی وزیر و وزیر امور خارجه است که تعیین وزیر را به اتهام. Raab است که انتظار می رود به صندلی یک شنبه صبح جلسه دولت C-19 کمیته است که منجر به پاسخ به همه گیر.

پوند کاهش یافت و در مقابل دلار و یورو یک شبه در روز دوشنبه به بازار ارز خارجی در زمان وحشت در امکان جانسون که از عمل است. نخست وزیر امیدوار به ترک قرنطینه در روز جمعه اما مداوم دما به معنای او را به باقی می ماند در داخل تخت خود را در هیچ 11 خیابان داونینگ.

نگهبان بود گفت: هفته گذشته که جانسون بود و بیشتر به طور جدی بیمار از او یا مقامات خود آماده شد به اعتراف است که او بود که دیده می شود توسط پزشکان که نگران بودند در مورد تنفس خود را.


اما خیابان داونینگ به صراحت تکذیب کرد و وزیر بهداشت تا به حال به طور جدی رو به وخامت گذاشته و اصرار وجود دارد هیچ برنامه ای که در آن نقطه برای او به بستری در بیمارستان.

پرسید: اگر آن زمان برای همکاران خود در کابینه و خدمات مدنی برای گفتن جانسون به بقیه Jenrick گفت BBC Radio 4 امروز برنامه: “او کار کرده است علاوه بر این که بسیاری از مردم در سراسر کشور است. این است منحصر به فرد دوره شدید و من می دانم که او شخصا از آن خواهد شد بسیار خسته کننده است که او تا به حال برای رفتن به بیمارستان به این آزمون است.

“او می خواهد به بازگشت در هیچ 10 پیشرو از جلو است که راه خود را. اما او همچنان در اتهام از دولت او خواهد شد به طور منظم به روز در بیمارستان بوده و به عنوان او را از خود جدا.”

او گفت که او انتظار می رود Johnson خواهد بود در هیچ 10 “به زودی” و او “شنیده PM خوبی انجام می دهند” اگر چه او نمی توان گفت که آیا این امر می تواند در روز دوشنبه.

روز یکشنبه مت Hancock خواسته شده بود چقدر بد نخست وزیر شد. به وزیر بهداشت گفت: Sophy ریج در اخبار آسمان: “او خوب است. من صحبت کردن به او را هر روز چند بار در روز … او بسیار کردم دست خود را روی پنجه. اما او هنوز هم یک درجه حرارت.”

وی افزود: “او کاری دور در داخل خیابان داونینگ. او در ارواح خوب است.”

هنکاک تنها به تازگی بیرون آمدن از انزوا پس از آزمایش مثبت برای coronavirus اگر چه علائم خود را ظاهر شده اند به ویژه خفیف تر.

جانسون شریک کری Symonds که حامله است و نشان داد در روز شنبه که او نیز قرارداد این ویروس اما دوره نقاهت بود.


در حالی که هیچ 10 نگفت چه آزمون جانسون را در بیمارستان به گفته کارشناسان آنها خواهد بود به احتمال زیاد به تمرکز بر ارزیابی چگونه نخست وزیر ریه ها و قلب و سایر ارگان ها بودند در پاسخ به این ویروس.

“پزشکان خواهد بود نظارت بر مهم علائم حیاتی از جمله اکسیژن اشباع گفت:” دکتر روپرت Beale که سران سلول زیست شناسی عفونت های آزمایشگاهی در فرانسیس کریک موسسه در لندن است.

“آنها را نیز بررسی آزمایش خون برای دیدن آنچه که پاسخ ایمنی به ویروس به نظر می رسد و برای ارزیابی عملکرد کبد و کليه. آنها را به انجام یک الکتروکاردیوگرام برای بررسی قلب است. پیچیده تر آزمایشات ممکن است شامل یک سی تی اسکن از قفسه سینه برای به دست آوردن یک تصویر دقیق از ریه ها.”


با جانسون در بیمارستان وزرای درگیر در دولت coronavirus پاسخ خواهد بود به دنبال به جلو به تعطیلات آخر هفته بعدی است که نقطه که در آن باید به گسترش و یا پایان دادن به مستند.

Jenrick حاکی از این مستند بود و بعید به پایان رسید در پایان هفته گفت: برخی از چالش برانگیز ترین هفته احتمالا هنوز هم آمده است. به عنوان جوامع وزیر او گفت که دولت “به شدت” آیا می خواهید به خاموش پارک اما این می تواند اتفاق می افتد اگر مردم همچنان به جمع برای پیکنیک.

Jenrick وجود دارد گفت: کار در رفتن در مورد “هنگامی که زمان مناسب است, چگونه ممکن است شروع به سهولت آن اقدامات در راه است که با این نسخهها کار از نظر بهداشت عمومی و اقتصاد”.

منتقدان دولت نگران آن است که وزیران را شناسایی نمی کند راهی برای خروج از این مستند با شک و تردید در مورد توانایی خود را به مقیاس تست به صورت زنده از موارد و اثربخشی جدید آنتی بادی آزمایش برای پیدا کردن که آیا مردم باید تا به حال ویروس.

نخست وزیر سابق تونی بلر به نام برای یک وزیر ارشد “را مسئول تست و هیچ چیز دیگری با افراد با تجربه کسب و کار چگونه شما سطح شیب دار تا تولید در مقیاس صنعتی”.

او گفت: نبود حق انتخاب برای یک اپیدمیولوژی به مسئول این تلاش پس از دولت قرار داده و پروفسور جان نیوتن بهداشت عمومی انگلستان در اتهام.

“مگر در مواردی که شما قادر به گرفتن تست توده در مقیاس با سرعت من نمی بینم که چگونه شما می توانید یک راه برای خروج از این مستند و من وحشت زده از آسیب های اقتصادی ما انجام می دهند با هر هفته این مستند همچنان ادامه دارد” بلر گفت: امروز برنامه.

“این آسیب بسیار زیاد است … اگر آن را می رود برای یک مدت زمان طولانی پس از آن نه تنها بر اقتصاد نفسه آن نیز تاثیر می گذارد توانایی به کار خود خدمات بهداشت و درمان موثر است.”

نظرات خود را اکو تماس های سابق وزیر بهداشت جرمی هانت که برای بیش از یک هفته حمایت از بازگشت به توده جامعه تست برای سرکوب ویروس نقاط که در آن آنها بوجود می آیند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>