بوریس جانسون مشاور واریز بیش از نژاد و اصلاح نژاد جنجالبوریس جانسون جدید و جنجالی مشاور اندرو Sabisky است استعفا داد و پس از آن نخست وزیر بود و متهم condoning نوشته های خود را در اصلاح نژاد و نژاد که پیشنهاد مردم سیاه و سفید به طور متوسط کمتر باهوش تر از مردم سفید.

Sabisky گفت که او پله پایین به عنوان یک “پیمانکار” به هیچ 10 بعد از یک واکنش در درون حزب محافظه کار و در سراسر طیف سیاسی در روز دوشنبه.

جانسون سخنگوی رسمی بود توسط Sabisky و خودداری از پاسخ به بیش از 30 سوال در انتصاب و اینکه آیا نخست وزیر موافقت با مشاور نمایش.

اما Sabisky خود توییتی در روز دوشنبه: “رسانه ها به هیستری در مورد من چیزهای قدیمی آنلاین دیوانه است اما من می خواستم به کمک HMG نمی تواند حواس پرتی. بر این اساس من تصمیم به استعفا به عنوان یک پیمانکار است. من امیدوارم که هیچ.10 استخدام بیشتر مردم w/خوب ژئوپولیتیک پیش بینی سوابق & که رسانه های یادگیری برای جلوگیری انتخابی به نقل از.”

او افزود: “من امضا به انجام کار واقعی در وسط یک غول ترور شخصیت.”

اندرو Sabisky
(@AndrewSabisky)

من می دانم که این را نا امید بسیاری از مردم, اما من امضا به انجام کار واقعی در وسط یک غول ترور شخصیت: اگر من نمی تواند انجام این کار به درستی وجود دارد هیچ نقطه و من بسیاری از چیزهای دیگر را به انجام w/ زندگی من

در 17 فوریه سال 2020

Sabisky خروج پس از محافظه کار backbenchers اندود شده تا با کار و SNP به انتقاد از انتصاب یک مرد که قبلا استدلال کرد که “بسیار واقعی تفاوت های نژادی در هوش” و گفت که به نفع متقاضیان باید تشویق به کودکان کمتر از افراد در کار با مطلب “pro-اجتماعی شخصیت”.

کارولین Nokes از حزب محافظه صندلی زنان و عدالت کمیته اولین محافظه کار به رفتن در این رکورد به انتقاد شماره 10 را از دست داده و وضعیت.

“نمی توانم باور کنم که هیچ 10 تا حاضر به اظهار نظر در اندرو Sabisky. من نمی دانم که او از یک صابون, اما فکر نمی کنم ما می توانید در ……. باید هیچ جایی در دولت برای دیدگاه او بیان” او گفت:.

دوم حزب محافظه کار MP, William Wragg شکست پوشش در روز دوشنبه گفت: Sabisky “نیاز به رفتن” و با این استدلال که حضور او در هیچ 10 “فقیر بازتاب در دولت وجود دارد و هیچ راهی برای دفاع از آن”.

“‘Weirdos’ و ‘بورس’ هستند بسیار خوب است اما لطفا می توانید آنها نه شوخی با دین علت جرم. من نمی تواند تنها یکی از ناراحت کننده اخیر هیچ 10 روند,” او اضافه شده است.

با خیابان داونینگ سکوت جان مکدانل سایه صدراعظم آلمان گفت: انتصاب شد یک انعکاس مستقیم در جانسون رهبری است. “شما نمی توانید مردم را با این دیدگاه عامل در قلب دولت خود را مگر اینکه شما با آنها موافق است. برای جانسون به امتناع از عمل و به محکوم کردن این نمایش می گوید به همان اندازه در مورد خود را به عنوان آن را در مورد Sabisky.”

این قابل درک است چند حزب محافظه سیاستمداران از سیاه و اقلیتهای قومی ساخته شده بود به نمایندگی شماره 10 در مورد چگونگی ردیف بیش از Sabisky انتصاب مضر بود برای این حزب روابط با جامعه سیاه و سفید.

یک نماینده محافظه کار مجلس از یک BME زمينه گفت: “من لزوما در برابر استخدام فکری مردم جالب است گاهی اوقات بحث برانگیز اما این مرد فقط به نظر نمی رسد بسیار باهوش و اگر شما بسیار هوشمند و حداقل ظاهر متعصب است که نمی توان یک نگاه خوبی برای حزب.

“همه بدان معنی است که ما باید در برابر ultra-بیدار مزخرف اما ما نیز باید ایستادگی در برابر alt سمت راست مزخرف بیش از حد.” دیگری گفت: هیچ 10 امتناع را به یک خط روشن در اتهام نژادپرستی بود “به شدت مخرب” به ایستاده خود را با رای دهندگان.

حداقل یک حزب محافظه مشاور ویژه بود و تهدید به تحریم جلسات که در آن Sabisky حاضر بود.

دکتر آدام رادرفورد یک متخصص ژنتیک و نویسنده را متهم کرد Sabisky و کامینگز بودن “افسون توسط علم بدون داشتن ساخته شده تلاش برای درک زمینه های او استناد و نه تاریخ آن”.

او گفت: “اخلاقی نا سازگاری” از این اظهارات بود که “قریب به اتفاق” اضافه کرد: “من برای همه از نظر علمی فکر مردم مشاوره به دولت… [اما] این شبیه آماده از اشتباه و یا فریبنده علم به یک ایدئولوژی سیاسی. تاریخ در اینجا مهم است چرا که این فرایند این است که دقیقا چه اتفاقی افتاده است در تولد علمی نژادپرستی و تولد اصلاح نژاد.”

ردیف بیش از این انتصاب آغاز شد و در طول تعطیلات آخر هفته هنگامی که آن را ظهور Sabisky شده بود حضور در جلسات در خیابان داونینگ با گزارش است که او استخدام شده بود به عنوان بخشی از Cummings’ درخواست تجدید نظر در وبلاگ خود برای “بورس و weirdos”.

پس از برخی از Sabisky بحث برانگیز نوشته ها برجسته شد هیچ 10 خواسته شد که در آن به طور منظم صبح روز دوشنبه نشست خبری برای روشن شدن این که آیا جانسون معتقد اصلاح نژاد یا که مردم تا به حال به طور متوسط ضریب هوشی پایین تر از مردم سفید.

جانسون معاون سخنگوی رسمی کاهش یافته است به نظر فراتر از آن گفت: “نخست وزیر این نمایش به خوبی به اطلاع عموم و به خوبی مستند شده است.” بارها و بارها خواسته به نقطه که در آن Johnson نمایش شد مستند او کاهش یافته است به آنها پاسخ دهید.

سخنگوی همچنین فاصله شماره 10 از اظهارات Grant Shapps حمل و نقل وزیر که گفت: بیش از آخر هفته که Sabisky نظرات “نه نظر من و کسانی که دیدگاه های دولت” گفته وزیر کابینه صحبت تنها برای خود زمانی که او ساخته شده است که بیانیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im