بوریس جانسون بستری در بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای coronavirus


بوریس جانسون به بیمارستان منتقل شده است ‘به عنوان یک اقدام احتیاطی” پس از مبارزه به لرزش خاموش ‘مداوم نشانه ای از coronavirus 10 روز پس از آزمایش مثبت

 • خیابان داونینگ تاکید کرد نخست وزیر را تحت آزمون صرفا به عنوان یک اقدام احتیاطی در مشاوره از دکتر خود
 • ورود به نامعلومی لندن به بیمارستان می آید 10 روز پس از اولین آزمایش مثبت برای عفونت
 • او شده است خود منزوی در تخت بالا شماره 11 که در آن او شده است در ادامه منجر به بحران پاسخ
 • بستری شدن در بیمارستان اعلام شد در مدت کوتاهی پس از ملکه خطاب به ملت نادر تلویزیونی پیام
 • او گفت: انگلیسی ها را به راحتی در دانش است که روزهای بهتری پیش رو که عزیزان خواهد دوباره

تبلیغات

بوریس جانسون بود شب گذشته به بیمارستان منتقل و پس از مبارزه به لرزش مداوم علائم کروناویروس.

داونینگ استریت تاکید کرد که نخست وزیر را تحت آزمون صرفا به عنوان یک اقدام احتیاطی در مشاوره از دکتر خود.

ورود او به نامعلومی لندن بیمه خدمات درمانی بیمارستان می آید 10 روز پس از اولین آزمایش مثبت برای عفونت و شروع به خود منزوی در شماره 11 ،

در توییتر تصویری روز جمعه یک خسته به دنبال آقای جانسون نشان داد او هنوز هم رنج می برند از یک درجه حرارت بالا است.

اما او همچنان به رهبری دولت در پاسخ به بحران بهداشتی که روز گذشته متاسفانه شاهد مرگ و میر صعود توسط 621 به 4,934 و موارد افزایش 5,903 به 47,806.

وزیر امور خارجه Dominic Raab خواهد صندلی امروز 9 coronavirus نشست وزیران و مقامات در ساعت غیاب اگر چه شماره 10 گفت: آقای جانسون هنوز هم مسئول است.

آقای جانسون را بستری شدن در بیمارستان اعلام شد در مدت کوتاهی پس از ملکه آدرس به ملت که در آن او گفت: انگلیسی ها به جراحی خود را برای به چالش کشیدن هفته های آینده تحت مستند.

در عین حال در یک پیام از امید اعلیحضرت او خواست عمومی به راحتی در دانش که بار بهتر پیش رو که عزیزان خواهد پیوست.

ملکه مطلع شده و PM را احتیاطی بستری شدن در بیمارستان و رئیس جمهور تهمت آرزو آقای جانسون نیز در روز گذشته کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی.

در یکی دیگر از روز نقطه عطفی در انگلستان coronavirus اپیدمی:

 • ملکه مورد ستایش قرار داد قربانی مقدم NHS کارگران مبارزه با این ویروس در یک نادر تلویزیونی آدرس;
 • تعداد موارد رز 5,903 به 47,806 و تعداد مرگ و میر صعود توسط 621 به 4,934;
 • نگرانی در چهره نشان داد انگلستان coronavirus بیماری همه گیر شد مجموعه ای برای رسیدن به آن رنج می برد توسط فرانسه و ایتالیا;
 • وزیر بهداشت مت Hancock تهدید به لغو حق ورزش در خارج از منزل اگر مردم ادامه داد: برای دست انداختن اجتماعی فاصله اقدامات;
 • اسکاتلند افسر ارشد پزشکی استعفا داد و پس از او گرفتار شده بود و رفت و آمد به خانه خانواده اش بود و متهم به نقض مشاوره خود را;
 • 54 ساله از اسکس شد اولین ماما به مرگ با کروناویروس در انگلستان است.

بوریس جانسون (تصویر در خیابان داونینگ تشویق کارکنان بیمه خدمات درمانی در مارس 2) شده است در بیمارستان بستری و پس از آزمایش مثبت برای coronavirus

The PM said two days ago he was still suffering a high temperature

On Friday, the PM released a selfie video from self-isolation in Number 11 revealing he still had the symptoms of Covid-19

روز جمعه ساعت منتشر selfie-سبک تصویری از خود در انزوا شماره 11 آشکار او هنوز هم تا به حال علائم Covid-19

یک خیابان داونینگ سخنگوی شب گذشته گفت: “در مشاوره از دکتر خود را نخست وزیر کرده است امشب شده بستری در بیمارستان برای آزمایش.

“این یک گام احتیاطی به عنوان نخست وزیر در ادامه به علائم مداوم coronavirus ده روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

‘نخست وزیر با تشکر از کارکنان بیمه خدمات درمانی برای همه باور نکردنی خود را کار سخت و انگیزش عمومی برای ادامه به دنبال دولت را توصیه به ماندن در خانه محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.’

پزشکان نظارت بر آقای جانسون علائم حیاتی و همچنین انجام آزمایش خون برای ارزیابی چگونه سیستم ایمنی بدن خود را در حال مبارزه با ویروس و همچنین ارزیابی عملکرد کبد و کليه با توجه به پیشرو دانشمند.

دکتر روپرت Beale, گروه, رهبر, سلول, شناسی, عفونت, آزمایشگاه, فرانسیس کریک, موسسه گفت: ‘آنها را انجام نوار قلب (ECG) برای بررسی قلب است.

‘پیچیده تر آزمایشات ممکن است شامل یک سی تی اسکن از قفسه سینه برای به دست آوردن یک تصویر دقیق از ریه ها. آنها خواهد شد در نظر گرفتن بهترین راه برای رساندن اکسیژن و همچنین در نظر گرفتن درمان های دیگر بسته به نتایج آزمون.’

با وجود ادامه به رنج می برند علائم و نشانه های ویروس – یعنی دمای بالا – آقای جانسون, 55, به حل و فصل باقی می ماند در راس دولت در مدیریت بحران است.

در این صبح پخش مصاحبه وزیر بهداشت مت Hancock گفت: آقای جانسون انجام شد ‘ok’ و هنوز هم ارائه رهبری است.

آقای Hancock است پس از بهبود از ویروس پس از آشکار او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در مارس 27, همان روز آقای جانسون نیز ساخته شده خود را عفونت از طریق توییتر.

In a message of hope, Her Majesty urged the public to take comfort in the knowledge that better times lie ahead and that loved ones will be reunited

در یک پیام از امید اعلیحضرت او خواست عمومی به راحتی در دانش که بار بهتر پیش روست و این عزیزان خواهد پیوست

خیابان داونینگ عفونت جدول زمانی

10 مارس: وزیر بهداشت نادین Dorries شد اولین MP برای تست مثبت برای coronavirus مدت کوتاهی پس از حضور در خیابان داونینگ دریافت.

آوریل 27: نخست وزیر بوریس جانسون و وزیر بهداشت مت Hancock هر دو نسخه توییتر ویدئوها گفت: آنها باید coronavirus و خود در حال منزوی.

ساعت بعد افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin نشان داد او خود جدا با علائم.

مارس 30: PM را بالا مشاور Dominic کامینگز نازل شد به خود منزوی با علائم کروناویروس.

مارس 2: مت Hancock بازگشت به کار پس از هفت می میرد در انزوا و بازیابی.

مارس 3: بوریس جانسون انتشار تصویری از خود شماره 11 تخت و گفت او در ادامه به خود منزوی به عنوان او است که هنوز درد و رنج درجه حرارت.

مارس 4: کری Symonds PM باردار نامزد نشان می دهد او شده است خود منزوی در Camberwell, تخت می باشد.

مارس 5: این ساعت به بیمارستان منتقل شده است به عنوان یک اقدام احتیاطی.

زنگ آلارم شروع به زنگ زدن که مرکز عصبی از دولت در پاسخ به بحران شده است به خطر بیافتد زمانی که افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin و بالا خیابان داونینگ مشاور Dominic کامینگز نیز شروع به نشان دادن علائم.

جلسات باید پس از برگزار شده است از طریق videolink و به جای fronting روزانه تعداد 10 جلسات مطبوعاتی PM گرفته است به انتشار selfie-سبک ویدئوها از انزوا.

در جدید ترین کلیپ دو روز پیش آقای جانسون گفت که او هنوز هم تا به حال علائم جزئی, من یک حرارت و بنابراین با توجه به دولت من باید همچنان خود من-انزوا تا زمانی که نشانه می رود’.

در این رویداد ساعت است که بیش از حد بیمار به ادامه در او نقش وزارت امور خارجه و اولین وزیر امور خارجه, Dominic Raab خواهد گام در به عنوان سرپرست و رهبر.

آقای جانسون به باردار نامزد کری Symonds دلیل نیست که در اوایل تابستان نیز خود منزوی و در خود Camberwell آپارتمان با زن و شوهر سگ Dilyn پس از علائم ظاهر.

32 ساله روز شنبه گفت: ‘من صرف هفته گذشته با علائم اصلی Coronavirus. من نیاز به آزمایش می شود و پس از هفت روز استراحت من احساس می کنم قوی تر و من در بهبود.’

سیاستمداران از همه طرف های ارائه شده خود را بهترین آرزوها به ساعت این شب و دعا برای بازیابی سریع.

آقا Keir Starmer بود که آخر این هفته انتخاب به عنوان کار رهبر در میان اولین برای او آرزوی ‘بازیابی سریع’.

خارجه سابق و وزیر بهداشت جرمی هانت گفت: “افکار با بوریس جانسون در این شب ، هر چه سیاسی ترغیب کل کشور ایران در وعده ما ساعت برای دریافت مناسب و خوب به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.’

آقای جانسون در نظر گرفته شده به بیمارستان در یک زمان بحرانی در بریتانیا بهداشت و درمان اضطراری به عنوان تعدادی از coronavirus موارد شروع به اوج.

وزرای شده اند التماس عمومی به رعایت دقیق اجتماعی فاصله اقدامات به ساقه جزر و مد از عفونت از گسترش و طاقت فرسا بیمه خدمات درمانی.

اما صحنه های از گرم آخر هفته نشان داد مردم از موازین دولت قوانین و هجوم آوردند به ملت پارک.

آقای Hancock انگلیسی ها هشدار داد که او آماده به لغو حق ورزش در خارج از منزل اگر مردم همچنان به نافرمانی خود عزل دستورالعمل حذف.

تماس به ماندن در خانه تکرار می شد در او اعلیحضرت آدرس به ملت که پخش شد شب گذشته بعد از اینکه از پیش ضبط شده از قلعه ویندسور که در آن او است جدا با شوهرش فیلیپ.

Politicians of all parties offered their best wishes to the PM this evening and prayed for a quick recovery

سیاستمداران از همه طرف های ارائه شده خود را بهترین آرزوها به ساعت این شب و دعا برای بازیابی سریع

Health Secretary Matt Hancock, who has recovered from the virus, warned Britons that he was prepared to revoke the right to exercise outdoors if people continued to disobey his instructions (pictured at Sunday's press briefing)

وزیر بهداشت مت هنکاک است که بهبود از ویروس هشدار داد انگلیسی ها بود که او آماده به لغو حق ورزش در خارج از منزل اگر مردم همچنان به نافرمانی خود دستورالعمل (تصویر در روز یکشنبه نشست خبری)

A woman is told to go home by a police officer on a motorbike to stop the spread of coronavirus and keep the park open for people observing the British government's guidance of social distancing

یک زن است گفت: به خانه توسط یک افسر پلیس در یک موتور سیکلت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و حفظ پارک باز برای مردم رعایت دولت بریتانیا را هدایت اجتماعی فاصله

ملکه تاریخی آدرس به ملت

ملکه تحویل تاریخی پاره به انگلیسی عمومی شب گذشته اصرار آنها را به گرد هم می آیند در مبارزه با شیوع کروناویروس در تند و تلخ, تلویزیون, آدرس.

صحبت از قلعه ویندسور که 93 سال از پادشاه است که جداسازی با شاهزاده فیلیپ به او گفت: میلیون ها نفر از استرالیایی ها از خانه: “اگر ما همچنان متحد و مصمم و سپس ما را به غلبه بر آن.’

اعلیحضرت او فوق العاده مداخله تنها پنجم زمان او خطاب به ملت در طول 67 سال سلطنت می آید و به عنوان انگلستان مرگ و میر از این بیماری همه گیر نزدیک 5,000 با 621 جدید مرگ و میر امروز.

او به استناد روح از جنگ جهانی دوم تکرار Dame ورا لین کلمات معروف او به عنوان وعده داده شده ملت: “ما دوباره ملاقات خواهد کرد’.

پادشاه به اشتراک گذاشته ستایش ویژه برای بیمه خدمات درمانی, تشکر, پزشکی, کارگران برای کار خود و فداکاری در نبرد در برابر ویروس.

او گفت: “من می خواهم برای تشکر از هر کس در NHS خط مقدم و همچنین مراقبت کارگران و کسانی که در انجام نقش ضروری که selflessly همچنان خود را روز به روز وظایف خارج از خانه را در حمایت از همه ما.

“من مطمئن هستم که ملت ملحق خواهد شد من در شما اطمینان که آنچه شما انجام شده است قدردانی و هر ساعت از کار سخت خود را به ارمغان می آورد ما را به بازگشت به زمان عادی.’

استرالیایی ها در خانه گیر کرده میان مستند کوک در سخنرانی های عکس خود را به تمام خانواده ها نشسته اند در جلوی تلویزیون به تماشای او عظمت است.

پادشاه گفت: “من همچنین می خواهم برای تشکر از کسانی از شما که به ماندن در خانه و در نتیجه کمک به محافظت از آسیب پذیر و مقدار کمی از بسیاری از خانواده ها در حال حاضر احساس درد توسط کسانی که عزیزانشان را از دست داده.

‘ما با هم در حال مقابله با این بیماری و من می خواهم به شما اطمینان بدهم که اگر ما همچنان متحد و مصمم و سپس ما را به غلبه بر آن.’

ملکه امضا کردن نادر پخش – تنها پنجم در سلطنت خود را در خارج از کریسمس – با اشاره به جنگ جهانی دوم آهنگ Dame ورا لین.

او گفت: “ما باید به راحتی در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر به تحمل betterdays باز خواهد گشت: ما با دوستان ما دوباره ما خواهد بود با خانواده ما دوباره ما دوباره دیدار خواهد کرد.’

پادشاه محفوظ ستایش ویژه برای بیمه خدمات درمانی, تشکر, پزشکی, کارگران برای کار خود و فداکاری در نبرد در برابر ویروس.

او گفت: “من می خواهم برای تشکر از هر کس در NHS خط مقدم و همچنین مراقبت کارگران و کسانی که در انجام نقش ضروری که selflessly همچنان خود را روز به روز وظایف خارج از خانه را در حمایت از همه ما.

“من مطمئن هستم که ملت ملحق خواهد شد من در شما اطمینان که آنچه شما انجام شده است قدردانی و هر ساعت از کار سخت خود را به ارمغان می آورد ما را به بازگشت به زمان عادی.’

استرالیایی ها در خانه گیر کرده میان مستند کوک در سخنرانی های عکس خود را به تمام خانواده ها نشسته اند در جلوی تلویزیون به تماشای او عظمت است.

مدت کوتاهی پس از سخنرانی خود در اسکاتلند افسر ارشد پزشکی دکتر کاترین Calderwood مستعفی زیر انتقاد برای بازدید از دومین خانه و پیوستن به اجتماعی فاصله مشاوره.

Dr Calderwood قبلا عذر خواهی کرد زنده در تلویزیون پس از اینکه با توجه به هشدار پلیس برای دو بار بازدید از خانواده اش ساحلی و عقب نشینی در Earlsferry نی لبک بیش از 40 مایل از خانه اصلی.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon Dr Calderwood گفت: اقدامات او بودند ‘یک اشتباه و خطای انسانی” و که “هیچ بهانه’.

Dr Calderwood صادر عذرخواهی شد و در ابتدا با حمایت های دولت Nicola Sturgeon به باقی می ماند در نقش.

با این حال پس از مکالمات بیشتر با Ms ماهیان خاویاری دکتر Calderwood گفت: یکشنبه شب که او استعفا داد ‘با قلب سنگین’, موافقت با ‘موجه تمرکز بر روی رفتار من خطر تبدیل شدن به یک حواس پرتی از بسیار مهم است.

انگلستان شیوع کروناویروس تنظیم شده است به رسیدن به ایتالیا و فرانسه: نگرانی گرافیک نشان می دهد که سه هفته پس از بریتانیا آمار 50 مرگ و میر ناشی از آن در معرض خطر بودن در یک حالت بدتر از ‘اروپا epicentre” بود در همان نقطه

توسط Danyal حسین و جو میدلتون و جک Maidment معاون سیاسی ویرایشگر برای MailOnline

بریتانیا مرگ و میر از coronavirus می رسد هر دو کشور ایتالیا و فرانسه یک نگرانی جدید گرافیک نشان داده است.

تعداد مرگ و میر در انگلستان افزایش 621 به 4,934 دیروز از جمله 29 بيمار که نمی هر گونه شرایط بهداشتی اساسی.

در حال حاضر انگلستان است که فقط در پشت آن ایتالیا و فرانسه شد و 20 روز پس از ثبت نام 50 مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری.

هر دو این کشورها’ شروع به دیدن خود نرخ مرگ و میر کاهش می دهد پس از این مرحله در حالی که در انگلستان است و انتظار می رود به اوج برای یک هفته دیگر تا 10 روز است.

این به این معنی بریتانیا مرگ و میر می تواند کوتوله دو کشور هر چند این تضمین شده نیست.

افرادی که در اثر بیماری در سن شدند بین 33 و 103 با 29 از آنها بین سنین 35 و 95 هیچ شناخته شده در زمینه شرایط بهداشتی.

سطح عفونت به شدت افزایش یافته است تقریبا 60 درصد از 5,903 به 47,806 بی باک امیدوار است این رای از مردم گرفتن بیماری بود شروع به سطح.

New graphs released by the Government today showed that the UK is just behind France and Italy's death rate at this point. However both countries saw deaths start to decrease, while the UK is still expected not to peak for 7 to 10 days, suggesting Britain could have more deaths

جدید نمودار منتشر شده توسط دولت امروز نشان داد که انگلستان فقط پشت فرانسه و ایتالیا مرگ و میر در این نقطه است. با این حال هر دو کشور شاهد مرگ و میر شروع به کاهش در حالی که انگلستان هنوز هم انتظار می رود به اوج برای 7 تا 10 روز نشان می دهد بریتانیا می تواند مرگ و میر بیشتر

فقط روز پیش استفان Powis پزشکی مدیر انگلستان وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک بیت از یک فلات’ در تعداد زیادی از مردم تست مثبت است.

وزارت بهداشت همچنین گفت که از 9 روز یکشنبه در مجموع 195,524 مردم تست شده اند تا از 183,190 روز قبل – هل دادن مقدار از آزمایشات انجام شده روزانه به بیش از 12 ، 000.

می آید نگرانی یک انبار بزرگ از بیماران بالقوه در انتظار نتایج خود را می تواند به معنای عفونت به مراتب بالاتر از این است که گزارش شده است.

اگر پرونده برای پردازش آزمون های بیش از حد بزرگ است, نرخ عفونت باقی خواهد ماند و در حدود همان سطح از خدمات در حال حاضر تحت فشار قرار دادند به آستانه و تنها قادر به انجام تعداد معینی از آزمون در هر روز.

متی Lesh رئیس تحقیقات در آدام اسمیت موسسه به MailOnline گفت: “بریتانیا تعداد نقاب ناتوانی از آزمایشگاه.’

NHS انگلستان به تفکیک منطقه 555 مرگ و میر بیماران در انگلستان: – East of England 40 – لندن 174 – میدلندز 74 – North East & Yorkshire 103 – شمال غرب 47 – جنوب شرق 81 – جنوب غرب 36.

بهداشت عمومی انگلستان گزارش اضافی 555 مرگ و میر در انگلستان, بهداشت عمومی ولز ثبت 12 و شده اند وجود دارد 7 در ایرلند شمالی.

در اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت: مقامات وجود دارد تا به حال ثبت شده اضافی دو فوق العاده و میر در اسکاتلند تا 220 اما گفت: این تعداد بر اساس یک راه جدید برای شمارش مرگ و میر است و احتمال دارد به طور مصنوعی پایین’.

آن را به عنوان آمد مت Hancock این بعد از ظهر عقب نشینی در یک تهدید به ممنوعیت, هوای آزاد, ورزش اگر مردم منطبق نیست با کروناویروس مستند.

از وزیر بهداشت این صبح لعنتی sunbathers برای نقض قوانین و هشدار داد که دولت را منع همه اشکال عمومی ورزش اگر یک اقلیت کوچک’ حاضر به ماندن در خانه.

با این حال او بعد از به روز رسانی نظرات خود را در حالی که صحبت کردن که روزانه در خیابان داونینگ coronavirus کنفرانس مطبوعاتی و گفت که او نمی خواهید کسی به این باور است که بیشتر سرکوب شد و در آثار.

آقای Hancock گفت: تا پایان مستند مشخص خواهد شد ‘چقدر مردم در پیروی از قوانین اجتماعی فاصله’ و ‘مردم بیشتر به دنبال قوانین و سپس سریع تر همه ما خواهد بود و از طریق آن’.

او پس از آن صادر مستقیم درخواست برای افرادی که به ‘شکستن قوانین و یا در حال هل دادن مرزهای’ آنها گفتن: ‘شما در حال به خطر انداختن زندگی خود و زندگی دیگران و شما در حال ساخت آن را سخت تر برای همه ما است.’

او نتیجه گرفت: “ما باید شامل ورزش به عنوان یکی از چیزهایی که شما می توانید خانه خود را ترک به دلیل انجام ورزش خوب است برای ما فیزیکی و سلامت روان ما اما لطفا با خم شدن و یا شکستن این قانون است.

‘ما نمی توانیم رد کردن مراحل بیشتر, اما من نمی خواهم کسی به فکر می کنم که هر گونه تغییر اجتماعی فاصله قوانین قریب الوقوع به این دلیل که اکثریت قریب به اتفاق در حال پیروی از قوانین است.’

بوریس جانسون تکرار اهمیت ماندن در خانه در صبح امروز به عنوان او توییتی او می داند که آن را ‘سخت’ اما آن را به معنی “صرفه جویی در زندگی می کند’.

آقای هنکاک و آقای جانسون نظرات پس از یک جنوب لندن پارک بسته شد به طور نامحدود بعد از 3000 نفر بازدید ‘با وجود روشن مشاوره’ به عنوان فضای سبز و سواحل در سراسر انگلستان پر شده است.

آقای Hancock قبلا گفته اسکای نیوز: ‘آن را کاملا باور نکردنی رک و پوست کنده به ببینید که وجود دارد برخی از افرادی که پس از مشاوره.’

وی افزود: البته من درک می کنم چقدر دشوار است این است اما مشکل این است که هنگامی که شما بیرون رفتن از آن است که نه تنها که شما ممکن است به طور مستقیم ارتباط برقرار کردن با کسی نزدیک تر از دو متر آن این است که شما می توانید گسترش این ویروس از طریق دست زدن به چیزی که کس دیگری پس از آن را لمس. شما می توانید آن را انتخاب کنید که راه.

‘ما شفاف در هدایت بر مردم چه باید و نباید انجام دهید. که راهنمایی های پشتیبان در قانون است. آن است که درخواست آن را یک نیاز است و مردم باید به دنبال آن است.

آقای Hancock بستری در این صبح که ضربه او را وعده 100,000 coronavirus آزمون تا پایان مارس خواهد بود ‘سخت’ و افراد درگیر در تلاش خواهد شد که به ‘قرار داده و شانه های خود را به چرخ” برای ضربه زدن به هدف.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im