گشت مرزی را اعزام نخبگان تاکتیکی عوامل به پناهگاه شهرستانها

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استقرار اجرای قانون تاکتیکی واحد از مرز جنوبی به عنوان بخشی از یک سوپر دستگیری در عملیات پناهگاه شهرستانها در سراسر کشور تشدید در رئیس جمهور نبرد در برابر محلات که حاضر به شرکت در اجرای مهاجرت.

این افسران تعلیم دیده در حال ارسال به شهرستانها از جمله شیکاگو و نیویورک به افزایش قدرت اجرای محلی اداره مهاجرت و گمرک افسران با توجه به دو مقام که آشنایی با عملیات مخفی. اضافی عوامل به شمار می رود ارسال شده به سان فرانسیسکو و لس آنجلس و آتلانتا, هوستون, بوستون, New Orleans, دیترویت و نیوجرسی

این حرکت نشان دهنده جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در تداوم سرکوب به اصطلاح پناهگاه شهرها و محلات است که حاضر به همکاری در توزیع بیش از مهاجران هدفمند برای اخراج از کشور به مقامات فدرال. آن را می آید به زودی پس از وزارت دادگستری و وزارت امنیت داخلی اعلام کرد یک سری از اقدامات است که بر هر دو شهروندان آمریکایی و مهاجران زندگی در آن مکان.

لارنس Payne سخنگوی گمرک و حفاظت مرزی تایید کرد که این سازمان شد استقرار 100 افسران به کار با یخ, که, انجام, دستگیری در داخل کشور “به منظور افزایش یکپارچگی سیستم مهاجرت و محافظت از امنیت عمومی و تقویت امنیت ملی است.”

استقرار تیم اجرا خواهد شد از فوریه تا مارس با توجه به یک ایمیل ارسال به C. B. P. پرسنل که خوانده شد به نیویورک تایمز توسط یک مقام آشنا با برنامه ریزی.

در میان عوامل در حال اعزام به پناهگاه شهرستانها عضو نخبگان واحد تاکتیکی شناخته شده به عنوان BORTAC که در عمل اساسا به عنوان تیم SWAT از مرز گشت. با دنده های اضافی مانند نارنجک و افزایش نیروهای ویژه-نوع آموزش از جمله تک تیرانداز گواهینامه افسران به طور معمول رفتار پرخطر عملیات هدف قرار دادن افرادی که شناخته شده هستند و خشونت آمیز بسیاری از آنها با گسترده سوابق کیفری است.

واحد کار اغلب طول می کشد محل در اکثر ناهموار و swelteringly داغ مناطق مرزی. این می تواند شامل شکستن به ذخیره کردن خانه ها نگهداری می شود توسط قاچاق عملیات که شناخته شده پر شود با مواد مخدر و سلاح است.

در پناهگاه شهرستانها BORTAC عوامل خواسته خواهد شد که به حمایت داخلی افسران در اجرا از آسیاب مهاجرت دستگیری, مقامات گفت. حضور آنها می تواند جرقه جدید ترس در جوامع مهاجر شده اند که در بالا هشدار زیر پا تا اخراج و بازداشت سیاست ها به تصویب رسید و پس آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

در بیانیه ای یخ, سرپرست, مدیر, Matthew T. Albence گفت: استقرار می آید در پاسخ به سیاست های اتخاذ شده توسط محراب شهرستانها ساخته شده است که آن را سخت تر برای مهاجرت عوامل برای انجام شغل خود را.

“همانطور که ما اشاره کرده اند که برای سال ها در حوزه های قضایی که در آن ما مجاز به فرض حضانت بیگانگان از زندان, افسران ما مجبور به در بزرگ بازداشت جنایی بیگانگان که منتشر شده است به جوامع” او گفت:. “زمانی که پناهگاه شهرستانها انتشار این مجرمان به خیابان را افزایش می دهد وقوع پیشگیری از جرایم و از همه مهمتر پیشگیری قربانیان است.”

اما گیل Kerlikowske سابق کمیسر C. B. P. که نظارت تاکتیکی واحد در امتداد مرز گفت: فرستادن افسران به انجام اجرای مهاجرت در شهرستانها که در آن آنها آموزش دیده برای کار تشدید می شود شرایطی که در حال حاضر در حال فرار هستند. او به نام حرکت “قابل اشتباه است.”

“اگر شما یک رئیس پلیس و شما قرار بود به یک دلهره نسبتا جزئی جرم شما لازم نیست ارسال با مگس کش زدن تیم. و BORTAC است و تیم SWAT” گفت: آقای Kerlikowske که رئیس سابق پلیس در سیاتل. “آنها آموزش دیده برای ماموریت های خطرناک تر از این است.”

این یک تفنگ-دارای حق اعمال BORTAC عامل است که در مارس سال 2000 کشف و ضبط Elian Gonzalez — کوبا یک پسر بچه بود که درگیر در یک بین المللی پناهندگی جنجال — از عموی خود سلاح بعد از نمایندگی مجبور کرده بود راه خود را به خانه آن پسر اقامت داشت.

گشت مرزی جوخه شارژ خواهد شد با پشتیبان گیری از یخ عوامل در طول تبعید عملیات و ایستاده به عنوان یک نمایش قدرت, مقامات گفت.

یخ عوامل به طور معمول به دنبال افراد با محکومیت های کیفری یا متعدد نقض قوانین مهاجرتی خود را به عنوان هدف اصلی برای تبعید اما اعضای خانواده و دوستان اغلب جاروب در اجرای شبکه در آنچه شناخته شده به عنوان “وثیقه” بازداشت و بسیاری از این افراد در حال حاضر می تواند در هر عملیات پیشرفته.

یخ رهبری درخواست کمک در پناهگاه های قضایی به دلیل عوامل وجود دارد که اغلب در تلاش برای پیگیری کردن مهاجران مستند نشده و بدون کمک از پلیس و دولت های دیگر و سازمان های محلی. مأموران اجرای قانون در مناطقی که حاضر به همکاری با یخ و گشت مرزی — که شامل هر دو حزب لیبرال و محافظه کار نقاط کشور — اغلب استدلال می کنند که انجام این کار هل مهاجران بیشتر به سایه در نهایت ساخت شهرستانها کمتر امن است چرا که آن بخش از جمعیت می شود کمتر احتمال دارد به گزارش جرائم و یا همکاری با تحقیقات.

هدف از قانون جدید عملیات های مشترک یکی از مقامات گفت: برای افزایش دستگیری ها در پناهگاه های قضایی توسط حداقل 35 درصد است.

این عملیات نشان دهنده به طور فزاینده ای افزایش تدابیر رویکرد به اجرای مهاجرت پس از اخراج و استعفا از رهبران که مشاهده شده است در کاخ سفید به عنوان تمایلی به مراحل سخت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران او مشاهده و در صورت لزوم به سرعت مهاجرت غیر قانونی.

دیگر تلاش های اخیر در تهاجمی اجرای با یخ باید شک و تردید عمل مانند یک سری از حملات هدف قرار دادن بیش از 2000 خانواده های مهاجر که برنامه ریزی شده در طول تابستان 2019. آقای تهمت پیشبرد هشدار در توییتر باعث شد بسیاری از کسانی که مورد هدف قرار گرفتند حاضر به باز کردن درهای جلو و در نهایت تنها 35 از کسانی که هدف قرار گرفته و دستگیر شدند در این عملیات برای اولین بار چند هفته.

حتی با اضافه شدن نمایش قدرت از BORTAC عوامل محدود خواهد شد در توانایی های خود را نسبت به پلیس و یا معاونین کلانتر. بر خلاف عملیات در مرز جایی که BORTAC عوامل ممکن است درگیر مسلح در درگیری با مواد مخدر-قاچاق مظنون با استفاده از وسایل نقلیه زره پوش, مهاجرت, نمایندگی در شهرستانها در حال اجرای مدنی سنگین به جای جنایی ، آنها مجاز به زور وارد خواص به منظور دستگیری و حضور BORTAC عوامل مفید در حالی که در افزایش تعداد عوامل بر روی زمین ممکن است اثبات مفید برای پیام تصویری آن را می فرستد.

این عوامل را نمی توان کوس کردن درب و یا درگیر شدن در shootouts گفت: یکی رسمی ارتباط مستقیم با آگاهی از این عملیات که مانند دیگر رسمی نمی خواهد شناسایی شود چرا که او مجاز به بحث در مورد آن.

برخی از C. B. P. عوامل مجاز خاص و اجرای قدرت از جمله راه اندازی مهاجرت بازرسی در 100 مایلی از زمین و یا ساحلی بندر.

Naureen شاه ارشد وکالت و سیاست مشاوره برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا سوال که آیا این تیم استفاده خواهد کرد که قدرت در هدفمند شهرستانها که اکثر آنها در داخل که 100 مایل از منطقه.

“این است که در مورد بیشتر militarizing خیابان های ما,” خانم شاه گفت. “این در واقع می تواند دارای اثرات مرگبار. ما می توانید ببینید C. B. P. افسران که آموزش دیده برای داخلی اجرای تهاجمی با استفاده از زور است.”

بسیاری از یخ عوامل می گویند در شغل خود تبدیل شده اند به طور فزاینده ای دشوار از سه سال به آقای تهمت ریاست جمهوری به دلیل قوی مبارزات توسط مهاجر, حمایت سازمان به دنبال برای حفاظت از مهاجران مستند نشده با آموزش آنها را در محدودیت های قانونی که یخ افسران چهره. به عنوان یک نتیجه در بسیاری از جوامع که در آن مهاجران مستند نشده, زندگی می کنند, مردم در حال حاضر به نوبه خود بلافاصله به تلفن های خود را هنگامی که یخ عوامل خال خال هشدار به همسایگان است که آنها باید در داخل باقی بماند.

آقای ترامپ مبارزات انتخاباتی در یک وعده برای سرکوب پناهگاه شهرستانها. در عرض چند ماه از به دست گرفتن وزارت دادگستری منتقل شد به خودداری برخی وجوه فدرال از حوزه های قضایی است. هفته گذشته این گروه در زمینه کت و شلوار در برابر دولت و دولت های محلی در کالیفرنیا و نیوجرسی و واشنگتن بیش از پناهگاه سیاست وجود دارد. همچنین در این ماه وزارت امنیت داخلی اعلام ممنوعیت نیویورکی از ثبت نام در برنامه های است که اجازه می دهد تا مسافران به سرعت از طریق پست های بازرسی گمرکی در فرودگاه و در مرز به عنوان یک نتیجه از این دولت تصمیم به ارائه مجوز رانندگی به مهاجران مستند نشده و نوار میهن سازمان های امنیتی از دسترسی به دولت وسیله نقلیه موتور پایگاه داده.

رئیس جمهور بار دیگر برجسته این موضوع در دولت از آدرس اتحادیه با این استدلال که پناهگاه شهرستانها “انتشار جنایتکار خطرناک بیگانگان به شکار بر مردم است.”

در ماه ژانویه نیویورک عضو شورای شهر نوشت: نامه ای سرگشاده برای همکار خود را نمایندگان ابراز نگرانی در مورد افزایش یخ فعالیت در منطقه از جمله وثیقه بازداشت. هفته گذشته آشنایی یک مرد در نیویورک بود که دستگیر شدن توسط یخ به ضرب گلوله کشته شد در این حادثه که آژانس بعد از سرزنش در پناهگاه سیاست.

مهاجم مهاجرت اجرای تاکتیک های در حال اجرا در سراسر کشور هستند و نه محدود به هر یک آژانس. در یک کثیرالانتشار تصویری ثبت شده در ال پاسو در سه شنبه شب ماموران مرزبانی نشان داده شده مقهور ساختن و با استفاده از یک تیزر برای دستگیری یک مرد در یک رستوران برگر کینگ.

این ویدئو نشان می دهد که مرد شفاعت بارها و بارها با این عوامل در حالی که فریاد می زدند که او هیچ کار اشتباهی انجام داده. اطرافیان می پرسد عوامل به ترک رستوران به عنوان او گریه می کند در حالی که شاهد قسمت. در حالی که مرد شد, نوشتن از درد روی زمین پس از خراشیده بارها و بارها یک زن دیگر در این ویدئو با نزدیک شدن به عوامل و پرسید: “چرا شما هنوز برخورد او؟”

مرز گشت سخنگوی در بیانیه ای گفت که این مرد دستگیر شد “مشکوک بیگانه قاچاقچی” بدون ارائه هر گونه مدرکی برای حمایت از این ادعا. سخنگوی نیست پاسخ به یک درخواست برای نام و ملیت.

“مرد حاضر به همکاری با دستورالعمل های کلامی و تلاش برای جلوگیری از دستبند و مبارزه گرفت” گشت مرزی سخنگوی گفت.

در همان بیانیه سخنگوی گفت که یک “شهروند” اعلام کردند, قانون اجرای یک خودرو پارک شده مشکوک در اموال خود را. گشت مرزی گفت: این مرد دستگیر شده توسط ماموران در روز سه شنبه شد و راننده خودرو که “سابقه چک نشان داد که مرد بود در این کشور به طور غیر قانونی و مثبتی سابقه کیفری.”

یخ سخنگوی کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد جزئیات این تلاش ها در پناهگاه شهرستانها با استناد به آژانس در برابر سیاست های اطلاعات در مورد اجرای عملیات قبل از آنها جای گرفته اند. سخنگوی اضافه شده است که آژانس تا به حال “آن را کاملا روشن سال است که در حوزه های قضایی که در آن ما مجاز به فرض حضانت بیگانگان از زندان, افسران ما خواهد بود هدایت را در بزرگ بازداشت.”

سیمون رومرو, میریام اردن و آنی Correal کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>