کتاب نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای متقاعد کردن عدالت کندی به گام در کنار Kavanaughمغلوب ساختن پیشی جستن خانواده انجام یک “هماهنگ کاخ سفید جذابیت تهاجمی” برای متقاعد کردن آنتونی کندی یک چرخش رای در دیوان عالی کشور بازنشسته و روشن راه را برای برت Kavanaugh با توجه به آینده کتاب.

در تاریکی برج: دویچه بانک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حماسی دنباله از تخریب دیوید غنی سازی دارایی سردبیر نیویورک تایمز توضیح می دهد چگونه این بانک آلمانی شد آخرین موسسه بزرگ مالی حاضر به قرض دادن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بارها و بارها متخلف امپراتوری کسب و کار.

قبل از تهمت زد برای کاخ سفید عدالت کندی پسر جاستین مشغول به کار به عنوان یک بانکدار سرمایه گذاری در دویچه. غنی سازی توضیح می دهد چگونه او را توسعه روابط با مغلوب ساختن پیشی جستن, دخترش, Ivanka و پسر در قانون Jared کوشنر کمک به سرمایه گذاری املاک و مستغلات معاملات دیگر بانک را لمس به دلیل تهمت رکورد از عدم پرداخت بدهی های خود را به وام دهندگان پیمانکاران و شرکای کسب و کار.

“حتی تهمت دوستان را به طول قابل توجهی برای جلوگیری از اعطای وام به او پول” غنی سازی می نویسد:, و اضافه کرد که عملا تنها کسی بود که پول وام به تهمت بود پدر خود فرد است که به طور گسترده ای شناخته شده اند که بارها و بارها bailed پسر خود را.

تیره برج خواهد بود منتشر شده در 18 فوریه. نگهبان به دست آمده یک کپی.

جاستین کندی بخشی از ما شاخه ای از دویچه بانک از سال 1998 تا 2009. کشیده شده به مغلوب ساختن پیشی جستن ریسک و زرق و برق او یک مغلوب ساختن پیشی جستن محرم نشسته با املاک و مستغلات مترادف در تنیس باز ما و یا در منهتن, کاباره ها و chaperoning وام های بزرگ برای تامین مالی مغلوب ساختن پیشی جستن املاک و مستغلات هزینه های sprees.

کندی که فرار بانک های تجاری املاک و مستغلات تیم ادامه داد: به قرض دادن به تهمت حتی اگر دویچه مشتریان متحمل تلفات شدید که مغلوب ساختن پیشی جستن, کازینو, کسب و کار سقوط کرد و او اعلام ورشکستگی کرده است.

پس از کندی تا مجموعه خود را در امور مالی و اموال شرکت در فلوریدا غنی سازی می نویسد: او ادامه داد: برای کمک به دیگر اعضای تهمت خانواده – Ivanka کوشنر و Donald Trump Jr – ترتیب تامین مالی برای پروژه های بزرگ در نیویورک. نیویورک آبزرور بود که متعلق به کوشنر قرار داده و کندی در یک لیست از 100 قدرتمند ترین افراد در نیویورک املاک و مستغلات.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در اتاق او بیرون رفت از راه خود را به تبریک می گویم عدالت کندی پسرش در تماس تلفنی با “ویژه مرد” و گفت: چقدر کودکان خود را دوست داشتم.

“مغلوب ساختن پیشی جستن چاپلوسی” غنی سازی می نویسد: “بخشی از یک هماهنگ کاخ سفید جذابیت تهاجمی طراحی شده است برای متقاعد کردن پیری عدالت – برای سال دادگاه محوری چرخش رای – که آن را امن برای بازنشسته حتی با یک مرد غیر قابل پیش بینی در دفتر بیضی.”

تیره برج توصیف چگونه Ivanka Trump دوست قاضی نشستن در کنار او در مراسم تحلیف ناهار محبوب ، regaling او را به حساب او دوستی نزدیک با پسر خود, سپس بازدید از سالمند کندی در دیوان عالی کشور آوردن او پنج سال به شنیدن یک مورد در مورد موافقت نامه داوری.

زمانی که آنتونی کندی اعلام بازنشستگی خود را در ماه ژوئن سال 2018 را به مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرصت به نکته دادگاه حق با نامزدی خود را از Kavanaugh در تحکیم حمایت در میان محافظه کاران در غیر این صورت تردید در مورد تهمت است ،

غنی سازی می نویسد که داشتن کمک به ایجاد ثبات در مغلوب ساختن پیشی جستن, کسب و کار, دویچه بانک در حال حاضر “غیر مستقیم” کمک به ایجاد ثبات خود را “دست و پا زدن در انتخابات ریاست جمهوری”.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با دویچه بانک بسیار مورد بحث در ویژه مشاور رابرت مولر را بررسی انتخابات روسیه دخالت و ارتباط بین تهمت و مسکو است.

غنی سازی نقاط به جدا روابط دویچه بانک و تهمت به حال با کرملین مرتبط بانک روسی VTB نشان می دهد: “شاید این بود که بیش از یک تصادف است.”

اما او فراهم می کند و هیچ شواهد مستقیم برای حمایت از سوء ظن است که وجوه عرضه شده توسط دویچه بانک به ناروا بیش از دو دهه در آمد از منابع و همچنین اشاره می کند که دویچه مدیران انکار هر گونه رابطه مالی مستقیم.

به جای غنی سازی به تصویر می کشد این بانک سرمایه گذاری در روسیه و در مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان هر دو نشانه از یک سرمایه گذاری بی پروا فرهنگ و پیگیری اعتبار کافی چک از مدیریت ارشد و منسوخ شده و تکه تکه اطلاعات کامپیوتر سیستم.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در داخل بانک نیز استدلال او نسبتا پایین کلی بدهی بار که به خرید املاک و مستغلات شد و اساسا سرمایه گذاری صدا.

جاستین کندی را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در یک بیانیه دویچه بانک گفت: “در حالی که عناصر این روایت به نظر می رسد اغراق آمیز به جا به داستان ما از مدت ها اذعان کرد و به دنبال یادگیری از ما تاریخی کاستی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>