کتاب توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده به فروش می رساند حدود 1m نسخه در روز اول خود رابمب خانواده خود بگویید-تمام کتاب توسط مریم مغلوب ساختن پیشی جستن, رییس جمهور با تقریبا یک میلیون نسخه تا پایان روز اول خود را در فروش و باقی می ماند بصورتی پایدار و محکم در بالای آمازون لیست پرفروش.

مغلوب ساختن پیشی جستن کتاب بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد با اشاره به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر شده در روز سه شنبه و تا به حال فروخته شده 950,000 نسخه تا پایان اولین روز از جمله پیش فروش کتاب های الکترونیکی و کتاب های صوتی.

بود که پس از حکم دادگاه توسط یکی از اعضای خانواده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برادر رابرت به دنبال جلوگیری از آن برداشته شد, ناشر, Simon & Schuster گفت: در روز پنج شنبه.

این یک رکورد جدید برای Simon & Schuster نیویورک-بر اساس شرکت گفت.

این کتاب به توصیف فرد مغلوب ساختن پیشی جستن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را برادر فرد Jr – پدر ماری – به عنوان یک عملکرد بالا و sociopathic قلدر است که خرد و مهربانی و همدلی از کسانی که در اطراف او از جمله رئیس جمهور فعلی.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بیش از خانواده مالکیت کسب و کار را از پدرش با وجود پدر ماری مسن تر بودن. او توسعه یافته یک مشکل مصرف الکل و درگذشت هنگامی که مری یک کودک بود.

در مصاحبه با ABC Good Morning America در این هفته مریم مغلوب ساختن پیشی جستن به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استعفا از ریاست جمهوری گفت که او ناتوان از انجام این کار است.

در بخش دوم از این مصاحبه پخش شده در روز پنج شنبه صبح به مریم تهمت و گفت: پدر و عمو دونالد نمی شد دید.

او همچنین گفت که او معتقد است که Maryann تهمت بری, رئیس جمهور, خواهر بزرگترش فکر نمی کنم دونالد خواهد یا باید رئیس جمهور قبل از او برنده انتخابات 2016 در پیروزی بیش از هیلاری کلینتون ،

“او بسیار قاطعانه آن را باور نمی کند اتفاق می افتد و یا فکر می کنم آن را باید چون او یک مرد بود و بدون اصل و هیچ کس را برای رای دادن به او. او وحشت زده شد توسط سفید انجیلی در آغوش چرا که او می دانست که او تا به حال هیچ عمیق اعتقادات در مورد دین یک راه یا دیگری در نظر گرفته و رفتن به کلیسا عکس, op.”

Maryann تهمت بری بود که یک قاضی فدرال که بازنشسته شد در سال 2019 در نتیجه پایان دادن به یک پرس و جو به اتهام تقلب مالیاتی طرح. مریم تهمت به یاد می آورد که زمانی که او و دیگر اعضای خانواده بودند در کاخ سفید به دیدار رئیس جمهور در مارس 2017, Cosmopolitan گفت: یک خانواده قدیمی داستان در مورد فرد Jr در 14 آزادسازی یک کاسه سیب زمینی له شده پس از هفت سال دونالد سر چون او قلدری خود را جوانترین برادر رابرت.

“ما می دانیم که او نمی مانند داستان پس از آن یک بیت از یک حفاری” مری مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او گفت که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ حس شوخ طبعی در مورد داستان های قدیمی حتی در حال حاضر.

رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به متوقف کردن خواهر زاده کتاب در دادگاه. در نتيجه نویسنده با تشکر از عمه اش “برای همه روشنگر اطلاعات”. جداگانه سفارش ضابط موقت است که تا به حال مانع مریم مغلوب ساختن پیشی جستن از صحبت برداشته شد روز دوشنبه با ترک ABC رایگان به هوا آن مصاحبه انجام شده توسط جورج Stephanopoulos.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im