اتش از مغلوب ساختن پیشی جستن غرور

واشنگتن — مامان من همیشه املای من در خیابان به عنوان چشم و خیابان که او خطاب به ایمیل وجود دارد بنابراین نمی توان آن را گیج کننده است.

شب شنبه گذشته چشم از جهان شد و در چشم های خیابانی که در آن زمان دفتر واقع شده است و به خیابان تبدیل شد hellscape آمریکایی, درد, رفتن در شعله های آتش در تظاهرات برگرفته از کاخ سفید است.

فکر کردم در مورد کوچک زرد کلیسا در اطراف گوشه, شناخته شده به عنوان “کلیسای رئیس جمهور” که در آن مدیسون پرداخت اجاره بها و لینکلن نشسته در یک پیو در پشت. آن را فقط چند سال پیش که باراک اوباما و خانواده اش گاهی با حضور در کلیسا وجود دارد. یک هفته پیش بود وجود دارد یک قوی اتش در مقابل کلیسا و سپس آتش سوزی در زیرزمین.

چگونه می تواند ما احتمالا در کوتاه کشش رفته از سرخوشی ما اولین رئیس جمهور سیاه پوست به ویرانی نژادی نزاع پاره از هم جدا شوند ؟

من خیلی خوشحال بودم که بعد از اوباما در مراسم تحلیف به خاطر آن بود که اولین بار من تا به حال دیده زادگاه من واقعا یکپارچه شده است. مسلح با یک کیسه شیرینی های رولتی و یک بطری شامپاین, من ساخته شده من مست houseguests تا 4 صبح روز بعد, بنابراین ما می تواند به تماشای عصر جدید سحر در یادبود لینکلن.

Beyoncé امنیتی تبدیل شده ما دور — این خواننده انجام داده بودند و شب قبل از و نگهبانان بودند هنوز هم وجود دارد — اما مهم نبود. ما گرفتار یک نگاه اجمالی از آبه در صورتی نور به عنوان خانواده اوباما حل و فصل را به خانه جدید خود را.

من همیشه گرامی واشنگتن نورانی بناهای تاریخی. پس از آن بود مشقت بار در طول این هفته به دیدن chucklehead که جنگ برپا ما موسسات تضعیف ما قوانین و ارزش ها دامن زده بخش در هر نوبت blundering در اطراف defiling بناهای تاریخی که نماد بهترین در مورد امریکا.

پس از این کشور را لرزاند به روح خود را نزد یک دست به دستبند, سیاه, مرد در حال مرگ در حالی که در حال کردن زن توسط یک افسر پلیس به عنوان کسانی که در اطراف التماس برای رحمت مغلوب ساختن پیشی جستن به سختی می تواند احضار یک تکه از همدلی است. تنها حرکت بود به شتاب می توانید از نفت سفید و گریه “است.”

عطف نظامی آمریکا علیه آمریکایی ها بود scalding تابلو بود که نادر حتی به صورت سابق نظامی قلدر مدرسه. وحشت زده ویلیام Barr که می شود به نام “کلی” تا به حال نیروهای روشن کردن عمدتا مسالمت آمیز معترضان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند راه رفتن را از طریق لافایت پارک preening به عنوان جعلی مرد سخت و مطرح در مقابل سنت جان. Ivanka رفت و به او لوکس کیف به دست او خود را سرپا نگه داشتن یک کتاب مقدس که او برگزار شد تا ناشیانه. این تعجب خود را از دست نمی پشت سر هم به شعله های آتش.

آن شب صدای تابستان در واشنگتن شد و یک هلیکوپتر Black Hawk سایه معترضان.

این سوء استفاده از ارتش و نزد رئیس ستاد مشترک ارتش علامت Milley پیاده روی در استتار در حالی که معترضان لعنتی با مواد شیمیایی در گذشته موجب جیم Mattis به عقب براند. Mattis نوشت: به اقیانوس اطلس است که او “عصبانی و وحشت زده” در مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت “مسخره از قانون اساسی ما است.” او پیشنهاد کرد که همه ما فقط حرکت فراتر از فاسد تقسیم اگر ما به هر گونه امید متحد کردن کشور است.

این بی شعور صحنه مصرانه خواست روز سه شنبه در یادبود لینکلن با سرباز گارد ملی در رديف مراحل زیر را بزرگ رهايیبخش شد و بی وجدانی. سربازان ominously بود در مقدس زمین که در آن Marian Anderson سنگ در سال 1939 هنگامی که دختران انقلاب آمریکا نمی خواهد اجازه دهید او را در قانون اساسی سالن زیرا او سیاه بود و که در آن مارتین لوتر کینگ جونیور ساخته شده خود را “من یک رویا دارم” گفتار در سال 1963. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه که او انجام داده بود بیشتر به صورت سیاه و سفید آمریکایی ها بیش از هر رئیس جمهور “به استثنای” لینکلن.

لینکلن به زندگی خود را در تلاش برای جلوگیری از برخورد تمدن ها “با کینه توزی نسبت به هیچ یک” در حالی که تهمت صرف ریاست جمهوری خود را ضرب و شتم یک برخورد تمدن ها با کینه توزی نسبت به همه.

(زمانی که Kayleigh McEnany تا به حال جسارت به مقایسه مغلوب ساختن پیشی جستن به چرچیل یک وکیل من می دانم خشگی اشاره کرد: “ما باید مبارزه با آنها را در دوره های گلف; ما باید به مبارزه با آنها را در توییتر; ما باید آنها را به مبارزه در دریا یک لاگو.”)

روز جمعه تهمت بود پس بی مورد جای تعجب شغل خوب گزارش می دهند که او mused در مورد گرفتن یک R. V. بنابراین او و Melania درایو می تواند به نیویورک است. نشانه “Green Acres.” پس حتی یک مرد کشته شده توسط پلیس باید ارائه پنس مانند ستایش از رهبر عزیز تهمت blithely مشاهده “امیدوارم جورج است که به دنبال پایین سمت راست در حال حاضر و گفت:” این چیزی است که اتفاق می افتد برای کشور ما است.'”

که بعد از ظهر به عنوان معترضان در مقابل سنت جان رقصید به خواهر Sledge را “ما خانواده” رئیس جمهور انداخت نژادی باهم در پوتوماک. او در توییتی که Drew Brees “باید گرفته اصلی خود را مبنی بر گرامیداشت باشکوه پرچم آمریکا. شکوه قدیمی است که به احترام … هیچ زانو!”

او به نام موریل Bowser خود آماده سیاه شهردار سی که می خواستم فدرال نیروهای خارج از پایتخت “بی کفایت” و سپس به روز رسانی خود را به “شدت بی کفایت.” شب جمعه او را بازتوییت کرد کسی نوشته شده است که “باراک اوباما قرار دادن یک هدف در پشت هر پلیس در این کشور است.”

این غم برای دیدن بلند, سیاه, نرده ها و دیوارها بالا رفتن در اطراف کاخ سفید تبدیل “مردم خانه” به یک پاسگاه به عنوان تیره روان مردی که در زندگی می کند. اما Bowser خود در ارائه بهترین ترول در اولین چرخاننده زمانی که او تا به حال واژه “سیاه زندگی موضوع” رنگ زرد در مقابل کاخ سفید و سنت جان. او در توئیتر خود نوشت که او از تغییر نام این منطقه “Black Lives Matter پلازا.”

و این مهم است.

این بار متعهد به انتشار یک تنوع از نامه به سردبیر. ما می خواهم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این و یا هر یک از مقالات ما است. در اینجا برخی از راهنمایی. و در اینجا ما ایمیل: [email protected].

دنبال نیویورک تایمز نظر بخش در Facebook, Twitter (@NYTopinion) و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>