بولتون که ممکن است نگه دارید استیضاح بمب دارای سابقه ای برای حل و فصل نمرات

واشنگتن — او تعقیب خود را از طریق راهرو هتل او انداخت و همه چیز در او را مورد آزار و اذیت او خستگی ناپذیر. “جان بولتون من را از طریق جهنم” آمریکا کمک های خارجی پیمانکار نوشت: ایالات متحده آمریکا در سال 2005 به عنوان بولتون بود که در نظر گرفته شده برای بالا دیپلماتیک موقعیت در دولت جورج دبلیو بوش بود.

به اتهام آزار و اذیت صورت گرفت در سال 1994 زمانی که کمک های خارجی پیمانکار ملودی Townsel شد کار بر روی یک پروژه در اتحاد جماهیر شوروی جمهوری قرقیزستان. ناراضی چگونه این پروژه اقدام Townsel شکایت در مورد شرکت در شارژ. در حالی که او شکايت در حال بررسی Townsel به مسکو فرستاده شد. و این شرکت با ارسال نماینده خود به موضوع نگاه کنید.

در آن زمان که نماینده شرکت — بولتون — بود و 45 سال مقام پیشین وزارت خارجه با سابقه طولانی در حزب جمهوری خواه سیاست و تقریبا به عنوان سابقه طولانی باعث جنجال توسط بیگانه زیردستان و sidestepping پروتکل.

در سال 2005 نامه ای به کمیته روابط خارجی مجلس سنا Townsel توضیح داد که چگونه بولتون ظاهرا مورد آزار و اذیت او در Aerostar هتل: “آقای بولتون اقدام به تعقیب من از طریق سالن یک هتل روسیه — پرتاب چیزهایی در من تنه زدن و تهدید نامه زیر درب و, به طور کلی رفتار مانند یک مرد دیوانه” Townsel نوشت.

“به عنوان یک بدخیم whistleblower,” او گفت: “من یاد گرفته ام دست اول طول آقای بولتون را به انجام هر هدف او مجموعه خود را. حقیقت پرواز از پنجره به بیرون. نجابت پرواز از پنجره به بیرون. در پیشنهاد خود را به لام من و ترویج منافع مشتری خود را, او رفت و مستقیما به پایین جاده و در آنجا ماند.”

جان بولتون شهادت قبل از کمیته روابط خارجی سنا در سال 2005. (عکس: چاک کندی/MCT/تریبون خبری سرویس از طریق گتی ایماژ)

امروز بولتون در مرکز یکی دیگر از بحث هر چند در این زمان او در یک قطعا موقعیت های مختلف با نیویورک تایمز گزارش داد که او در آینده کتاب را اساسا تایید می کنند که رئیس جمهور تهمت به دنبال افسار کمک نظامی به اوکراین را به انگیزه های سیاسی و تحقیقات است. کسانی که اتهامات یک افزایش قابل توجهی را به دموکرات ها که استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در خانه و در حال حاضر در تلاش برای حذف او از طریق مجلس سنا محاکمه.

بلند ناسزا توسط ترقی خواهان برای خود نظامی رویکرد به سیاست خارجی و اهانت به قواعد دیپلماسی بولتون در حال حاضر می تواند ثابت کند بسیار مهم به چشم انداز خود را از برکناری مغلوب ساختن پیشی جستن در یک استیضاح محاکمه. در حال حاضر نشانه هایی وجود دارد که جمهوری خواهان در حال مضطرب با سنا مجموعه مقالات که شامل شهادت از بولتون و به طور بالقوه دیگر شاهد بودند که درگیر در اوکراین ،

اما حتی اگر استیضاح دادگاه بی سابقه امر بولتون شده است در اینجا بسیاری از بار قبل در مرکز گرداب است که در بخشی از خود ساخت. او تا به حال یکپارچگی خود را مورد سوال و همچنین صداقت و حرفه ای. و هر زمان او تا به نوعی به ظهور مشتاق برای اطلاعات بیشتر.

بولتون بود یک بار معروف به عنوان یک “بوسه-تا لگد به پایین مرتب کردن بر اساس از پسر” توسط کارل فورد دیرین مقام اطلاعاتی که اخیرا یک معاون کالین پاول وزیر امور خارجه آمریکا به جورج دبلیو بوش است. فورد خدمت کرده بود دو تور در ویتنام در حالی که بولتون نوشته بود در سال 1995 که او اجتناب خدمات وجود دارد چرا که او تا به حال هیچ تمایل به مرگ در جنوب شرق آسیا برنج برنج.” بعد از فورد تا به حال خدمت در سازمان اطلاعات مرکزی. او, به عبارت دیگر, هیچ چیز مانند فراموش خوب peaceniks آنها بولتون که نفرت و نفرت بولتون حق بازگشت. و در عین حال وجود او هشدار داد که بولتون بود “سریال مصرفکننده” که “می رود از راه خود را به مقابله به مثل” در برابر کسانی که مخالف او.

در حال حاضر, قابل ملاحظه ای, Bolton, به نظر می رسد قابل توجه در برابر رئیس جمهور ایالات متحده که بسیار مخالف با خود ناراضی سابق مشاور امنیت ملی. که رئیس جمهور اخراج سوم او را مشاور امنیت ملی در سپتامبر سال گذشته نوشتن در توییتر که بولتون بود “من عقب نگه!” بولتون بسیار مخالفت با آن خصوصیات و مشتاقانه به نسخه خود را از اخراج قبل از عقب نشینی از چشم های عمومی به منظور نوشتن کتاب خود.

بولتون گوش به عنوان رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در طول یک جلسه کابینه در کاخ سفید در آوریل سال 2018 است. (عکس: Evan Vucci/AP)

بولتون کتاب جدید “اتاق که در آن اتفاق افتاده است” به دلیل در مارس اما آنچه در حال حاضر گزارش شده در مورد آن مطالب بازیگران دیرین دموکراتیک نمسیس به عنوان بعید است چراغ دموکراتیک امیدوار است.

این یک کنایه آمیز و توسعه به عنوان برخی متوجه شده اند. “بنابراین من حدس می زنم امروز به بعد زمانی که من به تماشای همان افرادی که حمله جان بولتون به صورت دو دهه گذشته به عنوان یک طلبى بد neo-con به طور ناگهانی ستایش او را به عنوان بزرگترین پاتریوت در تاریخ آمریکا” شوخی جمهوری خواه عمل و لابی برایان Schoeneman در توییتر. “امیدوارم من را دریافت نمی whiplash.”

به عنوان یک ماده در واقع, Bolton شده است قابل ملاحظه ای سازگار در چگونه او را به کار گرفته اختلافات صرف نظر از اینکه آیا این اختلافات با تاریخ و تحلیلگر اطلاعاتی و یا رئیس جمهور ایالات متحده است.

بولتون پیوست دولت فدرال در سال 1981 به عنوان وکیل برای ایالات متحده در آژانس توسعه بین المللی. او زخمی شد و مدت کوتاهی پس از آن. در سال 1982 او مواجه USAID رسمی Lynne فینی و آنچه که او فکر او بود بی میلی به بازار نوزاد فرمول ساخته شده توسط تولید کنندگان آمریکا به سازمان ملل به خارج از کشور. بسیاری از مقامات بهداشت عمومی بود — و همچنان به — رزرو در مورد مزایای استفاده از فرمول نسبت به کسانی که از شیر مادر است.

بولتون تا به حال هیچ گونه رزرو. فینی بعدها نوشت که بولتون “فریاد زد که نستله یک شرکت مهم و او بود که به من دستور مستقیم از رئیس جمهور ریگان. او فریاد زد که اگر من اطاعت او را آتش من است.” قادر به انجام این کار, او مجبور به کار در “یک نخ نما پنجره اتاق در زیرزمین” از وزارت امور خارجه ستاد.

یک شاگرد دادستان کل ادوین Meese سوم — که مجبور به استعفا شد در سال 1988 بیش از فساد — بولتون افزایش از طریق صفوف دولت ریگان کمک shield کاخ سفید از خرید اینترنتی از ایران-کنترا رسوایی. با انتخاب بیل کلینتون او را ترک دولت فدرال رفتن به محل کار برای برجسته واشنگتن شرکت است.

در این زمان بود که او تا به حال خود را در برخورد با ملودی Townsel در Aerostar هتل در مسکو. به دیگران که با او کار می کرد بعدها شهادت بولتون نیز اقدام به لام Townsel به همکاران او. “او فقط مرتب منفجر و او بسیار تهاجمی در خود ماده — شیوه” یک نفر شهادت دادند قبل از کنگره در مورد این حادثه. “منظورم این است که همه می دانستند چه مشکل واقعی بود. ملودی خوب بود دوست داشتم. ما همه می دانستند که این اتهامات کاذب بودند و آن را نابود روحیه دفتر.”

بولتون است صبورانه رد آزار Townsel. او وکیل نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر این مقاله است.

جورج دبلیو بوش رئیس جمهور, وزیر امور خارجه, Condoleezza Rice و بولتون و سپس سفیر ایالات متحده در سازمان ملل در سال 2005 جلسه شورای امنیت در نیویورک است. (عکس از: رامین طلایی/خبرگزاری بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

بولتون بازگشت و در نیروی کامل در دوران ریاست جمهوری بوش, داشتن سختی mellowed شده با سن. اگر چیزی به نظر می رسد او باید احساس قدرت توسط دیک چنی معاون رئیس جمهور با مشخصات یک واحد اجرایی نامحدود توسط مرسوم کنترل و توازن از سیستم آمریکایی از دولت است. حملات تروریستی سپتامبر. 11 سال 2001 به نظر می رسید به تنها قدرت بولتون حتی بیشتر اجازه می دهد او برای توجیه اقدامات خود با استناد به امنیت ملی است.

در سال 2002 به عنوان مثال او خشمگین در هوش تحلیلگر مسیحی Westermann برای امتناع ادعا که کوبا در حال توسعه سلاح های بیولوژیکی است. کارل فورد, افسر سابق اطلاعاتی که تا به حال کار کرده با بولتون گفت: کنگره Westermann حادثه: “من هرگز دیده می شود هر کسی کاملا مانند وزیر Bolton [از آن] نیست حتی نزدیک. من نمی دوم و سوم و یا چهارم از نظر راه که او سوء استفاده قدرت خود و قدرت با مردم است.”

نه همه مردم بولتون مواجه شد “،” که در همان سال از او نیز به اتهام تهدید جثه Bustani های رسمی سازمان ملل متحد از برزیل و سپس مشغول به کار به عنوان رئیس سازمان منع سلاح های شیمیایی. بولتون و دیگران در دولت بوش در تلاش بودند تا ادعا که رژیم صدام حسین پناه دادن و آماده سازی برای استفاده از سلاح های شیمیایی در عراق است.

Bustani گفت: رهگیری که در سال 2002 بولتون مواجه او را در دفاتر خود در لاهه. بولتون گفت که گفته Bustani که او مجبور به ترک پست خود و یا دیگری است. “شما باید 24 ساعت به ترک سازمان, و اگر شما نمی مطابق با این تصمیم واشنگتن, ما باید راه هایی برای مقابله به مثل در برابر شما” بولتون گفت: با توجه به Bustani حساب در رهگیری. “ما می دانیم که در آن بچه های خود را زندگی می کنند. شما باید دو پسر در نیویورک است.”

(در یک کتاب منتشر شده او در مورد وقت خود را در دولت بوش Bolton مختلف کمتر acrimonious خصوصیات خود ارز با Bustani.)

وجود خود را به خوبی وقایع ناتوانی در کار با دیگران بولتون ساخته شده بود سفیر ایالات متحده در سازمان ملل توسط جورج دبلیو بوش است. اما انتصاب هرگز دریافت سنا تایید رسمی پس از رسمی جلو آمد به محکوم بولتون. چشم انداز خود را بیشتر بود آسیب دیده بود که آن را نشان داد او تا به حال مورد غفلت قرار گرفته به فاش که وزارت امور خارجه بازرس کل تا به حال مصاحبه او را در مورد اینکه چگونه دولت بوش آمد به در تکیه نادرست اطلاعات در مورد عراق سلاح های کشتار جمعی است. کسانی که سلاح بودند وجود ندارد.

بولتون به نظر می رسد به سمت چپ جورج دبلیو بوش با احساس تلخ. “هیچ چیز می تواند پاک کردن وصف غم و اندوه از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود و این یکی در مجموع فکری سقوط” او نوشت: وال استریت ژورنال در سال 2008.

رئیس سابق خود بازگشت و به نفع. “اجازه دهید من فقط می گویند از همان ابتدا که من در نظر نمی بولتون معتبر” رییس جمهور پیشین بوش گفت: در سال 2008.

بولتون و بوش در کاخ سفید پس از اعلام بولتون استعفا از سمت خود در سازمان ملل در سال 2006. (عکس: لری داونینگ/فردا نیوز)

بولتون صرف متعاقب آن سال بی وقفه در انتقاد از دولت اوباما خود را برای درک سیاست خارجی ضعف است. روال خود را حضور در ایسنا به دست آورده و اطلاع از مغلوب ساختن پیشی جستن که بولتون خود را مشاور امنیت ملی پس از شلیک H. R. مک مستر. “رئیس جمهور می داند که من ایستاده در همه مسائل چرا که او به تماشای من در فاکس نیوز” گفت: مجله نیویورکر در اوایل سال 2019. “شما باید بدانید که در پیش رئیس جمهور views همیشه مال شما. زمانی که شما وارد دولت, شما می دانید که شما نمی خواهید برای برنده شدن همه چیز است.”

در حالی که خود را نهایی فردی گری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاملا تعجب آور خود را از شکاف با رئیس جمهور است و با توجه به اینکه بولتون معمولا بیگانه می سازد زیردستان نه مافوق. مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او می گویند او صرفا یک ناراضی از کارکنان سابق. رییس جمهور در این مورد اختلاف بولتون شناسایی تعاملات خود را در مورد اوکراین است.

بولتون اظهارات ملزم به تحت موشکافی شدید هنگامی که آنها در حال ساخته شده به طور کامل به خصوص از آنجا که او قبلا اعتراف کرد که پیگیری امنیت ملی در بالاترین سطوح دولت کار آسانی نیست.

در سال 2007 او نامه نوشت — به تازگی کشف شده توسط روزنامه نگار لی فران — در حمایت از لوئیس “روروک مخصوص بچه ها” لیبی بالا چنی aide که با آن مواجه فدرال محاکمه بیش از دریدن پنهان افسر سازمان سیا. بولتون به تصویر کشیده لیبی را گناه به عنوان یکی از بی دقتی و نه شرارت: “در همه این مطالبات نگه داشتن هر جزئیات مستقیم غیر ممکن است. من خودم به جلسات و پس از آن من نمی تواند به یاد داشته باشید چه سازمان و یا گروه بسیاری از مردم کار کرده و یا حتی چرا آنها وجود دارد. با اطلاعات طبقه بندی شده آن را اغلب سخت به می دانم که پاک شد برای دیدن چه چیزی یا چه چیزی می تواند مورد بحث با آنها.”

لیبی محکوم شد و به زندان اما بوش تبدیل حکم او.

سپس مغلوب ساختن پیشی جستن آمد و بولتون بازگشت بریزید. چهار روز پس از بولتون پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لیبی عفو شد.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • داخل داستان چگونه ایالات متحده داد تا فرصتی برای کشتن سلیمانی در سال 2007

  • بولتون کتاب بمب: آنچه در آن به معنی برای استیضاح

  • Steyer: آمریکا غرامت برای برده داری کمک خواهد کرد ‘تعمیر آسیب’

  • واقعیت همراه با تهمت است در دادگاه در سنا

  • جف بزوس روی گوشی های هک: یک تهدید برای ایالات متحده دموکراسی است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>