بولتون نگران بود که مغلوب ساختن پیشی جستن را نعمت برای رهبران خودکامه کتاب می گوید

WASHINGTON — John R. بولتون سابق امنیت ملی, مشاور بخش خصوصی گفت: دادستان کل William P. بار در سال گذشته است که او تا به حال نگرانی هایی است که رئیس جمهور تهمت بود به طور موثر اعطای شخصی نعمت به استبدادی رهبران ترکیه و چین با توجه به مقاله منتشر نشده توسط آقای بولتون.

آقای Barr در پاسخ با اشاره به یک جفت از وزارت دادگستری تحقیقات از شرکت ها در این کشورها و گفت که او نگران بود که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن کرده و در ظاهر که او تا به حال بی تاثیر بیش از آنچه به طور معمول خواهد بود مستقل سوالات با توجه به مقاله. پشتیبان گیری خود را از نقطه آقای Barr ذکر مکالمات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال با رهبران رئیس جمهور رجب طیب اردوغان از ترکیه و رئیس جمهور شی جین پینگ از چین است.

آقای بولتون تایید بر این واقعیت است که خبري در مورد آقای تهمت ظاهری آغوش رهبران مستبد طولانی بیان شده توسط کارشناسان و مخالفان او نیز وجود داشته و در میان برخی از مقامات ارشد کابینه افسران واگذار شده از سوی رئیس جمهور برای انجام سیاست خارجی و امنیت ملی در دستور کار است.

آقای بولتون بازگو بحث خود را با آقای Barr در یک پیش نویس از یک کتاب منتشر نشده نسخه خطی که او فرستاده شده حدود یک ماه پیش به کاخ سفید برای بررسی. مردم آشنا با این مقاله شرح داده شده محتویات آن را در خواست نامش فاش نشود.

این کتاب همچنین شامل یک حساب کاربری از آقای ترامپ گفتن آقای بولتون در ماه اوت که او می خواست برای ادامه انجماد $391 میلیون دلار کمک امنیتی به اوکراین تا زمانی که مقامات وجود دارد کمک کرد تا با تحقیقات از رقبای سیاسی نیویورک تایمز گزارش روز یکشنبه. این موضوع است که در قلب این مقالات از اعلام جرم علیه رئیس جمهور.

یک سخنگوی وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر آقای Barr گفتگو با آقای بولتون آیا به عنوان یک سخنگوی شورای امنیت ملی. در بیانیه ای در روز دوشنبه آقای Bolton خود ناشر و ادبی خود را گفت: آنها تا به حال به اشتراک گذاشته نشده نسخه خطی با زمان.

“وجود دارد مطلقا هیچ هماهنگی با نیویورک تایمز و یا هر کس دیگری در مورد ظاهر از اطلاعات در مورد کتاب خود ‘اتاق که در آن اتفاق افتاده است’ در کتابفروشان آنلاین” آقای Bolton, Simon & Schuster و پرتاب نیزه گفت: در یک بیانیه مشترک. “هر گونه ادعای خلاف است بی اساس حدس و گمان است.”

دین Baquet اجرایی سردبیر بار پاسخ داد که “این بار نه بحث در مورد منابع آن, اما من باید اشاره کنم که هیچ کس تا به سوال دقت ما گزارش.”

آقای بولتون نوشت: در این مقاله که آقای Barr خاص آقای تهمت گفتگو با آقای یازدهم در مورد ارتباطات چینی شرکت ZTE که به توافق در سال 2017 به اعتراف به گناه و پرداخت جریمه سنگین آمریکا برای نقض تحریم بر انجام کسب و کار با کره شمالی و ایران و کشورهای دیگر است. یک سال بعد آقای ترامپ لغو تحریم ها بیش از اعتراض را از خود مشاوران و قانونگذاران جمهوری خواه.

آقای Barr همچنین با اشاره به سخنان آقای ترامپ ساخته شده به آقای اردوغان در سال 2018 در مورد تحقیق و تفحص از هالک بانک ترکیه را که دومین بانک دولتی. وزارت دادگستری شد و مورد نقد و هالک بانک در کلاهبرداری و پول شویی اتهام کمک به ایران برای فرار از تحریم های اعمال شده توسط وزارت خزانه داری.

آقای اردوغان بوده است ساخت, شخصی, تجدید نظر به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از قدرت خود برای توقف هر گونه اجرای اضافی در برابر بانک. در سال 2018 آقای اردوغان به خبرنگاران گفت: در ترکیه است که آقای ترامپ وعده داده بود به دستور اعضای کابینه به دنبال از طریق در ماده. بانک استخدام کرده بود بالا جمهوریخواه صندوق بیدار کننده به لابی دولت در این مسئله است.

برای آن نگاه به عنوان اینکه غیر معمول لابی تلاش ممکن است موفق شوند; اما در ماه اکتبر وزارت دادگستری تحت تعقیب این بانک برای کمک به ایران است. اتهامات دیده شد در بخشی به تلاش های دولت نشان می دهد که مصرف آن را یک خط سخت در ترکیه به دلیل اعتراض بیش از آقای تهمت حمایت از آن تاخت و تاز در سوریه است.

آقای بولتون اظهارات در کتاب چین با دیگر نظرات او ساخته شده است که پس از ترک کاخ سفید در ماه سپتامبر. در ماه نوامبر او گفت: در سخنرانی که هیچ یک از آقای تهمت مشاوران مشترک رئیس جمهور انداز در ترکیه است که به اعتقاد او آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب رسید بیشتر مجاز رویکرد به این کشور به دلیل وابستگی مالی وجود دارد, ان بی سی نیوز گزارش داد. آقای تهمت شرکت دارای یک ملک در ترکیه.

آقای ترامپ بارها ستایش دیکتاتورها در طول ریاست جمهوری خود. در سال گذشته, او گفت:, “از کجا مورد علاقه من دیکتاتور ؟” همانطور که او منتظر ملاقات با اوضاع وخیم مصر وال استریت ژورنال گزارش شده است.

آقای تهمت نقطه نرم برای authoritarians تاریخ حداقل برای انتخابات ریاست جمهوری, زمانی که او در ستایش صدام حسین برای بودن “خوب” در کشتن تروریست ها و پیشنهاد کرد که جهان بهتر خواهد بود خاموش شد سرهنگ معمر ال قذافی را عزل دیکتاتور لیبی که شد کشته در خشونت آمیز قیام در سال 2011 “در اتهام و در حال حاضر.” آقای ترامپ سپس پیشنهاد فردی گری از هر دو مردان بود و در نهایت بدتر برای خاورمیانه به این دلیل که دولت اسلامی پر بود از درجه اعتبار ساقط.

آقای ترامپ اعلام کرد خود را “طرفداران بزرگ” آقای اردوغان به عنوان آنها را نشسته در کنار هم در دفتر بیضی در پاییز گذشته پس از آقای تهمت پاک راه را برای نیروهای ترکیه برای حمله به سوریه, هر چند او هشدار داد آقای اردوغان پشت صحنه در برابر توهین آمیز است.

آقای یازدهم آقای ترامپ شده است به طور مشابه effusive. زمانی که حزب کمونیست چین حذف محدودیت مدت اجازه می دهد آقای یازدهم برای حفظ تصدی خود باز آقای ترامپ extolled نتیجه.

آقای یازدهم تا به حال شخصا خواسته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دخالت برای نجات ZTE که در آستانه سقوط به دلیل سختی آمریکایی جریمه برای نقض تحریم.

رفع تحریم ها در ZTE چینی غول ارتباطات از راه دور است که همچنین به عنوان یک جغرافیای سیاسی پیاده برای آن دولت به احتمال زیاد به کمک آقای ترامپ مذاکره با آقای یازدهم در جنگ تجاری بین دو کشور. اما قانونگذاران جمهوریخواه کنگره و دیگران اعتراض به کمک یک شرکت چینی که شکست قانون و متهم شده است که به عنوان یک تهدید امنیت ملی.

آقای بولتون شهرت عضلانی سیاست خارجی بود که همیشه یک فرد مناسب با آقای ترامپ که اغلب تهدید نیروی بیش از حد, اما به ندرت واکنش نشان می دهد با آن است. آقای بولتون خوشحال بود که آقای ترامپ انصراف از معامله هسته ای بین ایران و شش قدرت جهانی از جمله ایالات متحده است که دولت اوباما در حال وارد. دیگر تهمت مشاوران تا به حال از او خواست در برابر آن.

اما آقای تهمت عدم اقدام ایران علیه ایالات متحده rankled آقای بولتون.

آقای بولتون کتاب در حال حاضر مشبک قابل فروش است. مدت کوتاهی پس از افشای محتویات آن را در یکشنبه شب آمازون ذکر شده در کتاب برای خرید. توسط دوشنبه شب بود که شماره 17 در آمازون لیست بهترین فروشنده.

اریک لیپتون کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>