بولیوی و رییس جمهور ونزوئلا رهبر حزب سوسیالیست تست مثبت برای Covid-19

دو پیشرو در آمریکای لاتین سیاستمداران – از بولیوی و ونزوئلا – باید گفت که آنها باید آزمایش مثبت برای Covid-19 در همان هفته با حضور رئیس جمهوری برزیل اعلام کرد که او به قرارداد coronavirus.

Diosdado Cabello, ونزوئلا شماره دو رسمی و رهبر حزب سوسیالیست تشخیص خود را اعلام کرد در رسانه های اجتماعی در عصر روز پنجشنبه و گفت که او در انزوا. “ما پیروز خواهد شد!!” توییتی نفوذ Chavista.

جانین Añez بولیوی را راست گرا که گرایش رئيس جمهور موقت گفت که او دریافت کرده بود همان تشخیص است. “من آزمایش مثبت برای Covid-19 ایم” Añez که بحث برانگیز در زمان قدرت پس از اوو مورالس مجبور شد به تبعید در سال گذشته است.

“من خوب من کار خواهد کرد در انزوا. با هم, ما را از این طریق دریافت کنید.”

در این اطلاعیه آمد و دو روز پس از برزیل, رئیس جمهور Jair Bolsonaro گفت که او تا به حال آزمایش مثبت و تاکید حدی که Covid-19 فراگیر در سراسر منطقه است.

آمریکای لاتین به 8 درصد از جمعیت جهان است اما نزدیک به نیمی از های اخیر Covid-19 مرگ و میر. این منطقه رنج می برد بیش از 120.000 جهان 550,000 coronavirus مرگ و میر پس از آن صورت رسمی ثبت شد در برزیل در ماه مارس است. بیش از 3 میلیون تاييد موارد ثبت شده است. برزیل بدترین آمار در کشور با تایید مرگ و میر بیش از 69,000 و 1.7 میلیون عفونت.

رسمی Covid-19 آمار و ارقام از همسایه ونزوئلا – که دیده بان حقوق بشر ادعا کرده است در حال معتبر نیست – به مراتب پایین تر فقط با 75 ثبت شده مرگ و میر و 8,010 موارد تایید شده. اما در روز چهارشنبه رئیس جمهور نیکولاس مادورو هشدار داد خود را از لحاظ اقتصادی سقوط کشور بود در حال حاضر شاهد “واقعی شیوع”.

Cabello اعلام آمد در میان نگرانی بیش از Covid-19: پیشرفت از طریق ونزوئلا و پتانسیل آن در حال حاضر سقوط نظام سلامت به غرق شود.

خوان پابلو گوانیپا برجسته مخالف درگیر در تلاش برای نیروی مادورو از قدرت گفت: او معتقد بود وضعیت به مراتب بدتر از ونزوئلا را با رژیم استبدادی بود اعتراف. “من برخی از این آمار و ارقام خرس بدون ارتباط با واقعیت است. واقعیت این است که کاملا قریب به اتفاق” گوانیپا گفت.

گوانیپا است که از غرب ایالت زولیا که به نظر می رسد یکی از بدترین ضربه بخش هایی از ونزوئلا با 1661 از آن 8,010 موارد تایید شده.

روز پنج شنبه زولیا را Chavista فرماندار اعلام کرد او نیز آلوده شده است. “ما در نبرد و پایدار است. خدا با ما است. ما باید غلبه بر” عمر پریتو در توییتر نوشت.

نیز وجود دارد که نگرانی ها در coronavirus’ گسترش از طریق بولیوی است که ثبت 1,577 Covid-19 کشته و نزدیک به 43,000 موارد است.

ماه گذشته رئیس جمهور هندوراس, خوان اورلاندو هرناندز نیز آزمایش مثبت برای Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de