ساختگی ایده اند Superspreaders هم

این مقاله بخشی از تکنولوژی عضویت در خبرنامه. شما می توانید در اینجا ثبت نام برای دریافت آن در روزهای هفته تا کی.

اگر سنگ را تشویق خود را 58 میلیون Facebook followers به خرابگری یک فست فود, رستوران, Facebook سیاست های درمان آن همان است که اگر همسایه خود لعنتی این به 25 دوستان است. رئیس جمهور تهمت توييتها می توانید موضوع مردم را به بی امان آزار و اذیت, اما توییتر امر همان (یا حتی شل تر) قوانین به حساب خود را به عنوان به ما.

این هفته (و برای همیشه لطفا برای), اینترنت, شرکت ها شده است تلاش برای کشف کردن چگونه به اداره پست که می تواند به تشویق خشونت کمک به بخش اجتماعی و آزار و اذیت و یا گسترش اطلاعات نادرست در مورد انتخابات و یا دیگر پر مخاطره موضوعات.

هنگامی که شرکت های آنلاین این تصمیم آنها تا حد زیادی در نظر گرفتن این ماده از پیام جدا از رسول به تصمیم بگیرد که آیا یک پست مضر است و باید حذف شود و یا پنهان است.

اما آیا آنها قصد دارند آن را یا نه مشهور و سیاستمداران و دیگران با آنلاین موارد زیر را می توان superspreaders — نه از coronavirus اما خطرناک و یا اطلاعات غلط است. و من تعجب می کنم که آیا این افراد برجسته نیاز برگزار می شود به قوانین سختگیرانه تر.

زمانی که اطلاعات ساختگی حرکت از حاشیه گوشه و کنار اینترنت به جریان اصلی بحث آن است که معمولا به دلیل برجسته مردم در کمک به آن را دریافت وجود دارد. در سال گذشته یک خزنده آنلاین جعل نام “Momo چالش” رفت و بزرگ پس از کیم کارداشیان در مورد آن نوشته شده در Instagram. پزشکان با اینترنت بسیاری از پیروان کمک فن نادرست توطئه در مورد ریشه های coronavirus.

آن خواهد بود مفید به شکستن زنجیره انتقال این اطلاعات ساختگی superspreaders. اعتراف میکنم این به تنهایی نمی پر کردن اینترنت با رنگین کمان و من مطمئن هستم که چگونه این کار را عملا. اما در اینجا چند ایده:

اگر چه هنگامی که شما در رسیدن به یک و نیم میلیون نفر پیروان و یا مشترک اگر شما به اشتراک گذاری چیزی است که واقعیت چکرز تشخیص جعل یا اگر شما پست چیزی که براش به شرکت های اینترنتی’ قوانین موجود در برابر سخنرانی نفرت شما یک اعتصاب در برابر شما ؟ (یوتیوب دارای یک سیستم شبیه به این.)

اگر شما به اندازه کافی جمع آوری اعتصاب مجازات می تواند پایین تر توزیع در Facebook خوراک برای مثال و یا شما می تواند مسدود شود از رسانهها.

این افراد با نفوذ هنوز هم ممکن است رایگان برای ارسال هر چه می خواهند اما مردم کمتر خواهد آن را ببینید. بله که برای چهره های سیاسی مانند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. (افرادی که مطالعه اطلاعات غلط می گویند که شما می توانید می گویند آنچه شما می خواهید آنلاین, اما این شرکت های اینترنتی ندارد و به گسترش پیام خود را به جهان است.)

رادیکال تر این است که هنگامی که مردم برای رسیدن به ردیف بالا از پیرو شمارش و یا مشترکین در Facebook, Twitter, YouTube و هر گونه مواد آنها سعی کنید به پست خواهد بود قرنطینه و غربالگری قبل از آن بازدید به اینترنت.

من می دانم. این باعث می شود من مضطرب بیش از حد. وجود دارد برخی از سابقه برای این ، یوتیوب دارای یک “ترجیح” ردیف از ویدئوها که مردم روی صفحه نمایش قبل از deeming آنها را امن برای پیام های بازرگانی.

در واقع اینترنت شرکت ها تمایل دارند که قوانین سختگیرانه تر برای خود و شرکای کسب و کار نسبت به بقیه از ما. اگر یک یوگی می خواهد پول را از او Instagram account, مواد که ممکن است به طور معمول مجاز — حرکات مبتذل برای مثال می تواند حذف او از فرصت های درآمد.

وجود دارد یک بیداری است که شرکت های اینترنتی تصمیمات و طرح های می توانید آنلاین زندگی nastier تر از آن باید باشد. هیچ سحر و جادو ترکه برای حل این مشکل است. آنچه من میخواهم این است که آیا به سرعت ویروس از nastiness و مزخرف ما نیاز به در نظر بگیرید که برخی از افراد دارای قدرت بیشتری برای گسترش آن بیش از دیگران است.

اگر شما در حال حاضر نمی توانید این خبرنامه را در صندوق پستی خود را, لطفا ثبت نام اینجا را.


در اینجا یک بازی خنده دار (ولی خنده دار نیست) چیزی که در مورد Facebook: بیش از و بیش از زمانی که این شرکت در مواجه با افرادی که می گویند که آن را انجام می دهند چیزی را پایه Facebook فریاد که آن را درست و اصولی و هرگز تکان دادن.

و پس از آن و بیش از بیش Facebook budges.

این اتفاق زمانی که Facebook مواجه شد با سوء ظن است که روسیه حمایت دیوهای شد سوء استفاده از این سایت به استوک سیتی تفرقه در میان آمریکایی ها هنگامی که وجود دارد, آیات در مورد سیاسی شرکت نادرست برداشت Facebook داده های کاربر و زمانی که سرخپوستان بودند ناراضی Facebook را پیش ساخته اینترنت.

هر زمان این شرکت حمله را رد اتهام یا گیر به اسلحه است. و هر بار این شرکت بود belatedly مجبور به اعتراف به اشتباهات خود.

این اتفاق در بسیاری از مواقع من ساخته شده یک لیست چند سال پیش.

و آن را متوقف کرده است. پس از هفته ها از ساخت اصولی سخنرانی در مورد آن دست به روش های التهابی پست توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, Facebook توافق با برخی از کارکنان خود و دیگران که گفت پست می خواهم که سزاوار نیست گسترده ای توزیع شده است.

شما می توانید ببینید که نشانه هایی از Facebook غرور بیش از حد در چگونه آن را در ابتدا در پاسخ به تبلیغ که می خواستم این شرکت به انجام بیشتر برای مقابله با nastiness در سایت را آنلاین داشته باشید.

این طبیعی است که برای یک شرکت به دفاع از خود, اما Facebook بد عادت از عقب نشینی و شلاق زمانی که آن را باید به گوش دادن. Facebook را ایجاد کنید خیلی بیشتر اعتماد اگر در آن زمان انتقاد جدی از شروع.


  • رسیدن به چین نظارت دستگاه: تحقیقات جدید نشان می دهد که هکرهای چینی ساخته شده است نرم افزار را آلوده و ساقه تلفن همراه این کشور تا حد زیادی مسلمان اویغوری جمعیت حتی زمانی که آنها سفر خارج از چین. Uighurs بلند مشکوک آنها تحت نظارت قرار گرفت اما همکاران من پل Mozur و نیکول Perlroth نوشتن که گروه های متصل به دولت چین بودند استقرار تهاجمی نرم افزار نظارت برای دور دیگر و در مکان های بیشتر از هر کسی بر این باور بودند.

  • “ما نیاز به ایجاد فن آوری ما دیگر گذشته است.” همکار من برایان X. چن یافت یک تعمیر بزرگ مرد خود را به حل گران دوربین آیفون. و او مشاوره به فرد کمک کند و راه های دیگر برای حفظ الکترونیک خود را در حال اجرا به نوعی به کیف پول خود را و سیاره ما است.

  • ما در حال تماشا: در سن دیگو سنسورهای متصل به چراغ بودند تن به تن به عنوان یک راه برای پیگیری الگوهای ترافیک. اما اجرای قانون نیز به طور منظم دسترسی خیابان دوربین داده ها در تحقیقات از جمله شواهد ممکن است خرابکاری متصل به تظاهرات در برابر گرایش پلیس با توجه به تحقیقی اخبار خروجی صدای سان دیگو.

هیچ چیز می گوید: تابستان مانند یک بولداگ خوردن هندوانه ؟


ما می خواهیم به شنیدن از شما. به ما بگویید چه شما فکر می کنم از این خبرنامه و چه چیز دیگری شما می خواهم ما را به کشف. شما می توانید با ما در رسیدن به [email protected]

اگر شما در حال حاضر نمی توانید این خبرنامه را در صندوق پستی خود را, لطفا ثبت نام اینجا را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de