بلومبرگ غیر معمول کمپین: $10m تبلیغات خود بودجه و فوق العاده سهشنبه تمرکزدر بیخ و بن سخنرانی و تبلیغات و دیدار و استقبال بالا 2020 دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مشتاقانه تیراندازی در هر یک از دیگر به عنوان آنها criss صلیب گرانیت دولت در آخرین روزهای قبل از بحرانی نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه در روز سه شنبه.

در عین حال یک فرد است که آشکارا وجود ندارد. بلندی بیش از نژاد همکار و نامزد سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ میلیاردر که تصمیم گرفته است به طور کامل چشم پوشی نیوهمپشایر و سایر ابتدایی متحده به جای سرمایه گذاری به شدت در مهم مجموعه ای از سه شنبه می گوید که رای در 3 مارس – های غیر متعارف و خطرناک استراتژی است.

بلومبرگ است “صرف میلیون ها نفر برای خرید انتخابات” ساندرز هشدار داد این هفته است.

“چگونه ما احساس می کنیم در مورد زندگی در اصطلاح دموکراسی که یک میلیاردر چندین بار می توانید انجام دهید ؟ چگونه ما احساس می کنیم که ما باید از نامزدهای حزب دموکرات گرفتن پول از میلیاردرهای?”

با صرف حداقل $10m در 60 ثانیه آگهی در سوپر باول در هفته گذشته بلومبرگ از حروف در هرج و مرج از آیووا قفقاز که در آن هر دو خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی ورمونت سناتور برنی ساندرز و متوسط سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg اعلام پیروزی هر چند در این مسابقه رسما بیش از حد نزدیک به تماس.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که تا به حال دیده شده است به عنوان سناتور در میان کاندیدای میانه trailed در چهارم و به نام آیووا نتیجه یک “فروشي”. بلومبرگ که بازیگران خود را به عنوان متوسط به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و banked در بایدن سقوط از پشت, در پاسخ به دو برابر تبلیغات خود را صرف.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد آیووا, نتایج ساندرز گفت: آن را “مطلق خشم” که بلومبرگ نیز به احتمال زیاد واجد شرایط برای آینده تلویزیونی مناظره ریاست جمهوری در نوادا در اواخر این ماه زمانی که او است و حتی در رای گیری وجود دارد. “من حدس می زنم اگر شما ارزش $55b شما می توانید قوانین را به بحث است.”

علاوه بر اجتناب اوایل اولیه متحده بلومبرگ تصمیم گرفتند به خود صندوق مبارزات انتخاباتی خود و ریخت و در بیش از $188m. او نیز بی سر و صدا مشغول به کار به تنگنا بودجه راه را برای دیگر مبارزات نامزدهای دیگر با اصرار عمیق به جیب اهدا کنندگان را به دموکرات کمیته به جای.
Michael Bloomberg speaks at a campaign event Wednesday in Providence, Rhode Island.

در حالی که نامزدهای دیگر باید سرسختانه تور نیوهمپشایر و ابتدایی متحده بلومبرگ بوده است مبارزه در منطقه زبانی که بعد از رای گیری, تقویم مانند اوکلاهما در کالیفرنیا کلرادو و پنسیلوانیا است. بلومبرگ در حال حاضر بازدید هر سه شنبه وزارت امور خارجه در دو ماه دوره است.

“پس از یک روز مبارزه ما متمرکز شده است در ساختمان در سراسر کشور بهره برداری است که درگیر شدن با رای دهندگان روزانه در مورد مایک ضبط بر روی مسائل کلیدی و به همین دلیل او را قوی ترین دموکرات در مسابقه” بلومبرگ متحده مدیر دن Kanninen گفت.

“در حالی که نامزدهای دیگر تمرکز بر روی New Hampshire, ما متعهد به برنده نمایندگان در روز سه شنبه و ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر است.”

مبارزات انتخاباتی خود ballooned است و به 2,100 مردم با 1,700 از آنها در ایالات متحده و 400 در مبارزات انتخاباتی به دفتر مرکزی آن در نیویورک است. مبارزات دیگر باید کارکنان در صدها. در پایان این هفته مبارزات انتخاباتی می گوید آن را باز 125 دفاتر.

هر کدام نامزد ظهور به عنوان presumptive حزب سوسیالیست پس از اوایل اصلی مسابقات با پایان کارولینای جنوبی اولیه در 29 فوریه آنها خواهد شد و سپس به صورت یک moneyed بلومبرگ به طور موثر دروغ گفتن در انتظار برای حمله به.

کتی سالیوان سابق نیوهمپشایر حزب دموکرات رئیس که تایید ماساچوست سناتور الیزابت وارن که قرار داده شده سوم در آیووا گفت: حتی اگر بلومبرگ نیست مبارزه در نیوهمپشایر حضور او هنوز هم احساس می شود.

“ما تبلیغات در اینجا در نیوهمپشایر اگر چه او در انتخابات اینجا” سالیوان گفت. “من فکر می کنم او می شود یک عامل مهم در رفتن به جلو و به دلیل فقط مقدار پول او صرف و او را به خاطر بازی در تمام آن سه شنبه متحده است.”

و برخی از رای دهندگان نیوهمپشایر کنجکاو هستند. لایحه Mauser نیروی دریایی ایالات متحده جانباز که با حضور یک رویداد برای Buttigieg این هفته به نام بلومبرگ یک “چشم انداز جالب”.

“او بسیار انجام شده خود ساخته انسان ندارد خرده فروشی و با سیاست رویکرد” Mauser گفت. “او قطعا لغو احکام صادره ی اما سوال این است که آیا لغو احکام صادره ی خود را خوب به اندازه کافی به واقعا واجد شرایط او را به یک رهبر است ؟ پس چگونه من احساس می کنم در مورد او ؟ من باز به آنچه او برای گفتن دارد.”

برای رقبای خود را نقد بلومبرگ تقریبا همیشه همان: که او را خرید و راه خود را به انتخابات ریاست جمهوری.

در طول شب جمعه تلویزیونی بحث دموکراتیک وارن خواسته شده بود در مورد ظاهری مقدار نامحدودی از گذراندن پشت سابق شهردار نیویورک نامزدی. او گفت: “من فکر نمی کنم هر کسی باید قادر به خرید راه خود را به یک نامزدی یا به رئیس جمهور ایالات متحده است.”

در ظاهر در سی ان ان وزارت امور خارجه این اتحادیه در ماه ژانویه, مینه سوتا, سناتور ctq دیگر دموکرات نامزد ریاست جمهوری تشبیه بلومبرگ به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“زمانی که مردم نگاه کاخ سفید و ببینید این چند میلیونر خراب کردن بسیاری از چیزهایی که” Klobuchar گفت. “من فکر نمی کنم آنها فکر می کنم” من ما نیاز به کسی که غنی تر است.’ من فکر می کنم شما باید به کسب آرا نیست آنها را خرید.”

اما بلومبرگ استراتژی باعث شده است برخی از دموکرات ها را مجددا چگونه آنها فکر می کنم از تقویم اصلی. Maura Keefe یک استراتژیست دموکرات و رئیس سابق کارکنان به نیوهمپشایر سناتور جین شاهین گفت: بلومبرگ عظیم هزینه های تماس به سوال چقدر ارزشمند برنده اولیه اصلی دولت است این روزها.

“پول قطعه است که چه چیزی ارزش پولی برنده نیوهمپشایر و یا برنده شدن و در آمدن دوم” Keefe گفت. “آنچه که ارزش است که مطبوعات آزاد? که توجه ؟ ما در حال حاضر شاهد ارزش Buttigieg را در آیووا برای او در اینجا. و اگر کسی را شگفت زده کرد در نیوهمپشایر با ضرب و شتم انتظارات وجود دارد و یک مقدار پولی در آن است.””

اما Keefe اضافه شده است که او را نمی بینم بلومبرگ به عنوان یک روند موضوع در میان votersyet فقط “یک موضوع گفتگو قطعا در میان رسانه ها و شاید نخبگان سیاسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de