بلومبرگ است بلانت دفاع از توقف-و-Frisk سیاست تردید

منچستر N. H. — ضبط Michael R. بلومبرگ در سال 2015 ارائه متین دفاع از توقف-و-frisk پلیس گردش بود به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی شنبه نشان می دهد که سابق شهر نیویورک شهردار مورد به صورت فشرده تر موشکافی به عنوان او بالا می رود در انتخابات به عنوان یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری.

در حالی که آقای بلومبرگ عذرخواهی برای دولت خود قانون اجرای تاکتیک در ماه نوامبر فقط قبل از او وارد مسابقه او قبلا صرف سال اصرار دارد که سیاست توجیه بود و موثر نشان دادن هیچ نشانه ای که او در حال توسعه سوء ظن جدی در مورد توقف و frisk. پلیس تاکتیک استفاده شد نامتناسب در برابر سیاه پوست و لاتین مردم در سراسر شهر نیویورک برای سال.

او ارائه شده به خصوص بلانت دفاع در موسسه آسپن در سال 2015: آسپن تایمز گزارش داد پس از آن که آقای بلومبرگ گفت که مرتکب جرمی شده اند اکثریت جوان جنس نر اقلیت که از آن ساخته شده حس به استقرار پلیس در اقلیت محله به “پرتاب آنها را در مقابل دیوار و frisk آنها را” به عنوان یک عامل بازدارنده در برابر حمل سلاح گرم است.

یک کلیپ صوتی از کسانی که نظرات نوشته شده بود در توییتر روز دوشنبه با بنیامین دیکسون مترقی podcaster که برجسته آن را با هش تگ #BloombergIsARacist.

“نود و پنج درصد از قتل خود را قاتلان و قربانیان قتل — مناسب یکی M. O.” آقای بلومبرگ گفت: در ضبط. “شما فقط می توانید توضیحات زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است. آنها مرد و اقلیت های 16 تا 25. این درست در نیویورک درست است که تقریبا در هر شهر است.”

او گفت: “ما با قرار دادن تمام پلیس در اقلیت محله. بله. که درست است. چرا ما آن را انجام دهید ؟ زیرا که در آن همه جرم و جنایت است. و راه شما دریافت اسلحه از بچه ها دست به پرتاب آنها را در برابر دیوار و frisk آنها.”

آقای بلومبرگ انتخاباتی را بلافاصله نظر بر روی صدا. مواد مانند این است که برخی برای ادامه رویه به عنوان کمپین پیشرفت: آقای بلومبرگ نشده است خجالتی در مورد ابراز دیدگاه های خود را پس از خروج از دفتر در سال 2013, اغلب نخبگان در کنفرانس قبل از پسند مخاطبان است.

اما او به دنبال برنده شدن بیش از یک های مختلف مخاطبان در حال حاضر ساخت تاخت و تاز قابل توجهی در میان دموکرات اولیه رای دهندگان با تشکر گسترده و تا حد زیادی بدون جواب حمله رعد اسا از تبلیغات تلویزیونی است. آن باقی مانده است دیده شود که آیا درخواست تجدید نظر او نشان داده است تا کنون می تواند زنده ماندن بیشتر جستجو و بررسی خود را ضبط.

رئیس جمهور تهمت که پشتیبانی توقف-و-frisk پلیس تاکتیک و است که برای انتقاد از اظهارات به طور گسترده ای به عنوان انتقاد نژادپرستانه در روز سه شنبه توییتی ضبط صوتی از آقای بلومبرگ اظهارات. در توییتر نوشته است که او دوخته به بالای خود, خوراک, آقای ترامپ نوشت: “وای بلومبرگ کل نژادپرستانه!” او حذف پست یک زمان کوتاه بعد اما مبارزات انتخاباتی خود مدیر و پسرش, Donald Trump Jr., به شدت تحت فشار قرار دادند ضبط در رسانه های اجتماعی.

در آقای تهمت 2016 مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری او تایید آقای بلومبرگ گذشته استفاده از توقف-و-frisk و گفت: آن را یک ابزار موثر است.

از برجسته آقای بلومبرگ سیگنال تغییر در رویکرد به صورت گسترده تر مغلوب ساختن پیشی جستن دستگاه است که عمدتا نادیده گرفته آقای بلومبرگ حتی به عنوان رئیس جمهور مضطرب در مورد میلیاردر را بی بند و بار هزینه. آقای بلومبرگ افزایش یافت و به مقام سوم در یک نظرسنجی ملی دموکراتیک اولیه منتشر شده روز گذشته توسط کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه.

آقای بلومبرگ است 2015 سخنان به دور از جدید ترین مناسبت زمانی که او ایستاده بود چهار ضلعی پشت stop-و-frisk: در اواخر پاییز سال 2018 زمانی که او تخمگذار زمینه را برای اجرا به رئیس جمهور به عنوان یک دموکرات آقای بلومبرگ نیویورک تایمز گفت که این سیاست تا به حال منصرف جرم بدون نقض هر کسی حقوق مدنی نادیده گرفتن حکم دادگاه به خلاف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>