ایسنا صریحا حمله رقبا در شدیدترین بحث دموکراتیک تا کنوناین شش دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مواجه خاموش در لاس وگاس در روز شنبه در بیشتر مجادله و بحث از انتخابات و روز قبل از پر مخاطره قفقاز در نوادا است.

این اولین بحث برای مایک بلومبرگ و سابق نیویورک شهردار رقبا در دموکراتیک نژاد برای رئیس جمهور بلافاصله در زمان هدف – حمله به او میراث بر نژادپرستانه پلیس و گزارش از دیدگاه جنسیتی و تبعیض در شرکت خود را.

در اولین دقیقه از مناظره ورمونت سناتور برنی ساندرز استدلال کرد که بلومبرگ میراث توقف-و-frisk ساخته شده آن را غیر ممکن است برای او به گسترش حزب دموکرات ائتلاف و شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ماساچوست سناتور الیزابت وارن در مقایسه با بلومبرگ به مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنان افتتاحیه: “دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر برای دیگری.”

از آنجا حملات را اجازه نمی کردن. بلومبرگ به unpointed پاسخ به یک سری از توقف-و-frisk سوال گفته او “خجالت” با تاکتیک مستقر در نیویورک در حالی که او شهردار بود: “من عذرخواهی کرد. من خواسته ام برای بخشش. ما را متوقف و بیش از حد بسیاری از مردم است.”

او همچنین ادعا کرد که او “کشف” این شهرستان شد انجام بیش از حد بسیاری از متوقف می شود و او کاهش می یابد استفاده از سیاست. در یک دادگاه دستور داد که شهر را برای جلوگیری از عمل deeming آن را خلاف قانون اساسی است.

با توجه به وارن که کافی نیست. “شما نیاز به یک متفاوت عذرخواهی,” او گفت:.

وارن همچنین هدفمند بلومبرگ بر عدم افشای توافق نامه های متعددی در شرکت خود را امضا کرده اند در حالی که حل و فصل دعاوی. او بارها و بارها از او خواست به افشای چگونه بسیاری از NDAs زنان را امضا کرده بود و اجازه دهید به زنان صحبت آزادانه در مورد تجارب خود را. بلومبرگ demurred و در نهایت حاضر به پاسخ او به سوالات مستقیم منجر به بوس از جمعیت است.

“در شرکت مقدار زیادی و تعداد زیادی از زنان بزرگ مسئولیت” بلومبرگ پاسخ داد.

“من امیدوارم که شما شنیده ام چه دفاع از خود بود: “من خوب است برای برخی از زنان” وارن ضرب گلوله کشته است.

بحث در پاریس تئاتر در وگاس آمد یک هفته پس از ساندرز برنده مقدماتی نیوهمپشایر تنظیم مرحله اولیه برای یک نبرد بین سناتور ورمونت و متوسط بیشتر نامزدها. در پاشنه از یک عملکرد قوی در هرج و مرج آیووا قفقاز سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg آمد و در دوم در نیوهمشایر, مینه سوتا که در آن سناتور ctq را غیر منتظره و خروش او برنده مقام سوم و وارن و جو بایدن هر دو با تجربه نتایج ناامید کننده.
Bloomberg with Warren and Sanders.

بلومبرگ است نه رقابت در نوادا اما او تا به حال شده است نوردی در نظر سنجی پس از گذراندن بیشتر بر روی تبلیغات از هر نامزد در ما تاریخ سیاسی. او همچنین نشسته آیووا و نیوهمپشایر مقدماتی بود و بیشتر هم در مورد او به رای دهندگان از طریق آگهی های تلویزیونی و نمایشنامه رویدادهای عمومی تا روز چهارشنبه بحث است.

Buttigieg و Klobuchar بیشتر نامزدهای میانه از میانه به دنبال شدند در روز چهارشنبه خود را به گسترش ائتلاف در ایالات نوادا است که به طور قابل توجهی متنوع تر از آیووا و نیوهمپشایر.

Buttigieg رفت و پس از ساندرز و بلومبرگ ادعا می کند که آنها “دو پلاریزه آمار و ارقام در این مرحله” و او گسترده تر شود.

اما او درگیر شدند و بسیاری به شدت با Klobuchar. هر دو نامزد میانه در حال رقابت در یک شلوغ مرکزی خط و پاره کردن یکدیگر به نزدیکی پایان بحث. “شما حفظ یک دسته از صحبت کردن امتیاز” Klobuchar گفت:, گفتن شهردار سابق بوده است “در عرصه”.

Buttigieg پاسخ داد: “من استفاده می شود به سناتور گفتن شهرداران که سناتور مهم تر هستند. شما لازم نیست که در واشنگتن به ماده است.”

پیش از آن در شب Buttigieg انتقاد کرده بودند Klobuchar برای فراموش کردن نام رئیس جمهور مکزیک او پاسخ داد: “شما در حال تلاش برای گفتن که من گنگ است ؟ آیا شما به من در اینجا پیت؟”

Klobuchar دادستان سابق نیز مواجه سوالات سخت بر او عدالت کیفری ضبط و اخیر ناتوانی به نام رئیس جمهور مکزیک.

بایدن انتخاباتی بود مستقر کارکنان اضافی به نوادا امید این جلسه ارائه خواهد شد برخی از مرتب کردن بر اساس از باز گشت پس از عملکرد ضعیف در دو کشور منجر به کاهش قابل توجهی در نظرسنجی ملی شماره. معاون سابق رئیس جمهور رفت و پس از بلومبرگ با برخی از سخنان پر انرژی اما در مواجهه مجدد سوال در مورد سابقه خود را از وارن و نامزدهای دیگر و به طور کلی موفق به از طریق شکستن.

نوادا است که نزدیک به 30% لاتین و 10% و تبدیل شده است به طور فزاینده ای دموکراتیک در سال های اخیر است. دولت همچنین دارای یک رکورد قوی برای حمایت از زنان در اتاق بود و برای اولین بار در کشور به یک اکثریت زن مقننه.

با آستین شات نامزد اندرو یانگ از نژاد بحث یک بار دیگر برجسته تمام سفید صف.

سام لوین
(@SamTLevin)

“این بزرگترین انتخابات از زمان زندگی ما” گفت: لیندا Brodie 49 ساله وگاس اقامت و استاد زبان انگلیسی که نشان داد به #DemDebate به امید بدست آوردن یک کرسی برای دیدن Buttigieg او انتخاب بالا. “من کمی نگران در مورد او در نوادا اما من فکر می کنم او یک شات.” pic.twitter.com/vYU8tKsrdo

فوریه 20, 2020

در داخل مشغول لابی پاریس تئاتر در بعد از ظهر چهارشنبه گروه نوادا رای دهندگان در حال تلاش برای به دست آوردن کرسی به مناظره قبل از انتخابات. “این بزرگترین انتخابات از عمر ما گفت:” لیندا Brodie 49 ساله وگاس ساکن که نشان داد تا به بحث امید به دست آوردن یک صندلی برای دیدن Buttigieg او انتخاب بالا. “من کمی نگران در مورد او در نوادا اما من فکر می کنم او یک شات. من احساس اعتماد به نفس هر یک از دموکرات ها می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. ما باید به احساس می کنید که راه من را حمایت از هر یک از آنها.”

لورن الیور 68 ساله پرستار بهداشت عمومی در خط به بحث گفت: او به تازگی یک فرصت برای دیدار با وارن در فرد و فروخته شد.

“او چنین در عمق دانش است. اما او نه رای گیری به عنوان به خوبی به عنوان من می خواهم. من به او نیاز به ساقه در پای صندوق های رای,” او گفت:, و اضافه کرد: “من بسیار هیجان زده برای یک فرصت برای خلاص شدن از مغلوب ساختن پیشی جستن. او انجام داده به اندازه کافی به مردم را عصبانی. ما در حال رفتن به مبارزه با عقب.”

همچنین در خط بودند چند اندرو یانگ طرفداران که گفت: آنها در ادامه به حمایت های مورد علاقه خود را نامزد حتی اگر او در حال حاضر به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود.

“آن را بزرگتر از او. آن را در مورد خود جنبش” گفت: هانا برنده یک زن 37 ساله هنر حمایت کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de