بلومبرگ با اشاره به ترانس زنان با عنوان “زن در لباس’ در دوم مطرح تصویری

در یک فیلم ضبط شده در سال گذشته ریاست جمهوری امیدوار مایک بلومبرگ با اشاره به تغییر جنسیت زنان به عنوان “زن در لباس است.” این دومین بار است که آقای بلومبرگ ثبت شده است ساخت چنین اظهاراتی در سال های اخیر است.

ماه مارس 2019 تصویری نیز آقای بلومبرگ با اشاره به نما مردم به عنوان “او او یا آن” در نظرات با هدف هشدار 2020 دموکراتیک نامزدان تاکید بر مسائل تغییر جنسیت با این استدلال که آنها نمی خواهد بازی را به خوبی در بخش هایی از امریکا است.

آقای بلومبرگ می پیوندد دیگر نامزدهای دموکرات در مرحله امشب در اولین بحث های مقدماتی — نهم برای رقیب دیگر.

در مصاحبه با کریستن Welker که پخش امشب در NBC Nightly Newsهمکار نامزد انتخابات ریاست جمهوری شهردار سابق پیت Buttigieg وقتی پرسید که چه آقای بلومبرگ به پاسخ در بحث مرحله گفت: “من فکر می کنم او تا به پاسخ خود را برای درمان دیگران برای خود زبان و مهمتر از همه برای یک نگرش است که به نظر می رسد که رد بشریت از بسیاری از مردم است.”

آقای بلومبرگ نظرات ثبت شد قبل از او اعلام کرد نامزدی خود را برای سال 2020 نامزدی حزب دموکرات در انجمن میزبانی برمودا آژانس توسعه. کلیپ ظاهر در مدت کوتاهی پس از یک کمپین جدید آگهی توصیف شهردار سابق نیویورک به عنوان “فوق العاده حساس” به همجنسگرایان+ مسائل.

“اگر مکالمات خود را در یک انتخابات ریاست جمهوری است که در مورد برخی از مرد با پوشیدن لباس و اینکه آیا او او و یا آن را می توانید رفتن به رختکن با دختر خود که یک فرمول برنده برای بسیاری از افراد,” او گفت:.

او ساخته شده مشابه اظهارات در دانشگاه آکسفورد در سال 2016.

صحبت به Buzzfeedیک سخنگوی مبارزات انتخاباتی خود در دفاع از آقای بلومبرگ: “مایک می داند که جامعه فراجنسیتی شده است تحت حمله و برای چندین دهه پیش از حقوق شده است برابر است. در آوریل 2002 در طول سال اول خود را به عنوان شهردار مایک امضا جارو نما, حقوق مدنی, لایحه قانون است.”

آنها همچنین مشخص شده است که آقای بلومبرگ شرکت فراهم می کند جامع پوشش مراقبت های بهداشتی خود را برای تغییر جنسیت کارکنان.

“به عنوان رئیس جمهور او دارای یک طرح جامع برای تضمین حقوق فراجنسیتی آمریکایی از جمله عبور از قانون مساوات و برابری حصول اطمینان از نما مردم برای دسترسی به تایید بهداشت و کار برای پایان دادن به بحران خشونت علیه زنان تغییر جنسیت,” سخنگوی اضافه شده است.

ادامه مطلب

ادامه مطلب

خانواده سو برای جلوگیری از تغییر جنسیت دختران رقابت در ورزش مدارس

نما felons چالش قانون محرومیت آنها از تغییر نام

Gabrielle Union دختر باز می شود تا در مورد آینده به عنوان نما

نما پرچم در میان نام تجاری جدید emojis برای سال 2020

نما زن تف و حمله در مترو نیویورک پلت فرم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im