بلومبرگ قصد دارد با دو برابر هزینه تبلیغات پس از آیووا انجمن مشکل

کامپتون کالیفرنیا. — Michael R. بلومبرگ است انتخابات ریاست جمهوری نقل مکان کرد و در روز سه شنبه به بهره برداری از هرج و مرج نتیجه آیووا قفقاز افزایش در حال حاضر عظیم کمپین تبلیغات تلویزیونی و علنی در این مورد که کثیف نتیجه در اوایل متحده راه را برای آقای بلومبرگ.

آقای بلومبرگ سابق شهر نیویورک شهردار که مبارزات انتخاباتی است که توسط سوخت یک میلیارد دلار از ثروت شخصی, مشاوره با مشاوران در صبح روز سه شنبه درباره نتایج مبهم در آیووا. تشویق تیره نتیجه آقای بلومبرگ مجاز مبارزات انتخاباتی خود تیم خود هزینه تبلیغات تلویزیونی در هر بازار که در آن او در حال حاضر تبلیغات و گسترش مبارزات انتخاباتی خود را در زمینه کارکنان به بیش از دو هزار نفر استراتژیست های درگیر در این گفتگو گفت.

به بلومبرگ کمپین تلاش شده است به نمودار بی سابقه ای مسیر به نامزدی حزب دموکرات پرش چهار مسابقات در ماه فوریه اما شدت رقابت آرایه بزرگتر متحده است که شروع رای گیری در ماه مارس است. از همان ابتدا آقای بلومبرگ مشاوران اعتقاد بر این استراتژی تنها شانس کار اگر دیگر نامزد معتدل — به احتمال زیاد معاون رئیس جمهور سابق آمده است. — موفق به ظهور از ماه فوریه با قاطع دست بالا را در مسابقه.

در مصاحبه ای در روز دوشنبه در کامپتون کالیفرنیا آقای بلومبرگ بود غیر منتظره و بی پرده در مورد مبارزات انتخاباتی خود هزینه های استراتژی و قصد او به دنبال مزیت در حالی که رقبای خود را تاريخيش در چهار اوایل متحده که تعداد نسبتا کمی از نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی.

“این بسیار کارآمد تر برای رفتن به کشورهای بزرگ برای رفتن به نوسان متحده” آقای بلومبرگ گفت. “دیگران تصمیم به رقابت در چهار. و هیچ کس آنها را انجام دهد, آن, آنها می خواستم به آن را انجام دهد. من فکر می کنم بخشی از دلیل عقل متعارف است ” آه شما احتمالا نمی تواند برنده بدون آنها.'”

او افزود: “کسانی که قوانین قدیمی.”

آقای بلومبرگ hopscotched از طریق کالیفرنیا روز دوشنبه در تلاش برای هواداران در همان روز های اولیه رای گیری آغاز شد نماینده-کشور غنی است. او شروع روز خود را در یک ساکرامنتو کافی شاپ متوقف شد, در شهرستان فرسنو کالج به پایان رسید و در یک مرکز جامعه در کامپتون.

بسیاری از کسانی که در این جمعیت گفت: آنها مردد بودند اما کشیده شد به آقای بلومبرگ زیرا آنها معتقد بودند ثروت خود را به دموکرات ها بهترین شانس به ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز هر چند آنها بلاتکلیف باقی مانده در مورد نظر خود را نامزد.

تانیا جوان 39 ساله بازیگر زندگی می کند که در کامپتون گفت که در حالی که او با احترام “هاله بایدن برای کار با اوباما” او متقاعد شده است که هر یک از دیگر نامزدهای دموکرات می تواند برنده شد و به ویژه تحت تاثیر قرار توسط آقای بلومبرگ گذشته کمک به دیگر دموکرات ها و وعده های خود را به هر کس که برنده نامزدی.

“او یک مرد احمق نیست و اگر او را نمی بیند یک مسیر او نمی خواهد انجام این کار,” او گفت:.

ورا روبلز دویت از کارسون, کالیفرنیا., که همچنین با حضور در کامپتون رویداد گفت که او را تحسین آقای بایدن و تا به حال اهدا چند صد دلار برای مبارزات انتخاباتی خود اما تا به حال از دست رفته اعتماد به نفس در توانایی های خود را برای شکست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. آقای بلومبرگ زده او به عنوان قادر به دشمن.

“اگر شما دو نیویورکی مهر یکدیگر را در او خواهید بود قادر به تحمل آن را,” او گفت: با اشاره به آقای بلومبرگ. “او می داند که چگونه به مبارزه و او را.”

هر چند او کالیفرنیا جمعیت بودند تا حد زیادی مشتاق در هر دو فرزنو و کامپتون, حوادث او بودند به طور خلاصه مختل چند معترض بودند که انتقادی از یک ultrawealthy نامزد برای رئیس جمهور. در کامپتون, یک مرد برگزار می شود نشانه آن است که خواندن “میلیاردرهای باید خرید انتخابات است.”

روز سه شنبه آقای بلومبرگ انتخاباتی اعلام کرد یک لیست تازه از امضا از بیش از یک دوجین شهرداران سراسر کشور و همچنین به عنوان برجسته سابق شهرداران شهرهای بزرگ از جمله هوستون تمپا و Chattanooga.

این کمپین نیز منتشر شد آگهی جدید برنامه ریزی شده به هوا شنبه در کابل ایستگاه در سراسر کشور به عنوان یک حق شفعه پاسخ به دولت از آدرس اتحادیه.

نقطه تمرکز بر انتقاد از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, تماس با کشور “یک ملت تقسیم عصبانی خارج از کنترل رئیس جمهور” و گفت که کاخ سفید است “احاطه شده توسط نهفته است هرج و مرج و فساد است.”

فقط به عنوان او در طول مبارزات انتخاباتی خود نوسان در کالیفرنیا تبلیغات تلاش می کند برای به تصویر کشیدن آقای بلومبرگ به عنوان نامزدی که بهترین و مجهز به ضرب و شتم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

آن را هنوز هم ممکن است که آقای بایدن یا نامزد دیگری را باد تا پایان مارس با یک مزیت روشن. اما نشانه های اولیه از آیووا پیشنهاد کرد که معاون رئیس جمهور سابق بود و بسیار بعید است به نفع خود دولت است.

“معلوم می شود که بسیاری از چیزهایی که ما فکر می کردیم درست شد درست هستند” گفت: Kevin Sheekey آقای بلومبرگ است مدیر کمپین.

آقای Sheekey گفت: صبح روز سه شنبه که آقای بلومبرگ تعیین کرده بود برای اجرای یک کمپین ملی و که او را “دو در آن شرط که ما آماده هر دو فوق العاده سهشنبه, استراتژی, اما در همان زمان به ایستادن در برابر رئیس جمهور در میدان نبرد متحده در ماه نوامبر است.”

آقای بلومبرگ مواجه است کمی مقاومت تا کنون از دیگر نامزدهای دموکرات که باید متمرکز به جای آن در مانورهای رندانه برای موقعیت خود را در برابر رقبا که در حال رقابت در فوریه اولیه و حزبی متحده است. اما به عنوان او می شود بیشتر تهدید فوری او به احتمال زیاد به صورت جدید انتقاد از خود ثروت و سابقه طولانی در زندگی عمومی است.

پیش از آیووا, نتایج چندین متحدان آقای بایدن پیشنهاد کرد که آقای بلومبرگ رسیده بود برای یک بررسی دقیق تر از دموکرات رای دهندگان. “او را به عنوان یک تهدید توسط هر یک از نامزد های اصلی هنوز” نماینده دونالد McEachin ویرجینیا طرفدار آقای بایدن در مصاحبه ای گفت: قبل از آیووا.

اشاره به آقای بلومبرگ سابقه حمایت از تهاجمی پلیس تاکتیک آقای McEachin گفت: “او هنوز به جواب برای توقف-و-frisk.”

آقای بلومبرگ است مدیر کمپین آقای Sheekey گفت: شهردار سابق بود و نه تمایل به برخورد به طور مستقیم با دیگر دموکرات ها هشدار داد که چنین درگیری می تواند تضعیف این حزب برای انتخابات عمومی. اما در خصوصی بلومبرگ مشاوران شده است فشرده پیشنهادهای دموکراتیک به مقامات منتخب به دنبال حمایت خود را از جمله رسیدن به مقامات که در حال حاضر به تایید آقای بایدن و دیگر نامزدهای دموکرات.

تن از پیشنهادهای بوده دیپلماتیک با توجه به دموکرات ها که شنیده ام از این کمپین اما آقای بلومبرگ emissaries ساخته شده ساده است که آنها امیدوارند مقامات که در حال حاضر به پشتوانه آقای بایدن را حرکت در مسیر خود اگر به معاون سابق رییس جمهور و پرچم به شدت در هفته های آینده.

جنیفر مدینه گزارش از کامپتون کالیفرنیا و الکساندر برنز از Des Moines.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>