خبری بلومبرگ معضل: نحوه پوشش یک رئیس به دنبال ریاست جمهوری

جان Micklethwait به سردبیر خبری بلومبرگ راه می رفت به واشنگتن دفتر در یک صبح جمعه در ماه دسامبر با یک کار دلهره آور: توضیح به خبرنگاران سیاسی چگونه برای پوشش انتخابات ریاست جمهوری زمانی که رئیس یک نامزد.

پرداختن به حدود 100 روزنامه نگاران ریختن از یک دیواره شیشه اتاق کنفرانس آقای Micklethwait گفت: Michael R. بلومبرگ ورود به دموکراتیک نژاد تغییر کرده است تعهد خود را به شک و تردید پوشش. “ما همیشه می دانستم که این امر می تواند دشوار است,” او گفت ، “اما ما در واقع نشان دادن آنچه که ما در حال: مستقل, اخبار سازمان است.”

نه هر خبرنگار اطمینان شد. رقیب نامزد کرده بود با حمله به روزنامه نگاران به عنوان پوشش مغرضانه برخی منابع متوقف شده بود با بازگشت تماس. یک خبرنگار گفت: این اداره اعتبار بود در خطر است, با استناد به آقای Micklethwait عمومی یادداشتی که خبرگزاری بلومبرگ خواهد خودداری از “بررسی” آقای بلومبرگ و دموکراتیک رقبا.

آقای Micklethwait گفت که او تا به حال شده است با اشاره به یک تیم تخصصی خبرنگاران تحقیقی و گسترده تر سیاسی کارکنان, اما او کاهش یافته است درخواست از روزنامه نگاران در اتاق به موضوع روشن. بسیاری از خبرنگاران در سمت چپ احساس مطمئن نیستید که چگونه برای ادامه و با توجه به چند نفر که توضیح داده شده قبلا گزارش نشده تاون هال نشست.

دو ماه بعد فشار و فشارهای داخل خبری بلومبرگ تنها افزایش یافته است. روزنامه نگاران که امیدوار است آقای بلومبرگ نامزدی را به اثبات کوتاه را تماشا او را طاق به لایه فوقانی دموکراتیک مسابقه. در حال حاضر وجود دارد بحث در مورد آنچه که یک رئیس جمهور بلومبرگ می تواند برای یک سازمان خبری در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با یک درک تضاد منافع.

وجود دارد چند سوابق media mogul مسئول اصلی اخبار عملیات به دنبال ریاست جمهوری هر چند ویلیام راندولف هرست یک نامزد حزب دموکرات در سال 1904 لذت می برد cheerleading پوشش خود را از شبکه ای از روزنامه ها.

اما آقای بلومبرگ حضور بيشترین برای 2,700 روزنامه نگاران در اطلاعات مالی شرکت. کارکنان جدید دریافت یک کپی از زندگینامه “بلومبرگ بلومبرگ” و شرکت دستورالعمل منع پوشش خود “ثروت و یا زندگی شخصی.” در سال 2018 آقای بلومبرگ گفت مصاحبه: “من نمی خواهم به خبرنگاران گفت من پرداخت به نوشتن داستان بدی در مورد من.”

که سیاست ثابت بی دست و پا در دوران آقای بلومبرگ سه نظر به عنوان شهردار شهر نیویورک و در زندگی پس از آن به عنوان یک میلیاردر نیکوکار و سیاسی کمک کننده. در حال حاضر آن است که مرز غیرقابل دفاع با توجه به مصاحبه با نیم دوجین بلومبرگ و روزنامه نگار که نخواست نامش فاش شود با استناد به ترس از عذاب از کارفرمایان که بر اختیار.

زمانی که آقای بلومبرگ اعلام کرد نامزدی خود را در ماه نوامبر آقای Micklethwait یک آکسفورد فارغ التحصیل و سابق سردبیر اکونومیست متعهد در این یادداشت او فرستاده شده به کارکنان که خروجی اخبار “نوشتن در مورد تقریبا تمام جنبه های ریاست جمهوری این مسابقه در بسیار به همان شیوه که ما تا کنون انجام داده اند.” اما او گفت: آقای بلومبرگ باقی خواهد ماند خارج از محدوده از تحقیقات “و ما را گسترش همان سیاست به رقبای خود در حزب دموکرات مقدماتی.”

عصر ایران, اخبار انتخاباتی خبرنگاران عمل به طور جداگانه از خروجی اخبار پروژه های و تحقیقات تیم. اما این یادداشت به طور گسترده ای به عنوان یک سیگنال که خبری بلومبرگ خواهد بس پاسخگویی پوشش دموکراتیک زمینه حتی به عنوان بلومبرگ مدیران نامیده می شود که یک سوء تفاهم است.

آقای Micklethwait به خبرنگاران گفت: در ماه دسامبر تاون هال که خبری بلومبرگ مدیریت نشده بود مانع از هر گونه سیاسی داستان از حال منتشر شده است. “اگر شما نگاهی به آنچه ما در حال انجام و قطعات ما در حال نوشتن هر گونه شک و تردید است که ما در این گزارش به شدت از بین می رود,” او گفت:.

سیاسی و خبرنگاران در خبری بلومبرگ اما می گویند این یادداشت چپ آنها را در معرض ناروا انتقاد از خوانندگان و کمپین دستیاران. و آنها ابراز نا امیدی که این پیشنهاد یک سطح داخلی سانسور است که آنها می گویند نیست انعکاسی از تجربه خود را.

در ماه دسامبر خروجی چاپ مقاله ذکر است که سناتور برنی ساندرز و الیزابت وارن انتقاد کرده بودند آمازون در حالی که پرداخت این شرکت برای خدمات. این یک اجرا از آسیاب داستان با استانداردهای انتخابات ریاست جمهوری که در آن جزئی عوامفریبی در حال بازی منصفانه برای روزنامه نگاران است. اما نامزدها و متحدان خود در ایران داستان به متهم خبری بلومبرگ از تعصب.

وجود اعتراض از تیم مغلوب ساختن پیشی جستن ،

چون آقای Micklethwait گفت: در این یادداشت که کارکنان خود را بررسی کاخ سفید “را به عنوان دولت از روز” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به نام عصر ایران, اخبار مغرضانه و منع آن از پوشش وقایع آن است. در روز آیووا قفقاز یک خبرنگار بلومبرگ, جنیفر Jacobs بود همراهی از مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس خبری در خارج Des Moines. (آقای Micklethwait در بیانیه ای گفت: در سال گذشته که تهمت کمپین “اتهام تعصب نمی تواند بیشتر از حقیقت است.”)

خبرنگاران نیز مبارزه با یک ادراک است که خبری بلومبرگ کمکی از آن رئیس سیاسی بهره برداری است.

دو نظر روزنامه نگاران در شرکت Timothy L. اوبراین و دیوید شیپلی که هر دو قبلا در نیویورک تایمز در زمان مرخصی برای پیوستن به بلومبرگ مبارزات انتخاباتی. یک ویرایشگر در خبری بلومبرگ شروع به پریدن کرد به کمپین نیز همراه با تعداد انگشت شماری از کارکنان در تلویزیون و تولید فیلم طرف.

آقای Micklethwait تا به حال هیچ تماسی با آقای بلومبرگ و یا مبارزات انتخاباتی خود را از او اعلام کرد پیشنهاد خود را با توجه به سخنگوی خبری بلومبرگ.

تمایز متوقف نشده منتقدان مثل خانم وارن از متهم آقای بلومبرگ از خیانت به متمم اول قانون اساسی. “او باید اجازه خبرنگاران این کار را انجام و گزارش او و هر کس دیگری را به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب” خانم وارن در توییتر نوشت ماه گذشته اضافه کرد: “این ممنوعیت قرار می دهد خبرنگاران در یک وضعیت غیر ممکن است و تضعیف مطبوعات آزاد.”

آقای Micklethwait کاهش یافته است به مصاحبه برای این مقاله. سخنگوی خبری بلومبرگ در بیانیه ای گفت: “در طول 30 سال گذشته سرمقاله استقلال شده است در هسته خبری بلومبرگ. ما مفتخریم که بیش از 760 مقالات خبری بلومبرگ منتشر کرده است در انتخابات و نامزدها نه به ذکر است یک میزبان از پخش مصاحبه از مایک بلومبرگ اعلام کرد او در حال اجرا برای رئيس جمهور.”

برای اطمینان خوانندگان خروجی اخبار به روز رسانی یک “انتخابات پوشش عکس فوری” در وب سایت خود را با استناد به قول “که ما می تواند به عنوان شفاف که ممکن است” در مورد انتخابات پوشش. خبرگزاری بلومبرگ نیز حامل پوشش در مورد آقای بلومبرگ نوشته شده توسط رقبا مانند تایمز و واشنگتن پست در آن اشتراک تنها پایانه است.

یکی از خبرگزاری بلومبرگ و روزنامه نگار اختصاص داده شده به پوشش آقای بلومبرگ پیشنهاد: علامت Niquette جانباز خبرنگار مستقر در کلمبوس, اوهایو که قبلا تحت پوشش زیرساخت ها است.

او نه خودداری از گزارش تحولات منفی. هفته گذشته خود را byline به نظر می رسد در بالای 600 کلمه مقاله در مورد ضبط صدا از 2015 از آقای بلومبرگ ستایش توقف-و-frisk پلیس. روز یکشنبه آقای Niquette همکاری یک داستان در نگرانی در مورد آقای بلومبرگ است “نظرات در مورد پلیس و مسابقه است.”

آقای Niquette که سفر به بسیاری از آقای بلومبرگ انتخاباتی حوادث نیز منتشر شده نگاه انتقادی در آقای تابناک اقتصادی, بهداشت و درمان و زیرساخت های برنامه های تحت تیتر “بلومبرگ ارائه می دهد اطلاعات چند تا از تریلیون ها در هزینه.”

در واشنگتن در دسامبر تاون هال آقای Micklethwait گفت که او عادت به شنیدن شکایات در مورد تضاد منافع است. وی با ذکر وال استریت مدیران ناراضی با خبرگزاری بلومبرگ پوشش خود را از شرکت — شرکت هایی که صرف مبالغ قابل توجهی برای دسترسی به بلومبرگ L. P. اطلاعات مالی.

به عنوان چالش های پوشش خود, رئیس, آقای Micklethwait اشاره کرد که آقای بلومبرگ سیاسی دوم قانون می تواند در هر نقطه از چند ماه به نه سال.

این یک نقطه از دست داده است در جمع خبرنگاران قبل از او. چشم انداز آقای بلومبرگ در کاخ سفید تبدیل شده است موضوع دیگری از نگرانی قابل توجهی در میان خبری بلومبرگ روزنامه نگاران.

اگر آقای بلومبرگ به عنوان او mused در گذشته بودند به فروش شرکت خود را در صورت انتخاب شدن برخی از روزنامه نگاران وجود دارد و باور یک مالک جدید ممکن است مایل به کمک مالی به گران اخبار-جمع آوری و بهره برداری است که در نهایت مماسی به شرکت هسته ای محصول اطلاعات مالی پایانه های که فرمان شاهزاده اشتراک مبالغ از سرمایه گذاری کلاس.

و اگر یک رئیس جمهور بلومبرگ برگزار شد بر روی خود سازمان رسانه ای چگونه خواهد بلومبرگ, خبرنگاران, پوشش واشنگتن و دولت فدرال کنترل توسط مرد در نهایت مسئول حقوق خود را?

این شرکت کاهش یافته است به نظر این سوالات و خبرنگاران وجود دارد می گویند این است که خیلی زود به صادقانه شروع به آماده شدن برای چنین یک احتمال است.

همانطور که برای آقای بلومبرگ او خواسته شده بود توسط ایسنا در ماه دسامبر در مورد کارکنان خود را به نگرانی در مورد عدم اجازه به بررسی رقبای خود را در انتخابات ریاست جمهوری.

“شما فقط باید به یاد بگیرند برای زندگی با برخی از چیزهایی که” آقای بلومبرگ گفت: لنگر گیل پادشاه. “آنها یک چک. اما با چک های خود را می آید برخی از محدودیت ها و مسئولیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im