بلومبرگ استقبال عمومی شکست با احساسات. او استفاده می شود به هر دو.

هیچ میلیاردر راه برای پایان دادن به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

نامزد هنوز هم می یابد سالن رقص هتل هنوز هم می ایستد قبل از مزیت پرچم هنوز هم کمی موج به حامیان از میکروفون — هیچ با تشکر از شما — مهم نیست که چگونه بسیاری از حقوق او را پرداخت و یا دفاتر او باز کرده و یا نمایندگان او برنده در ساموآ آمریکا.

“هنوز مطمئن شوید که آنچه شما می گویند,” Michael R. بلومبرگ آغاز شد زمانی که او به نوبه خود آمد در چهارشنبه مایکروسافت از این تریبون در یک وسبک رویداد سالن در میدتاون منهتن.

این واکنش قابل فهم بود. آقای بلومبرگ انجام داده است و بسیاری از چیزهایی که با موفقیت در زندگی خود را. او برنده در کسب و کار. او برنده تالار شهر. او را تحسین و تمجید برای خود انسان دوستی. هر حرفه ای موانع مانند اخراج که قبل از شرکت خود را تاسیس در سال 1980 و یا همه فن حریف دچار سردرگمی از خود شهرداری پیشنهادات ارائه شده در این بازگویی به عنوان شخصیت سازی از تضعیف روحیه.

و به این ترتیب در سال 78 آقای بلومبرگ هرگز مواجه یک لحظه کاملا شبیه به این: بزرگ, آید تپه های از دست دادن صدها میلیون دلار را شخم یک نامزدی که جان سالم به در تنها یک شب از رای گیری بازده و بقدر یک اتاق پر از مردم در مورد آن بگویید.

“من هرگز” او به آنها گفت: “اعتقاد بر این در انجام هر کاری نیمه راه.”

آقای بلومبرگ ، شهردار سابق نیویورک آغاز شده به عنوان او اغلب خانه در اعداد و بیانیه ماموریت. او تا به حال شده است به 73 شهرستانها او شاداب و 27 متحده است. او گفت مکالمات در جاده بود “تأیید ایمان من” در تلاش برای شکست دادن رئیس جمهور تهمت پرداختن نمرات از کارکنان و متفرقه دیگر طرفداران فن سالاری.

بسیاری از شرکت کنندگان عینک کمپین مارک شرت: “مایک به صورت سیاه و سفید امریکا”; “جانبازان و خانواده های نظامی برای مایک”; “من مانند مایک” رندر سه بار در قرمز و سفید و آبی. (“من تصمیم ما این شعار اشتباه” آقای بلومبرگ گفت: در یک نقطه. “این باید” مایک شما را دوست دارد.’ با تشکر از شما.”)

یک توقف شعار از “مایک خواهد آن را انجام داده” پر فضا. برخی از مهمانان بريدن یک برش مقوا از نامزد برای تصاویر. دیگران دهن punchline از مورد علاقه creed:

“به خدا اعتماد داریم” آقای بلومبرگ گفت: اواسط سخنرانی.

“هر کس دیگری را داده” چند نفر زیر لب وحی از پشت.

آقای بلومبرگ اجازه داده که داده شده بود unsparing: اقامت در دموکراتیک اولیه او مشخص خواهد صدمه دیده است علت شکست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. آمده است. تا به حال حمایت خود را. آقای بلومبرگ استفاده ارشد-اجرایی کلمات (“cleareyed,” “هدف مهم”) به توضیح خود را.

و سپس آقای بلومبرگ — تقریبا ostentatiously unsentimental بیش از حد از خود فعالیت های سیاسی — به نظر می رسید به جایی غیر منتظره: درون.

“شما می دانید من شده است انجام این کار برای مدت زمان طولانی او گفت:” در زیر دایره روشنایی درخشان قرمز و سفید و آبی با هم تداخل دارند مانند حلقه های المپیک. “و هر روز بهتر می شود.”

او شنود گذاشته بر روی پلت فرم در مقابل او. صدای او به نظر می رسد به شکستن. “من با عرض پوزش ما برنده” آقای بلومبرگ گفت. “اما آن را هنوز هم بهترین روز زندگی من است. و فردا خواهد بود حتی بهتر است.”

او تشکر مشاوران او به او “مشاوره صادقانه حتی زمانی که من آن را می خواهم.” او گفت که او تصمیم به اجرای حتی اگر او “می دانستیم که ما نمی باید خیلی شانس” فرض کنید آدم های فلک زده را استقرار آن پیچیده بود تا حدودی با هزینه های فراری.

او در توصیف این کمپین به عنوان “بیش از یک پسر جوان که حفظ و ‘نیمه شب سوار Paul ریور’ همیشه از خواب.”

“من باور دارم که ملت بزرگ ما هنوز هم می بیند که نور در شمال برج کلیسا,” او گفت: خفگی تا دوباره چشمان او ظاهر می شود برای سرخ کردن کمی “نور از آزادی از آزادی نور برابری و نور فرصت است.”

او سرش را تکان داد کمی که اگر به عقب گرفته شده توسط بدن در پاسخ به شرایط. “ما نمی خواهد” او گفت:, بسته بندی تا “اجازه می دهد هر رئیس جمهور به کم نور است که نور.”

آقای بلومبرگ تکرار یک کمپین با شعار یک بار دیگر (“ما آن را انجام داده“), متناوب به طور خلاصه از طریق گرفتن در گلو او را.

او دست تکان دادند. او به یک thumbs-up. او را در آغوش دیرین خود را همراه دیانا تیلور. و او رفته بود.

اعضای ستاد و حامیان درنگ برای عکس و آغوش و حداقل چند اشک — صحبت از برنامه های تعطیلات بعدی حرکت می کند زمانی که و که در آن نوشیدن آغاز خواهد شد. بسیاری از بازگشت و پس از آن به ستاد از طریق یک میدان تایمز که آقای بلومبرگ کمک pedestrianize به عنوان شهردار.

“ما مطمئن نیستیم که چه خاموش-ramping روند خواهد بود” گفت: Zachary Libow, 31, با استفاده از یک تعبیری برای از دست دادن شغل است که ممکن است یک تاجر افتخار.

آقای Libow استخدام شده بود فقط حدود یک هفته پیش گفت: با تمرکز بر تدارکات redeploying کارکنان متحده که رای پس از سه شنبه.

او هرگز ملاقات آقای بلومبرگ. او نیست که به او گفت: برای قدردانی از امتیاز موقعیت خود را. “او انجام کارهایی که متفاوت بود” آقای Libow گفت: پوشیدن مطابق با کلاه و پیراهن است که به عنوان خوانده شده “مایک 2020” در زبان عبری.

او برگزار شد به ضرب و شتم: “و بسته مزایای عالی بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>