بلومبرگ دفاع خود را پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تماس به او ‘نژادپرستانه’ در حذف توییت

مایک بلومبرگ روز سه شنبه با آمریکا در رئیس جمهور تهمت برای به tweeting یک کلیپ صوتی که جلب توجه به بلومبرگ بحث برانگیز “توقف-و-frisk” policing سیاست و نام سابق شهر نیویورک شهردار “در مجموع نژادپرست است.”

صدای جیر جیر در حال حاضر حذف شده توسط بلومبرگ با صدور بیانیه ای در مورد آن.

بلومبرگ در حال حاضر در حال اجرا برای رئیس جمهور اذعان کرده است که سیاست یک اشتباه بود. این کلیپ از سال 2015 یک سال پس از او سمت چپ ،

رئیس جمهور تهمت و مایک بلومبرگ. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: AP اسکات Varley/MediaNews گروه/Torrance Daily Breeze طریق گتی ایماژ)

“رئیس جمهور تهمت را حذف صدای جیر جیر آخرین نمونه از تلاش های بی پایان به تقسیم آمریکایی” بلومبرگ گفت. “من به ارث عمل پلیس از توقف-و-frisk و به عنوان بخشی از تلاش های ما برای جلوگیری از خشونت اسلحه در آن بود بیش از حد. در آن زمان من سمت چپ من را قطع و آن را به عقب 95% اما من باید آن را انجام داده ایم سریع تر و زودتر. من متاسفم که من و از من عذرخواهی کرد و من گرفته اند مسئولیت برای مصرف بیش از حد طولانی برای درک تاثیر آن را بر سیاه پوست و لاتین در جوامع است.”

در اوایل روز شنبه تهمت توییتی به بیرون درز کلیپ صوتی از بلومبرگ را تا سال 2015 ظاهر در یک کنفرانس در اسپن کلرادو., جایی که او در دفاع از سیاست.

“نود و پنج درصد از قتل خود را قاتلان و قربانیان قتل — مناسب یکی MO” بلومبرگ گفت: در کلیپ. “شما فقط می توانید توضیحات زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است. آنها مرد و اقلیت های 16 تا 25. این درست در نیویورک درست است که تقریبا در هر شهرستان.

“ما با قرار دادن تمام پلیس در اقلیت محله. بله. درست است که” بلومبرگ ادامه داد. “چرا ما آن را انجام دهید ؟ زیرا که در آن همه جرم و جنایت است. و راه شما دریافت اسلحه از بچه ها دست به پرتاب آنها را در برابر دیوار و frisk آنها.”

پس از ظاهر خود را آسپن تایمز گزارش داد که بلومبرگ درخواست شده است که سازمان نه توزیع فیلم از این رویداد و این که آنها به توافق رسیدند.

ضبط اصل ارسال شده به توییتر در شب دوشنبه توسط پادکست میزبان بنیامین دیکسون که با اضافه شدن هشتگ #BloombergIsARacist.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی کلیپ با یک پیام به حروف: “وای بلومبرگ کل نژادپرستانه!”

بلومبرگ بیانیه برجسته برنامه های خود را برای پایان دادن به جرم حبس و آدرس مدرسه بودجه در جوامع اقلیت در صورت انتخاب شدن.

“در مقابل رئیس جمهور تهمت به ارث برده یک کشور راهپیمایی به سوی برابری بیشتر و تقسیم ما با نژادپرستانه تجدید نظر و نفرت شعارهای” بلومبرگ گفت. “چالش لحظه ای روشن است: ما باید در مقابله با این رئیس جمهور و همه چیز را ما می تواند او را شکست.

“رئیس جمهور حمله بر من به وضوح نشان دهنده ترس خود را بیش از قدرت رو به رشد از کمپین,” او اضافه شده است. “اشتباه نکنید آقای رئیس جمهور: من از شما می ترسند و من نمی خواهد اجازه دهید شما گردن کلفت من و یا هر کس دیگری در امریکا است. بین در حال حاضر و در ماه نوامبر من همه چیز را من می توانم به شما را شکست که آیا من در رای گیری یا نه.”

___

ادامه مطلب 2020 پوشش از اخبار یاهو:

  • برنی ساندرز به نظر می رسد به جوان رای دهندگان به او کمک کند پس گرفتن سحر و جادو در N. H.

  • ساندرز کمپین سنجش از پیروزی در نیوهمپشایر به نظر می رسد پیش

  • بایدن دچار سردرگمی نسبت به N. H. پایان خط چسبیده به امید کارولینای جنوبی

  • مغلوب ساختن پیشی جستن طوفان, New Hampshire در آستانه اولیه به دنبال ‘لرزش تا Dems’

  • مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب امتیاز افزایش به 49% خود به بالاترین سطح خود در دفتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>