بلومبرگ کمپین تماس مغلوب ساختن پیشی جستن یک پاتولوژیک دروغگو “را با ” جعلی مو’ و ‘اسپری قهوهای مایل به زرد’

رئیس جمهور تهمت به نظر می رسد که سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار در ذهن خود را در حال حاضر. و مهر انتخاباتی نیست برگزاری در پاسخ آن.

در سه توییتهایی اوایل صبح روز یکشنبه تهمت بارها و بارها مسخره دموکرات نامزد ریاست جمهوری ارتفاع. و در یک فاکس نیوز مصاحبه منتشر شد پیش از سوپر باول مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد که قطار از فکر.

[پخش زنده بازی های NFL در یاهو برنامه ورزشی]

“آه بسیار کمی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فردا نیوز, میزبان, Sean Hannity رسمی مشاور رئیس جمهور که در مورد خواسته بلومبرگ. “من فقط فکر می کنم کمی. شما می دانید در حال حاضر او می خواهد یک جعبه برای بحث به ایستادن نیست. OK, it’s OK. هیچ مشکلی وجود ندارد. شما می توانید کوتاه است.”

بلومبرگ کمپین سخنگوی جولی چوب صادر داغدار پاسخ.

“رئیس جمهور دروغ می گوید” او در بیانیه ای گفت. “او یک پاتولوژیک دروغگو که در مورد همه چیز: او جعلی مو خود را, چاقی و اسپری قهوهای مایل به زرد.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در فاکس نیوز. (تصویر)

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به انتقاد از کمیته ملی حزب دموکرات برای آن قوانین جدید برای Feb. 19 اولیه بحث خواهد شد که دیگر نیاز به نامزدها برای دیدار با یک اهدا کننده به آستانه برای شرکت در. گذشته دموکراتیک بحث های مورد نیاز شرکت کنندگان به صدها نفر از هزاران نفر از اهدا کنندگان و برخی از نامزدهای ساخته شده است بحث مرحله به عنوان یک نتیجه. بلومبرگ یکی از ثروتمندترین افراد در این سیاره است بودجه خود را در اواخر ورود به مبارزات انتخاباتی است و نه به دنبال اهدا کنندگان.

“نکته دیگر که بسیار جالب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Hannity, “کوری بوکر و همه این افراد نمی تواند به هر یک از چیزهایی که بلومبرگ است در حال حاضر. من فکر می کنم آن را بسیار ناعادلانه برای دموکرات ها. اما من دوست دارم به اجرا در برابر بلومبرگ. من آن را دوست دارم.”

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بلومبرگ در حال اجرا هستند گران قیمت تبلیغات در روز یکشنبه بازی سوپر باول بین سان فرانسیسکو 49ers و Kansas City Chiefs و ورزشی یاهو گزارش داد که معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن را انجام خواهد داد و همچنین در آیووا بازار جلوتر از روز دوشنبه قفقاز.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها اظهار نظر در بلومبرگ است مبارزات انتخاباتی آگهی.

“بسیاری از تبلیغات شما در حال تماشای پرداخت شد برای مینی مایک بلومبرگ. او در حال رفتن هیچ جا فقط به هدر رفتن پول خود را,” او توییتی در اوایل صبح روز یکشنبه.

بلومبرگ پاسخ داد: بعد از آن در روز:

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • آیووا قفقاز: باید متنوع تر دولت رای اول ؟

  • بولتون استیضاح شهادت می تواند یک آزمون برای رئیس دادگستری رابرتز

  • در اینجا چیزی است که کاخ سفید نامه در مورد بولتون کتاب واقعا معنی

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که رای دهندگان بر این باورند بولتون بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن — و آنها می خواهند بولتون به شهادت

  • جف بزوس روی گوشی های هک: یک تهدید برای ایالات متحده دموکراسی است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de