Blindsided: چگونه coronavirus قطع جهانی اقتصاد در 100 روزآن است که شب سال نو 2019 و در سراسر جهان بازارهای سهام در حال بسته شدن برای کسب و کار در یک یادداشت بالا. سهام در آمریکا هستند تا تقریبا 30% در سال, کسانی که در ژاپن 18 درصد. حتی در انگلستان که در آن خلق شده است ضعیف ماه از Brexit قطعیت FTSE 100 تا 12 ٪ افزایش یافته است.

به طور کلی آن را به حال شده است بهترین سال برای سهام از سال 2009 و معامله گران شاهد هیچ دلیل واقعی که چرا حزب نباید ادامه به 2020. آمریکا و چین نگاه نزدیک به یک آتش بس در تجارت خود, جنگ, بانک مرکزی آمریکا شد, تحریک کننده به بزرگترین اقتصاد جهان و بوریس جانسون پیروزی قاطع در انتخابات عمومی برداشته lingering هر شک و تردید در مورد اینکه آیا بریتانیا را ترک اتحادیه اروپا است.
New year celebrations in Times Square

آنچه در بازار در حال به عامل بود که در همان روز و چین را به اطلاع سازمان بهداشت جهانی در مورد یک رشته از ذات الریه-مانند موارد در ووهان.

تعداد کمی از کسانی که معاملات در وال استریت و یا در اسکله قناری شنیده بود از این شهر از 11 میلیون نفر nestled در بانک ها از رودخانه یانگ تسه. یک ماه بعد آنها را می دانم که بسیاری در مورد ووهان.

سه ماه در یک موضعی مشکل بهداشتی تبدیل شده است به یک بیماری همه گیر. اقتصاد جهانی در وضعیت فلج شده است وجود دارد عظیم گسترش اندازه دولت و سوالات خواسته شده در مورد این که آیا سرمایه داری جهانی هرگز همان خواهد شد دوباره.

Alistair Darling شد بریتانیا صدراعظم از خزانه در طول بحران مالی 2008 و او می داند که چگونه از آن آسان است برای دولت به حوادث پیشی گیرد. “این اتفاق می افتد در چین است و ما نمی زیادی در مورد آن. مردم فکر می کردند این خواهد بود که آخرین چیزی است که خواهد آمد و ما را.”

در عین حال آن را انجام داد و ترسناک بهداشت شماره ملحق شده توسط برخی از ترسناک اقتصادی اعداد. فروپاشی شده است لحظه swifter از زمان رکود بزرگ. به عنوان اواخر به عنوان اواسط ماه مارس حدود 200 ، 000 آمریکایی ها بودند تشکیل پرونده مدعیان در هر هفته. در آخرین هفته از ماه مارس این رقم به ضرب گلوله به بیش از 3 میلیون و هفته بعد از آن دو برابر شده به 6.87 میلیون. بیشتر 6.6 میلیون ظ ادعای هفته پس از آن – در نظر گرفتن مجموع به بیش از 16 میلیون دلار در سه هفته.

اما آن است و نه فقط آمریکا. بیش از 80 در حال ظهور اقتصاد بازار در حال حاضر به دنبال کمک از صندوق بین المللی پول است که هشدار از رکود اقتصادی “را به عنوان بد یا بدتر” از در سال 2008.
A health worker talks to residents of Bo Kaap, Cape Town, South Africa

وجود دارد ترس از یک بحران بدهی در آفریقا و برای آینده اتحادیه اروپا که در آن پاسخ های اولیه از کشورهای عضو شده است برای بستن مرزها و برای هر یک به دنبال پس از خود شهروندان است. در حال حاضر عملکرد ضعیفی ایتالیا است که به دنبال کمک از اتحادیه اروپا و شرکای آن را به عنوان تلاش برای مقابله با افزایش قیمت آن مستند.

خود را نخست وزیر, جوزپه کونته گفت: “اگر اروپا نمی رود به این چالش بی سابقه کل اروپا ساختار خود را از دست بدهد علت وجودی به مردم است. ما در یک نقطه بحرانی در تاریخ اروپا.”

در سراسر کانال انگلیسی در بریتانیا وجود دارد چهار بزرگ صرف اطلاعیه ظرف مدت سه هفته در تلاش برای محافظت از کسب و کار و مصرف کنندگان از یک افت بی سابقه ای در فعالیت است.

انگلستان رفت و به بحران با صدراعظم از خزانه, Rishi Sunak که تا به حال شده است برای یک ماه و یک بانک جدید انگلستان فرماندار اندرو بیلی که در زمان پست خود در اواسط ماه مارس با بازارهای در هرج و مرج, رسمی, نرخ بهره در پایین ترین تا کنون فقط 0.1% – و Threadneedle خیابان را به یک اسکلت کارکنان.

“ما مواجه با یک وضعیت اضطراری” بیلی گفت. “من فکر نمی کنم که سه روز به کار من خواهد بود نشستن در تقریبا خالی ساخت. اما ما در حال آماده به انجام هر کاری که ما باید انجام دهیم.”
Bank of England governor Andrew Bailey

مرکزی, بانک ها و امور مالی وزارتخانه شده اند و نبرد سخت در سال 2008 زمانی که سیستم بانکی دنیا آمد و در عرض چند ساعت از رفتن زیر. راه حل آن نسبتا ساده بود: به قید وثیقه بانک unblock سیستم مالی دریافت وام برای رفتن دوباره reflate اقتصاد است.

در سال 2020 ماهیت دوگانه بحران جهانی از همه گیر همراه با یک فروپاشی اقتصادی – باعث می شود همه چیز به مراتب پیچیده تر است.

گوردون براون که در زمان سرب در طول بحران مالی 2008 و آن را این راه: “بیشتر به شما مداخله برای مقابله با اورژانس پزشکی بیشتر شما با قرار دادن اقتصاد در خطر است.”

قهوه ای وظیفه نیز ساخته شده آسان تر است چرا که در سال 2008 در اقتصادهای بزرگ دنیا به توافق رسیدند یک هماهنگ پاسخ به بحران است. در سال 2020 بسیار کمی از روح 2008 باقی مانده است. مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا برای اولین بار” رویکرد در حال حاضر این قالب برای قدرتمند رهبران در سراسر جهان است. وجود یک ردیف بین عربستان سعودی و روسیه که منجر به اشباع نفت در زمانی که هواپیما در حال نشستن idly در فرودگاه و هیچ ماشین در خیابان.

“ما نیاز به رهبران به گرد هم می آیند و می گویند بین المللی همکاری های مهم برای مقابله با آنچه که هر دو جهانی پزشکی و اقتصادی مشکل” براون گفت. اما در خارج از بانک مرکزی, هیچ کس واقعا گوش دادن.

چهار نمودار

در برابر این پس زمینه محرک برنامه های مصرانه خواست تا با دولت ها – و وجود دارد مقدار زیادی از آنها را – در حال گران palliatives نه درمان. دولت بریتانیا را شکست و زمین جدید را با یارانه دستمزد کارگران برای جلوگیری از آنها را برکنار ارائه پشتیبانی برای خود اشتغالی و با توافق به تعهد وام به کسب و کار با خطر سقوط.

اما برای بسیاری از آن را هنوز هم نمی تواند به اندازه کافی و با کمی سخت شواهد برای رفتن و هیچ اگاهی از چه مدت این مستند خواهد بود در محل thinktanks مانند موسسه مطالعات مالی تنها می تواند خطر یک حدس زدن در چه مقدار از آن هزینه خواهد شد.

یک کسری بودجه £200bn – حدود 10% از ملی خروجی – در جریان سال مالی حتی با یک نسبتا کوتاه خاموش شدن است IFS را برآورد. بدهی است که مجموعه ای برای اوج گرفتن به سطح به طور معمول تنها در زمان جنگ: 100 ٪ از تولید ناخالص داخلی شاید بالاتر بسته به طول مستند.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت فشار قرار دادند یک $2.2 tn بسته محرک اقتصادی از طریق کنگره است. آلمان را رها کرده است خود را تندرو و مخالفان به اجرا کسری بودجه. بانک مرکزی باید تبدیل پول الکترونیکی-پرس چاپ پشت در. در عین حال کارشناسان بازار کار مانند دنی Blanchflower سابق بانک مرکزی انگلستان نرخ بهره گذارنده هنوز پیش بینی است که تقریبا یک سوم از آمریکایی ها به پایان خواهد رسید تا بیکاری بدتر حتی از در اوایل دهه 1930 ،
Women working in a British munitions factory during the second world war

دولت ها می گویند که آنها در حال به راه انداختن جنگ علیه Covid-19 اما استعاره است که کاملا درست نیست. در زمان جنگ, اقتصاد کار به ارائه سخت افزار های نظامی مورد نیاز برای پیروزی. این بار مغازه ها رستوران ها سالن های ورزشی و هتل ها و کافه, کافی شاپ باید تمام درهای خود را بسته زیرا مردم دستور داده شده است که به ماندن در خانه. Big tits, رویدادهای ورزشی – ویمبلدون, کارشناسی ارشد, بازی های المپیک – نامیده شده اند ، پیش بینی بلندی رها کردن در خروجی باید فقط بزرگتر و بزرگتر.

جی پی مورگان می گوید: تولید ناخالص داخلی چین قرارداد ممکن است تا 40 ٪ در سه ماه اول سال 2020 است. مورگان استنلی مداد در 30 درصد افت در تولید ایالات متحده در سه ماهه دوم. این شماره ها mindboggling اما در یک راه تصاویری از میدان تایمز در شهر نیویورک و سنت مارک مربع در ونیز داستان بهتر است: زندگی عادی متوقف شده است. آن را مانند چیزی از یک فیلم علمی تخیلی.
Times Square, one of the world landmarks that has emptied of traffic since the pandemic began

حس واقعیت این است که اوج سرعت که در آن بحران آشکار شد.

در اواسط ژانویه فروم اقتصاد جهانی در این بدن است که سازماندهی نخبگان جهانی سالانه صحبت کردن فروشگاه در داووس سالانه خود را منتشر خطرات جهانی گزارش – خرد جمعی صدها نفر از کارشناسان در مورد تهدیدات احتمالی است که می تواند پیش رو باشد.

پنج نگرانی بیش از دهه های آینده در این سند پیشنهاد شد, همه به محیط زیست: احتمال همه گیر جهانی به ثبت نام نیست حتی اگر اواخر ژانویه چند مورد از Covid-19 بودند که گزارش شده در اروپا است.

در داووس تهمت برافراشته در برابر “پیامبران رستاخیز” – یک خط او همچنین در اواخر ژانویه و اوایل فوریه زمانی که بازارهای مالی در نهایت از خواب بیدار شدم به شدت از Covid-19. او برای اولین بار رد کرد این ویروس به عنوان یک جعل و سپس گفت: آن را دور زمانی که آب و هوای گرم وارد شده است. “یک روز آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد.”
Donald Trump’s economic optimism was on show at Davos in January

در زمان رئیس جمهور متوجه شد که Covid-19 جعلی نیست اخبار خیلی دیر شده بود: ویروس گرفته بود نگه دارید. اما تهمت بود نه تنها در بودن در انکار مورد تهدید است. تا اواخر ماه ژانویه به فرض در بازارهای مالی بوده است که وجود دارد بدون نیاز به دلیل هراس از زمان شیوع کروناویروس خواهد به نوبه خود به هیچ جدی تر از قبلی سلامت می ترساند مانند سارس در اوایل 2000s.

Mohammed El-Erian ارشد اقتصادی و مشاور آلیانز یکی از چند که خال خال Covid-19 برای آنچه در آن بود: یک Black Swan – یک رویداد است که می آید به عنوان یک شگفتی است تأثیر عمیقی که با بهره مندی از حقیقت آشکار بود.

وال استریت تبدیل شده بود مشروط به هر افت قیمت سهم به عنوان یک دلیل برای شمع به بازار امن در دانش است که فدرال رزرو خواهد سوار به نجات اگر همه چیز شروع به نگاه کنید ، El-Erian گفت بازار خواهد پشیمانی “خرید در غوطه” در این زمان و ثابت شد که 100% درست است. سهام را به حال خود بزرگترین آبشار فصلی پس از بحران مالی سال 2008 است.

به عنوان روز 100 Covid-19 روش اقدام هماهنگ توسط بانک مرکزی است quietened بازارهای پایین کمی و توجه است در حال حاضر تغییر به دو سوال: چگونه خواهد آسیب اقتصادی بود; و چه مدت طول خواهد کشور همچنان قفل کردن ؟
A screen at a South Korean bank shows a now-familiar downward trend

در مراحل اولیه از بازار وحشت – از اواخر فوریه تا اوایل مارس – فرض بر این بود که این درد می تواند شدید اما نسبتا کوتاه است. فعالیت خواهد غوطه اما پس از آن دوباره بجای اول برگشتن فقط به عنوان به سرعت. این کار هر چند پیش فرض است که مستندات خواهد بود تنها به طور موقت است و هیچ آسیب دائمی خواهد بود انجام می شود.

در حال حاضر شانس V شکل رکود نگاه کمتر احتمال دارد. حتی از مقدار کمی از داده ها در دسترس واضح است اقتصاد در وسط یک سقوط بی سابقه ای در دوران مدرن.

آنچه که معلوم نیست در حال حاضر این است که چگونه سریع آنها را بهبود می یابند. چین در حال بیرون آمدن از مستند و برخی از کشورهای اروپایی مانند اتریش در حال برنامه ریزی برای انجام همان, اما محدودیت در محل باقی می ماند و خلق و خوی از مصرف کنندگان محتاط باقی می ماند. پیش بینی را شروع کرده اند به صحبت در مورد شیب رکود و به دنبال آن آهسته – و شاید ناهموار – بازیابی.

این به نظر می رسد بسیار قابل قبول است. دولت در حال رفتن به با احتیاط از این ویروس در آینده. مصرف کنندگان و کسب و کار در حال رفتن به نیاز به زمان برای دریافت بیش از شوک. آن را برخی از زمان قبل از اینکه بسیاری از مردم احساس امنیت به خارج از کشور سفر. ممکن است عمیق تر تغییرات بیش از حد: بیشتر کار از خانه بیشتر به بالا-خیابان خرده فروشان. هنوز کمتر توجه شده است به چه تمام اضافی هزینه های دولت برای پرداخت می شود.

آگاه از نصب هزینه های دولت ها از جان گذشته به کشور خود بازگشت به کار. این امر به خصوص در آمریکا که در آن باید برای جلوگیری از یک رکود بزرگ دوم obsesses ما سیاستمداران به ویژه کسانی که مانند مغلوب ساختن پیشی جستن – imminently برای انتخابات مجدد. اما حتی در آن روشن است و آن زمان را برای زندگی به حالت عادی بازگشت.

به عنوان Dr Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی قرار می دهد: “شما باید واقع بینانه باشد و شما رو به درک که شما را به جدول زمانی این ویروس باعث می شود جدول زمانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>