تلخ سوابق در n. y. و N. J. اما رهبران دیدن Coronavirus منحنی مسطح

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • مرگ و میر در نیویورک و نیوجرسی رسید یک روز اوج دوباره.
 • این ویروس کشتن سیاه پوست و لاتین در نیویورک در دو برابر نرخ سفیده.
 • شهر نیویورک شکایت سه فروشگاه های آن را می گوید که بیش ازحد شارژ برای اقلام کلیدی.
 • داوطلبان عجله برای کمک به نیویورک بیمارستان ها نا امید.
 • عفونت افزایش در میان کارگران و زندانیان در این شهر برگزار شود.
اعتبار…Brittainy نیومن/نیویورک تایمز

مرگ و میر ناشی از کوروناویروس مشخصی به اوج جدید در نیویورک و نیوجرسی برای دومین روز چهارشنبه تأکید بر شیوع ادامه گرفتن در منطقه حتی به عنوان چهره های دیگر نشان داد که تاثیر آن آغاز شد و به سرعت.

یکی دیگر از 779 نفر در ایالت نیویورک درگذشت ویروس رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو گزارش در مقایسه با 731 روز قبل از. در نیوجرسی 275 نفر Gov. فیلیپ مورفی D. گفت: از 232 روز سه شنبه. کانکتیکات که گزارش 49 جدید مرگ و میر در چهار شنبه پس از گزارش 71 روز قبل از, یکی از دولت های منطقه نیست به گزارش جدید یک روز بالا.

بیشتر مردم در نیویورک و نیوجرسی درگذشت — در مجموع 7,772 — نسبت به بقیه ایالات متحده ترکیب شده است.

یکی دیگر از ترسناک تمایز: ایالت نیویورک با 149,316 تایید موارد تا به حال بیشتر مردم تست مثبت برای این ویروس بیش از هر کشور در خارج از ایالات متحده از جمله ایتالیا و اسپانیا دو کشور دیگر این بیماری همه گیر است و سخت ترین ضربه.

اما آقای کومو گفت: بستری شدن در بیمارستان ادامه داد: آمار و ارقام نشان می دهد منحنی عفونت مسطح در دولت است. تعداد ویروس بیماران در بیمارستان ها افزایش یافته است 3 درصد از روز شنبه پنجمین روز متوالی از افزایش کمتر از 10 درصد است. در مقابل 25 درصد افزایش بوده نمونه در هفته های اخیر.

“که تلفات احتمالا این بالا و یا در نزدیکی این بالا و یا حتی بالاتر برای چند روز بعد” آقای کومو گفت. اما او افزود: “ما در حال مسطح منحنی, تشکر از خدا, تشکر از خدا, تشکر از خدا.”

Video player loading
رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو نیویورک خطاب به دولت, دوم راست, بعد از مرگ بالا عوارض ناشی از شیوع کروناویروس.اعتباریاعتباری…کتی Willens/آسوشیتد پرس

در نیوجرسی آقای مورفی مشترک آمار نشان می دهد که این رشد در بستری شدن در بیمارستان به حال عملا متوقف شد: این تعداد در بیمارستان بستری بیماران مبتلا به ویروس رشد فقط نه مردم به 7,026 از 7,017 در روز سه شنبه.

بیشتر به منظور محدود کردن این ویروس را گسترش آقای مورفی گفت که او سفارش مشتریان و کارگران در فروشگاه های مواد غذایی به پوشیدن ماسک صورت و دربندی تعداد خریداران یک فروشگاه می تواند اجازه می دهد در آن معمول ظرفیت.

“ما در مبارزه از زندگی ما و ما همچنان در زندگی ما,” او گفت:.

آقای مورفی همچنین دستور داد تمام غیرضروری ساخت و ساز در نیوجرسی به توقف جمعه شروع یک حرکت آقای کومو ساخته شده در مارس 27. آقای مورفی همچنین گفت نیوجرسی اولیه ریاست جمهوری خواهد بود به تعویق افتاد و به تاریخ 7 ژوئیه از 2 ژوئن.

جدید مرگ و میر اعلام کرد روز چهارشنبه به ارمغان آورد ایالت نیویورک را در مجموع به 6,298 — بیش از دو برابر تعدادی که درگذشت در سپتامبر. 11, 2001, حملات تروریستی در مرکز تجارت جهانی آقای کومو اشاره کرد. او کارگردانی است که تمام پرچم ها در حالت پرواز در نیمه کارکنان یک گام آقای مورفی در زمان در روز یکشنبه.

و مردم اسپانیایی زبان در شهر نیویورک در مورد دو احتمال دارد به مرگ از این ویروس به عنوان افرادی با توجه به داده های اولیه منتشر شده در روز چهارشنبه در شهرستان.

شهردار بیل د Blasio گفت: اوایل روز شنبه که نابرابری منعکس اقتصادی نابرابری و تفاوت در دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

 • مرگ و میر در نیویورک و نیوجرسی رسید یک روز اوج دوباره.
 • این ویروس کشتن سیاه پوست و لاتین در نیویورک در دو برابر نرخ سفیده.
 • شهر نیویورک شکایت سه فروشگاه های آن را می گوید که بیش ازحد شارژ برای اقلام کلیدی.

“روشن وجود دارد نابرابری آسمان تفاوت در چگونه این بیماری مؤثر است مردم شهر ما” آقای د Blasio گفت. “حقیقت این است که در بسیاری از راه های اثرات منفی coronavirus درد آن باعث مرگ, این, باعث, آهنگ با سایر عمیق مراقبت های بهداشتی و نابرابری است که ما را دیده اند برای سال ها و دهه.”

آقای د Blasio و دکتر Oxiris Barbot این شهر کمیسیون بهداشت و درمان تاکید کرد که برخی از شهر اسپانیایی ساکنان ممکن است دلسرد شده اند از به دنبال مراقبت های پزشکی توسط ضد مهاجر و بلاغت است که تحت سلطه گفتمان ملی در سال های اخیر است.

“پوشش ضد مهاجر و بلاغت در سراسر این کشور, من فکر می کنم به مفهوم واقعی در سلامت جامعه ما,” او گفت:.

آقای کومو گفت: تفاوت می تواند تا حدودی نسبت به برخی از گروه های بیشتر در صورت عدم درمان مشکلات بهداشتی مزمن بیش از دیگران ساخت آنها بیشتر احتمال دارد به مرگ از ویروس. اما او همچنین گفت که سیاه و مردم اسپانیایی زبان نیز ممکن است به طور نامتناسبی نمایندگی در صفوف کارگران که شغل در خط مقدم قرار داده و آنها را در معرض خطر.

“بیشتر عمومی کارگران لاتین و آفریقایی-آمریکایی?” او گفت:. “چه کسی باید انتخاب رک و پوست کنده اما به بیرون رفتن وجود دارد روزمره و رانندگی اتوبوس و قطار درایو و نشان می دهد تا برای کار و باد معرض خود را به, در این مورد, ویروس — در حالی که بسیاری از مردم دیگر که تا به حال این گزینه فقط absented خود را دارند.”

با توجه به این شهر داده که نرخ مرگ و میر برای گروه های مختلف قومی هستند:

 • اسپانیایی: 22 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر است.

 • باند: 20 مرگ و میر در هر 100 ، 000.

 • سفیده: 10 مرگ و میر.

 • کره: 8 مرگ و میر.

Video player loading
شهردار بیل د Blasio نیویورک خطاب نامتناسب coronavirus نرخ مرگ و میر در میان اسپانیایی و ساکنان.اعتباریاعتباری…فرانک فرانکلین دوم/آسوشیتد پرس

مرگ ارقام سازگار با داده ها در تایید ویروس موارد منتشر شده توسط شهر در هفته گذشته. در اولین ماه از شیوع بیماری در شهر — کانون آمریکا virus بحران — بسیاری از محله ها با بیشترین موارد تایید شده بودند در مناطق با کمترین متوسط درآمد, داده ها نشان داد.

آقای د Blasio گفت که این شهر را دو چندان تلاش خود را برای حمایت از بیمارستان های دولتی که در آن بسیاری از فقیرترین ساکنان به نوبه خود برای کمک و آن کرده اند که اغلب غرق در تلاش برای مراقبت از بیماران مبتلا به ویروس.

وی المهرست بیمارستان مرکز در کوئینز که در آن شرایط در اواخر ماه مارس بودند به عنوان “آخرالزمانی.”

الگوی مرگ و میر در بر داشت در سراسر کشور و آفریقایی-آمریکایی ها شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار در کشورهای دیگر نیز هست.

در ایالت نیویورک در خارج از شهر سیاه مردم بیش از دو برابر احتمال دارد به مرگ از این ویروس به عنوان سفید مردم و مردم اسپانیایی زبان در حدود 50 درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ از مردم سفید با توجه به آمار و ارقام منتشر شده در روز چهارشنبه توسط دولت در بخش بهداشت و درمان.

در نیوجرسی مقامات گفت: 24 درصد از 729 نفر که مرده بود از ویروس و برای آنها نژادی اطلاعات دموگرافيک بود که در دسترس بودند ، آفریقایی-آمریکایی ها را تا 15 درصد از جمعیت این ایالت.

“اوایل نقاط داده ها هستند که ما ممکن است با دیدن آنچه که ما در حال دیدن در بقیه کشور” فرماندار مورفی گفت. “جوامع از رنگ در حال پرداخت قیمت بالاتر است.”

سه شهر نیویورک فروشگاه شد شکایت کرد و در روز شنبه برای آنچه که گفته شد خود را تکرار overcharging برای ماسک صورت ضد عفونی کننده دست و سرفه دارو و محصولات دیگر که در تامین کوتاه مدت هستند در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در یک بیانیه شهردار, بیل د Blasio دفتر گفت که مصرف کننده وزارت امور صادر کرده است فروشگاه های جمعی 203 تخلفات به شدت افزایش قیمت اقلام و خواهد بود به دنبال یک ترکیب $101,500 در برابر آنها.

پرونده های حقوقی ظ روز چهارشنبه — در برابر سوختگی داروخانه در کوئینز هنگ کنگ سوپر مارکت در منهتن و توماس مواد مخدر در منهتن — شد آخرین این شهر در تلاش برای مبارزه با قیمت سنگ آهن در بازار توسط تجار به دنبال سرمایه گذاری در اضطراب جان خریداران.

کارکنان در سه فروشگاه نمی تواند بلافاصله نظر رسیده روز چهارشنبه.

از مارس 5 به گفته مقامات این شهر با دریافت بیش از 7,200 قیمت-درآوردن شکایات و تا به حال صادر شده بیش از 2,700 نقض.

“استفاده از نیویورک در یک بحران غیر قابل قبول است” آقای Blasio در بیانیه ای گفت:.

کسب و کار است که یافت می شود overcharging مصرف کنندگان با 10 درصد یا بیشتر برای موارد مورد نیاز برای جلوگیری و یا محدود کردن گسترش و یا به درمان coronavirus صادر خواهد شد نقض کردند. هر کسی که معتقد است آنها فردا نماينده ايران شده اند باید خود را نگه رسید و شکایت در nyc.gov/dcwp.

زمانی که آقای کومو به نام های پزشکی کارگران در سراسر کشور برای آمدن به نیویورک در ماه گذشته و پیوستن به مبارزه در برابر coronavirus Bevin Strickland آماده بود برای کمک به.

خانم Strickland سابق pediatric intensive care unit پرستار در نقطه بالا, N. C., صرف ساعت تلاش برای دستگیری او درخواست داوطلب حاضر و پس از آن او فرستاده شهر و نمایندگان وزارت امور خارجه. او هرگز شنیده بازگشت.

سرخوردگی او تماس کوه سینا ملکه بیمارستان در شهر نیویورک به طور مستقیم. یک مدیر به او گفت که برای استفاده خصوصی, استخدام آژانس که بیمارستان برای سال استفاده کرده را در کارکنان به طور موقت.

در عرض دو روز خانم Strickland, 47, دریافت او انتساب. او در آغاز این هفته در اورژانس بیمارستان بخش ساخت حدود 3,800 یک هفته برای سه تا 12 ساعت شیفت به جای انجام آن را رایگان به عنوان او تا به حال در ابتدا می خواستم.

“من احساس نمی مثل من باید پیاده کردن این سناریو با هر گونه پول” به گفته خانم Strickland, یک دانشجوی دکتری در, پرستار بیهوشی. “این احساس اشتباه است. من نمی خواهم بیمارستان پرداخت کارگزینی برای من است.”

از روز شنبه بیش از 90,000 بازنشسته و فعال مراقبت های بهداشتی کارگران امضا کرده بود حاضر به داوطلب در کانون این بیماری همه گیر از جمله 25,000 از خارج New York, دفتر فرماندار گفت.

قرار دادن آنها را به کار, اما, این, شده است یک داستان متفاوت است.

Video player loading
مقامات وعده داده اند آزادی جمعی از زندانیان از زندان شهرستان به سرعت گسترش coronavirus. منتقدان می گویند دولت نمی, در حال حرکت به اندازه کافی سریع.اعتباریاعتباری…Yousur Al-Hlou/نیویورک تایمز

بیش از نیمی از زندانیان در شهر نیویورک برگزار شده بود به قرنطینه میان شیوع کروناویروس که از چهارشنبه اصلاح مقامات گفت و 287 زندانیان 441 کارکنان و 75 مراقبت های بهداشتی کارگران شده بود با این ویروس آلوده.

هفت کارکنان و یکی از بازداشت شدگان فوت کرده اند این ویروس و بیش از 10 درصد اصلاح افسران خود در قرنطینه, مقامات گفت.

به زودی پس از این ویروس شناسایی شده در این شهرستان در زندان و مقامات از نقل مکان به آزادی صدها تن از زندانیان به امید کاهش شیوع در میان کسانی که برگزار شد در lockups به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که کار در آنها است.

زندانیان هدفمند برای آزادی شامل کسانی که برگزار می شد در ویژگی های نقض آزادی مشروط متهم به جزئی جنایات بودند خدمت از یک سال و یا کمتر پس از محکوم شد مسن و یا کسانی که تا به حال از قبل موجود مشکلات سلامتی.

تقریبا 1600 زندانیان آزاد شده از Rikers Island پیچیده و شهر را به زندان های دیگر به عنوان یک نتیجه از شیوع بیماری توسط چهار شنبه, مقامات گفت.

در مارس 28, اطراف زمان coronavirus آب گرفتگی بیمارستان در سراسر شهر نیویورک با شدت بیمار مردم 86-year-old woman با زوال عقل خود را از دست داده بلبرینگ و شروع به سرگردان اورژانس در Woodhull پزشکی و روان مرکز بهداشت در بروکلین.

زن جینی مارشال برداشت بر روی بیمار دیگر را قطب IV به دست آوردن مجدد تعادل خود را و مشرق زمین خودش, پلیس گفت:.

بیمار کاساندرا Lundy, 32, ظاهرا تبدیل خشمگین که خانم مارشال به حال نقض شش فوت از فضا توصیه می شود برای کمک به جلوگیری از این ویروس را گسترش اجرای قانون مقامات گفت. خانم Lundy راندند خانم مارشال, ضربه زدن او به طبقه.

خانم مارشال زده سر او و درگذشت سه ساعت بعد.

خانم مارشال مرگ تأکید چگونه مقامات بیمارستان در حال مبارزه برای حفظ نظم در مراقبت های بهداشتی و امکانات تاخت و تاز کردن با این بیماری همه گیر به عنوان تراکم تولید یک سطح جدید از ترس و اضطراب است.

در ابتدا مقامات بیمارستان دست خانم Lundy یک احضاریه برای رفتار آشوبگرانه. اما یک هفته بعد پس از معاینات پزشکی رد خانم مارشال, مرگ, قتل, پلیس متهم خانم Lundy با قتل نفس و تجاوز است.

“چگونه شما قرار دادن دست خود را در یک 86-year-old woman گفت:” خانم مارشال grandniece, آنتوانت لئونارد ژان چارلز. “من هم درک ترس سطح هر فرد در نیویورک است. وجود یک مفهوم هر انسان برای خود. اما حمله به یک فرد مسن? که بیش از حد رفت.”

یک ملکه بیمارستان نگران ظرفیت سیستم اکسیژن منتقل 17 ویروس بيمار در هواکش به بیمارستان های دیگر اواخر روز سه شنبه گفته است.

این اولین بار بود, شناخته شده به عنوان مثال از بیماران هواکش در شهر نیویورک نقل مکان کرد که به دلیل اکسیژن-تامین نگرانی در میان همه گیر.

این نقل و انتقالات از جامائیکا مرکز پزشکی بیمارستان به آلبانی بیمارستان یک بیمارستان نیروی دریایی کشتی و وزارت امور جانبازان تسهیلات در منهتن ساخته شد با استفاده از هلیکوپتر و آمبولانس و نظارت توسط دولت و مقامات شهرستان.

هفت نفر از گرگرفتگی بیمارستان مرکز پزشکی بخشی از همان بیمارستان شبکه نیز منتقل اواخر روز سه شنبه به دلیل ظرفیت تخت گفت: Michael Hinck سخنگوی هر دو نهاد.

در جامائیکا بیمارستان تعداد زیادی از بیماران که نیاز به اکسیژن ناشی از نگرانی در مورد سیستم اکسیژن.

“وجود دارد یک حجم بالایی از بیماران هستند که اکسیژن و وابسته به تعادل است که بار وجود دارد موارد که در آن ما نیاز به انتقال بیماران برای ایمنی خود را” آقای Hinck گفت.

ده نفر از این بیماران به بیمارستان فرستاده شده کشتی U. S. N. S. راحتی پنج به مرکز پزشکی آلبانی و دو به منهتن پردیس از بندر نیویورک سیستم بهداشت و درمان شهرستان رسمی گفت.

دو بيمار منتقل کردن گرگرفتگی بیمارستان رفت و همچنین آلبانی بیمارستان رسمی گفت: حداقل برخی از دیگران گرفته شد به راحتی.

چند نیویورک بیمارستان ها از جمله Lenox Hill و NYU-Langone Medical Center در منهتن داشته اکسیژن-مشکلات عرضه در روزهای اخیر به دلیل بالا بودن تعداد ویروس بیمارانی که نیاز به اکسیژن. مشکلات نیاز نیست بیمار نقل و انتقالات.

گزارش شد کمک توسط یونس انگل برومویچ نیک Corasaniti ماریا Cramer, J. David Goodman Michael طلا, Matthew Haag, نیکول هنگ جفری C. Mays جسی مک کینلی اندی, نیومن, Jan باج William K. Rashbaum ادگار Sandoval و مت استیونس. آلن Delaquérière کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>