سرزنش برای خانه سالمندان مرگ و میر حتی به عنوان n. y. حاوی ویروس

آلبانی — به نیویورک حرکت از coronavirus بحران به بهبود مستمر وجود دارد باقی می ماند یک واقعیت دلخراش است که برخی در حال تلاش برای کشف و دیگران به نظر می رسد به تلاش برای بهره برداری: تقریبا 6,500 که مردم از این ویروس در خانه های سالمندان و دیگر بلند مدت امکانات در دولت است.

جمهوری خواهان در واشنگتن و جاهای دیگر را مورد حمله رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو برای نقش خود در پاسخ به کسانی که مرگ و میر; آقای کومو بازگشت آتش متهم با دشمنان خود از سیاسی یک فاجعه انسانی و با این استدلال که سرزنش برای تعداد مرگ و میر دراز با آلوده مراقبت های بهداشتی کارگران را در سیاست.

مرگ و میر — یک شکل که پیشی که بسیاری متحده — نیز با الهام از سوال از آقای کومو را همکار دموکرات که حکومت دولت مجلس قانونگذاری و برنامه ریزی جلسات در موضوع ماه آینده.

تنش و درد در اطراف آن موضوع را بلد به بحث بر سر یک لایحه مربوط است که انتظار می رود به تصویب رسید, در روز پنج شنبه توسط قوه مقننه است.

هدف اولیه این لایحه را به هواداران بود که از درجه اعتبار ساقط آخرین لحظه ارائه به خاک سپرده شد به بودجه دولت فقط قبل از آن تصویب شد که در اوایل ماه آوریل است که به خانه های پرستاری و بیمارستان های گسترده مصونیت از دعاوی ناشی از شکست خود برای حفاظت از ساکنان از مرگ یا بیماری ناشی از کوروناویروس.

اما پس از قابل توجه مقاومت مواجه از بیمارستان و خانه سالمندان صنایع و حقوقی سوال در مورد دامنه آن قانون که در حال پیشرفته است که به مراتب ضعیف تر با ایمنی صرفا تنگ شده.

“این فقط یک گام اول” گفت: این لایحه منجر شود حمایت مجلس رون کیم, ملکه, که در آن نزدیک به 1000 ساکنان خانه های سالمندان درگذشت. “ما در حال آمدن به عقب پس از جلسات به ببینید که چگونه ما می توانیم ارائه عطف به ماسبق عدالت برای هر کسی که احساس می کند مانند آنها مورد ستم قرار گرفتهاند.”

مبارزه بیش از این لایحه برجسته چگونه پر مسئله تبدیل شده است برای آقای کومو و دیگر سیاستمداران و همچنین به عنوان خانه سالمندان مدیران و چگونه حساس همه درگیر شده اند به پیشنهادات که آنها به سرزنش برای مرگ و میر.

آقای کومو یک سوم مدت دموکرات تحت فشار قرار دادند پشت به شدت بر اظهارات که دولت خود دستور مارس 25 است که به طور موثر دستور داد خانه های پرستاری قبول Covid مثبت بيماران از بيمارستان ها منجر به مرگ و میر بیشتر.

در پاسخ به این انتقاد که دولت در بخش بهداشت و درمان منتشر شد گزارش که اساسا تبرئه دولت از هر گونه سرزنش; در این گزارش به این نتیجه رسیدند که “بسیاری از بیماران مراجعه کننده به خانه های پرستاری از بیمارستان بودند دیگر مسری در هنگام بستری و بنابراین نمی شد یک منبع عفونت است.”

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • کالیفرنیا و تگزاس در میان کشورهای تنظیم جدید ثبت شده روزانه.
  • صاحبخانه در حال پریدن تفنگ به عنوان یک اخراج و توقف دیگر کم.
  • برای کارگران که سنگ فرش با هم اشتغال این بیماری همه گیر در معرض حفره های عمیق در امنیت شبکه است.

در این گزارش گفت که این بیماری گسترش یافته بود توسط “هزاران نفر از کارکنان” که تا به حال بیماری و نمی دانم که آنها مسری است.

اعتبار…گرگ Vigliotti برای نیویورک تایمز

کسانی که نتیجه گیری را کمی بنیادی انتقاد جمهوریخواهان که فرماندار بود به سرزنش برای هزاران نفر از مرگ و میر اتهامات انجام شده در توییتر و مشخص شده توسط هشتگهای مانند #KillerCuomo.

در نامه ای به آقای کومو در ماه جولای نماینده استیو Scalise لوئیزیانا اقلیت جمهوریخواه شلاق که عضو یک خانه فرعی در coronavirus بحران گفت: دولت گزارش پر شده بود “سرزنش-تغییر نام-تماس و نیمه پخته اطلاعات دستکاری.”

آقای کومو گفت: دشمنان سیاسی بودند دروغ پراکنی و “مضحک” اتهامات.

“آن ارزان شد, آن را زشت بود, این بود, سیاسی, شد, فاکس نیوز, از آن متنفر بود و آن را یک دروغ” آقای کومو گفت: در تاریخ 10 جولای مصاحبه رادیویی یک روز پس از آقای Scalise ارسال نامه خود را. “این فقط یک کذب محض است, نه بر اساس هر واقعیت اما آنها این کار را برای مجمع تشخیص مصلحت نظام سیاسی.”

برای خانواده های افرادی که در خانه های سالمندان و کمک امکانات زندگی در نیویورک, سیاسی اصطکاک تحت الشعاع اهمیت به دنبال پاسخگویی برای مرگ و میر است که آنها باور بودند قابل پیشگیری است.

بسیاری از خشم آمده بودند که دولت شامل ایمنی در ارائه بودجه است. طرفداران نام آن را در میان محدود ترین حمایت در برابر پرونده های حقوقی در کشور است.

“مسئولیت داشتن می تواند باعث یک مرکز به سخت کوش تر و جلوگیری از حوادث اتفاق می افتد که آنها را هزینه پول” گفت: Susan M. Dooha مدیر اجرایی مرکز برای استقلال از غیر فعال است. “پیشگیرانه قدرت مسئولیت شده است خاموش است.”

تحت بودجه ارائه مراقبت های بهداشتی امکانات و کارکنان خود را محافظت می شدند از مسئولیت مدنی یا جنایی برای مدت زمان Covid-19 اضطراری که آقای کومو اعلام شده در مارس 7 است و هنوز هم در نیروی.

حقوقی و ایمنی را پوشش نمی دهد ناخالص سهل انگاری و یا عمدی سوء جنایی, اما به احتمال زیاد پوشش انواع حالات دیگر از جمله آسیب هایی که ناشی از کمبود نیروی انسانی یا تجهیزات حفاظتی.

ارائه شد جنگیدند و جشن توسط لابی های صنعت مانند بیشتر New York, انجمن بیمارستان که دارای روابط نزدیک به فرماندار کومو است و با توجه به صدها هزار دلار به دموکراتیک مبارزات انتخاباتی کمیته در آلبانی در ماه های اخیر (به عنوان به خوبی به عنوان مقادیر کمتر به کمیته ای برای جمهوری خواهان که نشستن در اقلیت در هر دو قوه مقننه اتاق).

زیر نظر آقای کیم لایحه که ایمنی می تواند اصلاح شود و اجازه می دهد تا اقدام قانونی اگر آن را می توان استدلال کرد که یک مرکز مراقبت های بهداشتی و یا مراقبت های بهداشتی حرفه ای تا به حال موفق به جلوگیری از یک بیمار از ابتلا به کروناویروس یا نه تا به حال سعی در حفاظت از آنها را از عفونت است.

“ما در حال حاضر می دانم که چگونه برای جلوگیری از و ترتیب برای Covid گفت:” آقای کیم که یک دموکرات است. “بنابراین ما قادر خواهد بود برای نگه داشتن خانه های پرستاری پاسخگو باشد.”

اعتبار…هیلاری سویفت برای نیویورک تایمز

این لایحه را نیز مشخص کنید که ایمنی بند را “تنها به اعمال Covid-19 مربوط به مراقبت و درمان است.” که بازگرداندن یک مسیر برای قصور پزشکی مناسب نامربوط به Covid-19 گفت: Richard Gottfried رئیس مجمع کمیته بهداشت و درمان.

اما مخالفان با اشاره به سرعت به آنچه که در نظر آنها کاستی از این قانون از جمله یک شرط که این لایحه تنها مورد آینده خواهد بود و نمی تواند عطف به ماسبق — یک بند که به گفته آنها خواهد صدمه دیده است کسانی که بیشتر تحت تاثیر قرار.

“این overreliance این overacceptance از این صنعت تلاش های لابی گری و ساده لوحی است که ما را به استدلال آنها این است که آنچه باعث شد تا حد زیادی به تراژدی برای خانواده ها در سراسر کشور گفت:” ریچارد Mollot مدیر اجرایی دراز مدت مراقبت از ائتلاف جامعه.

خانه سالمندان امکانات تشویق شدند برای رسیدن به قانونگذاران به صدای نگرانی های خود را و بیشتر New York, انجمن بیمارستان فرستاده قانونگذاران دو صفحه یادداشت روز سه شنبه ترسیم مخالفت خود را با هر گونه اقدام قوه مقننه به معنای مقیاس ایمنی.

“نیویورک بیمارستان ها عمیقا متعهد به مراقبت از نیویورک به بهترین توانایی های خود را در همه زمان ها از جمله در امکان تجدید حیات Covid-19” این یادداشت گفت. “مجلس باید اقدامات برای تضعیف و یا لرز که تعهد.”

گروه صنعت استدلال کرد که لغو مصونیت مطرح می مسائل مربوط به قانون اساسی و باز floodgates به یک مجموعه از عطف به ماسبق پرونده های حقوقی در برابر امکانات مراقبت های بهداشتی. به گفته آنها این قانون را به حساب نمی وسیع تاثیر تجدید حیات این ویروس می تواند در راه بیمارستان ها و آسایشگاه ها برای مراقبت از تمام بیماران و ساکنان نه فقط کسانی که بیمار مبتلا به کوروناویروس.

افزایش موارد برای مثال می تواند منجر به کمبود مراقبت های بهداشتی کارگران و فشار عرضه تجهیزات حفاظت شخصی که هر دو می تواند تاثیر مراقبت های ارائه شده به کسانی که مبتلا به این ویروس گفتند.

“اگر همه گیر می آید و در نیروی کامل مانند آن در ماه آوریل فشارهای آمده است که در خانه های سالمندان نمی گذارد مردم تنها با Covid آنها بر تمام ساکنان که شما در حال خدمت” گفت: جیم Clyne مدیر اجرایی LeadingAge نیویورک یک گروه است که نشان دهنده غیر انتفاعی و خانه های سالمندان.

مالی مبارزات انتخاباتی سوابق نشان می دهد که از اواسط ماه مارس بیشتر New York, انجمن بیمارستان های داده شده بیش از 300.000 دلار به مبارزات انتخاباتی کمیته کنترل دموکرات — که حکومت هر دو مجلس قوه مقننه — و جمهوری خواهان. که مسافت شامل 150.000 دلار به نیویورک دولت دموکراتیک مجمع دموکراتیک کمیته و 100.000 دلار به حزب دموکرات مجلس سنا شد.

هر دو مجلس سنا و مجلس سخنگویان اشاره کرد, اما, انجمن بیمارستان تا به حال مخالف آقای کیم لایحه که با حمایت سناتور لوئیس Sepulveda در سنا است.

“کمک نمی تاثیر مواضع ما و نه آنها از همیشه گفت:” مایکل Whyland سخنگوی مجمع.

روز چهارشنبه آقای کومو گفت: او می تواند “دیدن منطق” برای اجازه دادن به پرونده های حقوقی در مواردی که Covid مربوط به اما گفت که او می خواست برای نقد و بررسی این لایحه تمام قبل از دادن نظر.

آقای کیم گفت که او امیدوار است که قوه مقننه تصویب یک صندوق جبران خسارت قربانیان در برخی از تاریخ بعد برای خانواده ها از خانه سالمندان قربانیان احساسات مشترک توسط آقای Gottfried, که گفت که او هنوز هم با پشتیبانی کامل لغو مصونیت ارائه.

اما مانند تعیین در چه رفت در دولت خانه های پرستاری آقای Gottfried پیشنهاد کرد که گاهی اوقات کامل حساب در یک موضوع می تواند زمان را.

“نیمی از یک قرص نان بهتر از هیچ است” آقای Gottfried گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de