خاموشی پنج شنبه: مربع های سیاه و سفید تسلط بر رسانه های اجتماعی و جرقه بحث

جنبش اعتراضی موجب مرگ در بازداشت پلیس جورج فلوید در مینیاپولیس گسترش کسب و کار موسیقی به رسانه های اجتماعی در روز سه شنبه به عنوان عمده موسسات در سراسر جهان ارسال شده مربع سیاه و سفید و متوقف شد فعالیت های آنلاین در همبستگی.

این #BlackoutTuesday برچسب تحت سلطه رسانه های اجتماعی به عنوان نوازندگان و بازیگران عمده و موزه ها و رسانه های اجتماعی شرکت ها و کاربران عادی همه صورت گرفت. اما هشتگ مورد انتقاد قرار گرفت و توسط برخی از بودن تقلیل.

مربع سیاه و سفید جایگزین معمول مجموعه ای از رنگارنگ, پست و پرداخت برای تبلیغات در Instagram اما برخی حاضر به شرکت خواستار حرکت که آغاز شده و با موسیقی صنعت “عمده برچسب ضبط اجرایی سفید گناه روز” نامیده می شود و برای مردم برای به اشتراک گذاشتن ضد نژادپرستانه و ادبیات و فیلم به جای سکوت کردن.

دیگران از جمله انگلستان رپ Awate گفت: حرکت غیر دموکراتیک و اجرا بر هنرمندان است. او در توئیتر خود نوشت: “به جای این عملکرد ما باید در پیدا کردن یک راه برای unionise و نوآوری و روشهای حمایت از مبارزات مردم ما مورد حمله قرار گرفت. سرمایه داری ما را در اینجا. بیایید سعی کنید یک رویکرد جمعی.”

Ariana Grande, یکی از محبوب ترین Instagram کاربران با 189 میلیون پیروان ارسال شده یک مربع سیاه و سفید با لینک کلیک کنید برای Black Lives Matter حساب با عنوان: “ارسال استحکام و اگر شما در حال اعتراض امروز, لطفا در امان باشند.” دواین “راک” جانسون که 185 میلیون پیروان به سادگی ارسال یک مربع سیاه و سفید با هشتگهای #normalizeequality و #blackouttuesday.

مردم بخشی یادآور شد نه با استفاده از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به برچسب به عنوان معترضان در ایالات متحده و در سراسر جهان در حال استفاده از آن برای سازماندهی آینده تظاهرات و به اشتراک گذاری اطلاعات.

هنرمند, حلق Ojih Odutola بود که با توجه به نمایش در باربیکن قبل از Covid-19 همه گیر زده زیر نویس خود نوشته: “لطفا همین حالا با استفاده از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به برچسب آن را برای کمک به کسانی که در زمین به جای مراجعه به محلی وثیقه سرگرم کننده و یا سازمان های بین المللی.”

بسیاری از هنرمندان دیگر نیز صورت گرفت از جمله Olafur Eliasson و تریسی امین نوشت که: “جهان پر از ترس بسیار و کسانی که مسئول هستند و آن را بدتر و بدتر و بدتر و بدتر است.”

موزه ها و گالری ها از جمله لس آنجلس موزه هنر و ملکه در موزه بروکلین به تعویق افتاد فعالیت های آنلاین خود را در حالی که روز دوشنبه تیت ارسال شده توسط Chris Ofili نقاشی در ادای احترام به استفان لارنس با عنوان: “هیچ کس باید برای زندگی در ترس به دلیل رنگ پوست خود را.”

Infinite گفت که “ایستاده در همبستگی با جامعه و صنعت موسیقی” با خاموش کردن آن لیست پخش به مناسبت آنچه آن را به نام “فوق العاده عود از بی عدالتی در جامعه سیاه و سفید است که تجربه در مبارزه با نابرابری و آزار و خشونت”.

اینترنت شبکه رادیویی SiriusXM گفت: آن خاموش کردن کانال های موسیقی برای سه دقیقه. دقیقه اول “به تأمل در وحشتناک تاریخچه نژادپرستی” دوم شد و “در رعایت این لحظه غم انگیز در زمان” و سوم “به امید و تقاضا آینده ای بهتر”.

هیپ هاپ لیبل Def Jam اعلام شد که در آن توقف انتشار, بازاریابی و ارتقاء برخی از هنرمندان موسیقی در حالی که دیگران شد اهدای یک روز حقوق و دستمزد به سازمان “در خط مقدم این مبارزه”.

در انگلستان کانال های تلویزیونی و ایستگاه های رادیویی تغییر برنامه های خود را به علامت “خاموشی شنبه”.

BBC Radio 1Xtra میزبانی یک سری از بحث و مناظره در حمایت از جامعه با انتخاب آهنگ بازتاب, سیاه, غرور, توانمندسازی و هویت. رادیو بی بی سی 1 و رادیو 2 پخش لحظه از انعکاس. برخی از ایستگاه های تجاری از جمله بوسه سحر و جادو و رادیو مطلق مشاهده شد یک رسانه های اجتماعی خاموشی “ایستاده با جامعه سیاه و سفید برای مبارزه با نژاد پرستی و حمایت از ما مجریان نوازندگان همکاران و شنوندگان”.

ITV در طول روز نشان می دهد امروز صبح به طور خلاصه رفت و تیره نشان دادن یک صفحه سیاه با کلمات “Black Lives Matter”.

ام تی وی برنامه ریزی برای رفتن سکوت برای هشت ساعت مارک طول زمان فلوید گردن بود زانو زد ، کانال های دیگر از جمله VH1 و Comedy Central, برنامه ریزی شد مشابه حرکت در حالی که 4 موسیقی شد توقف خروجی آن پس از یک ساعت در طول روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>