سیاه کارگران در حال حاضر عقب مانده صورت خطرات اقتصادی
آوریل نرخ بیکاری

ملی

سیاه

16.7%

سفید

14.2%


سیاه کارگران در حال حاضر عقب مانده صورت خطرات اقتصادی

سیاه, نرخ اشتغال در حال سقوط و در حال تحول ثروت و درآمد آمار می تواند به سقوط بر روی شانه ها از کسانی که بیمار مجهز به تحمل آن است.

واشنگتن — coronavirus رکود اقتصادی ضربه سیاه و سفید آمریکایی ها به خصوص سخت تقویت نژادی و نابرابری که ممکن است بدتر شوند به عنوان اقتصاد آغاز می شود آنچه که انتظار می رود به یک آهسته صعود به جایی که آن را قبل از بحران.

آمریکایی های سیاه و سفید شده اند کمی بیشتر احتمال دارد به از دست دادن شغل و یا درآمد در رکود اقتصادی است که ریشه در زمان متحده به عنوان قفل شده است و اقتصاد خود. آنها بیشتر نگران تلفات مالی از ویروس از سفید آمریکایی ها و به مراتب کمتر از منابع در دسترس به سوار شدن آن را داده است که آنها پول کمتری کسب کرده و تا به حال کمتر توانایی برای ایجاد ثروت است. و آنها در حال مرگ هستند در نرخ های بالاتر از این ویروس بیش از سفید پوستان است.

نرخ بیکاری برای کارگران تا به حال نیز با کاهش به پایین ترین سطح خود فقط قبل از همه گیر یک تکه از خبر خوب این است که فدرال رزرو تا به حال ضامندار بر روی عنوان نشانه آن است که یک اقتصاد قوی تولید شد به طور گسترده به اشتراک گذاشته شد. این بیماری همه گیر است به سرعت به پایان رسید که دوران.

به عنوان چشم اندازی برای بهبود سریع رسید و آمریکایی ها صورت چه چیزی می تواند طولانی مدت کشش بالا و بیکاری و سرکوب رشد درآمد سیاه خانوار در حال مقابله با چشم انداز گسترش اقتصادی شکاف.

کارگران در سراسر نژادی و قومی دیده می شود بیکاری شلیک بالاتر میان دولت محلی و مستندات در این بیماری همه گیر اما بسیاری از کارگران سیاه پوست به دو مملو دسته بندی: آنها هم ضروری کارگران در خط مقدم در معرض ویروس و یا آنها شغل خود را از دست. کارگران سیاه پوست را تا 11.9 درصد از تمام کارکنان و 17 درصد از کارگران خط مقدم یک مطالعه نشان داد.

“ما نیاز به رسمیت شناختن است که مگر ما خوب هستند با سیاه و سفید و قهوه ای, خانواده همیشه تحمل بار این نوع از چیزهایی که ما نیاز به آدرس اساسی نابرابری” گفت: والری ویلسون یک اقتصاددان در سمت چپ متمایل موسسه سیاست اقتصادی.

یک سری از نمودار نشان می دهد چالش های پیش روی کارگران سیاه پوست, از جمله چگونه نابرابری دستمزد خونریزی به ثروت و نابرابری و به همین دلیل آنها وارد رکود اقتصادی در چنین شکننده دولت است.

نرخ بیکاری — سهم بزرگسالان به طور فعال تقاضا برای کار — در طول تاریخ در مورد دو بار به عنوان بالا به مردم سیاه به سفید در میان مردم حتی در بهترین شرایط اقتصادی است.

بسیاری از عوامل منجر به این تقسیم از جمله تبعیض نژادی و دسترسی به فرصت های آموزشی. مطالعات همواره شواهدی از تبعیض علیه سیاه, متقاضیان کار. شرکت به احتمال زیاد به تماس نامزدها با صدایی نام خود résumés مثلا. سیاه, کارگران آموزش و پرورش کمتر از نرخ یک واقعیت است که خود حاصل از آستین در حال اجرا فرصت نابرابری و مردم با کمتر تحصیل هستند کمتر احتمال دارد به کار گرفته شود.

در حالی که زیان کار به اقتصادی shutdown بخشوده اند نژادی یا قومی وجود دارد دلیل برای نگرانی است که سیاه و سفید و دیگر اقلیت های کارگران می تواند رنج می برند به طور نامتناسبی به عنوان شرکت تماس برخی — و نه همه — furloughed کارکنان.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

4 ساعت پیش
دور از Midtown را ضرب وشتم مسالمت آمیز مارس در بروکلین
4 ساعت پیش
‘شما نمی تواند تهدید خود را از مردم می خواهم که’
4 ساعت پیش
بیرمنگام گسیختن یک Confederate monument

کارگران سیاه پوست رنج می برند از آنچه که برخی از اقتصاددانان تماس “برای اولین بار اخراج آخرین استخدام” پدیده: آنها از دست دادن کار های اولیه و نرخ بیکاری همچنان در حال افزایش حتی به عنوان بازار کار برای کارگران آغاز می شود به زخم التیام یابد. که می تواند اثرات ماندگار زیرا کارگران که در گیر شدن در بازار کار را به حاشیه می توانید مهارت های خود را تبدیل به منسوخ شده و آن را سخت تر برای آنها را به عقب بر گردیم به آبرومندانه شغل پرداخت.

“بر اساس تجربه قبلی من انتظار دارم که ما نمی بینم بهبود نگاه به عنوان حتی به عنوان شغل ضرر و زیان شده اند” خانم ویلسون گفت و توضیح داد که در حالی که بسیاری در آمریکا شده است furloughed اقلیت از دست دادن شغل ممکن است بیشتر احتمال دارد به نوبه خود دائم.

سیاه و سفید کارگران به طور مداوم درآمد کمتر از سفید کارگران است. که تا حدودی به دلیل آنها بیشتر به شدت متمرکز در مشاغل کم پرداخت خدمات صنایع. اما این هم درست است که آمریکایی ها درآمد کمتر در هر سطح آموزش و پرورش از مقایسه با سفید پوستان و سیاه و کارگران همچنان در کمتر شرکتی هیئت مدیره اتاق و بالاترین پرداخت مشاغل در کشور از جمله جراحان و دندانپزشکان و کامپیوتر و سیستم های اطلاعات مدیران.

بانک فدرال رزرو سان فرانسیسکو تحقیقات نشان داده است که پرداخت شکاف بین سیاه و سفید کارگران به طور فزاینده ناشی از تعصبات است که سخت به تصرف در اطلاعات.

“عوامل است که سخت تر برای اندازه گیری از قبیل تبعیض و تفاوت در مدرسه با کیفیت و یا تفاوت در فرصت های شغلی — به احتمال زیاد بازی در نقش” مری C. دالی رئیس جمهور از سان فرانسیسکو تغذیه و نویسندگان نوشت: در یک سال 2017 تجزیه و تحلیل.

در بخشی به دلیل آنها را کمتر سیاه کارگران کمتر تجمع ثروت در طول زمان است. نتیجه نهایی این است که آنها کمتر پول در حساب های بانکی خود را از طریق تمدید ضعف اقتصادی به ایالات متحده می تواند در دوره نقاهت بعد از بیماری همه گیر. معمولی سیاه و سفید خانواده دارای یک دهم ثروت معمولی سفید خانواده با توجه به فدرال رزرو داده است.

چند دهه گذشته انجام داده اند نسبتا کمی برای ارائه ثروت سود به کارگران است. در سال 1983 با توجه به محاسبات توسط دانشگاه نیویورک اقتصاددان Edward N. ولف, متوسط, سیاه, خانگی تا به حال یک ارزش خالص بود که معادل حدود سه ماه از درآمد خود را — که است که می گویند اگر یک خانواده به فروش می رسد همه چیز را متعلق به آن می تواند جایگزین درآمد آن برای سه ماه. در سال 2016 ميانه سیاه خالص ارزش برابر با حدود شش ماه از ميانه سیاه درآمد.

بیش از مدت زمان مشابه متوسط سفید خانواده دیدم ثروت خود را افزایش از حدود دو سال به ارزش درآمد به حدود سه سال به ارزش.

به عنوان یک نتیجه, سیاه خانوار بودند در حدود دو برابر به احتمال زیاد به عنوان سفید خانواده به می گویند که آنها می خواهم که مشکل پوشش صورتحساب خود را اگر ضربه غیر منتظره 400 دلار هزینه در سال 2019 های اخیر فدرال بررسی یافت.

به عنوان بخشی از خود را پایین تر ثروت, سهم, سیاه و سفید, خانواده ها بسیار کمتر احتمال دارد به خانه خود. (و خانه های آنها را اغلب به ارزش کمتر به دلیل تبعیض نسبت به مقایسه خانه های مشابه سفید محله.)

در حالی که از سال 2007 تا 2009 رکود بود و دردناک برای خانواده هایی که دیدم خود ارزش مسکن رها کردن و ترک آنها را در زیر آب در وام های مسکن در این دوره از ضعف ممکن است به طور نامتناسبی آمار مستاجرها. این گروه در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با کم قیمت و می تواند در معرض خطر سقوط در پرداخت باید گسترش مزایای بیکاری و یک بار محرک پرداخت اجرا قبل از شغل ساعت و دستمزد ضربه محکم و ناگهانی.

دولت یک بار $1,200 چک به صورت مقدماتی خانوار و 600 دلار اضافی هفتگی مزایای بیکاری یا تکمیل و یا بیش از ساخته شده برای دستمزد از دست رفته برای بسیاری از خانواده های آمریکایی. اما مکمل به دولت بیکاری پرداخت تنظیم شده است به اعتبار جولای 31 و بسیاری از اقتصاددانان هشدار می دهند که مالی گروه کمک خواهد شد کافی برای کارگران از طریق آهسته تقلا بازگشت به فولر اشتغال است.

حتی حزبی دولت آمریکا انتظار دارد که ضعیف بازار کار به آخرین سال.

نگرانی این است که سایه همه گیر تر خواهد شد از لحاظ اقتصادی آسیب رساندن به همین کارگران که حداقل قادر به رسیدگی است که استرس های مالی — و اغلب کسانی که مردم سیاه و سفید و یا از دیگر گروه های اقلیت.

“بیکاری و تمایل به بالا رفتن بسیار سریع تر برای اقلیت و برای کسانی که تمایل دارند در پایان کم از درآمد طیف” جروم H. پاول فدرال رزرو صندلی و گفت: در یک کنفرانس خبری در اواخر ماه آوریل است. “همه درد و رنج در اینجا. اما من فکر می کنم کسانی که حداقل قادر به تحمل آن هستند که در حال از دست دادن شغل خود و از دست دادن درآمد خود و کمی کوسن برای محافظت از آنها در برابر مانند آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>