سیاه, زندگی خرد: خشم به عنوان پسر 14 است برزیل پلیس آخرین قربانیJoão Pedro Matos پینتو بود که جوان با استعداد و سیاه و درگذشت او در ماه گذشته با یورش به تفنگ شات خود را به عقب.

“او تا به حال رویاهای. او می خواست می شود یک وکیل گفت:” Neilton دا کوستا, پینتو, پدر, برزیلی, نوجوان که تیراندازی در یک botched حمله پلیس کشیده شده مقایسه به قتل جورج فلوید, 9,000 متر شمالی در مینیاپولیس.

“او همیشه می گفت: ‘پدر, یک روز من شما را با افتخار’,” یاد پینتو یک راننده از سن گنسلو یک شهر در شرق ریو. “و من می خواهم بگویم:” من بدون شک در مورد آن است.’ چرا که او مانند یک اختصاص داده شده است. او واقعا می دانست آنچه که او می خواست در زندگی است.”

João Pedro بود که 14 بود به دور از سیاه و سفید جوان برزیلی برای دیدار با مرگ زودرس در دست پلیس است. هزاران نفر کشته شده اند در سال های اخیر – and75 درصد از قربانیان بودند ،

اما قتل او را برانگیخته غیر منتظره ای با صدای بلند و اعتراض عمومی در میان رشد خشم بیش از یک قیام مرگبار خشونت پلیس که همچنان ادامه دارد با وجود یک دولت-دستور shutdown طراحی شده برای مبارزه با Covid-19.

روز یکشنبه تظاهرات خواهد مارس برای دومین بار در یک هفته برای محکوم پلیس ضرب و جرح در محله های فقیر نشین و چه به آنها تماس بگیرید حمایت دولت “نسل کشی” از برزیل را سیاه و جوانان است.

“این باید متوقف شود” گفت: João Pedro پدر. “پلیس باید در حفاظت از ما و نه ما را می کشد.”

زمانی که coronavirus قرنطینه اعلام شد در اواسط ماه مارس فعالان و ناظران امیدوار پلیس تهاجم به ریو redbrick favelas ممکن است فروکش – و در ابتدا به نظر می رسید که اتفاق می افتد.
João Pedro Matos Pinto at his school in São Gonçalo

“در 15 روز اول انزوای اجتماعی وجود دارد یک افت شدید در تعداد عملیات و مسلح درگیری در شهر ریو که واقعا استقبال – از آنجا که آن زمان برای این گفت:” Flávia اولیویرا پیشرو سیاه و روزنامهنگار.

اما در مارس تیراندازی کرده بود از سر گرفت. ریو پلیس ایالتی کشته 177 نفر است که ماه به تنهایی و یا یک نفر از هر چهار ساعت – دوم-بالاترین شمارش از زمان شروع ثبت بیش از 20 سال پیش.

در ماه مه به برزیل coronavirus تلفات رز بالاتر از 6000 سرکوب ادامه داد: با 13 کشته در یک حمله پلیس در 15 آوریل.

سه روز بعد João Pedro تنظیم کردن برای پسر عموی خود را در سن گنسلو را Complexo do Salgueiro به عنوان پلیس آماده به طوفان favela در جستجوی قاچاقچیان مواد مخدر.

عمه اش Denize رضا Matos پینتو به یاد می آورد در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای آشفته به عنوان او را تماشا پلیس هلیکوپتر معلق در هوا بیش ساحلی جامعه از نزدیکی ساحل جایی که او مشغول به کار بود.

پسر او و João Pedro در میان شش نوجوانان حلق آویز کردن در خانه و با وجود تیراندازی پینتو شتافت بازگشت امید به حفاظت از آنها. Huddles مسلحانه ماموران با محاصره محل اقامت و هنگامی که آنها در نهایت اجازه داد تا او را در درون او احساس ترس.

“جلو پنجره بود که پر از سوراخ گلوله. تلویزیون تمام شد شات از اتاق نشیمن به اتاق خواب همه چیز … وحشتناک بود … چمن سوخته بود از نارنجک آنها می خواهم انداخته گفت:” پینتو, 42.

در طبقه او به کشف یک استخر از خون که در آن João Pedro به نظر می رسد به ضرب گلوله کشته شده است. اما هیچ نشانه ای از بدن خود را که به دلایل که باقی می ماند تیره شده بود به پرواز در می 25 مایل در سراسر خلیج به ریو توسط هلیکوپتر بود و تنها واقع توسط خانواده روز بعد.

“همه من می توانم از فکر می کنم صحنه های ترسناک این کودکان شاهد بود” گفت: پینتو او به عنوان منعکس شده در برادرزاده او را وحشتناک دقیقه آخر در یک ساختمان سمت چپ pockmarked با بیش از 70 گلوله سوراخ.
Neilton da Costa Pinto at the funeral of his son João Pedro Matos Pinto, 14.

اولیویرا روزنامه نگار گفت او وحشت زده شد توسط شکوفایی در “بلاعوض مجنون بیش از حد و نامتقارن خشونت علیه یک گروه از مردم هستند که حتی بیشتر از دفاع بیش از حد معمول” به دلیل بیماری همه گیر. “محله های فقیر نشین در حال حاضر برخورد با عدم کار درآمد, و مواد غذایی,” او گفت: – در حال حاضر آنها دلیلی آینده زیر آتش بیش از حد.

João Pedro قتل در دست بررسی است. پلیس باید گزارش ادعا کرد که او در تیراندازی گرفتار به عنوان آنها به دنبال فرار اعضای باند. کسانی که به او اعتقاد دارم که او یک قربانی یا پلیس کینه توزی و یا ناخالص بی کفایتی.

“آنها با استفاده از این بچه ها برای تمرین هدف” ادعا Gláucio ریبیرا یک دوست خانوادگی.

João Pedro عمه – پسر که مانند دیگر چهار ساله پدید آمده جسمی اگر نه ذهنی صدمه ندیده – گفت که او مطمئن بود که مسابقه نقش مهمی در چنین خونریزی. “آن را دوست دارم یا نه وجود دارد نژادی طرف به این … و آن نباید بود. ما همه قرار بود برابر … [اما] اگر شما در اتوبوس و پلیس در آنها جستجو مردم از رنگ اول … اگر یک مرد سیاه و سفید اجرا می شود, او گناه. ما خسته از دیدن این نوع از چیزی که اتفاق می افتد,” او گفت:.

João Pedro پدر گفت: “پلیس نیاز به درک که favelas خانه را به مردم خوب است. مناسب و معقول مردم سیاه و سفید. اما متاسفانه زمانی که آنها می آیند به یک جامعه آنها را درمان همه ما مانند جنایتکاران. آنها در اشتباه هستند.”

به عنوان معترضان آماده به بازگشت به برزیل را به خیابان ها فریاد “Vidas نگرس importam” (“Black lives matter”), João Pedro بود که تنظیم به او نبود.

“ما در راه بد” گفت: عمه اش. “ما نگاهی به مبل و آن ما را به یاد او. ما چیزی خوردن او شود و ما به یاد داشته باشید او را. مادر فقیر خود را: او یک کمی چهار ساله که همیشه گفته: “João دوست game, این! ژوئن بود ، نگاه – کارتون که João دوست داشتم به تماشای!’ این خیلی غم انگیز را ببینید. آن را احساس می کند مانند هر لحظه من صدای او را بشنوید.”

روز دوشنبه دو هفته بعد از خواب و رویای تبدیل شدن به یک وکیل بود در هم شکسته João Pedro پدر پرداخت ادای احترام به یک خوشحال درس خوان churchgoing پسر.

“درد هنوز وجود دارد,” او گفت:. “آن را مانند آن را می خورد و شما از داخل به خارج است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>