‘Black Lives Matter’ نقاشی دیواری در خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن برج تخریب شده است چندین بار

[می خواهید برای دریافت نیویورک امروز با ایمیل ؟ در اینجا ثبت نام.]

امروز سه شنبه.

آب و هوا: خطرناکی داغ: بالا در اواسط-90s به نظر می رسد نزدیک به 100. بعد از ظهر رعد و برق می تواند قوی gusts.

جایگزین سمت پارکینگ: معلق از طریق پنج شنبه.


اعتبار…Andrew Kelly/ایسنا

تقریبا هر هفته پس از “Black Lives Matter” نقاشی شده بود در مقابل برج ترامپ در منهتن کسی تخلیه یک سطل رنگ از زرد نامه ها.

در یک حادثه دو زن فریاد زد: “تمام زندگی” موضوع به عنوان آنها در سراسر این سه کلمه در حالی که ریختن رنگ بر روی آنها. دیگر بار یک زن فریاد زد: “بیل د Blasio نیست در مورد مراقبت از مردم سیاه و سفید!” او به عنوان آغشته خیابان هنر با رنگ و در حالی که در دست ها و زانو.

همانطور که از دوشنبه شب و کلمات بوده است مخدوش توسط رنگ حداقل پنج بار. بسیاری از رنگ ثرورس بودند به سرعت دستگیر و به پلیس گفت: و کارگران شهرستان repainted نامه.

این defacing آمده است به عنوان بسیاری از نیویورکی ها ادامه اعتراض به سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در پی قتل جورج فلوید در مه 25 در مینیاپولیس.

اولین حادثه اتفاق افتاده فقط چهار روز پس از این نقاشی را رونمایی در جولای 9, پلیس گفت:. یک مرد راه می رفت به خیابان بلوک از خیابان پنجم بين 56 و 57 خیابان — با کیسه های کاغذی بیرون کشید و با یک سطل رنگ قرمز ریخته و آن را به طور عمده بر روی کلمه “زندگی می کند.” کارگران از شهرستان بخش حمل و نقل به سرعت تمیز و repainted نامه. بازداشت شده است.

چهار روز بعد پلیس گفت: دو زن و یک مرد وارد با رنگ آبی; یک ویدئو نشان داد یکی از خرابکاری پوشیدن یک پیراهن که به عنوان خوانده شده “تمام زندگی مهم است.”

روز بعد یک بار خبرنگار را دیدم یک گروه از زنان پرتاب های سیاه رنگ بر روی کلمات به عنوان آنها فریاد زد عبارات از جمله “استرداد پلیس” و “عیسی مهم است.”

دو تازه ترین حوادث رخ داده در روز شنبه و یکشنبه هنگامی که یک مرد از روچستر بازیگران رنگ بیش از این هنر خیابانی, پلیس گفت:.

خیابان پروژه دیده شده است به عنوان آخرین اختلاف در دشمنی بین شهردار, بیل د Blasio و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. این دو بارها و بارها درگیر شدند بیش نیویورک دادستان به دنبال رئیس جمهور سوابق مالی و شهردار ریاست جمهوری پیشنهاد اولیه.

در یک مورد در سال گذشته رئیس جمهور به نام آقای ده بلزیو “بدترین شهردار در ایالات متحده است.” چند ماه بعد آقای د Blasio گفت BuzzFeed که آقای تهمت می “نمی شود خوش آمدید در شهر نیویورک” هنگامی که او را ترک کاخ سفید است.

“رئیس جمهور یک رسوایی به ارزش های ما گرامی در شهر نیویورک” یک سخنگوی آقای د Blasio گفت: در ماه ژوئن. “هر زمان که او می خواهد به پا در جای او ادعا می کند که شهر خود او باید یادآوری سیاه زندگی مهم است.”

در پاسخ رئیس جمهور — که بارها و بارها تحقیر معترضان — در توییتر نوشت که این پروژه به یک “نماد نفرت است.”

خیابان پنجم نیست تنها خیابان شهر با رنگ سیاه و سفید “زندگی مهم است.” کلمات قرار داده شده در فولی مربع در پایین منهتن و در فولتن خیابان در بروکلین در میان مکان های دیگر.

در سراسر کشور شهرهای دیگر را در آغوش شبیه نقاشی است. در واشنگتن شهردار موریل Bowser خود در حال “Black Lives Matter” نقاشی در خیابان منتهی به کاخ سفید در اوایل ماه ژوئن است.

در پرتلند سنگ., و سینسیناتی خیابان هنر نیز تخریب شده است. و این ماه در مارتینز, کالیفرنیا., دو نفر متهم شدند defacing “Black Lives Matter” علامت و متهم به جرم و جنایت نفرت.


دو نوجوان در میان 8 کشته در روز مرگبار در شهر نیویورک

حمل و نقل کارگران N. Y. C. را همه گیر تاسیسات. این 3 پرداخت قیمت.

N. Y. C. مهر و موم با یک بومی آمریکایی در Loincloth چهره موشکافی

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره تلاش می کند برای جلوگیری احضاریه برای مالیات خواستار آن شدید Overbroad’

می خواهید بیشتر خبر ؟ ما پوشش کامل.

مینی جدول کلمات متقاطع: در اینجا این است که امروز پازل.


آخر هفته گذشته 105 کافه ها و رستوران هاعمدتا در شهر نیویورک خواهان اجتماعی-فاصله نقض. [خوار نیویورک]

انبوهی از اورژانس coronavirus وعده های غذایی به معنای فقیر بودند ریخته در کوئینز. [New York Post]

اجاره هستند حذف و جای خالی در حال افزایش است. می تواند اجاره تنظیم شود در معرض خطر? [شهر]


ناسا در مورد ارسال یک 2,200-پوند مریخ نورد به مریخ است. ماموریت — آخرین سه فضاپیما در حال راه اندازی به سیاره سرخ در این تابستان خواهد شد کمک به دانشمندان نزدیک به پاسخ به این پرسش دیرینه در مورد زندگی در سیارات دیگر و اینکه آیا مریخ می تواند یک کمپ برای اکتشاف بیشتر.

نیویورک گیر کرده در خانه های خود میلیون ها و میلیون ها مایل دور می توانید به دنبال همراه از طریق MarsFest یک سری از آنلاین رایگان حوادث ارائه شده در روز چهارشنبه توسط آمریکا موزه تاریخ طبیعی در منهتن. (موزه بسته است به دلیل coronavirus بحران است.)

“ما می خواهید برای الهام بخشیدن به تعجب در این زمان که همه چیز احساس قریب به اتفاق قربانیان و مردم احساس تعطیل می گوید:” بلا دسای مدیر موزه برنامه های عمومی. “علم هل ما رو به جلو وجود خواهد داشت و حتی فرصت های بیشتری برای اکتشاف و کشف و امیدوارم که در طرف دیگر از این بیماری همه گیر.”

مریخ نورد پشتکار است انتظار برای فرود بر روی مریخ در ماه فوریه و جمع آوری نمونه ها از سطح این سیاره. یک هلیکوپتر به نام نبوغ نیز بخشی از ماموریت; ناسا خواهد بود و ساخت آن برای اولین بار اقدام به پرواز با یک هلیکوپتر بر روی یک سیاره دیگر.

در طول MarsFest یک Facebook رویداد در ساعت 10 صبح را معرفی مریخ به کودکان است. در 1 p. m., دانشمندان منجر مجازی زمینه سفر به این سیاره از طریق یوتیوب. و در 8 p. m. a livestreamed “فضای کمدی جم” خواهد شد از ویژگی های ایستاده اعمال اجراهای موسیقی و فضا-بازی های مرتبط. دریافت جزئیات بیشتر در مورد روز و ثبت نام برای livestream نمایش کمدی در موزه سایت.

“چه بهتر از راه برای فرار از قرنطینه نسبت به مجازی زمینه سفر به مریخ؟” خانم دسای گفت.

امروز سه شنبه — فضا ،


دفتر خاطرات عزیز:

من سوار به سمت غرب بالا در یک روز آفتابی پاییز گذشته برای ارائه یک صندلی گهواره ای برای یک دوست جوان بود که در ماه آخر بارداری. صندلی یکی بود مادرم به من داده بود دهه پیش زمانی که من باردار با فرزند اول من.

چرا که در گهواره است بی دست و پا برای حمل و من امیدوار من را در پیدا کردن یک فضای پارکینگ در نزدیکی دوست من ساخت. افسوس که هیچ شانس. نزدیک ترین فضا من می توانم پیدا شد در ریورساید درایو نزدیکی اعطای آرامگاه حدود ده بلوک از آپارتمان او.

پس از برخی از آزمایش من تصمیم گرفتم که بهترین راه برای حمل صندلی بود به آن را نگه دارید از دست وارونه با صندلی بالای سر من و راک در هوا.

من احساس کمی آشکار عنوان رهبری خاموش کردن پیاده رو در امتداد رودخانه پارک. پارک پر بود از مردم و من خاکستری بود زن با موهای حمل یک صندلی گهواره ای وارونه بر سر او. من مطمئن هستم که من می خواهم برخی از عجیب و غریب به نظر می رسد و شاید از یک نظر و یا دو.

من نگران نیست. هیچ کس batted یک چشم.

— جین اسکات


نیویورک امروز منتشر شده است روزهای هفته حدود 6 a. m. در اینجا ثبت نام برای دریافت آن از طریق ایمیل. شما همچنین می توانید آن را در nytoday.com.

ما در حال آزمایش با فرمت نیویورک امروز. آنچه شما می خواهم برای دیدن بیشتر (یا کمتر) ، ارسال نظر و یا ایمیل ما: [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de