سیاه چاله یافت از 1000 سال نوری از زمینستاره شناسان می گویند که کشف یک سیاه چاله در آستان ما فقط از 1000 سال نوری از زمین است.

معلوم شد در یک سیستم به نام HR 6819 در صورت فلکی Telescopium.

این سیستم به نظر می رسد از طریق یک تلسکوپ به عنوان یک ستاره درخشان اما نشانه های ثبتشده در نور ساطع شده قبلا نازل شده وجود دارد به دو ستاره در حال حاضر.

در حال حاضر کارشناسان می گویند که بیشتر مورد تجزیه و تحلیل داده ها برای کشف وجود دارد یکی دیگر از بدن در سیستم: یک سیاه چاله با جرم بیش از چهار بار که از خورشید ما و نزدیک به زمین تا کنون یافت.

“ما متوجه شد که نمی تواند توصیف آنچه که ما دیدیم فقط با دو ستاره” گفت: دیتریش Baade یک بازنشسته ستاره شناس در رصدخانه جنوبی اروپا (ESO) و یک نویسنده از مطالعه.

“یکی از ستاره در حال حرکت است به صورت دوره ای با یک دوره 40 روز” او گفت:. “و تنها راه برای درک آن دوره و بسیار بزرگ [سرعت] از 60 کیلومتر در هر ثانیه با یک توده پنج بار است که از خورشید به استنباط وجود دارد که دیگر بسیار عظیم بدن که قابل رویت نیست.”

به عبارت دیگر یک سوراخ سیاه و سفید – یک شی به طور معمول تشکیل شده از گرانش سقوط یک ستاره عظیم.

نتیجه گفت Baade یک به اصطلاح “سلسله مراتبی سه گانه سیستم” که او توضیح داد که توسط مرجع به همراه فرزند.

“در یکی از شاخه های تلفن همراه شما را ستاره دار که یکی از آنها قابل رویت نیست که سیاه و سفید است که توسط سیاه چاله است. و این دو اشیاء در حال چرخش هر یک از دیگر,” او گفت:. “و دیگر شاخه های تلفن همراه شما باید یک ستاره است که بسیار دورتر از دو نفر دیگر است.”

سیاه چاله غیر معمول است. “مشخصه از این سیاه چاله است که آن را واقعا سیاه و سفید,” او گفت:. “تقریبا تمام دیگر سیاه چاله ها که ما می دانیم که در کهکشان راه شیری وجود دارد و تنها دو دوجین از آنها را – درخشش بسیار روشنی در X-rays.”

Baade گفت: دیگر سیاه چاله ها در هر حال یک همراه و همدم ستاره که خوراک آنها گاز است. با این حال به نظر نمی رسد به صورت تازه کشف سیاه چاله و ستاره نزدیک.

“این ستاره نه چندان عظیم است که آن را از دست می دهد مقدار زیادی از گاز و در نتیجه سوراخ سیاه و سفید گرسنه است که باعث می شود آن را بسیار تاریک است.”

او گفت: تنها تعداد انگشت شماری از شبیه سیاه چاله کشف شده است که قبلا و آنها merited بیشتر موشکافی. “همچنین ممکن است اولین [سیاه چاله از این نوع],” او گفت:.

Baade اضافه شده که HR 6819 – و یا به جای آن ستاره را می توان با چشم غیر مسلح دیده. “اگر شما می خواهید به آن را ببینید واقعا سربار شما نیاز به در نوک جنوبی آمریکای جنوبی,” او گفت:.

کار جدید است که منتشر شده و در مجله Astronomy & اخترفیزیک است که بر اساس داده های جمع آوری شده با استفاده از تلسکوپ در ESO را لا سیلا در رصدخانه شیلی.

“مدلهای نظری نشان می دهد که در کهکشان راه شیری وجود دارد بین 100 متر و 1bn سیاه چاله ها” گفت: Baade. “ما در حال پیدا کردن یک نوک یک کوه یخ.”

این کشف می تواند نور را در غیر معمول سیستم در صورت فلکی جوزا به نام LB-1. این سیستم که قبلا پیشنهاد شده بود و متشکل از یک ستاره و فوق العاده عظیم سیاه چاله – پیدا کردن که foxed کارشناسان. Baade اشاره کرد LB-1 به نظر می رسد بسیار شبیه به ساعت 6819.

او گفت که نشان می دهد LB-1 می تواند یک سه گانه سیستم معنی آن “تاریکی شی” می تواند یک سیاه چاله از یک مطلب عادی جرم و یا احتمالا یک ستاره نوترونی.

Dr Ziri Younsi یک کارشناس در سیاه چاله ها در دانشگاه کالج لندن بود که درگیر با تحقیقات گفت: “این قابل توجه است که یک سیاه چاله پیدا شده است بسیار نزدیک به زمین” با اشاره به زمینه است که مرکز کهکشان ما این است که حدود 25000 سال نوری از زمین است.

“این مطالعه جدید نکات در این چشم انداز هیجان انگیز از جمعیت کل از ستارگان با جرم سیاه چاله ها کمین در کهکشان ما” Younsi گفت. “این نیز ارائه می دهد یک پتانسیل جدید به معنی تشخیص بسیاری از سیستم های متشکل از چنین مرحله خاموش سیاه چاله ها را در کهکشان ما محله در آینده نزدیک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im