سیاه و سفید خانواده آمد به شیکاگو توسط هزاران نفر. چرا آنها ترک ؟

تپه بیمار است. — Hardis سفید 78, به سختی می تواند صبر کنید برای شکستن خارج از حومه.

او در لباس پوشیدن یک پیراهن فلانل شلوار جین و یک خرس, کلاه, strode در خارج از مستطیل ییلاقی او سهام با همسر و دختر و تاشو خود را بلند قاب پشت چرخ از نقره نیسان سدان.

چهل دقیقه به دور از حومه محله و تپه و او وارد در شیکاگو در لاپورت خیابان برای دیدن آنچه که او آمده بود برای دیدن: خوش تیپ خانه آجر با رنگ سفید تریم دو داستان بلند به عنوان جامد به عنوان اولین روز او را دیدم آن را در سال 1967.

برای یک لحظه او gazed در خانه. Marvin Gaye آرام در رادیو. چمن به نظر می رسید کمی طولانی او زمزمه. او با قرار دادن خودرو در دنده و شروع به بازگشت به حومه شهر.

“من نمی دانم که چرا من نگه داشتن به آینده را,” او گفت:. “من حدس می زنم من فقط از دست این محله است.”

برخی از مردم اغوا شده توسط نوستالژی و حس کنجکاوی درایو گذشته خود را در خانه های قدیمی در حال حاضر و پس از آن. آقای سفید آن را تقریبا هر روز.

امروز او یکی از بیش از 200 ، 000 آفریقایی-آمریکایی است که باید نقل مکان کرد و از شیکاگو در دو دهه گذشته هر چند در برخی از راه او هرگز به سمت چپ. برای بیش از یک سال او گرفته است این زیارت روزانه و بازگشت به خانه در Laporte به شهر که در آن کودکان خود را بزرگ شده و که در آن دو تن از دختران خود را هنوز هم زندگی می کنند.

ثابت خروج از آفریقایی-آمریکایی ها باعث شده زنگ و غم و اندوه در شیکاگو به کشور سوم بزرگترین شهرستان, که در آن مردم سیاه و سفید را به شکل تاریخ و فرهنگ و زندگی سیاسی. جمعیت 2.7 میلیون نفر است که هنوز هم تقریبا در تقسیم سوم در میان سفید پوستان و لاتین تبارها اما تعادل است تغییر. شیکاگو دیدم آن کاهش جمعیت در سال 2018 چهارمین سال در یک ردیف. پس از 2015 تقریبا 50 ، 000 ساکنان سیاه را ترک کرده اند.

آنها شده اند از این شهر بیرون رانده توسط تبعیض, اسلحه, خشونت, تبعیض آمیز پلیس نژادی و نابرابری در اشتغال ناهموار کیفیت مدارس دولتی و سرخوردگی در زندگی در محله ای که یک بار زمزمه تجاری منطقه رفته اند آرام و همچنین بیشتر جهانی شهری شکایات مانند افزایش اجاره و مالیات. در همان زمان, سفید, لاتینی, کیرخوری, آسیایی, ساکنان در جریان هستند و شیکاگو ثروتمند سفیدتر مرکز شهر و غرب حلقه و سمت شمال شده اند پررونق است. لری Lightfoot شهر سیاه شهردار در دهه قول داده است برای جلوگیری از از دست دادن دیرین ساکنان و شهرستان در مجموع درک برای راه حل.

خانواده سفید یک زندگی نماد چه شیکاگو نگه داشته و از دست داده است.

اعضای سه نسل از خانواده سفید باید دست و پنجه نرم با انتخاب که آیا برای ماندن در شیکاگو و یا ترک. هر یک از اعضای خانواده, داستان ارائه می دهد یک نگاه اجمالی به شهرستان تغییر الگوی مهاجرت. هر داستان نشان می دهد چه چیزی ساخته شده است Chicagoans تصمیم به ترک شهر و یا آنها را مصمم تر باقی می ماند.

آقای سفید کرده اند و در شیکاگو از می سی سی پی, زمانی که او یک نوجوان بود نقل مکان به حومه شهر به دلیل نیازهای رو به رشد خود Velma که زوال عقل است. مانند بسیاری از Chicagoans از نسل او را ترک کردند و این شهر تنها با اکراه.

زن و شوهر نقل مکان کرد و در دورا خود را بزرگش که معامله شیکاگو برای دامنه کوه به صورت بسیار متفاوت دلیل: او با تغذیه, فروش مواد مخدر و خشونت در خانواده و محله در سمت غرب.

اما دیگر فیلم دختران Nesan و Tshena هنوز هم زندگی در خانه و خانواده در لاپورت اعتماد به نفس است که محله خود را در حال نشان دادن نشانه هایی از چرخش.

و در نسل بعدی Ke’Oisha سفیدی’ قدیمی ترین نوه چپ شیکاگو برای فرصت های شغلی در جای دیگر پس از یک مسیر خارج از شهر است که بسیاری دیگر از سیاه و سفید کالج فارغ التحصیلان گرفته اند. او رهبری جنوبی, پیدا کردن یک حرفه ای در هوستون در حال رشد کلانشهر پرتکاپو با جوان پیوند و فرصت است.

در یکی از حس های سفید پوستان کهن الگویی شیکاگو خانواده گفت: Rob Paral یک متخصص که مطالعات جمعیت شهر است.

بسیاری از سیاه Chicagoans گرفته اند تنها مراحل کوچک و دور از شهر اسکان مجدد در نزدیکی حومه در ایلینوی یا ایندیانا که ارائه بسیار بیشتر دارای مدارس و هزینه های پایین زندگی است. دیگران باید به دنبال مسیر معکوس مهاجرت, ساخت خانه در مکان هایی مانند آتلانتا چند دهه پس از سیاه و سفید خانواده آمد به شیکاگو و دیگر شهرهای شمالی در اعداد بزرگ در جستجوی فرصت است.

“این یک تراژدی آمریکایی گفت:” برگرد. مارشال, تخم, یک کشیش در سمت غرب که عبادت شده اند ناپدید سال از رفتن به شهرستانها در سراسر غرب میانه و جنوب. “نگاهی به میراث که آفریقایی-آمریکایی جامعه تا به حال در سیاست های ملی در فرهنگ با بلوز و انجیل و جاز و ورزش از مایکل جردن به موبایل بانک. آفریقایی-آمریکایی در شیکاگو است که نابود شده است.”

Hardis

photophotophoto

هنگامی که آنها به خرید خانه در لاپورت خیابان در سال 1967 Hardis و Velma سفید شد یکی از اولین آفریقایی-آمریکایی خانواده در بلوک.

در دیسک های قدیمی خود را در محله Hardis اعلامیه که همه چیز تغییر کرده است.

برخی از ساختمان در حال بازسازی. دیگران هنوز در حال سوار کردن.

شیکاگو داستان از خانواده آغاز می شود در سال 1956 با 13 سال Hardis سوار قطار شمال با عمویش. آنها شروع به سفر خود را در Tupelo, از دست ندهید. مقصد خود شد شیکاگو اتحادیه ایستگاه. آنها بخشی از این مهاجرت بزرگ که میلیون ها نفر از آمریکایی های آفریقایی تبار به سمت شمال, به دنبال یک زندگی بهتر است.

زندگی در می سی سی پی بود و اغلب خسته کننده شده است. جوان Hardis شد نیاز به انتخاب پنبه معمولا در آوردن 150 پوند در روز است. شیکاگو بود یک لحظه تعجب می کنم که با آن آسمان خراش ها و وز وز خیابان زندگی. او و عمویش که به شیکاگو برای پیوستن به اعضای خانواده که در حال حاضر حل و فصل وجود دارد, وارد روز قبل از شهرستان به میزبانی 1956 دموکراتیک کنوانسیون.

“من آن را دوست داشت فورا” او گفت:.

هنگامی که او در 23 او ازدواج Velma همکار پیوند از جنوب. در سال 1967 آنها خریداری خانه در لاپورت — دو تخت در شیکاگو طرز سخن گفتن در سمت غرب به شهرستان — برای $23,500. آنها در میان اولین آفریقایی-آمریکایی, دو فاک, در بلوک.

اما در سال آینده کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور ترور شد و شورش پاره از طریق شیکاگو است. “این زمانی است که بسیاری از کسب و کار شروع به حرکت کردن” آقای سفید گفت. “نمایندگی خودرو سوپر مارکت ها. هنگامی که کسب و کار می رود از محله این محله است.”

سفید خانواده در حال فرار بودند خواست در توسط بی پروا عوامل املاک و مستغلات.

“همه چیز در حال تغییر سریع” آقای سفید گفت. “آنها تا به حال شایعات رفتن در اطراف گفتن سفیدی که سیاه پوستان در حال حرکت بودند در به طوری که آنها بهتر است به فروش اموال خود را.”

برخی از سفید همسایگان قول داد بماند و سپس از چپ به هر حال. “یک مرد, سه درب پایین به من گفت که او نمی توانست به فروش جای خود را فقط به خاطر اینکه سیاه پوستان در حال حرکت بودند در” آقای سفید گفت. “و این آخرین باری که من او را دیدم.”

خانه در لاپورت مرکز سفید خانواده جهان است. دورا Nesan و Tshena با حضور مدرسه در اطراف گوشه. آقای سفید کار می کرد یک شبه به عنوان یک meatpacker در اسکار مایر گیاه تکان دهنده نقل از پرس سوسیس سرخ کرده در استخوان دلسرد کننده درجه حرارت در کف کارخانه و Velma شد یک پرستار در Cook County, عمومی بیمارستان. بیشتر اعضای خانواده — آقای سفید مادر و خواهر و برادر خود را در قانون و فرزندان خود زندگی می کردند در بالای تخت.

آنها انداخت جشن تولد در گاراژ بالن و کودکان, بازی ریختن به کوچه. جادار با ایوان جلو بود یک شاهراه و محل تجمع.

سفید پوستان می دانستم که در هر خانه ای در لاپورت هر همسایه. این Stewarts. این Williamses. Martins.

“من فکر کردم من می خواهم به زندگی می کنند وجود دارد برای همیشه لطفا برای” آقای سفید گفت.

دورا

دورا سفید, فرزند ارشد پدر شد فرزند اول به ترک شیکاگو است.

پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان در سال 1986 او داوطلب خدمت سربازی در ارتش. دو سال بعد دخترش, Ke’Oisha متولد شد, جدیدترین ساکن یک خانه و خانواده برگزار شد که چهار نسل از سفید پوستان است.

اما این شهر تا به حال وارد یک رکود است. تولید رو به افول است. در سال 1992 آقای سفید خود را از دست داد $13.60-ساعت کار هنگامی که گیاه بسته شده است. “Oscar Mayer بسته شدن جان مطلب خوب-پرداخت شهرستان مشاغل” تیتر در شیکاگو تریبون به عنوان خوانده شده. نزدیک به 700 دیگر کارکنان به طور ناگهانی از کار بیش از حد.

و توسط Ke’Oisha را در سال دوم در اوایل 2000s دورا سفید رشد کرده بود در مورد محیط اطراف خود را. تا سال 2003 هیچ شهر دیگر در کشور به عنوان بسیاری از قتل به عنوان شیکاگو است. محله خود را از آستین یک جامعه از پیری آجر خانه گریستنس و ساختمان های آپارتمانی که اشغال نوار زیادی از شیکاگو طرف غرب تبدیل شده بود برای بدنام آن خشونت است.

“این خیلی بد تا grandkids شروع به آمدن نسل بعدی در دست من است” به گفته خانم سفید, 51. “نسل من می دانستم که آنها از فروش مواد مخدر, اما شما واقعا نمی آن را ببینید در کل خیلی. در حالی که بچه های جوان, آنها فقط شروع به مسدود کردن خیابان مسدود کردن ترافیک. آنها اهمیتی نمی دهند.”

خانم سفید نگران Ke’Oisha بود که روشن و بلند پروازانه. “من می خواستم به او را از آن محیط زیست,” او گفت:.

بنابراین او خریداری یک خانه در دامنه کوه کوچک حومه کمتر از 10 مایل به غرب است.

او و تو که’Oisha سوار به Austin در روزهای یکشنبه برای شرکت در خدمات در بیشتر سنت جان مقدس کلیسا. اما دیگران که یک بار به طور منظم در pews و تا به حال نیز نقل مکان کرد و دور بازگشت نیست.

خانم سفید دارای یک شغل ثابت انجام حسابداری و حقوق و دستمزد برای یک شرکت در خارج از شیکاگو و دوست دارد آرام از بلوک حتی اگر او نمی داند که همسایه ها او را به عنوان او به عنوان یک کودک. او معامله پر سر و صدا سر و صدا از “L” قطار برای Metra به حومه راه آهن.

شکی نیست در ذهن او است که او آنچه را که اکثر پدر و مادر را انجام دهید اگر آنها تا به حال شانس. او کشیده فرزند خود را از یک محیط خطرناک. او کمک کرد تا مجموعه Ke’Oisha در یک مسیر به یک موفقیت حرفه ای.

در جایی در امتداد راه او را متوقف گم شیکاگو است.

“من می توانید آن را و یا ترک آن را,” او گفت: نشستن در یک صندلی بالا حمایت در اتاق ناهار خوری در دامنه کوه. “من به ندرت می آیند به شهر.”

تو که’Oisha

تو که’Oisha سفید یک نوجوان بود که مادرش او نقل مکان کرد و او را به حومه و او rankled در اختلال.

اما پدر و مادر او تمرکز در آموزش و پرورش مشغول به کار بود. او برای اولین بار در خانواده سفید فارغ التحصیل از چهار سال دانشگاه, دانشگاه ایلینوی جنوبی در کاربوندیل بیمار.

پس از فارغ التحصیلی او می دانست که در آن او می خواست برای شروع حرفه ای او در بازگشت به خانه در شیکاگو است.

رام امانوئل سپس شهردار شد برگشتاندن شرکت به شهرستان تحسین شیکاگو نوظهور شهرت به عنوان یک پر رونق فناوری hub. تو که’Oisha سفید برای اعمال کار پس از کار است. به نحوی که آنها به نظر می رسید از او در دسترس است.

“من پیدا کردم خودم را در تلاش برای به دست آوردن یک کار خوب, و من افسرده بود در مورد آن گفت:” خانم سفید در حال حاضر 31. “من تحت تاثیر این بود که اگر من نمی دانم کسی که من که قرار بود برای به دست آوردن موقعیت.”

بنابراین او شروع به شکار برای کار در کشورهای دیگر با یک چشم در هوستون که در آن یک دبیرستان اچ نقل مکان کرده بود پیش از آن.

“من گفتم که من فقط به دعا در مورد این” خانم سفید گفت. “هر کس که ارائه می دهد بهترین کار این جایی که من دارم.”

Hewlett-Packard dangled کارآموزی با این وعده که آن را می تواند تبدیل به یک موقعیت دائمی اگر او سرآمد. شرکت پرداخت می شود هزینه های جابجایی و نقل مکان به یک آپارتمان دو خوابه برای 800 دلار در ماه یک سرقت نسبت به آنچه به او پرداخت شد در شیکاگو است.

این ضربه ای بود که به پدر و مادر خود را. آنها می تواند قبول کند اگر او در حومه شیکاگو. اما تگزاس ؟ “پدر من بود ‘هیچ کس در خانواده ما همیشه چپ’,” او گفت:.

هفت سال بعد آن را از دست داده است که او را هوستون یک شهر از 2.3 میلیون نفر آماده است برای رسیدن به شیکاگو در جمعیت مدتی در دهه آینده — در بخشی به دلیل پیوند مانند او.

وجود دارد او یک حرفه ای است که به نظر می رسد بی حد و حصر. کارآموزی منجر به یک کار به عنوان یک مدیر پروژه است. او خریداری یک خانه در خود که در آن او زندگی می کند با او یورکشایر تریر, گوچی.

درست قبل از کریسمس, خانم سفید به خانه آمد برای یک دیدار. روز قبل از او برنامه ریزی شده بود به پرواز بازگشت به هوستون در ژانویه او آرامش بخش را در خانه احاطه شده توسط دکوراسیون و ارائه زیر درخت.

این یک سفر شگفت انگیز خانم سفید گفت: گوچی استراحت رضایتمندانه در دامان او. اما ذهن او در حال حاضر مسابقه پیش رو به تمام وظایف است که انتظار او در کار است. از آن زمان به عقب بر گردیم به واقعیت در هوستون.

“من به پایان رسید تا آن را با محبت وجود دارد,” او گفت:. “من هیچ دلیلی برای بازگشت به شیکاگو.”

Tshena

photophotophoto

تاد Heisler/نیویورک تایمز

Tshena سفید خرید خانه در لاپورت خیابان از پدر و مادر خود را در سال 2018 است.

“من فقط گفت که خانه را ترک نمی کند, این خانواده,” او گفت:.

او نگه داشته است بسیاری از موارد اصلی پدر و مادر او را انتخاب کرد برای این خانه از جمله نقاشی و مبلمان.

پشت در خانه در لاپورت ماه گذشته Tshena سفید متوقف شد midsentence به مطالعه ضعف خراش در تاریکی به طبقه چوب جنگلی در اتاق نشیمن. آنها نیاز به جایگزین — مورد دیگر برای او در حال رشد لیست آرزو.

پس از همه, خانه شد و در حال حاضر او.

در تابستان 2018 پدر و مادر او را به یک تصمیم گیری: از آن زمان به فروش مورد علاقه خود را ، Velma شد 67 و حافظه اش محو شد. شاید ما باید حرکت در دورا در دامنه کوه, آقای سفید پیشنهاد کرد یک روز. همسر خود موافقت کردند و آنها خریداری یک خانه جدید وجود دارد با هم.

سرنوشت خانه و خانواده در لاپورت بود ناگهان یک سوال باز است.

“من فقط گفت که خانه را ترک نمی کند این خانواده گفت:” Tshena سفید که با این نسخهها کار در یک بیمارستان و در 47 هنوز شناخته شده به پدر او به عنوان “بچه من دختر است.”

خانم سفید هرگز پسندیده است و او تمایل به ترک. پدر او آمد تا او با یک پیشنهاد: می خواهم به آن را خرید ؟

او پرداخت می شود $130,000 نگه داشتن طبقه اول آپارتمان شخصی خود و نقشه کشی اجاره از خواهرش Nesan زندگی می کند که با کودکان خود در طبقه دوم.

پدر و مادر خود را حل و فصل با دورا در دامنه کوه. گاهی اوقات آن را به یک مبارزه برای پدر خود که پس از او 13 بود و به ندرت دور شده است از ثابت همهمه از شهر سر و صدا. “در این شهرستان وجود دارد چیزی که در تمام 24 ساعت,” او گفت:.

هر روز صبح او را سوار برای لاپورت خیابان تکان دادن در مدرسه عبور از نگهبانان و یادداشت های ذهنی از آنچه تغییر کرده بود.

خانم سفید گفت که برای اولین بار از او می تواند به یاد داشته باشید, خشونت اسلحه در حال کاهش است. در سال 2016 تیراندازی مشخصی در شیکاگو است. از آن پس پلیس باید تغییر تاکتیک تشدید حضور خود در برخی محلات و با تکیه بر به طور فزاینده ای پیچیده از تکنولوژی برای تشخیص جرم و جنایت است. در چند سال گذشته احساس ساکت تر, او گفت:, و 2019 صلح آمیز ترین از همه است.

“من نگران نباشید در مورد بیرون رفتن در ایوان جلو,” او گفت:.

او متوجه چیز دیگری بیش از حد. “بلوک در حال تغییر است,” او گفت:. “این یک مخلوط محله بلوک در حال حاضر — ما از نژادهای مختلف.”

در ماه ژانویه صبح پس از یک توفان برف آمار شهرستان تنها صدای خارج از خانه در لاپورت بود خراش بیل برف.

خانم سفید داخل بود در نزدیکی چیزهایی بود که در خانه برای آنچه احساس می کند مانند برای همیشه لطفا برای: خانواده پیانو که دورا استفاده می شود به بازی یک تصویر از سه دختران کوچک نشسته اند و با هم در نماز و قدیمی از مد افتاده رادیاتور که امتداد طول تصویر مقابل پنجره. آن را نقطه های مورد علاقه در خانه. در حال حاضر از آن است…. او دوست دارد به نشستن بر روی صندلی بالای رادیاتور احساس گرمی است.

او peered از طریق پنجره به خیابان. این بود روز شنبه که به معنای پدر او خواهد بود حضور در کلیسا در این نزدیکی هست. هر لحظه در حال حاضر او ممکن است منتقل می کند.

“ما او را از همه زمان ها وجود دارد,” او گفت:. “او ندارد و باید متوقف شود. او فقط کند می کند و به نظر می رسد. او را دوست دارد به می دانم که خانواده هنوز هم وجود دارد.”

سوزان Beachy و آلن Delaquérière کمک تحقیقات از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im