سیاه, سی ان ان, خبرنگار دستگیر هوا در تظاهرات بیش از جورج فلوید قتلپلیس در ایالت مینه سوتا بازداشت یک خبرنگار سی ان ان گزارش زنده در تلویزیون در اوایل صبح روز جمعه در حالی که پوشش مینیاپولیس تظاهرات و رهبری او و سه نفر از اعضای خدمه دور در دستبند زدن در چه مورد انتقاد قرار گرفته به عنوان یک نژادپرست حادثه است.

سیاه خبرنگار عمر Jimenez تا به حال فقط نشان داده شده است یک معترض دستگیر شده که حدود نیمی از ده افسر پلیس سفید از ایالتی مینه سوتا گشت او را احاطه بدون دادن یک دلیل.

“ما می توانیم حرکت را به جایی که دوست دارید,” او گفت: ماموران با پوشیدن ماسک های ضد گاز و چهره سپر قبل از توضیح زندگی در هوایی که او و خدمه اش کردند و مطبوعات است. “ما در حال خارج شدن از راه خود را.”

“این است که در میان ایالتی گشت واحد که پیشرفت کردن خیابان دیدن و پراکندگی معترضان در آن نقطه برای مردم منطقه روشن. و بنابراین ما راه دور” Jimenez گفت: قبل از اینکه به گفته او تحت بازداشت و دستبند توسط دو افسر. “چرا من تحت بازداشت آقا؟”

Jimenez و خدمه بودند بعد از آن منتشر شد. سی ان ان گزارش داد که فرماندار مینه سوتا تیم والس کرده بود عذرخواهی کرد به سی ان ان رئیس جمهور جف Zucker برای این حادثه. والس گفت: Jimenez “به وضوح از حق وجود داشته باشد” و او عمیقا متاسفم سی ان ان گزارش شده است.

در مقابل یکی دیگر از خبرنگاران سی ان ان جاش کمپبل که سفید بود گزارش در اطراف بلوک به دور از Jimenez. او گفت که پلیس بودند “مودب” زمانی که آنها با نزدیک شدن به او را به از او بخواهید که خروجی او بود و آنها به او گفت: “خوب, شما خوب هستید.”

Andrea Jenkins, مینیاپولیس, شورای شهر, معاون رئیس جمهور با سی ان ان گفت در مصاحبه ای که این حادثه شد نمونه دیگری از نژادپرستی نظاممند. در روز پنج شنبه او به نام محلی و مقامات دولتی اعلام نژادپرستی در مینه سوتا بهداشت عمومی اورژانس.

“تا زمانی که ما در برخورد با نژادپرستی آشکار در آن است رفتن به ادامه,” او گفت:.

صحبت کردن در سی ان ان وکیل Bakari فروشندگان گفت که او تا به حال شده است می ترسم برای Jimenez. “ما یک خبرنگار در زمین ما یک خبرنگار قهوه ای بر روی زمین است. آنها یک بلوک از هم جدا. قهوه ای خبرنگار دستگیر شده است و به خبرنگار ما می گوید آنچه که اتفاق می افتد.”

Walz تا به حال اعلام وضعیت اضطراری و دستور داد گارد ملی فعال در روز پنج شنبه. بعد در شب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد در یک صدای جیر جیر که غارتگران خواهد بود. توییتر او را متهم کرد و از شکستن آن قوانین توسط “ستایش خشونت است.”

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>