سیاه آمریکایی ها یک پیام برای دموکرات: نه تهمت است نه به اندازه کافی

کلمبیا, S. C. — در-دوربین نشانی پس از یک هفته از مخرب تظاهرات معاون رئیس جمهور سابق آمده است. التماس با مخاطبان خود به تصور زندگی برای مردم سیاه و سفید در آمریکا است. تصور کنید که او گفت: “اگر هر بار که شوهر یا پسر یا دختر در سمت چپ خانه, شما می ترسید برای ایمنی خود را.” تصور کنید که پلیس به نام شما برای نشستن در استارباکس.

“خشم و نا امیدی و خستگی آن غیر قابل انکار است.”

خستگی. برای بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید در سراسر کشور چه یک سال در این ماه بوده است. Coronavirus همه گیر شده است ادامه داد: به طور نامتناسبی کشتن مردم سیاه و موجی از مشخصات بالا قتل در ماه های اخیر در گرجستان, کنتاکی و مینه سوتا دومی دو در دست پلیس منجر به تظاهرات گسترده در سراسر کشور.

تظاهرات را تکان داد بیش از سه ده شهرستانها در روز شنبه به عنوان جمعیت ابراز خشم بیش از مرگ جورج فلوید یک گارد امنیتی که کشته شد در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. تظاهرکنندگان تعطیل بزرگراه مجموعه آتش سوزی و مبارزه پلیس با باطوم و گاز اشک آور و درد و نا امیدی از لحظه ریختن به خیابان ها.

در کلمبیا, شهرستان که در آن آقای بایدن تحویل پیروزی خود را پس از سخنرانی کارولینای جنوبی اولیه بیش از سه ماه پیش از تظاهرکنندگان در روز شنبه گفت: آنها خواستار بیش از آنچه به نظر می رسید مانند یک انتخابات در ماه نوامبر تحویل خواهد بود. نه تنها عدالت برای مرگ جورج فلوید اما تغییر در قدرت سیاسی و اقتصادی که جلوگیری از مرگ یکی دیگر از سیاه و فرد در بازداشت پلیس, دیگر, وحشیانه, ویدیو رفتن ویروسی.

“من خسته از بیرون آمدن در اینجا” گفت: Devean ماه 21 ساله کلمبیا ساکن یکی از صدها شرکت کننده در تظاهرات مسالمت آمیز در این شهر است. “من خسته از احساس مجبور به انجام تمام این کار را.”

اعتبار…شان Rayford برای نیویورک تایمز
اعتبار…شان Rayford برای نیویورک تایمز

به ذهنم خطور سیرا مور 24 با حضور در این تظاهرات حمل در خانه نشانه آن است که به عنوان خوانده شده “بدون عدالت بدون صلح” که او و مادر بزرگ شده اند در اعتراض به همین مسائل در طی یک قرن.

او نگاه نژادی متنوع از هزاران نفر که جمع آوری شده برای یک برنامه کوتاه مراحل کاخ قبل از ماه مارس به ایستگاه پلیس محلی.

در کنار او بود نشانه ای دیگر: “احترام وجود من یا انتظار من مقاومت است.”

“من فقط فکر نمی کنم که چگونه تغییر اتفاق می افتد,” خانم مور گفت: رای گیری. “آنها شده ایم به ما گفتن برای انجام این کار برای مدت طولانی — و ما آن را انجام داده — و در همه چیز است که هنوز هم در جریان است.”

کلمات او — ابراز احساسات به اشتراک گذاشته شده توسط همسالان خود — خدمت اطلاع به سیاستمداران مدنی و حقوق گروه و آقای بایدن این, presumptive نامزد دموکرات که خواستار وحدت در میان نا امیدی. “اگر شما می خواهید تغییر در امریکا بروید و ثبت نام برای رای دادن گفت:” شهردار Keisha لنس کف آتلانتا اما مصاحبه با فعالان پیشرو و دموکراتیک آمار و ارقام از جمله استیسی آبرامز از گرجستان دیرین رهبر جنبش حقوق مدنی و نامزد سابق ریاست جمهوری جسی جکسون و نماینده Ayanna Pressley ماساچوست حرف معمولی که چارچوب: اگر دموکرات ها می خواهند مردم را به رای رهبران حزب نیاز به گوش دادن به چرا مردم عصبانی هستند.

خانم آبرامز توصیف وقایع هفته گذشته چه اتفاقی می افتد زمانی که مردم از جان گذشته برای “درد خود را به اعتبار.”

“شما می توانید ایجاد انگیزه کسی که به یک رفتار است که آنها باور نمی خواهد در واقع تغییر,” او گفت:. “ما باید برای شروع با گفتن آنچه شما احساس می کنید و آنچه شما ترس واقعی است.”

آقای بایدن تلاش برای حمله به این تعادل است. او به روشنی در اظهارات اخیر خود که به او گفته بود به آقای فلوید خانواده. او در مورد این کشور نیاز به مقابله با “حقایق ناراحت کننده” نژادپرستی.

“روح بسیار آمریکا در خطر است,” او گفت: بستن تنش بین پلیس و جوامع برای از بین بردن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از کاخ سفید است.

اما لحظه ممکن است هنوز تست آقای بایدن که اولویت به عنوان یک خسته سیاه رای دهندگان خواسته های به مراتب بیشتری تغییر نسبت به وعده بازگشت به حالت عادی است که سوخت مبارزات انتخاباتی خود. دموکراتیک حزب سیاسی اصلی ترین آمریکایی های سیاه و سفید. معاون سابق رئیس جمهور یکی از سنا معماران مدرن سیستم عدالت کیفری نمی تواند مقابله با نژادپرستی بدون پرداختن سیستمیک نابرابری و او نمی تواند آدرس سیستمیک نابرابری به سادگی بازگشت به قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا است.

“ما نیاز نیست نسیم” آقای جکسون گفت: در مصاحبه اخیر است. “عدم تهمت کافی نیست.”

آقای بایدن پیروزی در کارولینای جنوبی نقطه عطفی برای یک بار خود را آور مبارزات انتخاباتی. حمایت خود را از آمد در سراسر میباشد اما قدرت خاص بود و مسن رای دهندگان — افرادی که گفت: جامعه آشنایی و اعتماد آقای بایدن همراه با درک توانایی به ضرب و شتم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورده خود را حمایت.

برای برنده شدن در ماه نوامبر و برای ارائه در وعده های خود را از آمریکا وحدت آقای بایدن است به احتمال زیاد به نیاز به بیش از این ائتلاف است که او را به ارمغان آورد ابتدایی خود را با پیروزی. و به تعامل جوانتر رای دهندگان او نیاز به ارائه بیش از وعده برکناری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک پاسخ به زمان ناامیدی.

اعتبار…الیزابت Flores/استار تریبیون از طریق آسوشیتد پرس

در سیاست و در مقابل یک نیروی کار با عدالت کیفری کارشناسان که به حمایت سناتور برنی ساندرز ورمونت در حال حاضر تشکیل شده است. آقای جکسون که حمایت آقای ساندرز در بازار اولیه گفت: آقای بایدن است که “یک توافق سازنده” و اگر احاطه شده توسط افراد مناسب و با کیفیت باید در خدمت او هست.

اما آقای بایدن همچنین باید حداقل رساندن اشتباهات گفت: شهردار Stephen بنیامین کلمبیا اشاره به جنجال های اخیر که در آن آقای بایدن عذرخواهی کرد بعد گفت: “شما نمی سیاه” برای مردم نامشخص است که آیا برای حمایت از او یا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“بزرگترین دارایی است که هر نامزد برای بهتر یا بدتر است و اصالت” آقای بنجامین گفت. او views صحت به عنوان یک پیش نیاز به تسطیح با افرادی که مورد استفاده برای نا امید شدن. “من معتقدم که اگر معاون رئیس جمهور اصیل جو مشروع مرد خوب کسی که من فکر می کنم مردم را جذب به آن اصالت.”

درگیر شدن با یک جامعه است که احساس ناراضی توسط نظام سیاسی می تواند مشکل باشد. آقای ترامپ ساخته شده است یک نمایش عمومی از تلاش برای محور آمریکایی های سیاه و سفید به دور از حزب دموکرات هر چند او سهوا به روشنی در نظرات به خبرنگاران در روز شنبه کمی پیشرفت او ساخته شده است: “MAGA این است که امریکا بزرگ دوباره گفت:” بحث در مورد رای گیری خود را پایه. “آنها عشق آفریقایی-آمریکایی, مردم, آنها, عشق, مردم سیاه و سفید. MAGA را دوست دارد سیاه و سفید مردم است.”

در ماه اکتبر گذشته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در کلمبیا به آدرس فروم در پلیس و عدالت کیفری — بسیاری از مسائل معترضین به خیابان آمدند — برگزار بندیکت کالج های تاریخی سیاه و سفید نهاد. او یک روز پیش از برخی از 2020 دموکراتیک کاندیداها از جمله آقای بایدن.

“دموکراتیک سیاست باید اجازه آفریقایی-آمریکایی ها را گرفته و آنها را برای اعطا” آقای ترامپ گفت: پس از آن.

مترقی رهبران سیاه و سفید بسیار مهم از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بسیاری از رای دهندگان سیاه. اما آنها همچنین بر این باورند که حزب دموکرات باید گاهی اوقات شده است خود بزرگترین مانع در پرداختن به خشونت پلیس و نژادی و نابرابری.

“بخشی از دلیل این سیستمیک نابرابری است که آنها فراتر از نه تنها اما زمان گفت:” خانم آبرامز است که در میان کسانی که در حال بررسی توسط آقای بایدن به عنوان یک پتانسیل همسر در حال اجرا. او همچنین اشاره کرد که:”ما باید بسیار عمدی مورد گفت این است که در مورد یک لحظه و یا یک قتل — اما تمام زیرساخت از عدالت است.”

خانم Pressley, یکی از اعضای خانه که به معرفی یک قطعنامه برای محکوم کردن خشونت پلیس نژادی پروفایل و استفاده بیش از حد از زور در کنگره این هفته با اشاره به تلاقی مسائل جوامع سیاه: بهداشت عمومی بحران, بحران اقتصادی و, با تهدید خشونت پلیس “فقط تلاش برای زنده ماندن است.”

کارشناسان اقتصادی پیش بینی کرده اند که حتی به عنوان کشور, چهره های سراسر کشور رکود سیاه جوامع ممکن است به ضربه بسیار سخت است. دسترسی به سرمایه خشک خواهد شد تا با سرعت بیشتری به ویژه برای صاحبان کسب و کار و آینده “بهمن از اخراج” می تواند جابجایی سیاه مستاجرها در سراسر کشور است.

خانم Pressley, یک شورشی مترقی در سال 2018 که ضرب و شتم یک دموکرات وقت تا حدودی با یک استراتژی برای شرکت nontypical رای دهندگان گفت: اگر مقامات منتخب می خواهید به صحبت می کنند به درد مردم آنها را به درک “کمبود اعتماد” آنها عامل تحت.

“مردم نمی شرکت نمی کند چرا که آنها نادان و آنها نمی دانند که به اندازه کافی” او گفت:. “این دلیل است که آنها می دانند که بیش از حد. آنها در آن زندگی می کنند هر روز.”

در روز شنبه مارس در کارولینای جنوبی سرمایه هزاران نفر جمع شده بودند در یک دولت کاپیتول غنی با خود نژادی داستان بازگشت. قدیمی خارجه کارولینای خانه بود به زمین سوخته در طول جنگ های داخلی و ساختمان جدید شامل بناهای تاریخی به قرن 19 دولت آمار و ارقام که باز نژادپرستان — مانند دکتر جواد ماریون سیمز یکی از پیشگامان در زمینه جراحی که به تجربه در سیاه بردگی زنان و بنیامین Tillman سابق آمریکا و سناتور و کارولینای جنوبی, فرماندار که مثبت صحبت کرد در مورد لینچ اوباش که به کشته شدن ساکنان سیاه.

اعتباری…شان Rayford برای نیویورک تایمز

روز شنبه دولت و مجلس گام های پر بودند از اهالی کارولینای جنوبی خواستار حق زندگی بدون ترس اکو از آنچه برخی از مردم مبارزه برای بیش از یک قرن پیش در روز از آقای سیمز و آقای Tillman.

“به وضوح صدای ما به اندازه کافی نیست” گفت: Kayla Brabham یک 28 ساله دانشجو در بندیکت کالج که به قلم آقای تهمت سخنرانی در مدرسه او را.

“این فقط چند سال یا ماه آن را در کل زمان من هنوز زنده بوده است,” او گفت:. “ما باید به بیرون می آیند در اینجا به خانواده احساس ما مهم است.”

حتی نام او, او گفت:, یک یادآوری از کشور میراث از خشونت است.

“B-R-A-B-H-A-M,” او گفت: املای آن را. “ما که از ما برده کارشناسی ارشد. من great-great-grandmother, بود, در, Hampton, South Carolina.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>