آمریکایی های سیاه و سفید چهره نرخ هشدار دهنده از Coronavirus عفونت در برخی از کشورهای

در لوئیزیانا یکی از کشورهای بسیاری ویران coronavirus حدود 70 درصد از افرادی که فوت کرده اند با مقامات اعلام کرد در روز دوشنبه, اگر چه تنها یک سوم از جمعیت این ایالت است ،

در شهرستان اطراف میلواکی که در آن 27 درصد از ساکنان سیاه تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از آفریقایی-آمریکایی ساکنان آزمایش مثبت برای این ویروس به عنوان سفید, مردم, آمار و ارقام منتشر شده در این هفته نشان می دهد.

و در شیکاگو جایی که آفریقایی-آمریکایی ساکنان را تشکیل می دهند کمی کمتر از یک سوم از جمعیت بیش از نیمی از کسانی که به ویروس سیاه و سفید هستند. مرگ و میر وجود دارد و حتی بیشتر نگران کننده: آفریقایی-آمریکایی ساکنان را تا 72 درصد از کسانی که در برابر این ویروس در شیکاگو است.

“تعداد کسانی که نفس خود را دور آنها واقعا” گفت: لری Lightfoot شهردار شیکاگو اعلام کرد که این شهر ارقام در روز دوشنبه. “این است که یک تماس به عمل لحظه برای همه ما است.”

خانم Lightfoot اول زن برای انتخاب شهردار این شهر در مصاحبه ای گفت که این آمار بودند “در میان تکان دهنده ترین چیزهایی که من فکر می کنم من به عنوان شهردار.”

داده ها در نژاد آمریکایی که بیمار توسط coronavirus شده است در یک تعداد انگشت شماری از مکان و آن را بیش از حد محدود در این مرحله کارشناسان می گویند را جارو گیری در مورد ملی یا طولانی مدت عکس. اما روز به روز در حال ظهور آمار نشان می دهد ساکنان سیاه آلوده شدن در اخلال نرخ در برخی از نقاط کشور از بزرگترین شهرها و ایالات متحده.

نژادی و نابرابری در coronavirus موارد و نتایج, بهداشت عمومی, محققان گفت: منعکس کننده آنچه اتفاق می افتد زمانی که یک ویروسی همه گیر است که لایه لایه در بالای تثبیت نابرابری.

داده های در حال ظهور در برخی از مکان های, محققان گفت: تا حدودی توضیح داده شده توسط عوامل است که می تواند سیاه و سفید آمریکایی ها بیشتر آسیب پذیر در هر شیوع آنها کمتر به احتمال زیاد به بیمه بیشتر احتمال دارد که شرایط بهداشتی موجود و به عنوان یک نتیجه ضمنی و تعصب نژادی بیشتر احتمال دارد به محروم تست و درمان است. و پس از آن محققان وجود دارد بسیار عفونی طبیعت coronavirus در یک جامعه که در آن سیاه و سفید آمریکایی به طور نامتناسبی نگه داشتن شغل است که اجازه نمی دهد آنها را به ماندن در خانه.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • نیویورک سوابق بزرگترین واحد در روز افزایش مرگ و میر.
  • بریتانیا را فلج کرده است نگرانی برای سلامت خود نخست وزیر و سوال از ظهر.
  • چین به پایان می رسد یک مستند در ووهان به عنوان کشور گزارش خود را اولین روز از ماه ژانویه با هیچ مرگ و میر.

“اگر شما در راه رفتن خارج و ببینید که چه کسی است که در واقع هنوز کار گفت:” ایلین Nsoesie یک بیماری عفونی modeler در دانشگاه بوستون در دانشکده بهداشت عمومی “داده نمی به نظر می رسد تعجب آور است.”

متحده مانند کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی گزارش داده اند که در مقایسه با ساکنان سفید, سیاه ساکنان حساب برای بالاتر نسبت مثبت coronavirus آزمون از آنها نمایندگی در جمعیت عمومی است. مردم سیاه و سفید هستند و در مقایسه با نسبت جمعیتی در مقایسه با مردم در میان کسانی که آلوده در منطقه لاس وگاس و در میان کسانی که آزمایش مثبت برای این ویروس در کانکتیکات. در مینه سوتا آفریقایی-آمریکایی ها آلوده شده است با کروناویروس در نرخ تقریبا متناسب با خود را در صد از جمعیت این ایالت.

هنوز در بسیاری از نقاط داده ها همراه با محدودیت های قابل توجهی. مقامات گزارش نژادی اطلاعات برای مواردی که بیمار نژاد شناخته شده است. برای درصد زیادی از کل موارد در آن مکان — گاهی اوقات بیش از 40 درصد — هیچ نژادی اطلاعات در دسترس است.

و مقامات در بسیاری از ایالت ها از جمله کسانی که ضربه گیر — کالیفرنیا و نیوجرسی و نیویورک و واشنگتن ارائه نشده است ایالت, اطلاعات در مورد نژاد از بیماران.

که موجب خشم در برخی از گوشه و کنار. Jumaane D. Williams, مدافع عمومی برای شهر نیویورک در روز پنج شنبه با ارسال نامه ای به شهردار, بیل د Blasio خواستار آزادی شکست موارد توسط نژاد. سناتور الیزابت وارن از ماساچوست کامالا هریس کالیفرنیا و Cory Booker نیوجرسی در خواست کرده است که مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت جمع آوری و نژاد و قومیت اطلاعات در coronavirus تست و درمان است.

“با وجود پاک کردن آسیب پذیری مردم از رنگ در این اضطراری برای بهداشت عمومی در جامع اطلاعات دموگرافيک در نژادی و قومی ویژگی های افرادی که آزمایش یا درمان برای Covid-19 وجود ندارد” این سناتور دموکرات نوشت: در نامه خود با اشاره به بیماری ناشی از کوروناویروس.

همانطور که برای مکان های که در آن نژادی داده شده است ردیابی و ساخته شده برخی از کارشناسان با اشاره به دیرینه ساختاری نابرابری که ممکن است توضیحات برای نابرابری.

Sharrelle باربر یک استادیار پژوهشی اپیدمیولوژی و آمار زیستی در دانشگاه گفت: دولت redlining سیاست هایی که تاریخ به 1930s چپ بسیاری از محله ها با ساکنان فاقد فرصت های شغلی پایدار, مسکن, فروشگاه های مواد غذایی با مواد غذایی سالم و بیشتر. که بدان معنی است نامتناسب نرخ آسم و دیابت, او گفت:, و همچنین ساکنان که به سادگی نمی تواند داخل خانه های خود بمانند و به دور از محل کار.

“این جوامع از لحاظ ساختاری آنها پرورش زمینه را برای انتقال بیماری,” او گفت:. “این نه بیولوژیکی. واقعا این موجود ساختاری نابرابری که در حال رفتن برای شکل دادن به نابرابری نژادی در این بیماری همه گیر.”

قبل از همه گیر آمار مقامات محاسبه کرده بود که سفید Chicagoans تا به حال به طور متوسط امید به زندگی از 8.8 سال دیگر از ساکنان سیاه.

“سیستمیک و نژادپرستی نهادی است که باید محور این نابرابری از طریق این سال ما در حال حاضر شاهد بازی در Covid داده, گفت:” دکتر آلیسون Arwady مدیر شهرستان را در بخش بهداشت و درمان.

مقامات روز دوشنبه گفتند که سفارش ارائه دهندگان خدمات بهداشتی ارائه کامل اطلاعات دموگرافيک در تمام coronavirus بیماران پس از شیکاگو می تواند استقرار شهردار چه به نام “نابرابری نژادی تیم های واکنش سریع” که نظارت بر علائم و ارائه تست و کمک به اجرای اجتماعی فاصله در مکان هایی مانند فروشگاه های مواد غذایی. طرح بودند نیز در محل قرار داده برای ارائه اضافی اتوبوس در امتداد مسیرهای شلوغ بنابراین مسافران می تواند فاصله بیشتر بین یکدیگر است.

در دیترویت Rev. لری سیمونز گفت: “ما همان چیزی که ما همیشه ببینید: اساسی وجود دارد بی عدالتی در آمریکا در این بحران از تاج به تازگی آن را نشان داد.”

گزارش شد کمک توسط Audra D. S. برچ امی Harmon, Mitch اسمیت و مت Furber.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de