سیاه فعالان تعجب: اعتراض فقط مد روز برای سفید مردم ؟

گرامی پاتون به یاد می آورد springing به عمل هنگامی که دوستان خود ارسال یک پیام است که یک افسر پلیس شهر نیویورک به حال برداشت ریزه اندام مبارز با هود و تا به حال پرت و او را به پیاده رو.

خانم پاتون که سازمان چند Black Lives Matter, تظاهرات نوشته شده در مذاکرات در رسانه های اجتماعی برای کمک به شناسایی افسر. او همچنین به نام دوست خود را برای جزئیات بیشتر در این تجمع اعتراضی که شده بود whisked به اتاق اورژانس. “آه آن را میشل” دوست خود را به او گفت.

“صبر سفید میشل که من با استدلال به مدت سه سال ؟ سفید میشل پرسید:” یک شگفت زده و اشتباه خانم پاتون که سیاه و سفید است. صدمه معترض بود همکلاسی های سابق ، میشل موران 18 که محافظه کار تفسیر در سیاست و مسائل اجتماعی ساخته شده بود خانم پاتون 18, انقباض غیر ارادی ماهیچه در دبیرستان در منهتن.

جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس در مینیاپولیس تحت فشار قرار دادند و نگران مردم به خیابان ها به عنوان اتفاق افتاده بود بارها بعد از پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید. اما این بار سیاه و سفید معترضان ملحق شده یکهو با مردم در تظاهرات در سراسر شهر نیویورک و در سراسر کشور است.

در حال حاضر هر چند تظاهرات در شهر نیویورک در حال ebbing تا حدودی هر چند آنها هنوز هم رسم هزاران نفر از مردم به برخی از حوادث به خصوص در تعطیلات آخر هفته. و خارج از شهر وجود دارد در حال رشد است گاه از متنوع تظاهرکنندگان که خواستار عمیق کاهش در بودجه.

و به طوری که به طور طبیعی افزایش یک سوال برای فعالان که مدت طولانی است که اختصاص داده شده به این جنبش را تعهد سفید معترضان تحمل ؟

برخی از معترضان شناسایی به عنوان لیبرال و گفت: آنها تا به حال مدت طولانی است که دلسوز به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است اما تا به حال انجام نشده بسیار, اگر هر چیزی قبل از آن را نشان می دهد. دیگر مردم سفید گفت که آنها تا به حال یک بار بر این باور بودند که پلیس نمی تبعیض علیه مردم سیاه و سفید بود اما تغییر ذهن خود را به دلیل از آقای فلوید را کشتن.

برخی از مردم در پاسخ به هجوم سفید معترضان با ترکیبی از امید من-گفت-شما-بنابراین ضریب اطمینان و شک و تردید. برای دیرین فعالان وجود دارد یک نا امیدی است که در آن زمان یک جهانی همه گیر و در عین حال یکی دیگر از مرگ در دست پلیس به فشار مردم سفید به طور علنی در آغوش جنبش است. آنها تعجب که چگونه سفید بلند مردم را در حفظ و نشان دادن تا.

“ما می بینیم بسیاری از مردم سفید که نفرت ما کاملا نفرت ما برای این راه است که ما نگاه” خانم پاتون گفت: “برای دیدن سفید مردم در خط مقدم این هیجان انگیز است که می دانیم که این نسل جوان از مردم سفید پوست مراقبت.

“این است که سطح های مختلف از اعتراض.”

اعتبار…Simbarashe Cha برای نیویورک تایمز

هنوز برخی از معترضان و فعالان ابراز تردید در مورد تغییر است.

عقیق Tometi, 35, بنیانگذاران, سیاه, زندگی, ماده, نام, فوران “زیبا” اما او افزود: “من جزئی بیم و هراس مانند بسیاری از, که این می تواند در نهایت به یک روند است.”

“زمانی که رسانه های اجتماعی پست های مرگ پایین خواهد اقدامات و مردم اعتقاد راسخ برای تغییر مردن بیش از حد ؟” او گفت:, نوشته شده در پاسخ به سوالات. “من شده اند در انتظار برای این لحظه پس از من 12 سال به عنوان تنها سیاه و سفید از بچه ها در بلوک. من همیشه شناخته شده ام من شده است بخشی از چیزی بزرگتر از خودم. من نمی دانم چگونه آن را گشوده اما در اینجا ما هستند.”

آنتونی Beckford, رئيس جمهور از زندگی ماده بروکلین به یاد می آورد که در یک تظاهرات در بروکلین و احساس مضطرب در مورد تعداد زیادی از مردم سفید که نشان داده بود.

“من به اطراف نگاه کرد و من گفتم:” من احساس می کنم بیشتر است. این است زندگی من در خطر است؟'” گفت: آقای Beckford, 38, که اضافه شده است که او می ترسید که برخی از معترضان سفید گرایان نفوذ مارس.

او گفت که او و دوستان او تا به حال به برخی از سفید معترضان که آنها می تواند نه تنها نشان می دهد و بیش از.

“ما مبارزه است و مبارزه ما. خود امتیاز می تواند به تقویت پیام, اما آنها می توانند صحبت می کنند هرگز برای ما” آقای Beckford گفت. “شده اند وجود دارد که در آن لحظات بعضی از آنها می خواستیم در مقابل. من به آنها گفته ام برای رفتن به عقب است.”

اعتباری…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

دو جوان سفید افراد جدید به این جنبش در تلاش برای سازماندهی یک اعتراض در بی ریج که آقای Beckford در مورد از دیگر مردم سفید. او گفت که او آن را تعطیل کند. “پیام خود بود,” Yes, سیاه زندگی ماده و پلیس زندگی می کند توجه بیش از حد است.’ من مثل هیچ. شما می توانید فکر می کنم از ‘Kumbaya’ لحظه ای که ما ماموریت انجام,” او گفت:.

تحقیقات به نظر می رسد برای تایید سیاه معترضان معنا که آنها ملحق شده و برای اولین بار در تظاهرات علیه خشونت پلیس با تعداد زیادی از سفید معترضان.

یک مطالعه از فلوید تظاهرات در یکی از تعطیلات آخر هفته در این ماه نشان داد اکثریت جوان جمعیت با تعداد زیادی از سفید و بسیار افراد تحصیل کرده. سفید معترضان ساخته شده 61 درصد از افراد مورد بررسی در نیویورک با توجه به محققان و 65 درصد از معترضان در واشنگتن است. در لس آنجلس و 53 درصد از معترضان ،

نظر سنجی همچنین نشان داده اند که نگرش نژادی در میان سفید آمریکایی ها شده اند و تغییر با یک به نوبه خود تیز با لیبرال ها به سمت بیشتر دلسوز نظر مردم سیاه و سفید.

خانم مورن مجروح سفید می گوید که گرفتاری متوجه شده بود توسط خانم پاتون گفت: او یک تازه وارد به این جنبش است. او گفت: او پدر و مادر و کودکی در یک عمدتا سفید بلوک وودلاون در برانکس در ابتدا به شکل جهان بینی و سیاست است.

“من به آرامی اما مطمئنا باز چشم من به سیمای سیستم عدالت کیفری” گفت: خانم مورن, که گفت که او تبدیل به یک گوشه از یک سال پیش تحت تاثیر خوانش اخبار و فیلم مستند “مرثیه ای برای رویای آمریکایی” در مورد نابرابری درآمد.

به عنوان پدر و مادر او خانم موران گفت: “من هنوز در تلاش به آنها را تغییر دهید اما آنها نمی budging.”

خانم پاتون صدای او خشن از روزانه مناجات و سخنرانی گفت که او می ماند شک و تردید برخی از سفید معترضان که او معتقد است در حال نشان دادن به “ویران.”

اما اکنون صحبت با خانم مورن خانم پاتون گفت: او را دیدم که برخی از مردم سفید مایل بودند به قتل رسیده است.

نوجوانان از بین رفته اند به سختی صحبت کردن در حال حاضر با داشتن یک احترام متقابل به یکدیگر گفتند.

این مسائل در حال بازی کردن در تنظیمات مدرسه در سراسر شهر به عنوان به خوبی.

زمانی که تئو Schimmel, 14, که شناسایی به عنوان سفید و هند تصمیم به برگزاری یک تظاهرات برای کودکان در واشنگتن ارتفاعات که در آن او زندگی می کند او رسیده به همکلاسی های خود را از بانک خیابان مدرسه Melany لینتون که شناسایی به عنوان آفریقایی لاتین و استلا Tillery-Lee که سیاه و سفید است.

پرسید که آیا او تصمیم گرفت آنها را به خاطر آنها سیاه, تئو متوقف شد و سپس گفت: “آره, اما من واقعا نمی تمرکز بر روی جنبه ای از آن است. من می دانستم که چگونه مهم این بود که آنها در کلاس است.”

اعتبار…Simbarashe Cha برای نیویورک تایمز

استلا, 14 زندگی می کند که در هارلم گفت: او قدردانی که تئو در زمان این مرحله است که او انجام داد. “ما قطعا نیاز به افراد بیشتری که لزوما آفریقایی-آمریکایی یا سیاه و سفید کمک برای حمایت از جامعه ما از آنجا که بسیاری از مردم در حال تماشاگران که فوق العاده است اما این کافی نیست و در همه,” او گفت:.

حدود 300 نفر نشان داد تا برای پیوستن به استلا Melany و تئو در چمن در فورت ترایون پارک.

“در طول تاریخ مردم, مردم سیاه و سفید به عنوان غیر انسانی و یا به عنوان اشیاء و مسخره” Melany در مصاحبه ای گفت:. “واقعیت این است که بسیاری از چیزهایی مانند آنچه رخ داده به جورج فلوید همچنان به رفتن در کشور ما بسیار ناراحت کننده و نگران کننده است که آن را واقعا اعتصاب خاصی عصبی در افراد به عنوان آن را باید.”

در میان معترضان بودند که معلمان همیشه رامیرز که آسیایی است و شلبی برودی که سفید است. آنها علائم خواندن “پال خواستار قطع بودجه دولت ، سرمایه گذاری در مدارس” و “آسیایی ها به صورت سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

Mx. برودی گفت: آنها آموخته بود بیشتر در مورد خود و نژاد پرستی با خواندن کتاب “سفید, شکنندگی” توسط رابین DiAngelo و در نظر گرفتن بخشی در یک گروه در مدرسه که در آن سفید و کارکنان کاوش نژاد پرستی و خود در آن نقش دارند.

Mx. برودی بود در ابتدا هدایت و روشنی از این گروه است. “من به نام در توسط همکار رنگ که به درستی گفت: “مردم سفید نشسته است بخشی از این مشکل به'” Mx. برودی گفت.

همچنین در این پارک اعتراض یکی از Melany خانواده, دوستان, مارس Dinwoodie, 48, که تجزیه وقت خود را بین هارلم و غربی, R. I. جایی که 95 درصد از ساکنان سفید هستند.

یک سیاه و سفید زن بزرگ شده در شهر خود پدر و مادر خوانده با سفید خواهر و برادر, خانم Dinwoodie گفت: او در نقل مکان کرد به هارلم سال پیش او به عنوان جستجو برای یک اتصال به “من سیاهی.”

اعتبار…Simbarashe Cha برای نیویورک تایمز

رانندگی را از طریق این شهر به تازگی به او گفت که او نمی توانست باور کند آنچه او را دیدم. آنها وجود دارد ده ها تن از ساکنان غربی برگزاری یک زندگی توجه کردند.

“من گفتم:” آه خدای من,’,” او گفت: تقریبا مبتلا به دوار سر. “من تا به حال برای متوقف کردن و کشیدن بیش از به خاطر من گریه چون شهر کوچک بود با یک اعتراض. و من گفت: “خوب نگاه کنید. که جدید است. آن را به من.'”

“کاملا رک و پوست کنده,” او گفت: “من انتظار نداشتم که چقدر از شهر من.”

برای سال در حال حاضر به طور عمده مردم شده اند در خط مقدم از مسائل که بر مردم سیاه و سفید گفت: Adilka پیمنتل و 30 رهبری سازمان را در راه نیویورک که شناسایی به عنوان سیاه, دومینیکن.

خانم پیمنتل شده است درگیر در فعالیت برای مدت زمان طولانی پس از او 14 ساله بود. او با اشاره به این که با فلوید تظاهرات سفید بیشتر مردم با مزایای استفاده از قابل اعتماد بهداشت و درمان بالاتر و درآمد و پس انداز را به خیابان ها در زمانی که مردم سیاه و سفید شده اند به خصوص آمار شیوع کروناویروس.

“راه همان است که ضروری کارگران عمدتا سیاه و قهوه ای و حساب برای بسیاری از مرگ و میر ناشی از Covid آنها نمی تواند در خارج وجود دارد چرا که آنها برای تغذیه خانواده خود را,” او گفت:.

او گفت که او متوجه شد که عدالت اجتماعی حرکات جزر و مدی و امیدوار بود که معترضان باقی مانده بخشی از این جنبش است.

“من نگران تمام پشتیبانی در حال مرگ عمدتا به دلیل آن چیزی است که اتفاق می افتد. اریک گارنر. آن درگذشت. مایک براون. آن درگذشت. فرگوسن. آن درگذشت پایین” خانم پیمنتل گفت. “امید است که آن باقی می ماند. کسانی از ما که انجام شده است این کار در حال رفتن به ادامه برای انجام کار. اگر ما مانند آن را احساس کنید شروع به لغزش ما را می توان در اینجا به آن را انتخاب کنید.”

خانم پاتون اعتراض سازمان بود در 125 در خیابان هارلم به تازگی در عین حال یکی دیگر از جمع او سازمان یافته این یکی به رسمیت شناختن Breonna تیلور بود که کشته شده توسط پلیس در Louisville, Ky.

به عنوان او بیش از جمعیت و آماده به استقبال آنها یک مرد غریبه دست او یک بلند گو حرف زدن.

“می تواند مرد سفید آورده است که این کمک به ما آن را کشف کردن ؟” او خنده. جمعیت خندید با او.

مرد راه می رفت و یک دکمه برای تقویت صدای او.

خانم پاتون قرار داده و با بلند گو حرف زدن به دهان او. جمعیت رشد کرده بود به صدها نفر فقط در چند دقیقه.

“من غرق در چگونه بسیاری از شما بیرون آمد!” او فریاد زد. “با تشکر از شما برای آمدن!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im