‘سگ چیزهای انجام می شود’: اسکندریه Ocasio-کورتز بازدید پس از حزب جمهوری خواه سخنرانی دراز وشدیداللحن در کنگرهنیویورک کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز در پاسخ به یک گزارش که یک جمهوری خواه همکار مواجه او بر روی پله های ساختمان کنگره ایالات متحده در روز دوشنبه.

هیل گزارش داد که Ocasio-کورتز مواجه شد فلوریدا کنگره جمهوری خواه تد Yoho که او را دوست ندارد اخیر نظرات در مورد ارتباط بین فقر و جرم و جنایت.

با توجه به تپه Yoho گفت Ocasio-کورتز بود “نفرت انگیز” برای گفت خونتان خشونت اسلحه در نیویورک در این ماه که “جرم یک مشکل یک بیمار جامعه است که غفلت از آن به حاشیه رانده شده مردم … پلیس است و نه راه حل به جرم”.

Yoho عزاداری Ocasio-کورتز: “شما از خود گوشی داشته باشید.”

Ocasio-کورتز در پاسخ گفت: Yoho بود که “بی ادب”.

پس از جفت جدا Yoho بود شنید گفت: “لعنتی عوضی.”

Ocasio-کورتز منعکس شده در زمان ارز در صبح سه شنبه, نوشتن در یک صدای جیر جیر: “من هرگز به صحبت کرد [نماینده] Yoho قبل از او تصمیم گرفت نزدیک شدن من در مراحل از ملت کاپیتول دیروز.

“باور کنید یا نه من معمولا همراه خوب با عربستان همکاران. ما می دانیم که چگونه برای بررسی ما قانونی مبارزه در کمیته درب.”

مترقی کنگره بسته توییت توسط cheekily اضافه کرد: “اما هی, ‘سگ’ دریافت چیزهای انجام می شود.”

ارز و Ocasio-کورتز بازجویی از دیگر جمهوری خواهان که مدعی به آن را دیده اند – انجام پژواک از یک رویارویی در طبقه سنا در سال 2017, بین جمهوریخواه میچ مک کانل رهبر اکثریت و الیزابت وارن.

در طول بحث بر سر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی جف جلسات به عنوان دادستان کل مک کانل منع وارن از خواندن نامه توسط Coretta اسکات کینگ بیوه رهبر جنبش حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ که انتقاد جلسات’ رکورد به عنوان یک قاضی در آلاباما.

“سناتور وارن بود به یک سخنرانی طولانی,” او گفت:. “او تا به حال به نظر می رسد به نقض قانون [در برابر impugning شخصیت دیگر سناتورها به جلسات بود].

“او هشدار داد. او توضیح داده شده. با این وجود او همچنان ادامه داشت.”

وارن حامیان به سرعت تبدیل به “او ادامه” به یک شعار برچسب و الگوی رفتاری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im