Bioluminescent امواج خیره خوانندگان در کالیفرنیا: “هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن را’مادر طبیعت به ارائه یک رادیکال هدیه به شب ساحل را برانگیخت در جنوب کالیفرنیا در قالب bioluminescent امواج است که سقوط و کف با آخرتی نور است.

این رویداد رخ می دهد هر چند سال در امتداد ساحل کالیفرنیای جنوبی هر چند مردم محلی می گویند این سال را به دریا درخشش است به خصوص جنب و جوش احتمالا مربوط به تاریخی باران که خیس منطقه و تولید بلوم جلبکی.

برای برخی از, این سال را نشان می دهد نور بود به خصوص با معنی, آینده فقط به عنوان سواحل شروع به بازگشایی پس از تقریبا یک ماه از بسته شدن با توجه به کوروناویروس.

دیل هانتینگتون 37 ساله کشیش در کلیسایی در جنوب شرقی سن دیگو رو در 3 بعد از سواحل دوباره باز به گشت و گذار در امواج رنگین کمانی.

“من شده است به گشت و گذار برای 20 سال در حال حاضر, و من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن” هانتینگتون گفت.
Spectators watch bioluminescent plankton light up the shoreline as they churn in the waves at Dockweiler state beach.

نئون امواج خود را مدیون رنگ به گل گیاهان میکروسکوپی به نام فیتوپلانکتون. روز این موجودات جمع آوری در سطح آب به آب دادن قهوه ای مایل به قرمز رنگ شناخته شده به عنوان جزر و مد قرمز. شب جلبک قرار داده و نشان می دهد نور خیره کننده ترین و روشن در آشفته خواهد شد.

یک عکاس ساحل نیوپورت بیچ که در آن جمعیت در هفته های اخیر اعتراض کرده اند در برابر تعطیلی ثبت دلفین jetting از طریق تابی مثل یک دریا spectre.

این شب تاب صفحه نمایش را دستگیر کرده است مورد توجه مردم محلی در جنوب کالیفرنیا با بسیاری از در حال ظهور از پناهگاه در محل محدودیت برای گرفتن یک نگاه اجمالی از مناظر سورئال.

یکی سن Diegan که زندگی در یک محله در کنار ساحل, التماس مقامات محلی برای محدود کردن دسترسی به ساحل, شکایت که جزر و مد قرمز کشیده شده جمعیت زیادی قابل مقایسه با یک “چهارم جولای در استروئید”.

برای خوانندگان مانند هانتینگتون عینک ارائه شده شادی و تسکین در میان چالش های همه گیر. “بخش مورد علاقه من بود پارو کردن – آن را تقریبا مانند وجود یک تب و تاب بودن چوب در اطراف دست خود را,” او توضیح داده شده. “من هیئت مدیره در سمت چپ bioluminescent از خواب بیدار شوید. وجود دارد تعداد کمی از ما وجود دارد و ما giggling رشد مردان فریاد ” این خیلی باحاله و پاشش در اطراف مانند بچه ها در وان حمام.”

شنا, گشت و گذار, قایقرانی و paddleboarding مجاز تحت سن دیگو به تازگی اصلاح پناهگاه در محل محدودیت.
Blue waves, illuminated by the light of bioluminescent organisms, crash along the coast of Blacks Beach in the community of La Jolla.

جزر و مد قرمز که کشش از باخا کالیفرنیا تا ساحل به لس آنجلس مشاهده شده است از اوایل 1900s و می تواند از چند روز تا چند ماه است. دانشمندان در موسسه موسسه اقیانوس شناسی در دانشگاه سن دیگو که به مطالعه این پدیده می گویند تب و تاب بودن را نشان می دهد پر جنب و جوش ترین و حداقل دو ساعت پس از غروب آفتاب.

دانشمندان دقیقا نمی دانند که چه مدت این سال را جزر و مد خواهد شد تاریخ و زمان آخرین اما برای هانتینگتون در این سال نشان می دهد نور بود مضاعف خوش آمدید.

“من فکر می کنم ما همه به دنبال نور در زمان تاریک” او گفت:. “و این لحظه شیرین بود یک فرصت برای پیدا کردن شادی در میان مبارزه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>