میلیاردها اهداف را در پشت خود بلومبرگ می پیوندد بحث نزاع

Michael R. بلومبرگ قشنگ پشت تریبون به عنوان اگر حرکت ممکن است او را در جایی راحت تر است. او چشم و سپس چشم برخی بیشتر. او به نظر می رسد لرزان — برای تمام آماده سازی خود میلیاردها ممکن است او را خرید — در پرسش از نژاد و جنسیت که نمی توانست به عنوان یک شگفتی آمده.

فشرده در مورد ادعاهای خصمانه محل کار در شرکت آقای بلومبرگ سرگردان به قانونی دفاع از عدم اطلاع توافق نامه اضافه کرد که شاید زنان “نمی خواهم یک شوخی به من گفت.” سوال خود را در طولانی مدت برای حمایت از توقف-و-frisk پلیس امضا سیاست mayoralty خود را در نیویورک او استادانی خود را “خجالت” نشان می دهد قبل از دیگران به روی صحنه نیز تا به حال مقدار زیادی به عذرخواهی.

“به یاد داشته باشید,” او گفت: در یکی ارز توضیح داد که چرا او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده کامل مالیات اسناد و مدارک. “من تنها وارد شده به این مسابقه از 10 سال پیش است.”

که خیلی روشن بود.

تا روز چهارشنبه به عنوان آقای بلومبرگ صرف شدت و مبارزه atypically دور زدن اولیه رای گیری متحده به تمرکز بر نماینده غنی از مسابقات در ماه مارس و فراتر از آن نامزدی خود را تا به حال وجود داشته و تقریبا در پرانتز: معاون رئیس جمهور سابق آمده است. اوایل پیشتاز. (اما آقای بلومبرگ می خواست رای دهندگان خود را.) سناتور برنی ساندرز برنده, New Hampshire. (اما آقای بلومبرگ ثروت دفن او توسط بهار؟)

روی صحنه در گذشته در کنار رقبای خود برای اولین بار پارتیشن سقوط دور — آنلاک ماه از مقید کردن fieldwide سرخوردگی چگونه اولیه از اقدام. هر چند آقای بلومبرگ در زمان اولین و شاید شدیدترین آتش خود را با حوصله rebuttals به نظر می رسید برای الهام بخشیدن به گسترده تر حساب میان همسالان خود که کاهش و bickered با اشتیاق در این مسابقه تا به حال دیده اند ، آن نشانه های هر دو فوری انتخاباتی ساعت و در زمان واقعی و احشایی میلی برای آقای بلومبرگ تلاش در هفته های اخیر به خم شدن مسابقه به هوی و هوس است.

اغلب آقای بلومبرگ به نظر می رسید استعفا داد به ایستاده با نیمه پوزخند کمتر چهره پوکر از لحظه تسلیم گوش دادن به عنوان یک رقیب پس از دیگری در زمان به نوبه خود.

“او فکر نمی کنید زیادی انجام می شود” آقای بایدن گفت: آقای بلومبرگ زمان به عنوان شهردار یک بیانیه میلیاردر نیست زحمت پریدن به مسابقه.

“من فکر نمی کنم شما نگاه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و می گویند: ما به کسی نیاز غنی در کاخ سفید'” سناتور ctq استدلال یک استدلال آقای بلومبرگ تصمیم گرفت دست به گریبان با مقدار.

“من می خواهم به بحث در مورد که ما که هستیم در حال اجرا را در برابر” سناتور الیزابت وارن به طعنه “یک میلیاردر که تماس زنان چاق, تخت’ و ‘اسب-مواجه شده است.’ و من نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در یک نقطه و یک مدیر Lester Holt, تا به حال به اشاره آقای بلومبرگ به دفاع از خود مشاهده بود که “بسیاری را برای شما برای پاسخ به.”

“Um” آقای بلومبرگ آغاز شد. او گفت که او بهترین نامزد برای شکست دادن رئیس جمهور تهمت و رهبر با تجربه برای موفقیت اگر او انجام داد.

“من شهردار,” او گفت: “یا شهردار.” آن را به حال شده است در حالی که برای.

خانم وارن به دنبال افزایش شانس خود را پس از شکست در اولین دو کشور به نظر می رسد به خصوص جسارت, افزایش سرعت خانم Klobuchar در مراقبت های بهداشتی سیاست آقای ساندرز برای زاج در میان برخی از حامیان او و بسیاری gleefully آقای بلومبرگ.

پس از یک توقف, اگر, دقیق, پاسخ از آقای بلومبرگ در مورد عدم اطلاع توافق — که در طی آن شهردار سابق قرائت های مختلف از شاهکارهای برابری جنسیتی در کسب و کار خود و دولت زندگی — خانم وارن را به چالش کشیده و او را به آزادی زنان از توافق نامه اگر آنها خواست به صحبت علنی در مورد چگونه آنها را در خود را استخدام.

“من امیدوارم که شما شنیده ام چه دفاع از خود بود:” خانم وارن گفت: قبل از paraphrasing آزادانه. “‘من خوب است برای برخی از زنان است.’ که فقط آن را قطع نمی کند.”

برای بسیاری از شب آقای بلومبرگ که مورد بحث پس از سوم و نهایی انتخابات شهرداری در سال 2009 از نگاه هر دو زنگ زده و آشنا. او هر بیت سیاسی patrician نیویورکی به یاد داشته باشید با اشاره به هموطنان خود امیدوار به عنوان “همکاران من” تماس با بحث “پنل” و شوخی که TurboTax نمی خواهد کافی برای “هزاران صفحه از اسناد مالی او هنوز به انتشار.

او به نظر می رسد به رشد اعتماد به نفس بیشتری بعد از آن در شب, صحبت کردن با زور و اجبار در مسائل زیست محیطی و فرود خوبی تمرین zinger یا دو.

“چیزی فوق العاده در کشور ما,” او گفت: در یکی جواب سوزن آقای ساندرز برای او قابل توجهی (اگر خیلی کوچکتر) ارزش خالص. “بهترین و شناخته شده سوسیالیستی در کشور اتفاق می افتد به یک میلیونر با سه خانه. آنچه که من از دست اینجا؟”

آقای بلومبرگ بسیار از حضور روی صحنه بود عهد به بی قراری اولیه که دید او را به در حال اجرا در وهله اول — یک بی پروا به نوبه خود در یک مسابقه که تعریف شده است, در بخش, توسط, مترقی, تحقیر برای میلیاردر کلاس.

ناتوانی از هر نامزد برای متحد کردن حزب متفاوت جناح تا کنون ارائه شده آقای بلومبرگ با باز البته یک پیچیده به خصوص پس از ناامید کننده در اوایل دولت بازگشت برای آقای بایدن که تصادفا در مبارزات انتخاباتی سال گذشته کمک به متقاعد کردن آقای بلومبرگ به تجدید نظر در تصمیم به ماندن.

نتیجه رای گیری در حال حاضر در جریان است یک میدان که پیشتاز آقای ساندرز و خود را تباه آقای بلومبرگ ، باید هر دو صرف بیشتر از زندگی خود مقاومت کامل در آغوش حزب آنها در حال حاضر امید به منجر شود.

“ما می تواند از خواب بیدار دو هفته از امروز بعد از سه شنبه و تنها نامزد سمت چپ ایستاده خواهد شد برنی ساندرز و مایک بلومبرگ این دو پلاریزه آمار و ارقام در این مرحله” پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., هشدار داد و اضافه میکند: “اجازه دهید به جلو کسی که در واقع یک دموکرات است.”

آقای بلومبرگ یک uninspiring بحث اولین خطر انداخته underwhelming دموکرات که رئیس مواجهه با او در ماه های اخیر شده است را از طریق اجتناب ناپذیر مبارزات انتخاباتی آگهی.

اما روشن نیست که چگونه و یا حتی اگر عملکرد خود را ممکن است تحت تاثیر قرار چشم انداز خود را. آقای بلومبرگ ارائه شده است مخاطبان یک unsentimental معامله در برخی از راه های تن به تن کمتر در قلب از روده. این زمان فوق العاده ای استدلال فوق العاده ای نیاز به مداخلات — و از جمله یک ultrarich حزب-تعویض Manhattanite سخت سیمی به جای دیگر.

رای دهندگان لازم نیست به سقوط در عشق آقای بلومبرگ متحدان گویند. آنها تنها نیاز به سقوط در سمت راست از روی سوال زیر بنای مبارزات انتخاباتی خود: می توانید هر کس دیگری می تواند اعتماد را به رئيس جمهور ؟ و اگر نه پس چرا به طور پیش فرض به مردی با بزرگترین بودجه برای سیاسی تسلیحات?

“مایک خواهد آن را انجام داده” خواندن نشانه ها در رویدادهای خود را. این وسیله به طور کلی left unsaid.

روز چهارشنبه آقای بلومبرگ به نقل مکان کرد این پروژه با نام تجاری اجازه دهید به-دریافت-رئالیسم پس از آقای ساندرز صحبت در مورد کارگران احساس “دندان در یک ماشین است.”

“من نمی توانم فکر می کنم از یک راه است که آن را آسان تر برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به انتخاب مجدد از گوش دادن به این مکالمه” آقای بلومبرگ گفت. “این مسخره است. ما در حال رفتن به پرتاب کردن داری. ما سعی کردیم که کشورهای دیگر سعی کردم که. آن را به نام کمونیسم و آن را فقط کار نمی کند.”

آقای بلومبرگ است غرایز اگر بدون کنترل نیست قرض خود را به راحتی به یک تلویزیون زنده رویداد. او یک undersize septuagenarian با انگلستان لهجه و نیویورکر به نام بی تابی. او شناخته شده است به آه با صدای رسا و یا نگاه skyward که اذیت سوالات. او می تواند چسبیده به آمار به عنوان یک نوع لفظی امنیت پتو شلیک کردن شماره که در آن concision را انجام دهد. اگر مشاوران به حال خواست آقای بلومبرگ به محدود کردن این تیک را نشان نمی دهد, روی صحنه در لاس وگاس.

برای ترقی خواهان مانند آقای ساندرز و خانم وارن آقای بلومبرگ یک هدیه پیچیده شده در مقابل یک گوشت و خون میلیاردر elbowing به فرآیند بر نشانه. آقای بایدن زور زدن برای احیای مبارزات انتخاباتی خود پس از تلخ پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر نیز برجسته آقای بلومبرگ دنباله از مشکل نظرات در مورد redlining و توقف-و-frisk, نشان می دهد که رای دهندگان قرار دادن اعتماد خود را در سابق شهردار نیویورک محکوم به نا امید.

“این یک نقض حق مردم” آقای بایدن گفت: شنبه شب تهاجمی پلیس تاکتیک.

در حالی که آقای بلومبرگ در زمان ثابت به یک مقاومت هدف آقای ساندرز به نظر می رسد به جذب کمتر از حملات رقبای خود را از یک اسمی جلو-دونده ممکن است به طور معمول انتظار می رود. متوسط بیشتر نامزدها مانند آقای بایدن و آقای Buttigieg فشرده شده اند آقای ساندرز در هزینه برنامه های خود را. خانم وارن گفته او “بسیاری از سوالات را پاسخ” در مورد زهر در میان برخی از حامیان.

اما اغلب این بوده است که آقای بلومبرگ در آینده برای ماندگار ترین شلاق دیر است.

هر دو ساندرز و بلومبرگ مبارزات دیدن ارزش در فریم اصلی به عنوان یک انسان و حتی قبل از جمعه شب این هفته تا به حال تولید شده چندین punchy درگیری است.

ساعت قبل از بحث یک ساندرز سخنگوی ادعا در سی ان ان بدون شواهد که آقای بلومبرگ “رنج می برد حملات قلبی در گذشته” را به عنوان او تلاش برای منحرف کردن سوال در مورد آقای ساندرز سوابق پزشکی پس از طی یک حمله قلبی. (این سخنگوی Briahna شادی خاکستری بعدها گفت که او misspoke.)

“ما هر دو باید دو استنت” آقای ساندرز گفت: چهارشنبه شب نشان می دهد یک نوع رفاقت-در-سلامت است.

دیگر افراد را تشویق واضح تر تمایز است.

آقای بلومبرگ اعلام کرد خود را تنها نامزد وجود دارد که در حال شروع یک کسب و کار است. (“آیا این عادلانه است ؟” او پرسید: شنیدن هیچ اعتراضی. “OK.”)

و در طول بسته شدن اظهارات پس از خانم Klobuchar تا به حال اشاره کرد و بینندگان را به سایت آقای بلومبرگ اشاره کرد یکی از اندازه گیری که در آن او به تنهایی می ایستد.

“شما می توانید پیوستن به من در MikeBloomberg.com بیش از حد اگر شما می خواهید,” او گفت:. “اما من نمی خواهم برای هر پول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im