میلیاردر جف بزوس می گوید او به طور مستقیم به که و اشاره آمازون ممکن است ارائه COVID-19 کیت های آزمایش در سطح جهان

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس.

Clodagh Kilcoyne/ایسنا

  • جف بزوس ارسال شده یک عکس به Instagram خود را با داشتن تصویری-تماس با مدیر کل که به بحث در مورد شیوع کروناویروس.
  • بزوس گفت که آمازون در حال حاضر حمایت از کسانی که با حمایت از آن و ارائه هوش مصنوعی برای کمک به خود در بیماری همه گیر — ابزار نقشه برداری.
  • “ما همچنین در مورد نیاز فوری برای اقدام جمعی برای تولید و توزیع فراوان COVID-19 تست کیت” بزوس گفت.
  • آمازون در حال حاضر به ارائه COVID-19 کیت در انگلستان است.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس ارسال شده به Instagram روز پنج شنبه به می گویند که او برگزار می خواهم یک تماس تصویری با مدیر کل سازمان جهانی بهداشت (WHO) در Tedros Adhanom Ghebreyesus.

در پست خود بزوس ذکر شده راه های آمازون است که بسیج برای کمک به کسانی که در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

با توجه به بزوس آمازون در حال حاضر ارائه وب سایت پشتیبانی که به کمک ادغام هوش مصنوعی با تکنولوژی به آن نقشه برداری از این بیماری همه گیر و کمک به ترجمه که مواد.

“ما زمان کار که شامل: افزایش ظرفیت و امنیت برای کسانی که وب سایت ارائه ML [یادگیری ماشین] & AI برای کسی که بیماری همه گیر هوش از منابع باز ابتکار عمل کمک میکند با ترجمه و رونویسی که دانش کاتالوگ; ارائه پشتیبانی لجستیک” نوشت بزوس.

آن را به طور کامل روشن نیست که چه “پشتیبانی لجستیک” مستلزم اگر چه آمازون ناوگان تحویل رانندگان می تواند منحرف شود برای کمک به کسانی که.

بزوس نیز اشاره کرد که آمازون می تواند کمک به ارائه کیت های تست.

“ما همچنین در مورد نیاز فوری برای اقدام جمعی برای تولید و توزیع فراوان COVID-19 کیت های آزمایش,” او نوشت. “مازاد سریع و موثر و آسان برای دسترسی به کیت های آزمایش را صاف و منحنی محافظت از مردم در سراسر جهان است. من به دکتر Tedros ما ادامه خواهد داد برای کمک به کسانی که در هر راه ما می توانیم در هفته های آینده و ماه.”

در انگلستان آمازون موافقت کرده است برای ارائه میلیون ها نفر از خانه COVID-19 آزمون, شروع با بهداشت و درمان کارگران و سپس گسترش به عموم مردم است.

بر خلاف بسیاری دیگر از دره سیلیکون میلیاردرهای بزوس نشده ساخته شده است هر گونه اظهارات در مورد اینکه آیا او با اهدای هر یک از خود را از ثروت شخصی نسبت به مبارزه با کروناویروس. بزوس همچنان ثروتمندترین فرد در جهان با ارزش خالص از $120 میلیارد.

آخرین قطعه از ارتباطات عمومی در مورد این ویروس در نامه ای خطاب به انبار آمازون کارگران بسیاری از آنها ابراز نگرانی در مورد مراحل این شرکت به حفاظت از سلامت خود. “خود من زمان و تفکر است که در حال حاضر به طور کامل متمرکز بر COVID-19 و چگونه آمازون می توانید بهترین بازی خود در نقش” بزوس نوشت: در این نامه است.

انبار کارگران در حداقل 10 ما انبارها در حال حاضر آزمایش مثبت برای ویروس.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im