میلیاردر کارفرمایان به احساس گرمای بیش tech giants’ عظیم ثروت و قدرت

Some از ثروتمندترین مردان در تاریخ به نمایندگی از با ارزش ترین شرکت ها تا کنون ایجاد شده خواهد بود گریل شده توسط کنگره در روز چهارشنبه به مقامات ایالات متحده به طور فزاینده ای جدی در مورد اینکه آیا تکنولوژی غول های آمازون, اپل, Facebook و حروف الفبا را تبدیل به بیش از حد قدرتمند است.

فوق العاده شنوایی را ببینید آمازون جف بزوس, اپل, تیم کوک, Facebook مارک زوکربرگ و گوگل صاحب الفبا را به سوندار پیچای به نام به حساب بازار تسلط خود را از شرکت – تسلط است که بسیاری می گویند به دست آمد از طریق ضد رقابتی شیوه های کسب و کار.

هنگامی که ما خانه قضائیه کمیته gavels به نظم آینده آن ضد تراست شنیدن چهار ستاره گواهان نمایندگی بیش از $275bn در ترکیب خالص شخصی – و بیش از $4.8 tn در ارزش بازار است.

چهارشنبه شنیدن شرح زیر است بیش از یک سال از تحقیق و تفحص توسط مجلس آنتی تراست کمیته فرعی که صندلی نماینده دیوید Cicilline شروع یک تحقیق گسترده به این بازار قدرت تکنولوژی غول های پس از دموکرات ها retook کنترل از خانه در سال 2018 است.

خانه بررسی جداگانه همراه با حرکت توسط کمیسیون تجارت فدرال و وزارت دادگستری نشان دهنده این اولین بار است که تنظیم کننده فدرال گرفته اند یک نگاه سخت در صنعت فن آوری, از, مایکروسافت, مورد, در 1990s. بیش از این دخالت دهه نسل جدیدی از تکنولوژی عظیم آمده اند به تسلط و حتی بیشتر جنبه از اقتصاد با کمی اگر هر موشکافی از تنظیم کننده در ایالات متحده است.

این مسائل در سوال پیچیده و مهم است; سوال در کنگره جلسات اغلب نیست. زمانی که پیچای آخرین شهادت قبل از خانه یکی از کنگره خواسته او یک سوال در مورد نوه اش آیفون, دادن پیچای یک فرصت به اشاره است که غالب گوگل ممکن است مسئول برای محصولات اپل.

در اینجا یک پیش نمایش از برخی از سوالات این تیتان از تکنولوژی باید در چهار شنبه:

جف بزوس آمازون

آمازون است که نه تنها بزرگترین خرده فروش در جهان اما بزرگترین ابر رایانه شرکت به عنوان به خوبی. شرکت رشد کرده و حتی بزرگتر در حال اجرا یک بازار که در آن شرکت های شخص ثالث می تواند به فروش محصولات خود را برای هزینه. بسیاری از منتقدان استدلال می کنند که آمازون باید اجازه داده شود به هر دو اجرا بازار و رقابت در آن در مقایسه با وضعیت به آمازون که هر دو بازیکن و داور – یک مزیت ناعادلانه بیش از تیم های دیگر است. چرا باید این اجازه داده می شود برای حفظ این مزیت?

برای سال فروشندگان شخص ثالث است که با استفاده از آمازون بازار را مشکوک است که آمازون با استفاده از داده های فروش برای راه اندازی رقابت محصولات خود را تحت برچسب های خصوصی. سال گذشته آمازون اجرایی تحت سوگند شهادت داد که آمازون آن را ندارند; اما در آوریل وال استریت ژورنال گزارش داد که آن را “عملیاتی استاندارد عمل”. آیا آمازون اجرایی دروغ ؟

آمازون ارائه خدمات محاسبات ابری و برخی از مشتریان خود را نیز از رقبای خود. آن را تا به حال استفاده از داده ها از آن ابر مشتریان برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری در مورد رقابت ،

Jeff Bezos, the world’s richest man, pictured last year.

آمازون نیز یک سرمایه گذار. آمازون تا کنون استفاده می شود نقش خود را به عنوان یک راه اندازی سرمایه گذار به اطلاع توسعه رقابت ،

Coronavirus همه گیر شده منجر به افزایش تقاضا رانندگی آمازون کسب و کار در نزدیکی اوج فصل تعطیلات سطوح. آمازون مدیران مورد بحث بهره گیری از این بیماری همه گیر به حرکت به بازارهای جدید و یا گسترش تسلط خود را از بازارهای موجود?

تیم کوک اپل

وجود دارد 900m کاربران آیفون در جهان و تنها راه آنها می توانید دانلود نرم افزار برای گوشی های خود را از طریق فروشگاه App که اپل کنترل. شرکت اپل به تصمیم می گیرید که برنامه های کاربردی را می توان در فروشگاه قابل توجهی کاهش فروش خود را. چگونه است که gatekeeping تاثیر مصرف کنندگان ؟

اپل بارها و بارها کپی شده از ویژگی های برنامه های شخص ثالث ترکیب آنها را به سیستم عامل خود را و رندر آنها منسوخ شده است. چرا باید که در عمل همچنان مجاز است ؟

ماه گذشته توسعه دهندگان پشت ایمیل برنامه هی رفت و با سرد شکایت: این اپل بود که نیاز به آن برای استفاده از آن در برنامه پرداخت ابزار – و چنگال بیش از 30 ٪ کمیسیون و یا برنامه خواهد بود بوت از فروشگاه App. چرا اپل سزاوار چنین یک برش بزرگ از شرکت های دیگر درآمد ؟

در اوایل این ماه بسیاری از عمده ما شرکت های فن آوری گفتند که توقف همکاری با اجرای قانون درخواست برای داده های کاربر از هنگ کنگ مقامات زیر تصویب قوانین امنیت ملی اعمال شده توسط پکن. اپل نداشت. آیا اپل اتکا به چین به عنوان یک بازار و تامین کننده سازش تعهد خود را به حقوق بشر است ، آیا اپل ارائه پکن با اطلاعات شخصی از مخالفان?

سوندار پیچای گوگل

گوگل تا به حال $162bn در درآمد سال گذشته این تعداد به سختی قطاری تسلط خود را در محصولات مانند نقشه ها و ایمیل و مرور وب و بیشتر. این همه ناشی از این محصول برای اولین بار جستجو: گوگل دستگیره بیش از 90 ٪ از همه نمایش داده شد جستجو در سراسر جهان است. چگونه است که این یک سالم رقابتی بازار ؟

Pichai, the CEO of Google, which had $162bn in revenues last year.

تسلط گوگل در جستجو آن را می دهد قدرت بی سابقه ای به شکل اطلاعاتی که می رسد میلیاردها نفر از مردم در سراسر جهان است. و گوگل در زمان تلاش برای اطمینان حاصل شود که اطلاعات با کیفیت بالا است. آیا شرکت برنامه ای برای بهبود نتایج جستجو? و باید یک شرکت است که قدرت زیادی در تعریف آنچه در جهان می شود به عنوان خوانده شده ؟

Mark Zuckerberg Facebook

برای یک زمان تعداد زیادی از مردم با استفاده از Facebook بزرگتر از هر دسته از انسان ها بر روی زمین دیگر از پیروان مسیحیت; سپس Facebook رشد حتی بزرگتر. در سال های اخیر Facebook به دست آورد Instagram, WhatsApp, Onavo, Oculus, CrowdTangle و Giphy. آن را تلاش برای به دست آوردن SnapChat و سپس کپی آن بسیاری از ویژگی های محبوب. آن را به تازگی راه اندازی تقلیدی نسخه از رقبای Houseparty و Infinite. است وجود دارد یک رقیب برنامه های رسانه های اجتماعی است که دارای محبوبیت در سال های اخیر است که آن را یا به دست آوردن و یا کپی کرد ؟ ؟

در 26 ژوئن میان رشد تبلیغ تحریم بیش از Facebook شکست برای جلوگیری از سخنرانی نفرت زوکربرگ اطمینان کارکنان که “این همه تبلیغ خواهد بود بر روی پلت فرم به زودی به اندازه کافی”. چه او با اعتماد به نفس است که تبلیغ می خواهم که هیچ چاره ای جز بازگشت به پلت فرم که آیا یا نه آن را ثابت سخنرانی نفرت مشکل ؟

Facebook پاسخ به انتقاد از خود رکورد بر نفرت با اشاره به میزان گسترده ای از مطالب منتشر شده در هر روز ادعا می کنند که آن را به طور خودکار حذف حدود 90 درصد از نفرت سخنرانی قبل از هر کسی پرچم آن است. اگر Facebook بیش از حد بزرگ است برای جلوگیری از آن محصول استفاده می شود برای تحریک به نسل کشی و اوباش خشونت نیست آن را بیش از حد بزرگ به وجود آمد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>