لایحه Barr می گوید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘از آن زمان برای جلوگیری از به tweeting’


اخبار: لایحه Barr می گوید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘از آن زمان برای جلوگیری از به tweeting’ گفت: رئیس جمهور است و آن را غیر ممکن است برای انجام کار من’ به عنوان او را انکار می کند و دستور به ابطال تقاضا به زندان راجر سنگ برای نه سال

  • دادستان کل داد و خیره کننده که در آن مصاحبه او تحت فشار قرار دادند پشت در رئیس جمهور به tweeting
  • مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور متناوب مورد ستایش قرار داد بار برای تصرف نگه دارید از راجر سنگ مورد و نه آنچه که او به نام گروه “عدالت”
  • او به نام ‘ثابت پس زمینه تفسیر است که به رهبری من’
  • “من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی’
  • رئیس جمهور تهمت لعنتی ‘مضحک’ صدور حکم توصیه حرفه ای دادستان برای دیرین مشاور راجر سنگ
  • تهمت نیز لعنتی قاضی امی برمن جکسون و در روز پنج شنبه رفت و پس از منصفه جلو فرد در این مورد برای داشتن ‘قابل توجهی تعصب’
  • وزارت دادگستری تبدیل به اطراف جمله توصیه های زیر مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر انفجار
  • Barr می گوید او نمی شد در نظر گرفتن جهت باد از مغلوب ساختن پیشی جستن

دادستان کل لایحه بر اتحاد اندرز رئیس جمهور تهمت برای جلوگیری از اظهار نظر در پرونده های جنایی – گفت: آن ‘به رهبری’ نقش خود را به عنوان برتر کشور مامور اجرای قانون.

“من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری, پرونده های جنایی,’ Barr گفت: در یک مصاحبه فوق العاده.

صحبت کردن در بلانت زبان Barr که قبلا برگزار می شود همان موقعیت تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش گفت: “من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به تایید من است.’

Barr پوش بک می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار موافقت کرده است به نظر می رسد قبل از کمیته قضایی مجلس به عنوان برخی از دموکرات های تجدید تماس خود را برای استیضاح. آن را نیز شرح زیر است قدرتمند دموکرات ها از جمله Rep. آدام شیف متهم جمهور نقض قانون جنجالی بود تداخل در سیستم عدالت است که به معنای غیر سیاسی است.

‘من قصد ندارم به اذیت می شود یا تحت تاثیر کسی … که آیا این کنگره یک روزنامه سرمقاله هیئت مدیره و یا رئیس جمهور,’ Barr گفت: ABC News در مصاحبه.

Attorney General Barr has called out President Trump for his tweets on department matters. ''I think it's time to stop the tweeting about Department of Justice criminal cases,' he said

دادستان کل Barr است به نام رئیس جمهور تهمت برای توییت خود در اداره امور. “من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی او گفت:

“من قصد دارم به انجام آنچه که من فکر می کنم درست است. و شما می دانید … من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که رهبری به من گفت

او گفت: “البته او آماده شد برای عواقب ناشی از انتقاد از رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن ماه را صرف تمسخر سابق دادستان کل جف جلسات برای شکست خود را به recuse خود را از روسیه آغاز کرد.

Barr گفت: اقدامات خود را در مورد راجر سنگ مورد تا به حال ‘هیچ ربطی به رئیس جمهور’ به عنوان شبکه آن قرار داده است.

پس از حرفه ای دادستان به نام برای یک جمله از هفت تا نه سال زندان برای سنگ های زیر اعتقاد خود را مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی حرکت آنلاین.

‘نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!’ مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

سنگ به اعدام محکوم شد شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره در مورد مخاطبین خود را با ویکی لیکس در طول مبارزات انتخاباتی 2016 زمانی که او غیر رسمی تهمت مشاور. دموکرات ها می گویند این بخشی از یک coverup برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

Barr گفت: این امر می تواند ‘مضحک’ به نشان می دهد او ‘دخالت’ در مورد DOJ است گفت: قبلا در این هفته که زمان تصادفی بود. مغلوب ساختن پیشی جستن, اما نگه داشته است تا یک رشته از سوزش تفسیر در مورد این مورد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت: داور راجر سنگ داوران بود ‘قابل توجهی تعصب’ در آخرین مداخله به دادگاه جنایی دیرین خود را مشاور.

Barr made his extraordinary comments to ABC news amid a furor over Trump's intervention in the criminal case of Roger Stone, who was convicted of lying to Congress about his contacts with WikiLeaks during the 2016 campaign, when he was an informal Trump advisor

بر او فوق العاده نظرات به ABC news در میان دیوانگی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن مداخله در پرونده راجر سنگ بود که به جرم دروغ گفتن به کنگره در مورد مخاطبین خود را با ویکی لیکس در طول مبارزات انتخاباتی 2016 زمانی که او غیر رسمی تهمت مشاور

Barr می گوید او در حال حاضر صحبت به کارکنان در مورد سنگ محکومیت توصیه – که او نشان داده بود که بیش از حد شدید – قبل از رئیس جمهور صبح زود صدای جیر جیر. ولی انفجار قرار داده و او را در یک موقعیت بد.

“آیا شما رفتن به جلو با آنچه شما فکر می کنم تصمیم درست است یا آیا شما جلو و عقب به دلیل tweet? و که فقط مرتب کردن بر اساس نشان می دهد چگونه مخل این توییت را می توان او مضطرب.

چهار حرفه دادستان خواست به از صورت برداشته شود بلافاصله بعد از آن. Barr عنوان شورش کرد و گفت او کمی تعجب به یاد بگیرند که آنها را ترک کرده بود. او گفت که او تا به حال نه صحبت با دادستان از قبل.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در دوباره با مصاحبه Geraldo ریورا در روز پنج شنبه – این بار دعوا که حرفه ای دادستان چپ در اعتراض.

“آنچه را که آنها را به راجر سنگ بود یک رسوایی’ مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه ای گفته است که پخش Newsradio WTAM1100.

“من فکر نمی کنم آنها را ترک کنید در این مورد. من فکر می کنم آنها احساس آنها گرفتار شدم ” او گفت:. “من فکر نمی کنم که آنها را ترک و به دلایل اخلاقی. من فکر می کنم آنها در عمل گرفتار من است.’

‘در حال حاضر من چه هستم رفتن به نظاره نشست و اجازه دهید یک مرد به زندان برود شاید برای نه سال زمانی که قاتلان در حال رفتن به زندان است ؟ شما باید برخی از جدی ترین وحشتناک متجاوزان و هر چیز دیگری. آنها نمی رفتن به زندان برای نه سال,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

وقتی پرسیده شد که به طور مستقیم اگر او تا به حال یک مشکل با رئیس جمهور توییت بر پاسخ داد: “بله. خوب من یک مشکل با برخی از, برخی از توییت. همانطور که گفتم در تایید, جلسه, من فکر می کنم نقش اساسی دادستان کل است که برای حفظ قانون اجرای روند جنایی مقدس به مطمئن شوید که هیچ دخالت سیاسی در آن است.

‘و من انجام داده اند که و من ادامه خواهد داد به انجام این کار, او گفت:. ‘و من خوشحال می گویند که در واقع رئیس جمهور است و هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی,’ Barr گفت.

بار سفر به اروپا در ارتباط به بررسی ریشه های روسیه پروب و وظیفه حرفه ای دادستان با نگاه کردن به هر FBI سوء رفتار در یک پروب قرار می دهد که تهمت محققان در موضع دفاعی است.

در صبح مداخله تهمت شروع به پریدن کرد در آیات که foreperson که نشان دهنده داوران در ارتباطات با قاضی حین محاکمه به حال اجرا برای کنگره به عنوان یک دموکرات توییتی در مورد سنگ را بازداشت و مطرح با برجسته دموکرات.

این foreperson, Tomeka هارت نشان داد هویت خود را در یک Facebook پست که در آن او در دفاع از دادستان فدرال که رفتار مورد – پس از مغلوب ساختن پیشی جستن علنا آنها را مورد حمله قرار این هفته است.

رئیس جمهور توییتی پنج شنبه در میان داد و بیداد, در کنگره بیش از مداخلات در سنگ مورد: ‘در حال حاضر به نظر می رسد مانند ميدان فرد در هیئت منصفه در Roger سنگ مورد معنیداری دارد. اضافه کردن که به هر چیز دیگری و این است که به دنبال خوب برای ‘عدالت’ بخش. @foxandfriends @FoxNews ” او نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن انفجار آمد و پس از او رفت و پس از قاضی نظارت بر سنگ مورد امی برمن جکسون در اوایل صبح پرینت سه شنبه.

‘این است که قاضی قرار داده است که پل Manafort در سلول انفرادی چیزی که حتی کانگستر آل کاپون تا به حال به تحمل؟’ مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. ‘چگونه او را درمان کج هیلاری کلینتون ؟ فقط پرسیدن!’

President Donald Trump  jumped on revelations that the foreperson in Roger Stone's trial had run for Congress as a Democrat and tweeted about Stone's arrest. Stone has been an informal Trump advisor for decades. He was convicted on seven counts including witness tampering and lying to Congress

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به پریدن کرد در آیات که foreperson در Roger سنگ آزمایشی اجرا کرده بود برای کنگره به عنوان یک دموکرات و توییتی در مورد سنگ را بازداشت. سنگ شده رسمی تهمت مشاور برای چند دهه. او به اعدام محکوم شده در هفت فقره از جمله شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره

او همچنین لعنتی این حکم تا نه سال توصیه می شود توسط یک تیم از دادستان فدرال – اکشن است که قبل وزارت دادگستری فوق العاده ای برگرد و تشکیل پرونده جدید صدور حکم یادداشتی به قاضی ساخته شده است که هیچ توصیه از زمان زندان.

پس از چرخش چهار حرفه دادستان به حال خود و حذف از مورد و یکی از سمت چپ و موقعیت خود را به طور کامل.

هارت نوشت که او تصمیم گرفت برای پایان دادن به او ‘سکوت’ در مورد ‘شوی’ به صورت چهار دادستان که تصمیم به عقب نشینی گرفته شده به عنوان یک آشکار کردند.

در میان داد و بیداد و دموکرات ها گفت: رئیس جمهور تهمت اقدام علیه حکومت قانون پس از تبرئه از استیضاح مقالات در سنا دادستان کل لایحه بر موافقت کرده است به شهادت ماه آینده قبل از کمیته قضایی مجلس شکستن یک سال غیبت طولانی.

Tomeka Hart revealed on Wednesday that she was foreperson on the Roger Stone jury

Tomeka هارت نشان داد در روز چهارشنبه که او foreperson در Roger سنگ داوران

مغلوب ساختن پیشی جستن حفاری در وزارت دادگستری – قرار دادن نام خود را در نقل قول – یک روز پس از او ادای احترام کردند آژانس برای معکوس خود را پس از شکایت.

‘واقعیت این است که راجر سنگ تحت درمان قرار گرفت و به طرز وحشیانه ای شد تا بسیاری از افراد دیگر زندگی خود نابود شدند’ تهمت fumed در دفتر بیضی در کنار رئیس جمهور اکوادور.

‘شما باید قاتلان و معتادان به مواد مخدر – آنها نمی نه سال. نه سال برای انجام کاری که هیچ کس حتی می توانید تعریف آنچه که او انجام داد. کسی گفت: او قرار داده و از یک صدای جیر جیر. و صدای جیر جیر شما را به آن پایه است. ما قاتلان ما قاتلان همه جا چیزی اتفاق می افتد. و سپس آنها را با قرار دادن یک مرد در زندان و از بین بردن زندگی خود خانواده اش همسر و فرزندان خود را. نه سال در زندان این یک رسوایی است.’

سنگ محکوم شد در هفت فقره از جمله شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره است.

قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش لایحه بار برای گرفتن شارژ’ از سنگ مورد.

وی صحبت به وزارت دادگستری, اگر چه او افزود: “من می خواهم که قادر به انجام آن اگر من می خواستم. من حق مطلق به آن را انجام دهد. اقامت من در خارج از چیزهایی که به درجه ای است که مردم باور نمی.’

‘اما من به آنها صحبت می کنند. من فکر کردم (اصلی) توصیه مسخره بود من فکر کردم کل دادستان مسخره بود’ تهمت بادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین حرکت در می آید و پس از هارت نازل شد به یک شکست خورده از حزب دموکرات نامزد کنگره و فعال به شدت مخالف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

هارت سابق شهرستان ممفیس مدارس هیئت مدیره رئیس جمهور آمد و رو به جلو به عنوان سنگ داوران foreperson در Facebook پست در روز چهارشنبه ابراز حمایت دادستان در این مورد.

هارت به تایید روزانه Memphian که او نوشت: Facebook, پست, اما او کاهش یافته است مصاحبه با روزنامه.

سنگ حامیان شوکه شده بودند که یک بررسی از هارت رسانه های اجتماعی پست نشان داد که او ارسال شده در توییتر مسخره سنگ چشمگیر دستگیری قبل نشسته بودن داوران و غالبا محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله رییس جمهور این کشور و حامیان او نژادپرستان.

این معلوم نیست که آیا سنگ دیدگاه های سیاسی و رسانه های اجتماعی تاریخچه فاش شد در طول داوران انتخاب بالقوه بالا بردن سوال در مورد انصاف است که می تواند تاثیر این حکم در دادگاه تجدید نظر.

Hart (left) is seen with former Democratic National Committee chairwoman Donna Brazile

هارت (سمت چپ) دیده می شود با سابق کمیته ملی حزب دموکرات رئیس دانا Brazile

Hart retweeted a post about Stone's arrest in January 2019, months before the trial

هارت ترجمه یک پست در مورد سنگ دستگیری در ماه ژانویه 2019 ماه قبل از محاکمه

هارت جلو آمد در میان جنجال بر سنگ صدور حکم پس از چهار دادستان در صورت انصراف در پاسخ به تهمت و انتقاد از دولت توصیه که سنگ بود محکوم به نه سال در زندان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که دادستان سابق خود کمپین مشاور سنگ دادستان برای انسداد اظهارات نادرست و شاهد دستکاری گرفته بود به شیوه ای که به ‘مضحک’ و ‘توهین به کشور ما است.’

‘من آن را نگه داشته و من سکوت برای ماه می باشد. در ابتدا آن را برای ایمنی. سپس من تصمیم به سکوت از ترس از سیاسی کردن این موضوع,’ هارت گفت: در Facebook پست در روز چهارشنبه.

“اما من می توانم نگه داشتن آرام و دیگر هیچ. من می خواهم به ایستادگی کردن برای هارون Zelinsky آدم Jed مایکل Marando و جاناتان Kravis – دادستان در Roger سنگ محاکمه’ هارت نوشت: با اشاره به دادستان که استعفا در اعتراض.

‘این درد مرا به دیدن DOJ در حال حاضر تداخل با کار سخت از دادستان. آنها در عمل با نهایت هوش و صداقت و احترام به سیستم ما از عدالت است. که من می خواستم به صحبت کردن با آنها و درخواست شما برای پیوستن به من در ضمن تشکر از آنها را برای خدمات خود را, ” او گفت:.

Stone was convicted of lying to Congress and witness tampering. Trump brought up the two-month sentence given to a former Senate Intelligence Committee aide who pleaded guilty to lying to FBI investigators

سنگ بود به جرم دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری. مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان آورد تا دو ماه حبس با توجه به سابق کمیته اطلاعات مجلس سنا aide که التماس گناه به دروغ گفتن به FBI محققان

Trump congratulated Barr for 'taking charge' of the Roger Stone case. Stone is a longtime political advisor to Trump who prosecutors wanted to get up to nine years for lying about his contacts with WikiLeaks

مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک گفت Barr برای گرفتن شارژ’ از راجر سنگ مورد. سنگ دیرین مشاور سیاسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن که دادستان می خواستم برای دریافت به نه سال برای دروغ گفتن در مورد مخاطبین خود را با ویکی لیکس

Hart unsuccessfully ran for Congress as a Democrat in 2012, and is an activist who has participated in anti-Trump rallies and protests

هارت ناموفق زد برای کنگره به عنوان یک دموکرات در سال 2012 و یک فعال سیاسی که در آنها شرکت داشته anti-مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات و اعتراضات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>