لایحه Barr ‘تهدید به ترک به عنوان دادستان کل اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نگه می دارد به tweeting


اخبار: لایحه Barr ‘تهدید به ترک به عنوان دادستان کل اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نگه می دارد به tweeting در مورد وزارت دادگستری تحقیقات’

  • لایحه Barr به گفته افراد نزدیک به رئیس جمهور تهمت است که او با توجه به ترک به عنوان دادستان کل
  • Barr خشمگین است که تهمت را نگه می دارد به tweeting در مورد وزارت دادگستری موارد
  • ‘بر خود محدودیت’ یک ناشناس رسمی دولت گفت: واشنگتن پست
  • رئیس جمهور تهمت بوده است و دائما به tweeting در مورد DoJ مورد مربوط به خود محرم راجر سنگ
  • هفته گذشته بار به یک خیره کننده مصاحبه جایی که او تحت فشار قرار دادند پشت در رئیس جمهور به tweeting گفت: این باعث می شود آن را غیر ممکن به انجام کار خود را
  • اما مغلوب ساختن پیشی جستن است پرهیاهو نادیده گرفته و بر درخواست برای نگه داشتن آرام – در ادامه به پخش افکار خود را در رسانه های اجتماعی

لایحه بر این است که تهدید به ترک به عنوان دادستان کل اگر رئیس جمهور تهمت متوقف نمی شود, به tweeting در مورد وزارت دادگستری تحقیقات یک گزارش جدید ادعا می کند.

سه مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفت: واشنگتن پست که روز سه شنبه بر است و با توجه به اینکه آیا او باید از سمت خود استعفا دهد.

آنها ادعا کرد که AG به گفته افراد نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن – هم در داخل و هم در خارج از کاخ سفید – در مورد بالقوه خود در نظر دارد.

‘بر خود محدودیت” یک ناشناس رسمی اظهار داشت: این ادعا که AG تغذیه شد تا با مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه دخالت در وزارت دادگستری موارد است.

این گزارش می آید تنها چند روز پس از بر گرفت و یک ضربه تند وشدید زدن در رئیس جمهور گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی که مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی وزارت دادگستری موارد و کارکنان آن را غیر ممکن است برای او را به انجام کار خود را.

روز بعد تهمت نادیده گرفته و بر درخواست و اصرار داشت که او تا به “حق قانونی” به دخالت در پرونده های جنایی و گریز وزارت دادگستری تاریخی استقلال.

او ادامه داد: به صدای جیر جیر در مورد های مختلف DoJ موارد – از جمله قریب الوقوع حکم خود را محرم راجر سنگ.

روز سه شنبه او نوشته شده است که سنگ سزاوار یک محاکمه جدید پس از محکوم شاهد دستکاری و انسداد یک حرکت است که گفت: به خشم Barr.

Bill Barr is reportedly threatening to quit as Attorney General if President Trump does not stop tweeting about Justice Department investigations

لایحه Barr گزارش شده است که تهدید به ترک به عنوان دادستان کل اگر رئیس جمهور تهمت متوقف نمی شود, به tweeting در مورد وزارت دادگستری تحقیقات

همانطور که از سه شنبه شب بار است که هنوز دادستان عمومی و منابع مختلف گفته واشنگتن پست است که او را هر شتابزده تصمیم به ترک’.

به گفته منابع بر مقاومت در برابر خواهد ساخت چنین ‘دراماتیک شد.

بار است که خدمت در دوم خود را از روی لئامت دادن به عنوان دادستان کل به دنبال رنگ خود را به عنوان یک رهبر مستقل است که نه تعظیم به فشار سیاسی است.

اما دموکرات ها بارها متهم بار اقدام بیشتر شبیه رئیس جمهور شخصی وکیل از دادستان کل. بار ثابت می شود تا حد زیادی قابل اعتماد تهمت متحد و مدافع قدرت ریاست جمهوری.

Barr is pictured during an interview with ABC News last week where he hit out at Trump for his social media use.

بر عکس در مصاحبه با ABC News در هفته گذشته که در آن او ضربه را در تهمت خود را برای رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

اما در طول یک ABC اخبار مصاحبه هفته گذشته بار لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به صدای جیر جیر در مورد DoJ موارد بیان کرد: “من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی’.

‘من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به تایید من است.’

بحران آشکار جلوتر از برنامه ریزی صدور حکم در هفته آینده از راجر سنگ سابق مغلوب ساختن پیشی جستن consiglierie که داشت به جرم دروغ گفتن به کنگره انسداد و شاهد دستکاری.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی خشم خود را در تقاضای سنگ بود دربند تا نه سال, یک پیام به دنبال ساعت بعد توسط ناشناس ارشد وزارت دادگستری مقامات خواستار آن ‘بیش از حد’ و چهار دادستان در مورد ترک بعد از آن روز با دموکرات ها خواستار یک جلسه فوری رسیدگی به اینکه آیا تهمت دخالت در یک پرونده جنایی.

بر محروم بودن تحت تاثیر قرار, و به نام رییس جمهور برای جلوگیری از به tweeting.

‘من قصد ندارم به اذیت می شود یا تحت تاثیر کسی … که آیا این کنگره یک روزنامه سرمقاله هیئت مدیره و یا رئیس جمهور,’ Barr گفت: ABC News در مصاحبه.

“من قصد دارم به انجام آنچه که من فکر می کنم درست است. و شما می دانید … من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به رهبری من, ” او گفت:.

 

How three days of tweets by Donald Trump aimed at Bill Barr, his prosecutors and a member of the federal judiciary stacked up

چگونه سه روز از توییت توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با هدف لایحه بر خود دادستان و عضو قوه قضائیه فدرال انباشته

Barr گفت: اقدامات خود را در مورد راجر سنگ مورد تا به حال ‘هیچ ربطی به رئیس جمهور’ به عنوان شبکه آن قرار داده است.

پس از حرفه ای دادستان به نام برای یک جمله از هفت تا نه سال زندان برای سنگ های زیر اعتقاد خود را مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی حرکت آنلاین.

‘نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!’ مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

سنگ به اعدام محکوم شد شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره در مورد مخاطبین خود را با ویکی لیکس در طول مبارزات انتخاباتی 2016 زمانی که او غیر رسمی تهمت مشاور. دموکرات ها می گویند این بخشی از یک coverup برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

Barr گفت: این امر می تواند ‘مضحک’ به نشان می دهد او ‘دخالت’ در مورد DOJ است گفت: قبلا در این هفته که زمان تصادفی بود. مغلوب ساختن پیشی جستن, اما نگه داشته است تا یک رشته از سوزش تفسیر در مورد این مورد.

لایحه BARR: TRUMP’S میله رعد و برق

برخورد عمومی با رئیس جمهور کلاه یک سال منهای یک روز به عنوان دادستان کل برای لایحه Barr – او با تایید سنا در روز 14 فوریه 2019.

اما بیشتر درگیری شده اند راه دیگری با بار موقعیت خود را به عنوان یک مدافع تنومند از رئیس جمهور, مردی که خواسته است قبل از: ‘من کجا روی Cohn?’ در اشاره به یک شخصی وکیل بدنام مک کارتی بازجوی-تبدیل نیویورک-حقوقی-مجری.

او حاضر به recuse خود را از نظارت بر Mueller درخواست پس از آن ارائه خلاصه ای از یافته های آن هفته قبل از انتشار آن که گفت که مولر به حال تاسیس تبانی بین تهمت و روسیه – اما آن مشاور ویژه نوشت: به Barr به شکایت ‘نامناسبی به تصویر کشیده شده’ خود نتیجه گیری و هشدار داده بودند اشتباه در مورد آنچه که او تا به حال واقعا در بر داشت. بار بعد آن را رد کرده بود خلاصه.

در روز مولر انتشار او برگزار شد خود را در کنفرانس مطبوعاتی قبل از هر کسی تا به حال آن را بخوانید

او گفت به اعتقاد او ” جاسوسی اتفاق در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پس از آن در دفاع از استفاده از این کلمه در زمانی که اف بی آی را رد کرده آن را به حال جاسوسی. سپس او اعلام کرد یک کاوشگر به ریشه های روسیه تحقیقات در وهله اول باقی می ماند که در حال انجام, بالا بردن آن را به یک پرونده جنایی در ماه اکتبر. او بعدها به نام روسیه بررسی “به طور کامل بی اساس’ با وجود این تحقیقات نمی شود بیش از.

و او در تضاد بازرس کل وزارت دادگستری Michael Horowitz این نتیجه رسیدند که روسیه پروب بود نه بر اساس تعصب سیاسی اما ارائه هیچ مدرکی در آن بود.

دیگر مجادلات شامل حملات خود را در پناهگاه شهرستانها و یکی در “شبه سکولارها” در یک سخنرانی در دانشگاه نوتردام ادعا کرد که آنها در حال اجرا یک کمپین برای از بین بردن سنتی اخلاقی نظم است.’

بر تلاش برای بازگرداندن فدرال مجازات اعدام پشت فدرال ممنوعیت ماری جوانا قرار داده و وزارت دادگستری وزن در پشت یک مورد که منتقدان می گویند خواهد روده Obamacare.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت: داور راجر سنگ داوران بود ‘قابل توجهی تعصب’ در آخرین مداخله به دادگاه جنایی دیرین خود را مشاور.

Barr می گوید او در حال حاضر صحبت به کارکنان در مورد سنگ محکومیت توصیه – که او نشان داده بود که بیش از حد شدید – قبل از رئیس جمهور صبح زود صدای جیر جیر. ولی انفجار قرار داده و او را در یک موقعیت بد.

“آیا شما رفتن به جلو با آنچه شما فکر می کنم تصمیم درست است یا آیا شما جلو و عقب به دلیل tweet? و که فقط مرتب کردن بر اساس نشان می دهد چگونه مخل این توییت را می توان او مضطرب.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام پاسخ داد که مغلوب ساختن پیشی جستن خوب بود با نظر – در حالی که دفاع از حق خود را به ذهن خود صحبت می کنند.

“رئیس جمهور نبود ناراحت نظرات و او حق دارد مثل هر شهروند آمریکایی به عموم ارائه نظرات خود را’ او گفت.

‘رئیس جمهور تهمت با استفاده از رسانه های اجتماعی بسیار موثر برای مبارزه با مردم آمریکا در برابر بی عدالتی در کشور ما از جمله خبر جعلی. رئیس جمهور دارای ایمان کامل و اعتماد به نفس در دادستان کل Barr به انجام کار خود و رعایت قانون’ او گفت: CBS گزارش شده است.

بر استفاده از مصاحبه به ارائه خود را بداند نسخه از اقدامات خود را.

او گفت که او تا به حال نه اعتقاد دادستان قرار بود به درخواست برای یک مدت برای سنگ و زمانی که او شنیده ام در شب دوشنبه که آنها تا به حال به او گفت: کارکنان خود را آماده برای عمل است.

‘هنگامی که صدای جیر جیر رخ داده است من فکر کردم حالا چه کار کنم” او گفت:.

خواسته به طور مستقیم اگر مغلوب ساختن پیشی جستن از او خواسته بود تا به دخالت در سنگ مورد او گفت: “هرگز.’

“من نه در مورد راجر سنگ مورد در کاخ سفید’ او گفت.

و او نیز تحت فشار قرار دادند در اتهامات که او عمل کرده است به عنوان یک cortebeeck برای رئیس جمهور فشار سیاسی تحقیقات گفت: “اگر او می گویند شما می دانید ‘بروید و تحقیق کسی چون’ و شما احساس است که آن را به دلیل آنها یک حریف سیاسی یک وکیل به طور کلی نباید و نمی حمل آن است.”

خواست اگر او اقدام به عنوان “شخصی وکیل رئیس جمهور گفت:” من انتظار می رود بسیاری از ضربات پایین و وجود دارد مقدار زیادی از ضربه پایین اما من نمی پاسخ به آن است.

‘این واقعیت است که توییت کردن وجود دارد و مربوط به چیزهایی است که ما در حال انجام در این بخش به قسمت آسیاب.’

بر دفاع نشان می دهد که او می بیند سنگ رسوایی به عنوان یک تهدید مانند هیچ کدام قبل از اینکه به او و شهرت خود را. خود را در جدول زمانی دقیق در این مصاحبه خاصی به طلبه توسط دموکرات ها هنگامی که او شهادت به کنگره است.

به طور خاص آنها خاص به خود را نگاه کنید ادعای اینکه واشنگتن دی سی ایالات متحده وکیل تیموتی درخت روغن قلم به او گفته بود که دادستان می خواستم به هفت تا نه سال, توصیه, اما او تا به حال توافق با Barr که آنها را تسلیم به قاضی.

بر ABC گفت او به عقب گرفته بود برای یادگیری در مورد توصیه شده و رد آن صبح روز سه شنبه.

چهار حرفه دادستان خواست به از صورت برداشته شود بلافاصله بعد از آن. Barr عنوان شورش کرد و گفت او کمی تعجب به یاد بگیرند که آنها را ترک کرده بود. او گفت که او تا به حال نه صحبت با دادستان از قبل.

 

او همچنین لعنتی این حکم تا نه سال توصیه می شود توسط یک تیم از دادستان فدرال – اکشن است که قبل وزارت دادگستری فوق العاده ای برگرد و تشکیل پرونده جدید صدور حکم یادداشتی به قاضی ساخته شده است که هیچ توصیه از زمان زندان.

پس از چرخش چهار حرفه دادستان به حال خود و حذف از مورد و یکی از سمت چپ و موقعیت خود را به طور کامل.

President Donald Trump  jumped on revelations that the foreperson in Roger Stone's trial had run for Congress as a Democrat and tweeted about Stone's arrest. Stone has been an informal Trump advisor for decades. He was convicted on seven counts including witness tampering and lying to Congress

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به پریدن کرد در آیات که foreperson در Roger سنگ آزمایشی اجرا کرده بود برای کنگره به عنوان یک دموکرات و توییتی در مورد سنگ را بازداشت. سنگ شده رسمی تهمت مشاور برای چند دهه. او به اعدام محکوم شده در هفت فقره از جمله شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im