‘Bilking مالیات دهندگان: وارن مطالبات $22 میلیون بدهی وام دانشجویی servicer Navient

آن را نه فقط در آمریکا وام دانشجویی وام گیرندگان که مدیون پول به دولت فدرال است. آن را بالا servicer وام بیش از حد.

Navient یکی از بزرگترین ایالات متحده وام دانشجویی وام دهندگان دارای بدهی دولت فدرال $22.3 میلیون سال و هنوز هم نشده پرداخت آن را به عقب.

در نامه ای به وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos مشترک منحصرا با یاهو امور مالی سناتور الیزابت وارن (D-MA) خواست او را با عجله در جمع آوری این مبلغ از Navient.

“پس از انبوه overcharging دولت فدرال سال در یک رسوایی … Navient به توضیح ادامه داد: برای فرار از پاسخگویی برای bilking مالیات دهندگان برای سال و هنوز بازپرداخت این پول” وارن اظهار داشت. “تاخیر بیشتر و یا بهانه های غیر قابل قبول: وقت آن است که برای شما به نگه دارید Navient پاسخگو و در نهایت جمع آوری $22.3 میلیون شرکت مدیون به مالیات دهندگان.”

وقتی پرسید که توسط یاهو امور مالی وزارت آموزش و پرورش اذعان کرد دریافت نامه. Navient کاهش یافته است به نظر.

الیزابت وارن صحبت می کند و در یک تجمع در بروکلین نیویورک در ژانویه سال 2020 است. (منبع عکس: Joel Sheakoski / برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ)

این ماده در حال حاضر نشسته در میز کار خود را’

Navient را پرداخت بیش از یک دهه به تعویق افتاده است.

در سال 2009 یک تحقیق توسط وزارت آموزش و پرورش یافت که Navient و سپس به عنوان شناخته شده Sallie Mae, حال بسیارهزینه دولت فدرال توسط $22.3 میلیون با سوء استفاده از یک برنامه به معنای برای کوچکتر وام دهندگان.

این شرکت تا به حال نادرست ادعا ویژه کمک هزینه پرداخت وام که برای آنها به معنای (یعنی overbilling دولت فدرال) و خواسته شد اد دفتر بازرس کل (OIG) به بازگشت پول به بخش.

اد کمک های فدرال دانشجویی دفتر صدور تصمیم نهایی در سال 2013 که در آن همچنین خواستار Navient پرداخت این مبلغ است. اما Navient پرداخت شده است.

وارن نوشت: نامه ای مشابه به دولت اوباما در سال 2016 منجر به هیچ جا. و پس از گرفتن سکان اداره آموزش و پرورش تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن DeVos شده است برای انتقاد از اینکه بیش از حد نزدیک به وام کنندگان مانند Navient و بودن بیش از حد سهل انگاری در تنظیم با وام دانشجویی از جمله سیاست های محدود کردن CFPB دسترسی به اطلاعات مربوط به وام های دانشجویی و اصلاح قرض دفاع حکومت به آن را مشکل تر به دنبال تسکین.

وارن خواست DeVos به عمل در جهت منافع آمریکا مالیات دهندگان.

“این موضوع در حال حاضر نشسته در میز کار خود را در حال انتظار برای شما را به عمل… شما باید مسئولیت برای مردم آمریکا برای اطمینان از این شرکت می پردازد و برگشت پول آن را نادرست جمع آوری” او اعلام کرد. “اجازه Navient قلاب برای بدهی های خود را, به خصوص به عنوان شما خستگی ناپذیر شکاری defrauded دانشجویی وام گیرندگان خواهد بود آشکار تظاهرات تمایل خود را به سمت با وام از شرکت هایی که موفق دانش آموزان و مالیات دهندگان بیش از دانش آموزان و مالیات دهندگان …

من مصرانه از شما را به اقدام در نهایت به پایان این حماسه و جمع آوری $22.3 میلیون که Navient مدیون مردم آمریکا.”

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos ارائه اظهارات در مورد دولت و تلاش برای افزایش ایمنی مدرسه در ملی اولیا و مربیان انجمن مقننه کنفرانس در Arlington, VA, مارس 13 سال 2018 است. (عکس: رویترز/هارون P. برنشتاین)

Navient باقی مانده مبارز

در مورد Navient بدهی به دولت فدرال این شرکت را رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جک Remondi قبلا رسیده به DeVos و به دادگاه تجدید نظر برای او به چشم پوشی از وارن نامه قبلی که ادعا همان واقعیت است.

در “واقعیت-بررسی” بخشی از نامه خود او اعلام کرد که $22.3 میلیون برجسته هزینه شد “[f]آزاد و گمراه کننده است.”

او افزود: “این موضوع ربطی به نگهداری و معامله با یک شرکت تابعه تامین مالی صادر شده در سال 1993 و بازنشسته بیش از 10 سال پیش. این شیوه های سازگار با اد هدایت و مقررات. این شرکت همچنان به ایستادن در پشت آن شیوه های حسابداری و مدیریت به عنوان مناسب … Navient شده است به شرح زیر مجاز روند تجدید نظر و در انتظار یک تصمیم نهایی.”

در اخیر 10-Q تشکیل پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار این شرکت اذعان کرد OIG حسابرسی اما اضافه شده است که آن را به دادگاه تجدید نظر تصمیم قاضی به دبیر اضافه کرد: “ما همچنان به این باور است که ما SAP حسابداری و مدیریت شیوه های مناسب … این شرکت یک ذخیره برای این موضوع در سال 2014 و باور نمی کند در این زمان است که نامطلوب حاکم را یک اثر مواد در این شرکت به عنوان یک کل است.”

کیف اوکراین – 2019/01/07: در این تصویر عکس های Navient شرکت آرم دیده می شود نمایش داده شده در گوشی های هوشمند است. (عکس تصویر توسط ایگور Golovniov/SOPA تصاویر/LightRocket از طریق گتی ایماژ)

Navient گفته سازی وام گیرندگان به تحمل

این اولین بار نیست Navient آمده است در زیر آتش.

Navient نیز شکایت کرد در سال 2017 توسط مصرف کننده حمایت مالی دفتر آژانس فدرال وارن کمک به ایجاد بیش از اتهامات است که آن را به طور سیستماتیک تشویق وام دانشجویی وام گیرندگان به تحمل و شکست خورده مشتریان “در هر مرحله از بازپرداخت.”

در یک دسته از اسناد دادگاه که unsealed در سال گذشته مشخص شد:

“ما battle cry باقی می ماند ‘بردبار و آنها را بردبار و آنها را ترک توپ,'” یک Navient اجرایی اظهار داشت: در سال 2010 یادداشت. “گفت: یکی دیگر از راه های ما بسیار لیبرال با استفاده از منکر پس از آن مصمم است که وام گیرنده نمی تواند پرداخت نقدی و یا با استفاده از دیگر برنامههای استحقاقی.”

این مورد هنوز ادامه دارد.

Aarthi است که یک خبرنگار برای یاهو مالی. او را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @aarthiswami.

ادامه مطلب:

  • “من باید یک فرصت در حال حاضر به یک زندگی’: نیروی دریایی دامپزشک که برنده آبخيز وام دانشجویی حاکم داستان خود می گوید

  • ‘من کار تا زمانی که من هستم 75’: کارگر کارخانه توصیف خانواده دانش آموز بدهی کابوس

  • ‘من نمی تواند استطاعت است که”: زن در وام دانشجویی برزخ از سال 1997 برنامههای یک گل آلود سیستم

دفعات بازدید: آخرین مالی و کسب و کار اخبار از یاهو امور مالی

دنبال یاهو سرمایه گذاری در Twitter, Facebook, Instagram, Flipboard, SmartNews, LinkedIn, یوتیوب, و ق در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im