ده بزرگ بازی خواهد کرد سقوط ورزش تنها در کنفرانس اگر در همه

ده بزرگ کنفرانس سقوط تیم های ورزشی بازی خواهد کرد تنها در لیگ یک تصمیم گیری است که بر فوتبال مردان و زنان کشور عبور, میدان, هاکی مردان و زنان فوتبال و والیبال زنان — با فرض اینکه مقامات بهداشت عمومی توصیه پخش در تمام میان coronavirus بیماری همه گیر.

در مصاحبه ای در روز پنج شنبه, Kevin وارن بزرگ ده کمیسر گفت: تصمیم گیری خواهد به لیگ بیشترین انعطاف پذیری و اجازه می دهد آن را به “تصمیم گیری سریع در زمان واقعی بر اساس ترین زمان مشاوره پزشکی.”

اما وارن که شد کمیسر در ماه ژانویه متوقف کوتاه و امیدوار کننده است که حتی این کنفرانس آخرین طرح خواهد بود دائم و تاکید کرد که او و دیگر مقامات “ما با تکیه بر کارشناسان پزشکی.”

“ما در یک همیشگی دولت از سیالیت در حال حاضر در برخورد با تمام این مسائل” وارن گفت. “ما آن را یک گام در یک زمان و ما نیز آماده به بازی این فصل اگر شرایط دیکته کند.”

بزرگ ده مقامات شروع به یکی شدن در اطراف این استراتژی بیش از ماه گذشته و اگر چه وارن کاهش یافته است به حدس و گمان در مورد چگونه با نفوذ دیگر قدرت پنج لیگ مانند اقیانوس اطلس در سواحل جنوب شرقی و کنفرانسها خواهد پاسخ به تصمیم او گفت که او انتظار می رود به مختصر دیگر ورزش کالج رهبران در روز جمعه.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • در علاوه بر این به یک رکورد ملی حداقل پنج متحده, مجموعه تک-بعد پرونده برای عفونت.
  • هنگامی که یک واکسن می رسد که باید آن را دریافت کند ؟ مقامات ایالات متحده باید با برنامه و برخی از انتخاب های دشوار است.
  • تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده ممکن است درست پس از ثابت قرار می گیرند.

“این اطلاعیه نشان دهنده یک گام یک گام بسیار مهم — که خواهد شد کمک به تامین ثبات و وضوح و برخی از کنترل بیش از این وضعیت گفت:” سندی, Barbour, مدیر ورزشی در پن استیت که اضافه شده است که او “خوش بینانه در مورد توانایی ما برای بازی های ورزشی این سقوط و در 2020-21 سال تحصیلی.”

تصمیم بزرگ ده یکی از به اصطلاح قدرت پنج و کنفرانسها خواهد طنین انداز فوتبال در سراسر. لیگ را تیم برنامه ریزی شده بود به بازی برخی از پیش بینی ترین nonconference بازی های این فصل از جمله ایالت اوهایو در اورگان در سپتامبر. 12 و میشیگان در واشنگتن در سپتامبر. 5. این حرکت را بی درنگ دیگر کنفرانس خود را به تجدید نظر در برنامه و در نظر گرفتن روش خود را برای یک فصل است که مدیران باید به طور فزاینده ای اذعان خواهد بود مثل هیچ کدام دیگر در تاریخ این ورزش.

ماه گذشته در سواحل اقیانوس اطلس در کنفرانس کمیسر جان Swofford گفت: اگر قدرت پنج و مدارس منحصرا بازی بازی های کنفرانس A. C. C. خواهد کمک نوتردام است که در یک کنفرانس برای, فوتبال با شرکت در این لیگ بازی. A. C. C. نیز روز پنجشنبه اعلام کرد که این امر تاخیر همه از آن المپیک مسابقات ورزشی حداقل تا سپتامبر. 1.

ده بزرگ تصمیم را بیشتر فشار مالی بر آن بخش ورزشی که برش بودجه و پیرایش حقوق حتی قبل از شنبه را اعلام. در اواخر ماه گذشته مثلا آیووا گفت: این امر کاهش آن دو و میدانی بودجه حدود 15 میلیون نفر است. اما دانشگاه گفت: پس از آن بود که طراحی آن بودجه با فرض این که Hawkeyes خواهد بازی کامل فوتبال و بسکتبال فصل با تماشاگران در حضور و در آن هشدار داد که “هر گونه وقفه و یا کاهش در این فصل می تواند منجر به کاهش قابل توجهی.”

هنوز گری بارتا مدیر ورزشی در آیووا گفت: دانشگاه به طور کامل پشتیبانی شده در این کنفرانس تصمیم.

“در حالی که بسیاری از ابهامات هنوز وجود دارد امروز تصمیم گیری ارائه خواهد شد بیشترین میزان انعطاف پذیری همانطور که ما حرکت رو به جلو” او در بیانیه ای گفت.

همه در حال انجام در تابستان فعالیت های ورزشی باقی خواهد ماند داوطلبانه در این کنفرانس گفت. ورزشکارانی که انتخاب کردن از فصل آینده به دلیل coronavirus نگرانی هنوز هم خود را دریافت بورسیه برای سال.

“همانطور که ما همچنان به تمرکز بر روی نحوه بازی این فصل در یک راه امن و مسئول بر اساس بهترین مشاوره از کارشناسان پزشکی” ده بزرگ گفت: “ما همچنین آماده نیست به بازی به منظور اطمینان از سلامت و ایمنی و سلامتی ما دانشجو-ورزشکاران باید شرایط طوری تعیین می کند.”

این کنفرانس تصمیم به دنبال یک تعداد انگشت شماری از دانشگاهی ورزشی کاهش ساخته شده به عنوان مدارس مواجه بودجه نگرانی اوج این بیماری همه گیر. Dartmouth, کاهش یافته است, پنج تیم در روز پنج شنبه و استنفورد برش ورزش 11 روز قبل از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de