فناوری بزرگ در مقابل تغییرات آب و هوایی

این مقاله بخشی از تکنولوژی عضویت در خبرنامه. شما می توانید در اینجا ثبت نام برای دریافت آن در روزهای هفته تا کی.

رشد سهم از آمریکایی ها نگران محیط زیست و ایالات متحده شرکت های فن آوری به نظر می رسد در یک موقعیت برای رهبری راه را در مبارزه با تغییر آب و هوا.

آنها غنی و کارکنان با مردم هوشمند و آنها را به طور کلی متعهد به انجام بیشتر برای کاهش انتشار کربن است که گاهی این سیاره است.

همکار من Somini Sengupta که می نویسد: در مورد تغییر آب و هوا و با استفاده از پوشش صنعت فن آوری من راه می رفت از طریق گیج کننده تغییر آب و هوا و شرایط و چگونگی شرکت های فن آوری و همه ما می تواند کمک به کاهش گرمایش جهانی.

Shira: چه معنی است وقتی که یک شرکت متعهد به “کربن خنثی” یا “کربن منفی?”

Somini: یک شرکت هنوز هم تولید کربن تولید گازهای گلخانه ای اما آن را جبران خواهد کرد که با انجام کارهایی که جذب گازهای گلخانه ای از جو مانند کاشت جنگل. درختان بزرگ هستند! آنها را جذب دی اکسید کربن. حداقل بخشی از آمازون و اپل اقدام آب و هوا برنامه شامل احیای جنگل.

اما این کافی نیست. آب و هوا دانشمندان می گویند جهانی تولید گازهای گلخانه ای باید قطع شود نصف تا سال 2030 اگر ما شانس جلوگیری از بدترین اثرات گرم شدن کره زمین.

چگونه شرکت های با تکنولوژی منجر به تغییر آب و هوا و چگونه آنها کمک به?

برای اولین بار در این صنعت با استفاده از مقدار زیادی از برق از جمله برای کامپیوتر مراکز داده. اگر بسیاری از که می آید از زغال سنگ آن را ایجاد boatload از سیاره گرم شدن تولید گازهای گلخانه ای. این است که نسبتا آسان برای حل مشکل اگر شرکت های استفاده از انرژی های تجدید پذیر است که در حال گسترش سریع و ارزان تر شدن.

آمازون و گوگل و مایکروسافت نیز بدست توجه برای فروش تکنولوژی برای کمک به صنعت نفت و گاز استخراج سوخت های فسیلی که منبع اصلی انتشار گازهای گلخانه ای. گوگل وعده داده شده برای جلوگیری از.

مناطق دیگر به دیده بان: آیا اپل با آمازون و گوگل را وادار به تولید کنندگان از دستگاه های خود را برای کاهش کارخانه تولید گازهای گلخانه ای و تبدیل به انرژی پاک? و می توانید از آنها استفاده مجدد و بازیافت مواد در داخل دستگاه? به طور کلی مواد بازیافت شده بهتر است برای محیط زیست است.

پس از آن وجود دارد این سوال که چقدر شرکت های اینترنتی مانند Facebook در حال کمک به گسترش دروغ و آب و هوا و علم است.

آن را به صرفه برای شرکت ها برای انتخاب مسیر خود را در تغییر آب و هوا ؟ آنچه در مورد دولت?

به عنوان یک سابق تکنولوژی خبرنگار این لحظه مرا به یاد زمانی که بزرگ ایالات متحده شرکت های فن آوری نمی خواهم مقررات حفظ حریم خصوصی داده ها. آنها خود را تغییر سیاست حفظ حریم خصوصی و وعده داده شده به انجام بهتر.

این امکان وجود دارد که شرکت های فن آوری ها دوباره تنظیمات خود را داوطلبانه اهداف به ممانعت از قوانین ملی در استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای. هر دو بریتانیا و اتحادیه اروپا در حال حاضر نیاز کشور خود را برای رسیدن به خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050. که محدود به تاثیر تکنولوژی و هر صنعت دیگر.

آنچه می تواند ما را به عنوان مصرف کنندگان از تکنولوژی ؟

ما می توانید آموزش خود را در مورد آنچه می رود به تکنولوژی ما خرید چه اثرات آب و هوا هستند و چگونه یک محصول ممکن است تاریخ و زمان آخرین.

ما همچنین می توانید فکر می کنم در مورد آنچه که ما خرید در وهله اول. ساخت براق چیزهای جدید منجر به گرم شدن کره زمین. بنابراین حمل و نقل ارائه و بازگشت مسائل است. ما می تواند کمک به ساخت محصولات موجود ما و یا دستگاه های دیگر گذشته با جایگزین کردن باتری و یا ساخت یک تعمیر و یا خرید استفاده می شود.

اگر شما در حال حاضر نمی توانید این خبرنامه را در صندوق پستی خود را, لطفا ثبت نام اینجا را.


به جای doomscrolling امروز چگونه در مورد flopping روی مبل را در سرگرمی های بزرگ در مورد … آه … کابوس تکنولوژی ؟

مارگوت Harrison, یک, داستان, نویسنده و سردبیر در ورمونت روزنامه هفت روز ارائه شده ما سه توصیه برای کار در برخورد با بدخواه فن آوری است. آخرین رمان “حساسیت” بود منتشر شد در این ماه است. همچنین بررسی اخیر خود مقاله ای در نیویورک تایمز.

“بی نهایت جزئیات: یک رمان” توسط تیم Maughan

در این 2019 dystopian رمان تنها چیزی ترسناکتر از حضور تمام فراگیر از اینترنت آن است ناگهانی ناپدید شدن. داستان گفت: در سال متناوب بخش دارای برچسب “قبل از” و “پس از آن.” در سابق آنارشیست هکرها باز کردن صفحات وب است که دارای همه ما; در حالت دوم آنها مقابله با عواقب ناشی از موفقیت فراتر از وحشی ترین رویاهای خود را.

در حالی که به تصویر می کشد بسیاری از همه بیش از حد قابل قبول پسوند کنترل و نظارت فناوری Maughan نشان می دهد که آن غیر ممکن است به یک روش ساده برای ایستادن و یا در برابر دستگاه که با آن راه ما از زندگی در حال حاضر ذوب شده.

“خوراک” توسط M. T. Anderson

این کتاب که من متقاعد شده ام که داستان بزرگسالان جوان ممکن است به خصوص به کاوش فن آوری نگرانی از آنجا که نوجوانان هرگز شناخته شده جهان نیست.

اندرسون پیش بینی آینده ای که در آن هر کس یک ایمپلنت تغذیه آنها سرگرمی تعاملات اجتماعی و میکرو-تبلیغات هدفمند. مفهوم جدید نیست اما اندرسون جملات فراموش نشدنی صدا: هولدن کولفیلد با نزدیک تزریق کشنده از swaggering اوایل aughts MTV.

این “Nosedive” قسمت از “آینه سیاه”

هیچ قطعه ای از داستان به کانال شخصی من نگرانی در مورد رسانه های اجتماعی کاملا به عنوان موثر به عنوان این.

در آینده ای نزدیک است که در آن مردم از وضعیت و معیشت بستگی دارد به طور مستقیم بر روی رتبه بندی دیگران آنها را به یک زن جوان باعث می شود منجر به مرگ یک سری از اشتباهات کوچک که صفر کردن اعتبار اجتماعی. آن را یک کابوس است که ممکن است متقاعد کردن شما برای قرار دادن تلفن.


  • این حمله سایبری بازدارندگی کار نمی کند: برای مبارزه با حملات سایبری از چین و روسیه دولت آمریکا برای سال ها تلاش کرده است به نام شرم و دادستانهای کسانی که پشت سر آنها و گاهی حتی counterattacked. اما آن مجازات نشده اند کافی برای جلوگیری از ادامه حملات سایبری و دروغ عملیات گزارش David E. سانگر بار امنیت ملی خبرنگار.

  • شما نمی توانید فضولی این گوشی از دست من: فقط در مورد هر شرکت فناوری در جهان در نظر هند در حال ظهور اینترنت gold rush اما این شرکت در حال پیدا کردن یک مانع بزرگ: بسیاری از میلیون ها نفر از سرخپوستان برای انتخاب اولیه تلفن های همراه بیش از گوشی های هوشمند است. این باعث می شود زندگی سخت تر برای Netflix, Facebook و WeChat. چینی tech انتشار چرتکه به نظر می رسد چرا اولیه تلفن همراه در هند به مراتب جذاب تر از آن است که نوکیا شما تا به حال در اوایل 2000s.

  • ما ملی کیک وسواس نمی آخرین طولانی: پنج دقیقه پیش, آن را غیر ممکن بود برای جلوگیری از حقیقی رسانه های اجتماعی ویدئوها از کیک مبدل به عنوان Crocs, ترشی یا سر انسان است. در حال حاضر شور و شوق در حال مرگ است, NBC News گزارش شده است. مانند هر چیز سرگرم کننده عجیب و غریب کیک خراب شد به این دلیل که کودکان به آن را کردم. (من به عنوان به خوبی. من قسم می خورم. آن را خوب است.)

لطفا لذت بردن از بسیار خوب سگ سنبله romping در یک علفزار. (و اگر شما در حال حاضر نیست دنبال سگ sledder و نویسنده بلر sophie dany e. در توییتر برای بسیاری از بسیار سگ خوبی است.)


ما می خواهیم به شنیدن از شما. به ما بگویید چه شما فکر می کنم از این خبرنامه و چه چیز دیگری شما می خواهم ما را به کشف. شما می توانید با ما در رسیدن به [email protected]

اگر شما در حال حاضر نمی توانید این خبرنامه را در صندوق پستی خود را, لطفا ثبت نام اینجا را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im