بزرگ داروسازی کارفرمایان حمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید نشست


بزرگ داروسازی کارفرمایان حمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر کاخ سفید نشست پس از او امضا فرمان اجرایی او ادعا می کند را در, مواد مخدر, قیمت

  • بالا دارویی مدیران حاضر به حضور در کاخ سفید دیدار با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه
  • مدیران دیوانه به منظور اجرایی تهمت امضا شده در هفته گذشته بر قیمت دارو
  • سفارش نیاز به شرکت ها برای مطابقت با کمترین قیمت دارو در کشورهای دیگر
  • مغلوب ساختن پیشی جستن به بزرگ داروسازی یک ماه به زمین او را جایگزین
  • مغلوب ساختن پیشی جستن امضا چهار دستور اجرایی در کاخ سفید مراسم در روز جمعه
  • آنها اجازه خواهد داد که واردات ارزان تر پزشکی و دیگر محدود مراحل
  • انسولین و EpiPens در دسترس خواهد بود در شیب تخفیف برای افراد کم درآمد
  • کنگره شده است قادر به رسیدن به یک توافق برای کاهش هزینه پزشکی

بالا دارویی مدیران توبیخ رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حاضر به شرکت در جلسه ای در کاخ سفید در روز سه شنبه برای بحث در مورد قیمت برای داروهای تجویزی.

این نشست به بحث در مورد یک فرمان اجرایی تهمت امضا شده در هفته گذشته بر قیمت دارو – سفارش است که هنوز منتشر خواهد شد – اما نیاز به بزرگ داروسازی برای مطابقت با کمترین قیمت دارو ارائه شده در کشورهای دیگر است.

اما مدیران لغو شد چرا که آنها حاضر به ارسال هر یک از نمایندگان برای دیدار با رئیس جمهور, سیاسی گزارش شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی برنامه هیچ جلسات در آن برای پنج شنبه, اما نه همه رئیس جمهور فعالیت های ذکر شده در آن سند است.

Top pharmaceutical executives refused to attend a White House meeting with President Trump

بالا دارویی مدیران حاضر به حضور در کاخ سفید دیدار با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن

این حکم اجرایی خواهد نیاز به بهداشت شرکت به دنبال ارائه در قیمت گذاری دارو به عنوان شناخته شده ترین-مورد علاقه-سازمان ملل قانون است. این قانون نیاز به مدیکر به کراوات قیمت آن را می پردازد برای مواد مخدر به آن پرداخت شده توسط کشورهای دیگر است. به طور خاص, آن را تنها خواهد پرداخت قیمت برای مواد مخدر که منطبق با بالاترین قیمت پرداخت شده میان دولت های خارجی

اما شرکت های دارویی و برخی از گروه بیمار با انتقاد از حکومت گفت: این امر کاهش نوآوری و دسترسی به برخی از داروها.

زمانی که او امضا منظور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شرکت های دارویی را یک ماه به او در حال حاضر با یک گزینه بهتر است.

در کاخ سفید مراسم جمعه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن امضا چهار دستور اجرایی. یکی بود در مورد واردات. دیگران را مستقیم داروسازی تخفیف مستقیم به بیماران ارائه انسولین و EpiPens در شیب تخفیف به افراد کم درآمد و با استفاده از کاهش قیمت های بین المللی به پرداخت برای برخی از مدیکر مواد مخدر.

“هیچ چیز مانند این است که همیشه قبل از انجام شده است چرا که داروسازی بزرگ و با قدرت عظیم خود نمی خواهد اجازه دهید آن اتفاق می افتد. گران قیمت انسولین رفت از دلار به مجازی سکه,’ تهمت bragged در توییتر در روز شنبه پس از او امضا.

‘Epi-قلم رفت و خود را از فوق العاده بالا jacked قیمت به پایین تر از خود اصلی را دور چانه زنی. بزرگترین کاهش قیمت در تاریخ تا کنون!’

مغلوب ساختن پیشی جستن بازیگران دستورات خود را به عنوان گسترده, اما آنها عمدتا به روز رسانی در اوایل دولت ایده هایی که هنوز به اجرا نرفته است.

“من unrigging سیستم است که در چند دهه پیر,’ او اعلام کرد در روز جمعه مراسم امیدوار کننده ‘عظیم’ پس انداز.

President Donald J. Trump signs an executive order on lowering drug prices during a ceremony in the Eisenhower Executive Office Building in Washington, DC on Friday

رئیس جمهور Donald J. Trump نشانه یک فرمان اجرایی در کاهش قیمت مواد مخدر در جریان یک مراسم در آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری در واشنگتن در روز جمعه

Trump cast his directives as far-reaching, but they mostly update earlier administration ideas that have not yet gone into effect

مغلوب ساختن پیشی جستن بازیگران دستورات خود را به عنوان گسترده, اما آنها عمدتا به روز رسانی در اوایل دولت ایده هایی که هنوز به اثر

مصرف کنندگان ممکن است متوجه تغییرات فوری از سفارشات انجام می شود باید توسط فدرال بوروکراسی و می تواند در دادگاه به چالش.

دموکرات ها در ضمن مشتاق به قرعه کشی یک تضاد بین مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را گسترده برنامه اجازه مدیکر به مذاکره قیمت های پایین تر با شرکت های دارویی ایده رئیس جمهور حمایت کرده بود به عنوان یک نامزد.

یک لایحه توسط سخنران نانسی پلوسی در حال حاضر به تصویب مجلس و هم راستا با نامزد ریاست جمهوری جو بایدن رویکرد است.

جمعه رویداد قطعا این لایحه امضای کاخ سفید تا به حال یک بار برای امید. مغلوب ساختن پیشی جستن به شکایت که شرکت های دارویی شدند ‘گرفتن دور با قتل’ و امیدوار کننده به آنها را تحت کنترل است. نزدیک به چهار سال بعد همه چیز همان اخیر با وجود برخی اعتدال در قیمت را افزایش می دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را کشیده مشت پلوسی در بیانیه ای گفت. ‘پس از امیدوار کننده است که او را ‘مذاکره مانند دیوانه’ برای کاهش تجویز دارو و قیمت آن را روشن است که رئیس جمهور تهمت به معنای مذاکره نمی کند و در همه, ” او گفت:, و اضافه کرد که اگر تهمت است که جدی در مورد کاهش قیمت او باید به مجلس سنا جمهوری خواهان برای تصویب لایحه خود را.

A bill by Speaker Nancy Pelosi already passed the House and aligns with presidential candidate Joe Biden's approach, but failed to pass the Senate

یک لایحه توسط سخنران نانسی پلوسی در حال حاضر به تصویب مجلس و هم راستا با نامزد ریاست جمهوری جو بایدن رویکرد اما موفق به تصویب مجلس سنا

Consumers may not notice immediate changes after Trump's orders, since the orders must be carried out by the federal bureaucracy and could face court challenges

مصرف کنندگان ممکن است متوجه تغییرات فوری پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات از سفارشات انجام می شود باید توسط فدرال بوروکراسی و می تواند در دادگاه به چالش

یک درایو به تصویب عمده قانون در سال جاری متوقف شده در کنگره است. اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن گفته سناتور جمهوریخواه که کاهش قیمت نسخه چیزی است که شما باید برای انجام بسیاری از باقی می ماند و تمایلی به استفاده از فدرال قدرت به زور داروسازان به شارژ کمتر است.

در ضمن دموکرات کنگره محاسبه است که انتخابات را تقویت می کند دست خود را, و آنها در نهایت قادر خواهید بود به تصویب یک قانون است که اجازه مدیکر به مذاکره قیمت به طور مستقیم. نه طرف در کنگره تا به حال انگیزه ای برای مقابله و کاخ سفید شده است قادر به کار مغلوب ساختن پیشی جستن را.

سال گذشته خانه را تصویب پلوسی را مدیکر مذاکرات لایحه که دربسته در محیط های خارج از جیب هزینه دارو برای افراد مسن و گسترش مزایای این برنامه به عنوان به خوبی. آن را به حال هیچ مسیر رو به جلو در حزب جمهوری خواه سنا و کاخ سفید خواستار آن بیاستفاده.

اما وجود دارد یک جایگزین. دو حزبی سنا لایحه حمایت تهمت متوقف کوتاه از دادن مدیکر قدرت چانه زنی را محدود سالانه افزایش قیمت ها و هزینه های دربسته در محیط برای افراد مسن. این لایحه از مجلس سنا کمیته بود اما هرگز به ارمغان آورد به تمام بدن است.

‘آن روشن نیست که چرا دولت نکرده بزرگتر فشار به خط آرا به دریافت صورتحساب از طریق مجلس سنا و مقابله با کنگره داده قوی حمایت عمومی برای کاهش هزینه های مواد مخدر گفت: Tricia Neuman یک مدیکر متخصص با حزبی قیصر بنیاد خانواده.

Anti-diabetic medication is seen in a file photo. Americans are worried about the high cost of prescription drugs, which Trump attempted to address with his orders

ضد دیابتی دارو دیده می شود در یک فایل عکس. آمریکایی ها نگران هزینه های بالای داروهای تجویزی که مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به نشانی خود را با سفارشات

آمریکایی ها باقی می ماند نگران هزینه دارو با نزدیک به 9 در 10 گفت: در اخیر گالوپ-بهداشت غرب نظرسنجی که آنها نگران صنعت داروسازی خواهد شد استفاده از coronavirus همه گیر به افزایش قیمت.

یکی دیگر از گالوپ-بهداشت غرب بررسی نشان داد 65 درصد گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال ساخته شده کم و یا هیچ پیشرفت محدود کردن افزایش در هزینه داروهای تجویزی.

این به خصوص مسئله مهم برای افراد مسن که با تکیه بر داروها برای مدیریت مشکلات پزشکی مرتبط با سن. مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت های فرسوده در میان افراد مسن در طول اتفاقی فدرال پاسخ به COVID-19.

داروسازان باقی می ماند شدیدا مخالف به تلاش های دولت برای مهار قیمت ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ‘تصمیم گرفته است به دنبال رادیکال و خطرناک سیاست به تعیین قیمت بر اساس نرخ پرداخت می شود در کشورهایی که او به عنوان برچسب سوسیالیستی که آسیب بیماران مبتلا به امروز و به آینده’ استفان Ubl رئیس دارویی لابی در بیانیه ای گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تعویق افتاد تاریخ موثر بین المللی قیمت گذاری سفارش برای یک ماه برای دیدن اگر او می تواند یک معامله با صنعت.

چهار سفارشات خواهد بود:

– اجازه می دهد متحده عمده فروشان و داروخانه ها به واردات مورد تایید FDA مواد مخدر از کشورهای خارجی و فروش آنها در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی شکایت کرده است که کشورهایی که دولت در تعیین قیمت مواد مخدر با استفاده از مصرف کنندگان آمریکایی. این سفارش شامل یک ویژه ارائه اجازه می دهد تا عمده فروشی ها و داروخانه ها به دوباره وارد کردن انسولین و بیولوژیکی مواد مخدر.

– استفاده از کمترین قیمت در میان دیگر از لحاظ اقتصادی کشورهای پیشرفته به مجموعه آنچه مدیکر پرداخت برای برخی از داروهای تجویز شده در مطب دکتر, از جمله بسیاری از سرطان داروها. این اعمال را به گران ترین داروها تحت پوشش مدیکر را ‘قسمت B’ که پرداخت برای مراقبت های سرپایی. داروسازان به خصوص leery از این رویکرد پس از دموکرات ها می خواهید به استفاده از آن به طور گسترده تر اجازه می دهد تا مدیکر به طور مستقیم مذاکره قیمت.

– مستقیم بودجه فدرال مراکز بهداشتی و درمانی به تصویب تخفیف آنها در حال حاضر به انسولین و EpiPens به طور مستقیم به کم درآمد و بیماران است.

– اطمینان حاصل شود که تخفیف داروسازان در حال حاضر پرداخت به نفع مدیران و شرکت های بیمه دریافت می گذشت به طور مستقیم به بیماران زمانی که آنها خرید یک دارو است. کاخ سفید در سال گذشته انصراف یک نسخه قبلی از این پیشنهاد پس از دفتر بودجه کنگره برآورد هزینه آن را مالیات دهندگان $177 میلیارد بیش از 10 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de